Schedule
Saanen
YOUTH, RABBITS / 6-8 (Intermediate) | |||
6-8 (Intermediate) | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, DAIRY GOATS / All Other Purebreds | |||
All Other Purebreds | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / All Other Purebreds | |||
All Other Purebreds | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / All Other Purebreds | |||||||
Class: 1 - Yearling Milker born on or after 9/1/2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
STEADHAM , RIDGE Forestburg, Texas |
|
|
|||||
STEADHAM , RIDGE Forestburg, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY GOATS / All Other Purebreds | |||||||
Class: 1 - Junior Kid, born on or after 4/1/2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BARKSDALE, CAMBRIE Chico, Texas |
|
|
|||||
BOYD, DAPHNE Weatherford, Texas |
|
|
|||||
FULLEN, TAYLAR Eastland, Texas |
|
|
|||||
FULLEN, TAYLAR Eastland, Texas |
|
|
|||||
HARDIN, MAKAYLA Peaster, Texas |
|
|
|||||
SADLER, DAILA Eastland, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / All Other Purebreds | |||||||
Class: 2 - 2 Yr Old Milker born 9/1/2020-8/31/2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MARTIN, TAYLOR Sunset, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY GOATS / All Other Purebreds | |||||||
Class: 2 - Intermediate Kid, born 2/1-3/31/2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BARKSDALE, GRANT Chico, Texas |
|
|
|||||
BIEHL, ERIN Greenville, Texas |
|
|
|||||
BOYD, DAPHNE Weatherford, Texas |
|
|
|||||
FONTENOT, ROSLYN Weatherford, Texas |
|
|
|||||
FULLEN, TAYLAR Eastland, Texas |
|
|
|||||
FULLEN, TAYLAR Eastland, Texas |
|
|
|||||
HARDIN, DAKOTA Peaster, Texas |
|
|
|||||
HOWETH, ALANNAH Cleburne, Texas |
|
|
|||||
NELSEN, MYRA Midlothian, Texas |
|
|
|||||
PALMER, GABRIELLE Forney, Texas |
|
|
|||||
POLSTON, JACOB Mineral Wells, Texas |
|
|
|||||
SHINN, BETHANY Fort Worth, Texas |
|
|
|||||
SNOW, MADISON Midlothian, Texas |
|
|
|||||
SNOW, MADISON Midlothian, Texas |
|
|
|||||
WELLS, PATRICK Fort Worth, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / All Other Purebreds | |||||||
Class: 3 - 3 Yr Old Milker born 9/1/2019-8/31/2020 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
STRAHAN, EMMA Montague, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY GOATS / All Other Purebreds | |||||||
Class: 3 - Senior Kid, born 9/1/2022-1/31/2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BOYD, DAPHNE Weatherford, Texas |
|
|
|||||
GREEN, SAVANNA Sherman, Texas |
|
|
|||||
GREEN, SAVANNA Sherman, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / All Other Purebreds | |||||||
Class: 4 - 4 Yr Old Milker born 9/1/2018-8/31/2019 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CLARK, DIANNA Royse City, Texas |
|
|
|||||
HARDIN, DAKOTA Peaster, Texas |
|
|
|||||
HARDIN, MAKAYLA Peaster, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY GOATS / All Other Purebreds | |||||||
Class: 4 - Junior Yearling, born 3/1-8/31/2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BIEHL, ERIN Greenville, Texas |
|
|
|||||
FONTENOT, ROSLYN Weatherford, Texas |
|
|
|||||
FULLEN, TAYLAR Eastland, Texas |
|
|
|||||
FULLEN, TAYLAR Eastland, Texas |
|
|
|||||
FULLEN, TAYLAR Eastland, Texas |
|
|
|||||
GALINDO, HARMONY Wichita Falls, Texas |
|
|
|||||
GREEN, SAVANNA Sherman, Texas |
|
|
|||||
MARTIN, TAYLOR Sunset, Texas |
|
|
|||||
PARROTT, MACKENZIE Chico, Texas |
|
|
|||||
ROMINES, ELIZABETH Chico, Texas |
|
|
|||||
ROMINES, ELIZABETH Chico, Texas |
|
|
|||||
STEADHAM , LILY Forestburg, Texas |
|
|
|||||
TUCKER, MIKAH Shamrock, Texas |
|
|
|||||
TUCKER, VIVIAN Shamrock, Texas |
|
|
|||||
VIALL III, WAYNE ALLEN Joshua, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / All Other Purebreds | |||||||
Class: 5 - Aged Milker born on or before 8/31/2018 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HARDIN, DAKOTA Peaster, Texas |
|
|
|||||
HARDIN, MAKAYLA Peaster, Texas |
|
|
|||||
MARTIN, TAYLOR Sunset, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY GOATS / All Other Purebreds | |||||||
Class: 5 - Senior Yearling, born 9/1/2021-2/28/2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BARKSDALE, CAMBRIE Chico, Texas |
|
|
|||||
BIEHL, ERIN Greenville, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY GOATS / All Other Purebreds | |||||||
Class: 8 - Yearling Milker, born on or after 9/1/2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
POLSTON, JACOB Mineral Wells, Texas |
|
|
|||||
SHINN, BETHANY Fort Worth, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY GOATS / All Other Purebreds | |||||||
Class: 9 - 2 Yr Old Milker, born 9/1/2020-8/31/2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BOYD, DAPHNE Weatherford, Texas |
|
|
|||||
OATMAN, ASHLYN N Richlnd Hls, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / All Other Purebreds | |||||||
Class: 10 - Junior Kid born on or after 4/1/2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CLARK, DIANNA Royse City, Texas |
|
|
|||||
HARDIN, DAKOTA Peaster, Texas |
|
|
|||||
HARDIN, MAKAYLA Peaster, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY GOATS / All Other Purebreds | |||||||
Class: 10 - 3 Yr Old Milker, born 9/1/2019-8/31/2020 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BIEHL, ERIN Greenville, Texas |
|
|
|||||
BOYD, DAPHNE Weatherford, Texas |
|
|
|||||
GARZA, ISABEL Fort Worth, Texas |
|
|
|||||
HARDIN, DAKOTA Peaster, Texas |
|
|
|||||
STEADHAM , LILY Forestburg, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / All Other Purebreds | |||||||
Class: 11 - Intermediate Kid born 2/1-3/31/2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BRISTER, BRAELEIGH Montague, Texas |
|
|
|||||
BYERS, DAVID Jarrell, Texas |
|
|
|||||
CLARK, DIANNA Royse City, Texas |
|
|
|||||
HARDIN, DAKOTA Peaster, Texas |
|
|
|||||
HARDIN, MAKAYLA Peaster, Texas |
|
|
|||||
SMITH, RICHARD Montague, Texas |
|
|
|||||
STRAHAN, EMMA Montague, Texas |
|
|
|||||
STRAHAN, WALKER Montague, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY GOATS / All Other Purebreds | |||
Class: 11 - 4 Yr Old Milker, born 9/1/2018-8/31/2019 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / All Other Purebreds | |||
Class: 12 - Senior Kid born 9/1/2022-1/31/2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, DAIRY GOATS / All Other Purebreds | |||||||
Class: 12 - Aged Milker born on or before 8/31/2018 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BOYD, DAPHNE Weatherford, Texas |
|
|
|||||
HARDIN, MAKAYLA Peaster, Texas |
|
|
|||||
HARDIN, MAKAYLA Peaster, Texas |
|
|
|||||
MARTIN, TAYLOR Sunset, Texas |
|
|
|||||
SNOW, MADISON Midlothian, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / All Other Purebreds | |||||||
Class: 13 - Junior Yearling born 3/1-8/31/2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CLARK, DIANNA Royse City, Texas |
|
|
|||||
MARTIN, TAYLOR Sunset, Texas |
|
|
|||||
MARTIN, TAYLOR Sunset, Texas |
|
|
|||||
SCHNEIDER, ERIN Fort Worth, Texas |
|
|
|||||
STRAHAN, EMMA Montague, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / All Other Purebreds | |||||||
Class: 14 - Senior Yearling born 9/1/2021-2/28/2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
STRAHAN, EMMA Montague, Texas |
|
|
|||||
STRAHAN, EMMA Montague, Texas |
|
|
|||||
STRAHAN, WALKER Montague, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / Alpine | |||
Alpine | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / Alpine | |||
Class: 1 - Yearling Milker born on or after 9/1/2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / Alpine | |||||||
Class: 2 - 2 Yr Old Milker born 9/1/2020-8/31/2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BOYD, DANIELLE Weatherford, Texas |
|
|
|||||
BOYD, DAPHNE Weatherford, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / Alpine | |||||||
Class: 3 - 3 Yr Old Milker born 9/1/2019-8/31/2020 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BUTLER, MELINDA Gainesville, Texas |
|
|
|||||
GARZA, ISABEL Fort Worth, Texas |
|
|
|||||
HARDIN, DAKOTA Peaster, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / Alpine | |||||||
Class: 4 - 4 Yr Old Milker born 9/1/2018-8/31/2019 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
PEERY, LAUREN Ft Worth, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / Alpine | |||||||
Class: 5 - Aged Milker born on or before 8/31/2018 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HARDIN, MAKAYLA Peaster, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / Alpine | |||||||
Class: 10 - Junior Kid born on or after 4/1/2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FULLEN, TAYLAR Eastland, Texas |
|
|
|||||
FULLEN, TAYLAR Eastland, Texas |
|
|
|||||
HARDIN, MAKAYLA Peaster, Texas |
|
|
|||||
SADLER, DAILA Eastland, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / Alpine | |||||||
Class: 11 - Intermediate Kid born 2/1-3/31/2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
A&M UNIVERSITY, PRAIRIE VIEW Prairie View, Texas |
|
|
|||||
A&M UNIVERSITY, PRAIRIE VIEW Prairie View, Texas |
|
|
|||||
FULLEN, TAYLAR Eastland, Texas |
|
|
|||||
HARDIN, DAKOTA Peaster, Texas |
|
|
|||||
PEERY, LAUREN Ft Worth, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / Alpine | |||||||
Class: 12 - Senior Kid born 9/1/2022-1/31/2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
A&M UNIVERSITY, PRAIRIE VIEW Prairie View, Texas |
|
|
|||||
A&M UNIVERSITY, PRAIRIE VIEW Prairie View, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / Alpine | |||||||
Class: 13 - Junior Yearling born 3/1-8/31/2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
A&M UNIVERSITY, PRAIRIE VIEW Prairie View, Texas |
|
|
|||||
A&M UNIVERSITY, PRAIRIE VIEW Prairie View, Texas |
|
|
|||||
FULLEN, TAYLAR Eastland, Texas |
|
|
|||||
FULLEN, TAYLAR Eastland, Texas |
|
|
|||||
FULLEN, TAYLAR Eastland, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / Alpine | |||||||
Class: 14 - Senior Yearling born 9/1/2021-2/28/2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
A&M UNIVERSITY, PRAIRIE VIEW Prairie View, Texas |
|
|
|||||
A&M UNIVERSITY, PRAIRIE VIEW Prairie View, Texas |
|
|
YOUTH, ANGORAS / Angora / Colored Angora | |||
Angora / Colored Angora | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BREEDING GOATS / Angora / Colored Angora | |||
Angora / Colored Angora | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BREEDING GOATS / Angora / Colored Angora | |||||||
Class: 1 - Buck Kid born on or after January 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BLESING, KELBI Sonora, Texas |
|
|
|||||
BLESING, KELBI Sonora, Texas |
|
|
|||||
CRENWELGE, CORBIN Sonora, Texas |
|
|
|||||
CRENWELGE, CORBIN Sonora, Texas |
|
|
|||||
HARTER, ANDIE Sonora, Texas |
|
|
|||||
HARTER, ROBERT Sonora, Texas |
|
|
|||||
HARTER, STELLA Sonora, Texas |
|
|
|||||
POWELL, LAYTON Burnet, Texas |
|
|
|||||
POWELL, LAYTON Burnet, Texas |
|
|
|||||
RAAB, JACE Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||
RAAB, JACE Fredericksbrg, Texas |
|
|
YOUTH, ANGORAS / Angora / Colored Angora | |||||||
Class: 1 - Buck Kid born on or after January 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BLESING, KELBI Sonora, Texas |
|
|
|||||
BLESING, KELBI Sonora, Texas |
|
|
|||||
BURTON, SAMANTHA Burnet, Texas |
|
|
|||||
CRENWELGE, CORBIN Sonora, Texas |
|
|
|||||
CRENWELGE, CORBIN Sonora, Texas |
|
|
|||||
HARTER, ANDIE Sonora, Texas |
|
|
|||||
HARTER, ROBERT Sonora, Texas |
|
|
|||||
HARTER, STELLA Sonora, Texas |
|
|
|||||
POWELL, LAYTON Burnet, Texas |
|
|
|||||
POWELL, LAYTON Burnet, Texas |
|
|
|||||
RAAB, JACE Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||
RAAB, JACE Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||
TORRES, CHLOE Cleburne, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING GOATS / Angora / Colored Angora | |||||||
Class: 2 - Yearling Buck born January 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BLESING, KELBI Sonora, Texas |
|
|
|||||
BLESING, KELBI Sonora, Texas |
|
|
|||||
BURTON, SAMANTHA Burnet, Texas |
|
|
|||||
CRENWELGE, CORBIN Sonora, Texas |
|
|
|||||
CRENWELGE, CORBIN Sonora, Texas |
|
|
|||||
HARTER, ANDIE Sonora, Texas |
|
|
|||||
HARTER, ROBERT Sonora, Texas |
|
|
|||||
HARTER, STELLA Sonora, Texas |
|
|
|||||
POWELL, LAYTON Burnet, Texas |
|
|
|||||
POWELL, LAYTON Burnet, Texas |
|
|
|||||
RAAB, JACE Fredericksbrg, Texas |
|
|
YOUTH, ANGORAS / Angora / Colored Angora | |||||||
Class: 2 - Yearling Buck born January 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BLESING, KELBI Sonora, Texas |
|
|
|||||
BLESING, KELBI Sonora, Texas |
|
|
|||||
BURTON, SAMANTHA Burnet, Texas |
|
|
|||||
BURTON, SAMANTHA Burnet, Texas |
|
|
|||||
CRENWELGE, CORBIN Sonora, Texas |
|
|
|||||
CRENWELGE, CORBIN Sonora, Texas |
|
|
|||||
HARTER, ANDIE Sonora, Texas |
|
|
|||||
HARTER, ROBERT Sonora, Texas |
|
|
|||||
HARTER, STELLA Sonora, Texas |
|
|
|||||
POWELL, LAYTON Burnet, Texas |
|
|
|||||
POWELL, LAYTON Burnet, Texas |
|
|
|||||
RAAB, JACE Fredericksbrg, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING GOATS / Angora / Colored Angora | |||||||
Class: 3 - Aged Buck born on or before December 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BLESING, KELBI Sonora, Texas |
|
|
|||||
BLESING, KELBI Sonora, Texas |
|
|
|||||
CRENWELGE, CORBIN Sonora, Texas |
|
|
|||||
CRENWELGE, CORBIN Sonora, Texas |
|
|
|||||
HARTER, ROBERT Sonora, Texas |
|
|
|||||
HARTER, STELLA Sonora, Texas |
|
|
|||||
POWELL, LAYTON Burnet, Texas |
|
|
|||||
POWELL, LAYTON Burnet, Texas |
|
|
|||||
RAAB, JACE Fredericksbrg, Texas |
|
|
YOUTH, ANGORAS / Angora / Colored Angora | |||||||
Class: 3 - Aged Buck born on or before December 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BLESING, KELBI Sonora, Texas |
|
|
|||||
BLESING, KELBI Sonora, Texas |
|
|
|||||
CRENWELGE, CORBIN Sonora, Texas |
|
|
|||||
CRENWELGE, CORBIN Sonora, Texas |
|
|
|||||
HARTER, ROBERT Sonora, Texas |
|
|
|||||
HARTER, STELLA Sonora, Texas |
|
|
|||||
POWELL, LAYTON Burnet, Texas |
|
|
|||||
POWELL, LAYTON Burnet, Texas |
|
|
|||||
RAAB, JACE Fredericksbrg, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING GOATS / Angora / Colored Angora | |||||||
Class: 6 - Doe Kid born on or after January 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BLESING, KELBI Sonora, Texas |
|
|
|||||
BLESING, KELBI Sonora, Texas |
|
|
|||||
CRENWELGE, CORBIN Sonora, Texas |
|
|
|||||
CRENWELGE, CORBIN Sonora, Texas |
|
|
|||||
HARTER, ANDIE Sonora, Texas |
|
|
|||||
HARTER, ROBERT Sonora, Texas |
|
|
|||||
HARTER, STELLA Sonora, Texas |
|
|
|||||
JACOBY, LANE Palacios, Texas |
|
|
|||||
POWELL, LAYTON Burnet, Texas |
|
|
|||||
POWELL, LAYTON Burnet, Texas |
|
|
|||||
RAAB, JACE Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||
RAAB, JACE Fredericksbrg, Texas |
|
|
YOUTH, ANGORAS / Angora / Colored Angora | |||||||
Class: 6 - Doe Kid born on or after January 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BLESING, KELBI Sonora, Texas |
|
|
|||||
BLESING, KELBI Sonora, Texas |
|
|
|||||
BURTON, SAMANTHA Burnet, Texas |
|
|
|||||
CRENWELGE, CORBIN Sonora, Texas |
|
|
|||||
CRENWELGE, CORBIN Sonora, Texas |
|
|
|||||
HARTER, ANDIE Sonora, Texas |
|
|
|||||
HARTER, ROBERT Sonora, Texas |
|
|
|||||
HARTER, STELLA Sonora, Texas |
|
|
|||||
JACOBY, LANE Palacios, Texas |
|
|
|||||
POWELL, LAYTON Burnet, Texas |
|
|
|||||
POWELL, LAYTON Burnet, Texas |
|
|
|||||
RAAB, JACE Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||
RAAB, JACE Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||
TORRES, CHLOE Cleburne, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING GOATS / Angora / Colored Angora | |||||||
Class: 7 - Yearling Doe born January 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BLESING, KELBI Sonora, Texas |
|
|
|||||
BLESING, KELBI Sonora, Texas |
|
|
|||||
BURTON, SAMANTHA Burnet, Texas |
|
|
|||||
CRENWELGE, CORBIN Sonora, Texas |
|
|
|||||
CRENWELGE, CORBIN Sonora, Texas |
|
|
|||||
HARTER, ANDIE Sonora, Texas |
|
|
|||||
HARTER, ROBERT Sonora, Texas |
|
|
|||||
HARTER, STELLA Sonora, Texas |
|
|
|||||
POWELL, LAYTON Burnet, Texas |
|
|
|||||
POWELL, LAYTON Burnet, Texas |
|
|
|||||
RAAB, JACE Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||
RAAB, JACE Fredericksbrg, Texas |
|
|
YOUTH, ANGORAS / Angora / Colored Angora | |||||||
Class: 7 - Yearling Doe born January 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BLESING, KELBI Sonora, Texas |
|
|
|||||
BLESING, KELBI Sonora, Texas |
|
|
|||||
BURTON, SAMANTHA Burnet, Texas |
|
|
|||||
BURTON, SAMANTHA Burnet, Texas |
|
|
|||||
CRENWELGE, CORBIN Sonora, Texas |
|
|
|||||
CRENWELGE, CORBIN Sonora, Texas |
|
|
|||||
HARTER, ANDIE Sonora, Texas |
|
|
|||||
HARTER, ROBERT Sonora, Texas |
|
|
|||||
HARTER, STELLA Sonora, Texas |
|
|
|||||
POWELL, LAYTON Burnet, Texas |
|
|
|||||
POWELL, LAYTON Burnet, Texas |
|
|
|||||
RAAB, JACE Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||
RAAB, JACE Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||
TORRES, CHLOE Cleburne, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING GOATS / Angora / Colored Angora | |||||||
Class: 8 - Aged Doe born on or before December 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BLESING, KELBI Sonora, Texas |
|
|
|||||
BLESING, KELBI Sonora, Texas |
|
|
|||||
CRENWELGE, CORBIN Sonora, Texas |
|
|
|||||
CRENWELGE, CORBIN Sonora, Texas |
|
|
|||||
HARTER, ANDIE Sonora, Texas |
|
|
|||||
HARTER, ROBERT Sonora, Texas |
|
|
|||||
HARTER, STELLA Sonora, Texas |
|
|
|||||
JACOBY, LANE Palacios, Texas |
|
|
|||||
JACOBY, LANE Palacios, Texas |
|
|
|||||
RAAB, JACE Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||
RAAB, JACE Fredericksbrg, Texas |
|
|
YOUTH, ANGORAS / Angora / Colored Angora | |||||||
Class: 8 - Aged Doe born on or before December 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BLESING, KELBI Sonora, Texas |
|
|
|||||
BLESING, KELBI Sonora, Texas |
|
|
|||||
BURTON, SAMANTHA Burnet, Texas |
|
|
|||||
CRENWELGE, CORBIN Sonora, Texas |
|
|
|||||
CRENWELGE, CORBIN Sonora, Texas |
|
|
|||||
HARTER, ANDIE Sonora, Texas |
|
|
|||||
HARTER, ROBERT Sonora, Texas |
|
|
|||||
HARTER, STELLA Sonora, Texas |
|
|
|||||
JACOBY, LANE Palacios, Texas |
|
|
|||||
JACOBY, LANE Palacios, Texas |
|
|
|||||
RAAB, JACE Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||
RAAB, JACE Fredericksbrg, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING GOATS / Angora / Colored Angora | |||||
Class: 11G - Pair of Kids: 2 kids; all shown in individual age class | |||||
---|---|---|---|---|---|
BLESING, KELBI Sonora, Texas |
|
|
|||
BLESING, KELBI Sonora, Texas |
|
|
|||
CRENWELGE, CORBIN Sonora, Texas |
|
|
|||
CRENWELGE, CORBIN Sonora, Texas |
|
|
|||
RAAB, JACE Fredericksbrg, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING GOATS / Angora / Colored Angora | |||||
Class: 12G - Pair of Yearlings: 2 yearlings; all shown in individual age class | |||||
---|---|---|---|---|---|
BLESING, KELBI Sonora, Texas |
|
|
|||
BLESING, KELBI Sonora, Texas |
|
|
|||
CRENWELGE, CORBIN Sonora, Texas |
|
|
|||
CRENWELGE, CORBIN Sonora, Texas |
|
|
|||
CRENWELGE, CORBIN Sonora, Texas |
|
|
|||
CRENWELGE, CORBIN Sonora, Texas |
|
|
|||
RAAB, JACE Fredericksbrg, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Angus | |||
Angus | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Angus | |||
Angus | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Angus | |||||||
Class: 1 - Cow/Calf-Cows three (3) years of age and younger, must be born January 1, 2020-August 31, 2021; *Calf must be the cow's most recent, natural calf and be no more than 280 days old on show day | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BIRDWELL, DALTON Bryson, Texas |
|
|
|||||
BRADFORD, KAITLYNN Springtown, Texas |
|
|
|||||
WINGE, KILYE Cisco, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Angus | |||||||
Class: 1 - Heifer Calves, calved on or after March 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HIGGINBOTHAM, LOGAN Sanger, Texas |
|
|
|||||
HUMPERT, BRYSTOL Windthorst, Texas |
|
|
|||||
PEYTON, TYE Eustace, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Angus | |||||||
Class: 2 - Cow/Calf-Cows four (4) years of age and older, must be born December 31, 2019 or earlier; Calf must be the cow's most recent natural calf and be no more than 280 days old on show day | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BIRDWELL, DALTON Bryson, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Angus | |||||||
Class: 2 - Heifer Calves, calved February 1-28, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GARDNER, ANDI BETH Garrison, Texas |
|
|
|||||
HOWE, HADLEY Lyons, Texas |
|
|
|||||
HUMPERT, BRIELLA Windthorst, Texas |
|
|
|||||
MORTON, MILES Eustace, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Angus | |||||||
Class: 3 - Heifer Calves, calved January 1-31, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BUCHANAN, JARED Commerce, Texas |
|
|
|||||
ROACH, MAKAYLA Overton, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Angus | |||||||
Class: 5 - Junior Heifer Calves, calved on or after March 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ALEXANDER, PAYTON Nemo, Texas |
|
|
|||||
BIRDWELL, DALTON Bryson, Texas |
|
|
|||||
BIRDWELL, DALTON Bryson, Texas |
|
|
|||||
DEMOSS, RICHARD Bowie, Texas |
|
|
|||||
GROUNDS, DONNIE Barry, Texas |
|
|
|||||
KELLEY, BRIGHAM La Grange, Texas |
|
|
|||||
PEYTON, SYDNEY Eustace, Texas |
|
|
|||||
PEYTON, TYE Eustace, Texas |
|
|
|||||
WOODALL, BEAU Dawson, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Angus | |||||||
Class: 6 - Junior Heifer Calves, calved February 1-28, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GARDNER, ANDI BETH Garrison, Texas |
|
|
|||||
HOWE, HADLEY Lyons, Texas |
|
|
|||||
MORTON, MILES Eustace, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Angus | |||||||
Class: 6 - Intermediate Heifers, calved November 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BIRDWELL, DALTON Bryson, Texas |
|
|
|||||
BURDEN, DESI Blue Ridge, Texas |
|
|
|||||
CAMERON, SHILOH Commerce, Texas |
|
|
|||||
DEPEW, ASHLYN Midlothian, Texas |
|
|
|||||
FRIEDRICH, BRAX Stephenville, Texas |
|
|
|||||
GALVAN, MADELINE Missouri City, Texas |
|
|
|||||
GALVAN, MICAH Missouri City, Texas |
|
|
|||||
HILTON, MACKENZIE Buna, Texas |
|
|
|||||
HUMPERT, BRANTLEY Windthorst, Texas |
|
|
|||||
JOHNSON, KAYLEE Roxton, Texas |
|
|
|||||
KISER, KAYLAN Proctor, Texas |
|
|
|||||
MOORE, KYLEE Commerce, Texas |
|
|
|||||
SEWELL, MADDOX Muenster, Texas |
|
|
|||||
SUTTON, GAVIN Fort Worth, Texas |
|
|
|||||
WINGE, KILYE Cisco, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Angus | |||||||
Class: 7 - Junior Heifer Calves, calved January 1-31, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GROUNDS, DONNIE Barry, Texas |
|
|
|||||
K&S CATTLE CO., K&S CATTLE CO. Howe, Texas |
|
|
|||||
PEYTON, SYDNEY Eustace, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Angus | |||||||
Class: 7 - Intermediate Heifers, calved September 1-October 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BARNES, BROOKLYN De Leon, Texas |
|
|
|||||
DUNN, REBECCA Mt Pleasant, Texas |
|
|
|||||
FAW, PAISLIE Midway, Texas |
|
|
|||||
GALVAN, MIA Missouri City, Texas |
|
|
|||||
HUMPERT, DANIEL Windthorst, Texas |
|
|
|||||
MILLER, HUNTER Canyon, Texas |
|
|
|||||
PATINO, ARMANDO Houston, Texas |
|
|
|||||
PLASCHKE, DAISY Hallsville, Texas |
|
|
|||||
SEWELL, MADDOX Muenster, Texas |
|
|
|||||
SMITH, MADDIE Athens, Texas |
|
|
|||||
WORTHAM, OLIVIA Forney, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Angus | |||||||
Class: 8 - Intermediate Heifers, calved July 1-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MCCRAW, HADLEY Bonham, Texas |
|
|
|||||
MILLER, COLIN Canyon, Texas |
|
|
|||||
ROLLINS-WILLETT, SCARLETT Sulphur Spgs, Texas |
|
|
|||||
SHAW, KAILEE Bowie, Texas |
|
|
|||||
WAGNER, WESLEY Lott, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Angus | |||||||
Class: 9 - Intermediate Heifers, calved May 1-June 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DAWSON, ELLA Commerce, Texas |
|
|
|||||
FULLER, KARLEE Palmer, Texas |
|
|
|||||
GOWAN, EMILY Temple, Texas |
|
|
|||||
GOWAN, EMILY Temple, Texas |
|
|
|||||
HILTON, MORGAN Buna, Texas |
|
|
|||||
ISAACS, COLE Clifton, Texas |
|
|
|||||
JONES, ERIKA Colleyville, Texas |
|
|
|||||
MINNICK, SARAH Ravenna, Texas |
|
|
|||||
WINGE, KILYE Cisco, Texas |
|
|
|||||
WORSHAM, MADISON Athens, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Angus | |||||||
Class: 10 - Late Senior Heifers, calved November 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BARRETT, MORGAN Mabank, Texas |
|
|
|||||
BIRDWELL, DALTON Bryson, Texas |
|
|
|||||
GALVAN, MADELINE Missouri City, Texas |
|
|
|||||
GALVAN, MICAH Missouri City, Texas |
|
|
|||||
HILTON, MACKENZIE Buna, Texas |
|
|
|||||
JOHNSON, KAYLEE Roxton, Texas |
|
|
|||||
KISER, KAYLAN Proctor, Texas |
|
|
|||||
PHILLIPS, SHELBY Stanton, Texas |
|
|
|||||
SUTTON, GAVIN Fort Worth, Texas |
|
|
|||||
WINGE, KILYE Cisco, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Angus | |||||||
Class: 11 - Late Senior Heifers, calved September 1-October 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DUNN, REBECCA Mt Pleasant, Texas |
|
|
|||||
FAW, PAISLIE Midway, Texas |
|
|
|||||
GALVAN, MIA Missouri City, Texas |
|
|
|||||
MILLER, HUNTER Canyon, Texas |
|
|
|||||
PLASCHKE, DAISY Hallsville, Texas |
|
|
|||||
ROCKING, DOUBLE E Colleyville, Texas |
|
|
|||||
ROCKING, DOUBLE E Colleyville, Texas |
|
|
|||||
SMITH, MADDIE Athens, Texas |
|
|
|||||
WORTHAM, OLIVIA Forney, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Angus | |||||||
Class: 12 - Junior Heifers, calved April 1-30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CROWDER, PEYTON Venus, Texas |
|
|
|||||
CUNNINGHAM, JACE Holland, Texas |
|
|
|||||
ISAACS, HAILEY Clifton, Texas |
|
|
|||||
PEYTON, TYE Eustace, Texas |
|
|
|||||
SHAW, KINZLEE Bowie, Texas |
|
|
|||||
TALBOTT , ZOEY Missouri City, Texas |
|
|
|||||
WINGE, KILYE Cisco, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Angus | |||||||
Class: 13 - Junior Heifers, calved March 1-31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KELLEY, BRIGHAM La Grange, Texas |
|
|
|||||
OTTMERS, KEYSER Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||
PHILLIPS, WESLEY Stanton, Texas |
|
|
|||||
ROMAN, KENNEDY Ladonia, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Angus | |||||||
Class: 14 - Intermediate Heifers, calved July 1-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
K&S CATTLE CO., K&S CATTLE CO. Howe, Texas |
|
|
|||||
KINDT, KAITLYN Somerville, Texas |
|
|
|||||
MCCRAW, HADLEY Bonham, Texas |
|
|
|||||
MILLER, COLIN Canyon, Texas |
|
|
|||||
ROLLINS-WILLETT, SCARLETT Sulphur Spgs, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Angus | |||||||
Class: 14 - Junior Heifers, calved February 1-28, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ALEXANDER, PAYTON Nemo, Texas |
|
|
|||||
FRIEDRICH, BRAX Stephenville, Texas |
|
|
|||||
KOENIG, ABIGAIL De Leon, Texas |
|
|
|||||
MYERS, KAITLYN Sulphur Spgs, Texas |
|
|
|||||
PHILLIPS, SHELBY Stanton, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Angus | |||||||
Class: 15 - Intermediate Heifers, calved May 1-June 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GOWAN, EMILY Temple, Texas |
|
|
|||||
GOWAN, EMILY Temple, Texas |
|
|
|||||
HILTON, MORGAN Buna, Texas |
|
|
|||||
MINNICK, SARAH Ravenna, Texas |
|
|
|||||
ROCKING, DOUBLE E Colleyville, Texas |
|
|
|||||
WINGE, KILYE Cisco, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Angus | |||||||
Class: 15 - Junior Heifers, calved January 1-31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
JOHNSON, KAYLEE Roxton, Texas |
|
|
|||||
KOENIG, ABIGAIL De Leon, Texas |
|
|
|||||
VANCE, GEORGIA Timpson, Texas |
|
|
|||||
WALL, ADDISON Thrall, Texas |
|
|
|||||
WHITE, HOLLY Commerce, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Angus | |||||||
Class: 18 - Junior Heifers, calved April 1-30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CROWDER, PEYTON Venus, Texas |
|
|
|||||
GROUNDS, DONNIE Barry, Texas |
|
|
|||||
PEYTON, TYE Eustace, Texas |
|
|
|||||
STATE UNIVERSITY, SAM HOUSTON Huntsville, Texas |
|
|
|||||
TALBOTT , ZOEY Missouri City, Texas |
|
|
|||||
TALBOTT , ZOEY Missouri City, Texas |
|
|
|||||
WINGE, KILYE Cisco, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Angus | |||||||
Class: 18 - Senior Heifers, calved November 1-December 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ALEXANDER, PAYTON Nemo, Texas |
|
|
|||||
DEBORDE, BRIGHAM Bardwell, Texas |
|
|
|||||
GARDNER, ANDI BETH Garrison, Texas |
|
|
|||||
HUGHES, HAYDEN Anna, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Angus | |||||||
Class: 19 - Junior Heifers, calved March 1-31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KELLEY, BRIGHAM La Grange, Texas |
|
|
|||||
OTTMERS, KEYSER Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||
PHILLIPS, WESLEY Stanton, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Angus | |||||||
Class: 19 - Senior Heifers, calved September 1-October 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
WORTHAM, OLIVIA Forney, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Angus | |||||||
Class: 20 - Junior Heifers, calved February 1-28, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ALEXANDER, PAYTON Nemo, Texas |
|
|
|||||
FRIEDRICH, BRAX Stephenville, Texas |
|
|
|||||
KOENIG, ABIGAIL De Leon, Texas |
|
|
|||||
MYERS, KAITLYN Sulphur Spgs, Texas |
|
|
|||||
PHILLIPS, SHELBY Stanton, Texas |
|
|
|||||
STATE UNIVERSITY, SAM HOUSTON Huntsville, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Angus | |||||||
Class: 21 - Junior Heifers, calved January 1-31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
JOHNSON, KAYLEE Roxton, Texas |
|
|
|||||
VANCE, GEORGIA Timpson, Texas |
|
|
|||||
WALL, ADDISON Thrall, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Angus | |||||||
Class: 24 - Senior Females, calved November 1-December 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ALEXANDER, PAYTON Nemo, Texas |
|
|
|||||
DEBORDE, BRIGHAM Bardwell, Texas |
|
|
|||||
GARDNER, ANDI BETH Garrison, Texas |
|
|
|||||
HUGHES, HAYDEN Anna, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Angus | |||
Class: 25 - Senior Females, calved September 1-October 31, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Angus | |||||||
Class: 30 - Junior Bull Calves, calved on or after March 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
PEYTON, SYDNEY Eustace, Texas |
|
|
|||||
PEYTON, TYE Eustace, Texas |
|
|
|||||
WINGE, KILYE Cisco, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Angus | |||
Class: 31 - Junior Bull Calves, calved January 1-February 28, 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Angus | |||||||
Class: 34 - Senior Bull Calf, calved November 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GALVAN, MICAH Missouri City, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Angus | |||
Class: 35 - Senior Bull Calf, calved September 1-October 31, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Angus | |||
Class: 38 - Intermediate Bulls, calved July 1-August 31, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Angus | |||
Class: 39 - Intermediate Bulls, calved May 1-June 30, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Angus | |||
Class: 42 - Junior Bulls, calved April 1-30, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Angus | |||||||
Class: 43 - Junior Bulls, calved March 1-31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
THOMAS, DENNIS Mabank, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Angus | |||||||
Class: 44 - Junior Bulls, calved January 1-February 28, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GROUNDS, DONNIE Barry, Texas |
|
|
|||||
STATE UNIVERSITY, SAM HOUSTON Huntsville, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Angus | |||
Class: 47 - Senior Bulls, calved September 1-December 31, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Angus | |||
Class: 48 - Senior Bulls, calved May 1-August 31, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Angus | |||
Class: 49 - Senior Bulls, January 1-April 30, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Angus | |||||
Class: 54G - Junior Get-of-Sire: 3 offspring of 1 sire; both sexes represented; all shown in individual age classes; early summer yearling or younger class. Sire must be named. | |||||
---|---|---|---|---|---|
PEYTON, SYDNEY Eustace, Texas |
|
|
|||
PEYTON, TYE Eustace, Texas |
|
|
|||
PEYTON, TYE Eustace, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Angus | |||
Class: 55G - Get-of-Sire: 4 offspring of 1 sire; both sexes represented; all shown in individual age class. Sire must be named. | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Angus | |||
Class: 56G - Breeder's 6 Head: The exhibitor must be the breeder and first owner, identified by the same member code for the animals exhibited. Cattle owned by other exhibitors may be included provided the exhibitor of the breeder's six head is the breeder and first owner of the included animal(s). Animals must be exhibited in individual classes. Cattle bred and owned by a junior member(s) may be included if the exhibitor of the breeders six head is an individual or married couple and is the parent or legal guardian of the junior member(s). | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, BEEF HEIFERS / ARB | |||
ARB | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, BEEF HEIFERS / ARB | |||
Class: 1 - Heifer Calves, calved on or after March 1, 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, BEEF HEIFERS / ARB | |||
Class: 2 - Heifer Calves, calved February 1-28, 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, BEEF HEIFERS / ARB | |||
Class: 3 - Heifer Calves, calved January 1-31, 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, BEEF HEIFERS / ARB | |||
Class: 6 - Junior Heifers, calved November 1-December 31, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, BEEF HEIFERS / ARB | |||
Class: 7 - Junior Heifers, calved September 1-October 31, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, BEEF HEIFERS / ARB | |||
Class: 8 - Junior Heifers, calved July 1-August 31, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, BEEF HEIFERS / ARB | |||
Class: 9 - Junior Heifers, calved May 1-June 30, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, BEEF HEIFERS / ARB | |||
Class: 12 - Senior Heifers, calved March 1-April 30, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, BEEF HEIFERS / ARB | |||
Class: 13 - Senior Heifers, calved January 1-February 28, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, BEEF HEIFERS / ARB | |||
Class: 14 - Senior Heifers, calved September 1-December 31, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 367 - Ameraucana / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 368 - Ameraucana / Blue | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 369 - Ameraucana / Blue Wheaten | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 370 - Ameraucana / Brown Red | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 371 - Ameraucana / Buff | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 372 - Ameraucana / Self Blue | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 373 - Ameraucana / Silver | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 374 - Ameraucana / Splash | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 375 - Ameraucana / Wheaten | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 376 - Ameraucana / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 377 - Araucana / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 378 - Araucana / Black Breasted Red | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 379 - Araucana / Golden Duckwing | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 380 - Araucana / Silver Duckwing | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 381 - Araucana / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 382 - Buckeye | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 383 - Chantecler / Partridge | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 384 - Chantecler / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 385 - Cornish / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 386 - Cornish / Blue Laced Red | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 387 - Cornish / Buff | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 388 - Cornish / Dark | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 389 - Cornish / Mottled | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 390 - Cornish / Spangled | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 391 - Cornish / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 392 - Cornish / White Laced Red | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 393 - Crevecoeur / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 394 - Cubalaya / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 395 - Cubalaya / Black Breasted Red | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 396 - Cubalaya / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 397 - Houdan / Mottled | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 398 - Houdan / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 399 - La Fleche / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 400 - Ko Shamo / Wheaten | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 401 - Malay / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 402 - Malay / Black Breasted Red | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 403 - Malay / Red Pyle | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 404 - Malay / Spangled | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 405 - Malay / Wheaten | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 406 - Malay / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 407 - Polish / Bearded Buff Laced | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 408 - Polish / Bearded Golden | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 409 - Polish / Bearded Silver | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 410 - Polish / Bearded White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 411 - Polish / Non-Bearded Buff Laced | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 412 - Polish / Non-Bearded Golden | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 413 - Polish / Non-Bearded Silver | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 414 - Polish / Non-Bearded White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 415 - Polish / Non-Bearded White Crested | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 416 - Shamo / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 417 - Shamo / Dark | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 418 - Sicilian / Buttercup | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 419 - Sumatra / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 420 - Sumatra / Blue | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 421 - Yokohama / Red Shoulder | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ALL OTHER COMBS, CLEAN LEGGED | |||
Class: 422 - Yokohama / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 423 - Belgian Bearded dUccle / Bearded Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 424 - Belgian Bearded dUccle / Golden Neck | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 425 - Belgian Bearded dUccle / Mille Fleur | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 426 - Belgian Bearded dUccle / Bearded Mottled | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 427 - Belgian Bearded dUccle / Bearded Porcelain | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 428 - Belgian Bearded dUccle / Bearded Self Blue | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 429 - Belgian Bearded dUccle / Bearded White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 430 - Booted / Non-Bearded Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 431 - Booted / Non-Bearded Mille Fleur | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 432 - Booted / Non-Bearded Porcelain | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 433 - Booted / Non-Bearded Self Blue | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 434 - Booted / Non-Bearded White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 435 - Brahma / Buff | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 436 - Brahma / Dark | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 437 - Brahma / Light | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 438 - Cochin / Barred | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 439 - Cochin / Birchen | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 440 - Cochin / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 441 - Cochin / Blue | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 442 - Cochin / Brown Red | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 443 - Cochin / Buff | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 444 - Cochin / Buff Columbian | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 445 - Cochin / Columbian | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 446 - Cochin / Golden Laced | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 447 - Cochin / Lemon Blue | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 448 - Cochin / Mottled | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 449 - Cochin / Partridge | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 450 - Cochin / Red | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 451 - Cochin / Silver Laced | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 452 - Cochin / Splash | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 453 - Cochin / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 454 - Faverolles / Salmon | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 455 - Faverolles / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 456 - Langshan / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 457 - Langshan / Blue | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 458 - Langshan / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 459 - Silkie / Bearded Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 460 - Silkie / Bearded Blue | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 461 - Silkie / Bearded Buff | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 462 - Silkie / Bearded Gray | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 463 - Silkie / Bearded Paint | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 464 - Silkie / Bearded Partridge | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 465 - Silkie / Bearded Splash | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 466 - Silkie / Bearded White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 467 - Silkie / Non-Bearded Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 468 - Silkie / Non-Bearded Blue | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 469 - Silkie / Non-Bearded Buff | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 470 - Silkie / Non-Bearded Gray | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 471 - Silkie / Non-Bearded Partridge | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 472 - Silkie / Non-Bearded White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / FEATHER LEGGED | |||
Class: 473 - Sultan / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / GAME | |||
Class: 206 - American Game / Birchen | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / GAME | |||
Class: 207 - American Game / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / GAME | |||
Class: 208 - American Game / Black Breasted Red | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / GAME | |||
Class: 209 - American Game / Blue | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / GAME | |||
Class: 210 - American Game / Blue Red | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / GAME | |||
Class: 211 - American Game / Brown Red | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / GAME | |||
Class: 212 - American Game / Golden Duckwing | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / GAME | |||
Class: 213 - American Game / Red Pyle | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / GAME | |||
Class: 214 - American Game / Silver Duckwing | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / GAME | |||
Class: 215 - American Game / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / GAME | |||
Class: 216 - Old English Game / Birchen | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / GAME | |||
Class: 217 - Old English Game / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / GAME | |||
Class: 218 - Old English Game / Black Breasted Golden | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / GAME | |||
Class: 219 - Old English Game / Black Breasted Red | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / GAME | |||
Class: 220 - Old English Game / Black Tailed Buff | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / GAME | |||
Class: 221 - Old English Game / Blue | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / GAME | |||
Class: 222 - Old English Game / Blue Brassy Back | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / GAME | |||
Class: 223 - Old English Game / Blue Breasted Red | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / GAME | |||
Class: 224 - Old English Game / Blue Golden Duckwing | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / GAME | |||
Class: 225 - Old English Game / Blue Silver Duckwing | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / GAME | |||
Class: 226 - Old English Game / Brassy Back | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / GAME | |||
Class: 227 - Old English Game / Brown Red | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / GAME | |||
Class: 228 - Old English Game / Columbian | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / GAME | |||
Class: 229 - Old English Game / Crele | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / GAME | |||
Class: 230 - Old English Game / Cuckoo | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / GAME | |||
Class: 231 - Old English Game / Fawn Silver Duckwing | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / GAME | |||
Class: 232 - Old English Game / Ginger Red | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / GAME | |||
Class: 233 - Old English Game / Golden Duckwing | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / GAME | |||
Class: 234 - Old English Game / Lemon Blue | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / GAME | |||
Class: 235 - Old English Game / Mille Fleur | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / GAME | |||
Class: 236 - Old English Game / Quail | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / GAME | |||
Class: 237 - Old English Game / Red Pyle | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / GAME | |||
Class: 238 - Old English Game / Self Blue | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / GAME | |||
Class: 239 - Old English Game / Silver Blue | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / GAME | |||
Class: 240 - Old English Game / Silver Duckwing | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / GAME | |||
Class: 241 - Old English Game / Spangled | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / GAME | |||
Class: 242 - Old English Game / Blue Wheaten | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / GAME | |||
Class: 243 - Old English Game / Wheaten | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / GAME | |||
Class: 244 - Old English Game / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / MODERN GAME | |||
Class: 191 - Modern Game / Birchen | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / MODERN GAME | |||
Class: 192 - Modern Game / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / MODERN GAME | |||
Class: 193 - Modern Game / Black Breasted Red | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / MODERN GAME | |||
Class: 194 - Modern Game / Blue | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / MODERN GAME | |||
Class: 195 - Modern Game / Blue Breasted Red | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / MODERN GAME | |||
Class: 196 - Modern Game / Brown Red | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / MODERN GAME | |||
Class: 197 - Modern Game / Ginger Red | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / MODERN GAME | |||
Class: 198 - Modern Game / Golden Duckwing | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / MODERN GAME | |||
Class: 199 - Modern Game / Lemon Blue | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / MODERN GAME | |||
Class: 200 - Modern Game / Red Pyle | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / MODERN GAME | |||
Class: 201 - Modern Game / Silver Blue | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / MODERN GAME | |||
Class: 202 - Modern Game / Silver Duckwing | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / MODERN GAME | |||
Class: 203 - Modern Game / Splash | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / MODERN GAME | |||
Class: 204 - Modern Game / Wheaten | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / MODERN GAME | |||
Class: 205 - Modern Game / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / OTHER BANTAM | |||
Class: 474 - Other Breed / Other Variety | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ROSE COMB, CLEAN LEGGED | |||
Class: 320 - Ancona / Rose Comb | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ROSE COMB, CLEAN LEGGED | |||
Class: 321 - Belgian Bearded d'Anvers / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ROSE COMB, CLEAN LEGGED | |||
Class: 322 - Belgian Bearded d'Anvers / Blue | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ROSE COMB, CLEAN LEGGED | |||
Class: 323 - Belgian Bearded d'Anvers / Cuckoo | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ROSE COMB, CLEAN LEGGED | |||
Class: 324 - Belgian Bearded d'Anvers / Mille Fleur | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ROSE COMB, CLEAN LEGGED | |||
Class: 325 - Belgian Bearded d'Anvers / Mottled | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ROSE COMB, CLEAN LEGGED | |||
Class: 326 - Belgian Bearded d'Anvers / Porcelain | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ROSE COMB, CLEAN LEGGED | |||
Class: 327 - Belgian Bearded d'Anvers / Quail | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ROSE COMB, CLEAN LEGGED | |||
Class: 328 - Belgian Bearded d'Anvers / Self Blue | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ROSE COMB, CLEAN LEGGED | |||
Class: 329 - Belgian Bearded d'Anvers / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ROSE COMB, CLEAN LEGGED | |||
Class: 330 - Dominique | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ROSE COMB, CLEAN LEGGED | |||
Class: 331 - Dorking / Rose Comb White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ROSE COMB, CLEAN LEGGED | |||
Class: 332 - Hamburg / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ROSE COMB, CLEAN LEGGED | |||
Class: 333 - Hamburg / Golden Penciled | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ROSE COMB, CLEAN LEGGED | |||
Class: 334 - Hamburg / Golden Spangled | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ROSE COMB, CLEAN LEGGED | |||
Class: 335 - Hamburg / Silver Penciled | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ROSE COMB, CLEAN LEGGED | |||
Class: 336 - Hamburg / Silver Spangled | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ROSE COMB, CLEAN LEGGED | |||
Class: 337 - Hamburg / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ROSE COMB, CLEAN LEGGED | |||
Class: 338 - Leghorn / Rose Comb Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ROSE COMB, CLEAN LEGGED | |||
Class: 339 - Leghorn / Rose Comb Buff | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ROSE COMB, CLEAN LEGGED | |||
Class: 340 - Leghorn / Rose Comb Dark Brown | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ROSE COMB, CLEAN LEGGED | |||
Class: 341 - Leghorn / Rose Comb Light Brown | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ROSE COMB, CLEAN LEGGED | |||
Class: 342 - Leghorn / Rose Comb Silver | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ROSE COMB, CLEAN LEGGED | |||
Class: 343 - Leghorn / Rose Comb White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ROSE COMB, CLEAN LEGGED | |||
Class: 344 - Minorca / Rose Comb Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ROSE COMB, CLEAN LEGGED | |||
Class: 345 - Minorca / Rose Comb White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ROSE COMB, CLEAN LEGGED | |||
Class: 346 - Nankin / Rose Comb | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ROSE COMB, CLEAN LEGGED | |||
Class: 347 - Redcap | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ROSE COMB, CLEAN LEGGED | |||
Class: 348 - Rhode Island Red / Rose Comb | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ROSE COMB, CLEAN LEGGED | |||
Class: 349 - Rhode Island White / Rose Comb | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ROSE COMB, CLEAN LEGGED | |||
Class: 350 - Rosecomb / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ROSE COMB, CLEAN LEGGED | |||
Class: 351 - Rosecomb / Black Breasted Red | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ROSE COMB, CLEAN LEGGED | |||
Class: 352 - Rosecomb / Blue | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ROSE COMB, CLEAN LEGGED | |||
Class: 353 - Rosecomb / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ROSE COMB, CLEAN LEGGED | |||
Class: 354 - Sebright / Golden | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ROSE COMB, CLEAN LEGGED | |||
Class: 355 - Sebright / Silver | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ROSE COMB, CLEAN LEGGED | |||
Class: 356 - Wyandotte / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ROSE COMB, CLEAN LEGGED | |||
Class: 357 - Wyandotte / Blue | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ROSE COMB, CLEAN LEGGED | |||
Class: 358 - Wyandotte / Buff | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ROSE COMB, CLEAN LEGGED | |||
Class: 359 - Wyandotte / Buff Columbian | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ROSE COMB, CLEAN LEGGED | |||
Class: 360 - Wyandotte / Columbian | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ROSE COMB, CLEAN LEGGED | |||
Class: 361 - Wyandotte / Golden Laced | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ROSE COMB, CLEAN LEGGED | |||
Class: 362 - Wyandotte / Mottled | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ROSE COMB, CLEAN LEGGED | |||
Class: 363 - Wyandotte / Partridge | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ROSE COMB, CLEAN LEGGED | |||
Class: 364 - Wyandotte / Silver Laced | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ROSE COMB, CLEAN LEGGED | |||
Class: 365 - Wyandotte / Silver Penciled | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / ROSE COMB, CLEAN LEGGED | |||
Class: 366 - Wyandotte / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 245 - Ancona / Single Comb | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 246 - Andalusian / Blue | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 247 - Australorp / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 248 - Campine / Golden | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 249 - Campine / Silver | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 250 - Catalana / Buff | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 251 - Delaware | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 252 - Dorking / Colored | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 253 - Dorking / Silver Gray | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 254 - Dutch / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 255 - Dutch / Blue Cream Light Brown | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 256 - Dutch / Blue Light Brown | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 257 - Dutch / Cream Light Brown | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 258 - Dutch / Light Brown | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 259 - Dutch / Silver | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 260 - Holland / Barred | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 261 - Holland / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 262 - Japanese / Barred | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 263 - Japanese / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 264 - Japanese / Black Tailed | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 265 - Japanese / Black Tailed White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 266 - Japanese / Brown Red | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 267 - Japanese / Gray (Birchen) | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 268 - Japanese / Mottled | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 269 - Japanese / Wheaten | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 270 - Japanese / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 271 - Java / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 272 - Java / Mottled | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 273 - Jersey Giant / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 274 - Jersey Giant / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 275 - Lakenvelder | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 276 - Lamona / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 277 - Leghorn / Single Comb Barred | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 278 - Leghorn / Single Comb Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 279 - Leghorn / Single Comb Black Tailed Red | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 280 - Leghorn / Single Comb Buff | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 281 - Leghorn / Single Comb Columbian | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 282 - Leghorn / Single Comb Dark Brown | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 283 - Leghorn / Single Comb Golden | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 284 - Leghorn / Single Comb Light Brown | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 285 - Leghorn / Single Comb Red | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 286 - Leghorn / Single Comb Silver | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 287 - Leghorn / Single Comb White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 288 - Minorca / Single Comb Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 289 - Minorca / Single Comb Buff | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 290 - Minorca / Single Comb White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 291 - Naked Neck / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 292 - Naked Neck / Buff | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 293 - Naked Neck / Red | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 294 - Naked Neck / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 295 - Nankin / Single Comb | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 296 - New Hampshire | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 297 - Orpington / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 298 - Orpington / Blue | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 299 - Orpington / Buff | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 300 - Orpington / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 301 - Phoenix / Golden | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 302 - Phoenix / Silver | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 303 - Plymouth Rock / Barred | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 304 - Plymouth Rock / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 305 - Plymouth Rock / Black Frizzle | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 306 - Plymouth Rock / Blue | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 307 - Plymouth Rock / Buff | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 308 - Plymouth Rock / Columbian | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 309 - Plymouth Rock / Partridge | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 310 - Plymouth Rock / Silver Penciled | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 311 - Plymouth Rock / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 312 - Rhode Island Red / Single Comb | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 313 - Serama / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 314 - Serama / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 315 - Spanish / White Faced Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 316 - Sussex / Light | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 317 - Sussex / Red | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 318 - Sussex / Speckled | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / BANTAM / SINGLE COMB, CLEAN LEGGED, OTHER THAN GAME | |||
Class: 319 - Welsumer / Partridge | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
SHOWMANSHIP / Beef Heifers | |||||
Class: 1a - Brahman, Simbrah - Junior: 8-10 | |||||
---|---|---|---|---|---|
BEEN, BRAZOS Gustine, Texas |
|
|
|||
BOULER, TYLEY Gonzales, Texas |
|
|
|||
DRIVER, DENVER Winnsboro, Texas |
|
|
|||
PLEMONS, JANIE Blooming Grv, Texas |
|
|
|||
SEALE, NOLAN San Augustine, Texas |
|
|
|||
SEALE , WAYLON San Augustine, Texas |
|
|
|||
WILSON, NOELLE ELAINE Franklin, Texas |
|
|
SHOWMANSHIP / Beef Heifers | |||||
Class: 1b - ARB, Beefmaster, Brangus, Red Brangus, Santa Gertridus - Junior: 8-10 | |||||
---|---|---|---|---|---|
BARRERA, VALENTINA McAllen, Texas |
|
|
|||
CRAWFORD, CAMERON PEARL Robstown, Texas |
|
|
|||
CROSE, GRAHAM Aquilla, Texas |
|
|
|||
CUEVAS, AXEL Denton, Texas |
|
|
|||
ELLIS , JACE Moody, Texas |
|
|
|||
HARALSON, JACK Carbon, Texas |
|
|
|||
HIGDON, PEYTON Fairfield, Texas |
|
|
|||
HORNER, KENNEDY Tuscola, Texas |
|
|
|||
JOHNSON, OLIVIA Leonard, Texas |
|
|
|||
KARISCH, RILAN La Grange, Texas |
|
|
|||
KASNER, JAKE Rosebud, Texas |
|
|
|||
KIEFER, BREE Denton, Texas |
|
|
|||
KULAK, BANKER Boling, Texas |
|
|
|||
LAWRENCE, JANE Robstown, Texas |
|
|
|||
MIKOLAJCHAK, MAYVIN Manvel, Texas |
|
|
|||
PITTS, RAYNE Talco, Texas |
|
|
|||
PRESTON, DEWEY Paris, Texas |
|
|
|||
RAINEY, ANSLEIGH Tioga, Texas |
|
|
|||
ROESSLER, DENTON Gainesville, Texas |
|
|
|||
SWONKE, PAYTON Carmine, Texas |
|
|
|||
TAYLOR, ELLA Springtown, Texas |
|
|
|||
WILLIAMS, RIVER Bagwell, Texas |
|
|
SHOWMANSHIP / Beef Heifers | |||||
Class: 1c - British/Continental - Junior: 8-10 / HEAT 1 | |||||
---|---|---|---|---|---|
ANTHONY, NOAH West, Texas |
|
|
|||
BIVENS, BROOKLYN Burleson, Texas |
|
|
|||
BUCHANAN, LEVI Waxahachie, Texas |
|
|
|||
CUNNINGHAM, JACE Holland, Texas |
|
|
|||
DORRIS , LYLA Stephenville, Texas |
|
|
|||
DOUGLAS, SAYLOR Merit, Texas |
|
|
|||
ELLIS, JOE Aquilla, Texas |
|
|
|||
HARRIS, MARLEY Burleson, Texas |
|
|
|||
HOOD, AUBREY Oakwood, Texas |
|
|
|||
HOWE, KENNEDY Lyons, Texas |
|
|
|||
HUMPERT, BRIELLA Windthorst, Texas |
|
|
|||
JENNINGS, GRADY Graford, Texas |
|
|
|||
KELLY, HARRIS Waco, Texas |
|
|
|||
MAKOVY, MAKENNA Robinson, Texas |
|
|
|||
MCCRAW, HADLEY Bonham, Texas |
|
|
|||
MICHAEL, SHELBI Reno, Texas |
|
|
|||
MILLER, COLIN Canyon, Texas |
|
|
|||
MILLER, HUNTER Canyon, Texas |
|
|
|||
MINNICK, SARAH Ravenna, Texas |
|
|
|||
MYERS, CONNOR Commerce, Texas |
|
|
|||
SCHULER, LANE Splendora, Texas |
|
|
|||
SHAW, KINZLEE Bowie, Texas |
|
|
|||
WOHLEB, RYLLA Hillsboro, Texas |
|
|
SHOWMANSHIP / Beef Heifers | |||||
Class: 1c - British/Continental - Junior: 8-10 / HEAT 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
ATKINSON, JACE Boling, Texas |
|
|
|||
BANNAHAN, LEDDY Sanger, Texas |
|
|
|||
BAUMAN, ELLA Anna, Texas |
|
|
|||
FEICK, KAEDEN Sulphur Spgs, Texas |
|
|
|||
GERIK, LYNLEE Riesel, Texas |
|
|
|||
GODWIN, CHASE Montgomery, Texas |
|
|
|||
GREENBERG, SEVANA Kilgore, Texas |
|
|
|||
HUMPERT, BRYSTOL Windthorst, Texas |
|
|
|||
JONES, TATE Commerce, Texas |
|
|
|||
LARUE, LOGAN Kaufman, Texas |
|
|
|||
LOCK, BRAELYN Henrietta, Texas |
|
|
|||
MCCARTNEY, MADDISON Troup, Texas |
|
|
|||
MCGILVRAY, MCKENZIE Ponder, Texas |
|
|
|||
PARTEN, CAULEY Abernathy, Texas |
|
|
|||
PEYTON, TYE Eustace, Texas |
|
|
|||
ROEDER, HOLDEN Seguin, Texas |
|
|
|||
ROLLINS-WILLETT, SCARLETT Sulphur Spgs, Texas |
|
|
|||
RUSSELL, PRESLEY Mt Pleasant, Texas |
|
|
|||
SELF, MACIE Wolfe City, Texas |
|
|
|||
THOMAS, KHLOE Dalhart, Texas |
|
|
|||
VANCE, GEORGIA Timpson, Texas |
|
|
SHOWMANSHIP / Beef Heifers | |||||
Class: 2a - Brahman, Simbrah - Intermediate: 11-13 | |||||
---|---|---|---|---|---|
BACA, KASE Wharton, Texas |
|
|
|||
BALLARD, AVERY Mineola, Texas |
|
|
|||
CALDWELL, BRYNN College Sta, Texas |
|
|
|||
CUTRER, MOLLIE Wharton, Texas |
|
|
|||
FUCALORO, AIDAN Wills Point, Texas |
|
|
|||
GANDY, KINSLEY Dime Box, Texas |
|
|
|||
JEFFERSON, LAYTON JO Angleton, Texas |
|
|
|||
LIGHTFOOT, PAISLEY Needville, Texas |
|
|
|||
LIGHTFOOT, STOCKTON Needville, Texas |
|
|
|||
LOVICOTT, SCARLETT Rosebud, Texas |
|
|
|||
MONTGOMERY, WESTON Grandview, Texas |
|
|
|||
POWELL, WESTON Alvin, Texas |
|
|
|||
PROCELLA, CARLEE Hemphill, Texas |
|
|
|||
REAVES, LANEY Gladewater, Texas |
|
|
|||
ROSSON, KAIN Brookston, Texas |
|
|
|||
RUEMKE, LENA Burton, Texas |
|
|
|||
SMATHERS, SLADE Llano, Texas |
|
|
|||
SUTTON-BERGMAN, MARISA Callisburg, Texas |
|
|
|||
SWANNER, PAIZLEE Winnsboro, Texas |
|
|
|||
THOMAS, KAYDENCE Poteet, Texas |
|
|
|||
WELLE, PAYTYN Axtell, Texas |
|
|
|||
WHITWORTH, BAXTER Henderson, Texas |
|
|
|||
WIESE, JAXON Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||
WILSON, PEYTON Pasadena, Texas |
|
|
SHOWMANSHIP / Beef Heifers | |||||||
Class: 2b - ARB, Beefmaster, Brangus, Red Brangus, Santa Gertridus - Intermediate: 11-13 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BRISTER, DANIEL Apple Springs, Texas |
|
|
|||||
DALLMEYER, KEELY Ledbetter, Texas |
|
|
|||||
DELGADO, JOSLYN Bryan, Texas |
|
|
|||||
DREHER, HANNAH Forney, Texas |
|
|
|||||
ELLIS, LANEY Moody, Texas |
|
|
|||||
ETHRIDGE, BRIDGER Nacogdoches, Texas |
|
|
|||||
FARRIS, TACK Ovalo, Texas |
|
|
|||||
FINLEY, ANISTYN Eustace, Texas |
|
|
|||||
FLETCHER, CADEN Scurry, Texas |
|
|
|||||
FLETCHER, HALEN Scurry, Texas |
|
|
|||||
GARZA, SANTIAGO Edinburg, Texas |
|
|
|||||
HALBERT, KIMBER Whitney, Texas |
|
|
|||||
HARALSON, CALLIE Carbon, Texas |
|
|
|||||
HARRINGTON, RHETT Plantersville, Texas |
|
|
|||||
HEIFRIN, JENCY Bryan, Texas |
|
|
|||||
HOOD, ADAM Chico, Texas |
|
|
|||||
HORNER, KALEB Tuscola, Texas |
|
|
|||||
HORNER, KLAIRE Tuscola, Texas |
|
|
|||||
JANECKA, KAISLEY Flatonia, Texas |
|
|
|||||
KASNER, TYLER Rosebud, Texas |
|
|
|||||
KING, OLIVIA Bryan, Texas |
|
|
|||||
LAWRENCE, TANNER Robstown, Texas |
|
|
|||||
LEONARD, KELTON Plantersville, Texas |
|
|
|||||
MARKS, TRUITT Waxahachie, Texas |
|
|
|||||
MCCLURE, TEAGAN Springtown, Texas |
|
|
|||||
MCCUISTION, ADLEY Collinsville, Texas |
|
|
|||||
MERCIER, PIPER Weatherford, Texas |
|
|
|||||
MIKOLAJCHAK, MABRY Manvel, Texas |
|
|
|||||
MIKOLAJCHAK, MYKA Manvel, Texas |
|
|
|||||
MOONEYHAM, LILAH Springtown, Texas |
|
|
|||||
MULLINS, NOAH New Baden, Texas |
|
|
|||||
MURPHY, KELLEN Kilgore, Texas |
|
|
|||||
NEYLAND, ABIGAIL Centerville, Texas |
|
|
|||||
NICHOLS , TRIPP Blooming Grove, Texas |
|
|
|||||
NOLES, SAWYER Aubrey, Texas |
|
|
|||||
PEARSON, AVERY Weatherford, Texas |
|
|
|||||
RAINEY, GRAYDON Tioga, Texas |
|
|
|||||
ROMINES, ELIZABETH Chico, Texas |
|
|
|||||
SCHNELL, KYNDALL Ledbetter, Texas |
|
|
|||||
SEAL, GAGE Perrin, Texas |
|
|
|||||
SEAL, LAYNE Perrin, Texas |
|
|
|||||
STEELE, TIMBER Mount Calm, Texas |
|
|
|||||
STEWART, TRAVIS Scurry, Texas |
|
|
|||||
STREIT, CACHE Electra, Texas |
|
|
|||||
WALKER, JACEY Porter, Texas |
|
|
|||||
WALKER, QUINCY Stagecoach, Texas |
|
|
|||||
WILLIAMS, EMMERSON Bruceville, Texas |
|
|
|||||
WILLIAMS, ROBERT KANYON Bagwell, Texas |
|
|
SHOWMANSHIP / Beef Heifers | |||||||
Class: 2c - British/Continental - Intermediate: 11-13 / HEAT 1 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ATCHISON, KINSLEY Mason, Texas |
|
|
|||||
BETHEL, HARRISON Celina, Texas |
|
|
|||||
BIVENS, RYLI Burleson, Texas |
|
|
|||||
BROGDON, KENNADI Waxahachie, Texas |
|
|
|||||
BUCHANAN, ZACHARY Waxahachie, Texas |
|
|
|||||
CONWAY, RIDGE Canton, Texas |
|
|
|||||
DALE, CASH Point, Texas |
|
|
|||||
DAVIS, KENEDIE Pampa, Texas |
|
|
|||||
FAUST , WILLIAM Waskom, Texas |
|
|
|||||
GERIK, KESTON Riesel, Texas |
|
|
|||||
GREENBERG, MADDOX Kilgore, Texas |
|
|
|||||
ISAACS, COLE Clifton, Texas |
|
|
|||||
JOHNSON, RYAN Seguin, Texas |
|
|
|||||
JONES, HUNTER Aledo, Texas |
|
|
|||||
KELLY, SAVANNAH Waco, Texas |
|
|
|||||
KOENIG, ABIGAIL De Leon, Texas |
|
|
|||||
MATTHYS, KINDRA West, Texas |
|
|
|||||
MESLER, EASTON Iowa Park, Texas |
|
|
|||||
SUMNER, ELI Huntsville, Texas |
|
|
|||||
THOMAS, KINSEY Dalhart, Texas |
|
|
|||||
WELLS, BETH Van Alstyne, Texas |
|
|
|||||
WOHLEB, CONNER Whitney, Texas |
|
|
SHOWMANSHIP / Beef Heifers | |||||
Class: 2c - British/Continental - Intermediate: 11-13 / HEAT 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
ADAMS, EMMA Blossom, Texas |
|
|
|||
ALLEN, GANTZ Blossom, Texas |
|
|
|||
BURDEN, DESI Blue Ridge, Texas |
|
|
|||
CONROY, PAISLEY Mt Pleasant, Texas |
|
|
|||
CROWDER, PEYTON Venus, Texas |
|
|
|||
DEBORDE, BRIGHAM Bardwell, Texas |
|
|
|||
EDWARDS, AUDRY Bailey, Texas |
|
|
|||
FAW, PAISLIE Midway, Texas |
|
|
|||
FEICK, KURT Sulphur Spgs, Texas |
|
|
|||
FINCHER, AVERY Waxahachie, Texas |
|
|
|||
GASTON, KYLEE Eastland, Texas |
|
|
|||
HUGHES, KINLEE Montague, Texas |
|
|
|||
KEMBRO, ANDREW Trinity, Texas |
|
|
|||
LITTLETON, JAYLEE Simms, Texas |
|
|
|||
MAKOVY, LANDRY Robinson, Texas |
|
|
|||
MYERS, OLIVIA Commerce, Texas |
|
|
|||
SEWELL, MADDOX Muenster, Texas |
|
|
|||
SIMPSON, HARPER Merkel, Texas |
|
|
|||
TRAYLOR, KAIL Conroe, Texas |
|
|
|||
VOGE, CHEYENNE Wills Point, Texas |
|
|
|||
WEEMS, MACI Eustace, Texas |
|
|
|||
WORRELL, JARRETT Mason, Texas |
|
|
SHOWMANSHIP / Beef Heifers | |||||
Class: 2c - British/Continental - Intermediate: 11-13 / HEAT 3 | |||||
---|---|---|---|---|---|
BAUMAN, CLAYTON Anna, Texas |
|
|
|||
BURRIS, TRINITY Leonard, Texas |
|
|
|||
COTTON, KYLIE Hallsville, Texas |
|
|
|||
DICKINSON, KARMA Pollok, Texas |
|
|
|||
GALVAN, MADELINE Missouri City, Texas |
|
|
|||
GARDNER, COOPER Garrison, Texas |
|
|
|||
GUIDRY, KINLEIGH Brenham, Texas |
|
|
|||
HAMMONS, TUCKER Decatur, Texas |
|
|
|||
HERRELL, LANDON Moran, Texas |
|
|
|||
HURST, TEAGEN Celeste, Texas |
|
|
|||
JOHNSON, JERA Blossom, Texas |
|
|
|||
JONES, FINLEY Aledo, Texas |
|
|
|||
LANDRUM, DESSIE Whitney, Texas |
|
|
|||
MCCULLOUGH, MAKENZIE New Ulm, Texas |
|
|
|||
MELTON, ABBIE Cumby, Texas |
|
|
|||
REYNOLDS, EMMA Kaufman, Texas |
|
|
|||
ROBERTS, MACI Bonham, Texas |
|
|
|||
TACKETT, WILLIAM Iola, Texas |
|
|
|||
TRENT, VIOLET Muenster, Texas |
|
|
|||
WELLS, JOHN Van Alstyne, Texas |
|
|
|||
WHITAKER, KEELI Ranger, Texas |
|
|
SHOWMANSHIP / Beef Heifers | |||||||
Class: 3a - Brahman, Simbrah - Senior: 14-18 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BALLARD, HUNTER Mineola, Texas |
|
|
|||||
BAUER, CARLTON LUKE Red Rock, Texas |
|
|
|||||
BERRYHILL JR, JAMES Scurry, Texas |
|
|
|||||
BROWN, REYSE New Braunfels, Texas |
|
|
|||||
BURNETT, LILLIAN (KATIE) Ladonia, Texas |
|
|
|||||
COFFEY, RYLEE Alvarado, Texas |
|
|
|||||
DRIVER, MAKENZY Winnsboro, Texas |
|
|
|||||
EASTLAND, TRAVIS Henderson, Texas |
|
|
|||||
FEASTER, JILLISSA Alvarado, Texas |
|
|
|||||
FORTOUL, ANTHONY Richland, Texas |
|
|
|||||
GARZA, ROEL Edinburg, Texas |
|
|
|||||
GRABS, KYNLEE Mexia, Texas |
|
|
|||||
GUERRA, DIEGO GERONIMO Rio Grande Cy, Texas |
|
|
|||||
HARNDEN, MACKENZIE Venus, Texas |
|
|
|||||
HINCKLEY, GAVIN Lockhart, Texas |
|
|
|||||
HYKEL, BRIAR West, Texas |
|
|
|||||
JALUFKA, CLAIRE Sulphur Spgs, Texas |
|
|
|||||
JEFFERSON, HOLDEN Angleton, Texas |
|
|
|||||
KIRCHNER, LEIANNE Thrall, Texas |
|
|
|||||
KIRCHNER, TJ Thrall, Texas |
|
|
|||||
LAAKE, CASSIDY Muldoon, Texas |
|
|
|||||
LAURELES, ISRAEL Arlington, Texas |
|
|
|||||
LOVICOTT, LANE Rosebud, Texas |
|
|
|||||
MARSCHALL, ETHAN Harper, Texas |
|
|
|||||
MARTINOLICH, ASHLYNN Italy, Texas |
|
|
|||||
MASK, JENNIFER Franklin, Texas |
|
|
|||||
MOORE, MARCUS Lovelady, Texas |
|
|
|||||
OLIVER, DAWSON Morgan Mill, Texas |
|
|
|||||
PEñA, DAVIN McAllen, Texas |
|
|
|||||
ROEHLING, BRADEN Hempstead, Texas |
|
|
|||||
ROSS, BRADEN Mt Enterprise, Texas |
|
|
|||||
SANCHEZ, MATTHEW Edinburg, Texas |
|
|
|||||
SCHLEY, SYDNI Edgewood, Texas |
|
|
|||||
SHIRLEY, HALIE Winnsboro, Texas |
|
|
|||||
SIMPSON, RYAN MACK Rio Hondo, Texas |
|
|
|||||
SMITH, NIKOLE Venus, Texas |
|
|
|||||
SPRINGETT, KAITLYN Paris, Texas |
|
|
|||||
STANKO, MORGAN Harlingen, Texas |
|
|
|||||
STEWART, TRENTON Washington, Texas |
|
|
|||||
STRACK, KAYLA El Campo, Texas |
|
|
|||||
TAFF, MIKAYLA Dublin, Texas |
|
|
|||||
TURCOTTE, GABRIELLE Spring, Texas |
|
|
|||||
TYLER, JENNA Texarkana, Texas |
|
|
|||||
WANJURA, BROOKE Weimar, Texas |
|
|
|||||
WELCH, BOYD Ben Wheeler, Texas |
|
|
|||||
WILLARD, MAKENZI Fairfield, Texas |
|
|
|||||
WILSON, CHARLES EDDIE Franklin, Texas |
|
|
|||||
ZIMMERMAN, JOLEE College Sta, Texas |
|
|
SHOWMANSHIP / Beef Heifers | |||||||
Class: 3b - ARB, Beefmaster, Brangus, Red Brangus, Santa Gertridus - Senior: 14-18 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ABERNATHY, GRACIE Grapeland, Texas |
|
|
|||||
ACKER, D'LYSSA Arp, Texas |
|
|
|||||
ACKER, HAYDEN Arp, Texas |
|
|
|||||
BARNETT, CODY Decatur, Texas |
|
|
|||||
BEASON, KAYLEE Rockdale, Texas |
|
|
|||||
BEVERLY, CAITLYNN Canton, Texas |
|
|
|||||
BEVERLY, GABE Canton, Texas |
|
|
|||||
BLOUNT, CARLEE Bogata, Texas |
|
|
|||||
BOUTWELL, EMMERSON Paris, Texas |
|
|
|||||
BRANTLEY, CONNOR Iola, Texas |
|
|
|||||
BROOKS, CHLOE Gladewater, Texas |
|
|
|||||
BUDDE, TAYLOR Conroe, Texas |
|
|
|||||
BURKHART, ABBY Houston, Texas |
|
|
|||||
BURKHART, EMILY Houston, Texas |
|
|
|||||
BURNS , CAMILLE Wharton, Texas |
|
|
|||||
BURNS, LILLIANA (LILLY) Waxahachie, Texas |
|
|
|||||
CARLOW, JAMES MASON New Boston, Texas |
|
|
|||||
CHASTAIN, KARLI Sunset, Texas |
|
|
|||||
COLLINS, MEGAN Weatherford, Texas |
|
|
|||||
CORNELIUS, CALE Timpson, Texas |
|
|
|||||
CRAWFORD, ALIVIA Sumner, Texas |
|
|
|||||
CRAWFORD, BRYLEE Arp, Texas |
|
|
|||||
CRICKMAN, LANDRY Weatherford, Texas |
|
|
|||||
DALBY, JONATHAN De Kalb, Texas |
|
|
|||||
DALLMEYER, EMME Ledbetter, Texas |
|
|
|||||
DEATHERAGE, EMERY Quitman, Texas |
|
|
|||||
DENOON, JOHN Decatur, Texas |
|
|
|||||
DOUGLAS, MADISYN Bonham, Texas |
|
|
|||||
ELSOM, MCKENNA Fulshear, Texas |
|
|
|||||
EMMONS, RHAINA Streetman, Texas |
|
|
|||||
FLAUAUS, BRADY Spring, Texas |
|
|
|||||
FLYNN, PAYTON Montgomery, Texas |
|
|
|||||
FONKE, BROOKE Alvin, Texas |
|
|
|||||
FUGITT, ALLISON Alvarado, Texas |
|
|
|||||
FULLER, KARLEE Palmer, Texas |
|
|
|||||
GANDY, KESLEE Tyler, Texas |
|
|
|||||
GARCIA, JASE Lufkin, Texas |
|
|
|||||
GARZA, SOFIA I. Edinburg, Texas |
|
|
|||||
GARZA III, VICENTE Edinburg, Texas |
|
|
|||||
GILBERT, KAITLYN Palacios, Texas |
|
|
|||||
GIRSH, CAYDEN Whitney, Texas |
|
|
|||||
GLAZE, EMILY El Campo, Texas |
|
|
|||||
GLAZE, MADELYN El Campo, Texas |
|
|
|||||
GRISSETT, JAMES DAWSON Buffalo, Texas |
|
|
|||||
HALE, LOGAN Sumner, Texas |
|
|
|||||
HAPP , KALLIE Aubrey, Texas |
|
|
|||||
HARRIS, MADISYN Conroe, Texas |
|
|
|||||
HART, HAYES Spring, Texas |
|
|
|||||
HARTMAN, BAILEY Muenster, Texas |
|
|
|||||
HEIFRIN, LEVI Bryan, Texas |
|
|
|||||
HENRY, DYLAN Palacios, Texas |
|
|
|||||
HENSLEY, KAYLEE La Grange, Texas |
|
|
|||||
HODGES, AZIA Weatherford, Texas |
|
|
|||||
HOELSCHER, BRENDEN Kemp, Texas |
|
|
|||||
JOHNSON, PAIGE Leonard, Texas |
|
|
|||||
JONES, KENDRA Alba, Texas |
|
|
|||||
JONES, MCKENNA Athens, Texas |
|
|
|||||
KARISCH, RHEAGAN La Grange, Texas |
|
|
|||||
LEE, ELIZABETH Overton, Texas |
|
|
|||||
LEONARD, KADEN Plantersville, Texas |
|
|
|||||
LEYVA, ASHLYN Aledo, Texas |
|
|
|||||
LINDEMANN, PEYTON Nacogdoches, Texas |
|
|
|||||
LINDSEY, CAROLYN Alto, Texas |
|
|
|||||
LOPEZ, CYDNEY Houston, Texas |
|
|
|||||
LOPEZ, SIENNA Houston, Texas |
|
|
|||||
LYON, EMMA Giddings, Texas |
|
|
|||||
MARTIN, TAYLOR Sunset, Texas |
|
|
|||||
MCMILLAN, BAILEY Jonesboro, Texas |
|
|
|||||
MEADOR, AUBREY Abilene, Texas |
|
|
|||||
MEADOR, SHAYLEE Abilene, Texas |
|
|
|||||
MELENDEZ, CARMEN Spring, Texas |
|
|
|||||
MENDIETTA, TRISTA Riviera, Texas |
|
|
|||||
MINYARD, GENNA Ovalo, Texas |
|
|
|||||
MITCHELL, ABIGAIL Avery, Texas |
|
|
|||||
MORAN, MADISON Brenham, Texas |
|
|
|||||
MORPHIS, LILLY Forney, Texas |
|
|
|||||
MUNIZ, LOLITA Paris, Texas |
|
|
|||||
MUNOZ-CARTY, LILY Hillsboro, Texas |
|
|
|||||
MUNSTER , DELANI Midlothian, Texas |
|
|
|||||
MURPHY, KARLEIGH Kilgore, Texas |
|
|
|||||
NELSON, LUKE Krum, Texas |
|
|
|||||
NOLES, BERKLEY Aubrey, Texas |
|
|
|||||
PACK, MOLLY Azle, Texas |
|
|
|||||
PALACIOS, EMILY Conroe, Texas |
|
|
|||||
PATTERSON, HARRISON Tioga, Texas |
|
|
|||||
PEARSON, JESSI MAE Combine, Texas |
|
|
|||||
PERRY, MADISON Madisonville, Texas |
|
|
|||||
PETERS, ASHLYN El Campo, Texas |
|
|
|||||
PHILLIPS, ADDYSON Normangee, Texas |
|
|
|||||
PINKERTON, EMMA Alvord, Texas |
|
|
|||||
PIRTLE, JACKSON Henderson, Texas |
|
|
|||||
PITTMAN, KELCI Tioga, Texas |
|
|
|||||
PRIVETT, BLAKE Roxton, Texas |
|
|
|||||
RAMM, ALLIE Lone Oak, Texas |
|
|
|||||
REED, KATIE Tyler, Texas |
|
|
|||||
RICE, ISAAC Midlothian, Texas |
|
|
|||||
RICHARDSON, JACALINN Mexia, Texas |
|
|
|||||
ROESSLER, SAVANNAH Gainesville, Texas |
|
|
|||||
ROSAS, MADISON Pasadena, Texas |
|
|
|||||
SANDERS, KYMBERLIN Forney, Texas |
|
|
|||||
SHACKELFORD, HANNAH Alba, Texas |
|
|
|||||
SHAFFER, JENNA Magnolia, Texas |
|
|
|||||
SHIFFLETT, KASCIE Frost, Texas |
|
|
|||||
SKAGGS, CAMRYN Bryan, Texas |
|
|
|||||
SKELTON, JESSICA Conroe, Texas |
|
|
|||||
SMITH, COOPER Bryan, Texas |
|
|
|||||
SNELL, CADRIENE Brookston, Texas |
|
|
|||||
SOTO, HUNTER Conroe, Texas |
|
|
|||||
SOTO, MAKENZIE Rusk, Texas |
|
|
|||||
STRAWSER, HOPE Spring, Texas |
|
|
|||||
STREIT, WESTON Electra, Texas |
|
|
|||||
STRICKLAND, WILLIAM Haltom City, Texas |
|
|
|||||
STULL, SLOAN Springtown, Texas |
|
|
|||||
SUTTON, BRODY Eustace, Texas |
|
|
|||||
SUTTON, GAVIN Fort Worth, Texas |
|
|
|||||
THOMAS, ASHLYN Merkel, Texas |
|
|
|||||
THOMAS, REAGAN Merkel, Texas |
|
|
|||||
THORNTON, BRODY Trinity, Texas |
|
|
|||||
TITTOR, LANA Paradise, Texas |
|
|
|||||
TORRES, KALYNN Friendswood, Texas |
|
|
|||||
WANECK, SIERRA Iola, Texas |
|
|
|||||
WARREN, DAXSON Canton, Texas |
|
|
|||||
WILEY, BAILEY N Richlnd Hls, Texas |
|
|
|||||
WILEY, BROOKLYN Seguin, Texas |
|
|
|||||
WILKERSON, ADDISON Spring, Texas |
|
|
|||||
WILSON, SAMUEL Spring, Texas |
|
|
|||||
WISE, CHLOE North Zulch, Texas |
|
|
|||||
WOODRUFF, LOGAN El Campo, Texas |
|
|
|||||
YEAGER, KENNETH Conroe, Texas |
|
|
SHOWMANSHIP / Beef Heifers | |||||
Class: 3c - British/Continental - Senior: 14-18 / HEAT 1 | |||||
---|---|---|---|---|---|
BARTLEY, DAISEY Tatum, Texas |
|
|
|||
BRAGG, JACKSON Salado, Texas |
|
|
|||
CHAPPELL, EMILY Commerce, Texas |
|
|
|||
CLAY, KAITLYNNE Pilot Point, Texas |
|
|
|||
COOPER, CAIDEN Forney, Texas |
|
|
|||
COX, BELICIA Grandview, Texas |
|
|
|||
DAVIS, CADE Wolfe City, Texas |
|
|
|||
EATON, MAGGIE Arp, Texas |
|
|
|||
GIRSH, CAYDEN Whitney, Texas |
|
|
|||
GOFORTH, KAILEI Rowlett, Texas |
|
|
|||
GRAY, MIKA Cumby, Texas |
|
|
|||
HALPAIN, KATIE Rockwall, Texas |
|
|
|||
HENDERSON, MATTIE Holland, Texas |
|
|
|||
HENDERSON, ZECH Cisco, Texas |
|
|
|||
HOLBROOK, KENLEA Greenville, Texas |
|
|
|||
HOLLIS, RYLI Clyde, Texas |
|
|
|||
HUDSPETH, TARYN Clyde, Texas |
|
|
|||
IVY, EPHREM Sachse, Texas |
|
|
|||
JACOBY, WYATT Paradise, Texas |
|
|
|||
KELLEY, BRIGHAM La Grange, Texas |
|
|
|||
KELLEY, REAGAN Springtown, Texas |
|
|
|||
MEDINA, JULISSA Gainesville, Texas |
|
|
|||
MOSS, WYATT Winnsboro, Texas |
|
|
|||
NELSON, KAITLYNN Royse City, Texas |
|
|
|||
PATINO, ARMANDO Houston, Texas |
|
|
|||
PEOPLES , KAYLEE Rockwall, Texas |
|
|
|||
PHILLIPS, WESLEY Stanton, Texas |
|
|
|||
POLHEMUS, KYLIE Bowie, Texas |
|
|
|||
RITCHIE, MATTILAE Wolfe City, Texas |
|
|
|||
ROSS, HAYLEIGH Mt Enterprise, Texas |
|
|
|||
SCOTT, JESSE Meridian, Texas |
|
|
|||
TAYLOR, MAKENZIE Mt Pleasant, Texas |
|
|
|||
THAYER, ELIJAH Waxahachie, Texas |
|
|
|||
TUCKER, KADENCE Willis, Texas |
|
|
|||
VELASQUEZ, MIGUEL Garland, Texas |
|
|
|||
WILLIAMS, BRADY Arp, Texas |
|
|
|||
WORTHAM, OLIVIA Forney, Texas |
|
|
SHOWMANSHIP / Beef Heifers | |||||||
Class: 3c - British/Continental - Senior: 14-18 / HEAT 2 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ALLEN, HUXLEY Blossom, Texas |
|
|
|||||
BUCHANAN, JARED Commerce, Texas |
|
|
|||||
CHAMPION, MADELYN Pilot Point, Texas |
|
|
|||||
CONWAY, CASEY Canton, Texas |
|
|
|||||
DANLEY, DAKOTA Fate, Texas |
|
|
|||||
DAWSON, ELLA Commerce, Texas |
|
|
|||||
DEPEW, ASHLYN Midlothian, Texas |
|
|
|||||
DORRIS , HADLEY Stephenville, Texas |
|
|
|||||
EATON, MADELYNE Arp, Texas |
|
|
|||||
GEORGE, KEAGAN Kirbyville, Texas |
|
|
|||||
GERIK, HAYLEIGH Riesel, Texas |
|
|
|||||
GOBER, COLTON Haskell, Texas |
|
|
|||||
GOBERT, KACI Huffman, Texas |
|
|
|||||
GROSECLOSE, JAKE Stephenville, Texas |
|
|
|||||
ISBELL, ELLA Aledo, Texas |
|
|
|||||
JONES, ERIKA Colleyville, Texas |
|
|
|||||
JONES, TAYLOR Spring, Texas |
|
|
|||||
MASSAR, WALKER Temple, Texas |
|
|
|||||
MCWILLIAMS, ISABELLA Rowlett, Texas |
|
|
|||||
MOORE, BAILYN Alvord, Texas |
|
|
|||||
MOTE, ABIGAIL Gainesville, Texas |
|
|
|||||
MURPHY, KINLEY Poolville, Texas |
|
|
|||||
MYERS, KAITLYN Sulphur Spgs, Texas |
|
|
|||||
ROMAN, KENNEDY Ladonia, Texas |
|
|
|||||
SAENZ, JACOB Pharr, Texas |
|
|
|||||
STRUCKMEYER, TYLER Merit, Texas |
|
|
|||||
SUTTON, GAVIN Fort Worth, Texas |
|
|
|||||
TALBOTT , ZOEY Missouri City, Texas |
|
|
|||||
WOHLEB, ABBEY Whitney, Texas |
|
|
|||||
YORK, CALEB Moran, Texas |
|
|
|||||
YORK, OLIVIA Van, Texas |
|
|
SHOWMANSHIP / Beef Heifers | |||||||
Class: 3c - British/Continental - Senior: 14-18 / HEAT 3 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BARNES, BROOKLYN De Leon, Texas |
|
|
|||||
BROOKS, MORGAN Venus, Texas |
|
|
|||||
BUTLER, EMARII Marlin, Texas |
|
|
|||||
BUTLER, THOMAS "JESSE" Richards, Texas |
|
|
|||||
CAMERON, SHILOH Commerce, Texas |
|
|
|||||
CRUMP, ALLI Sulphur Spgs, Texas |
|
|
|||||
DAVIS, KATIE Pampa, Texas |
|
|
|||||
DOMM, DAVID Whitehouse, Texas |
|
|
|||||
DUCKETT, KYLEIGH Tyler, Texas |
|
|
|||||
HUMPERT, DANIEL Windthorst, Texas |
|
|
|||||
KERSEY, MAEKAYLA Breckenridge, Texas |
|
|
|||||
MILLER, PAISLEY Bellville, Texas |
|
|
|||||
MUNOZ, JASMIN Garland, Texas |
|
|
|||||
OTTMERS, KEYSER Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||
PITTMAN, TREY Willis, Texas |
|
|
|||||
POLLARD, MACKENZIE Oakwood, Texas |
|
|
|||||
PULLIAM, PARKER McKinney, Texas |
|
|
|||||
PURVEY, BRAYLON Gainesville, Texas |
|
|
|||||
ROACH, MAKAYLA Overton, Texas |
|
|
|||||
ROBERTSON, EMERY San Marcos, Texas |
|
|
|||||
SMART, DONNIE Bellville, Texas |
|
|
|||||
STANSELL, JESSICA Waxahachie, Texas |
|
|
|||||
SWAIN, KATE Robinson, Texas |
|
|
|||||
TEDFORD, MADDOX Aledo, Texas |
|
|
|||||
TIGHE, RYAN Waco, Texas |
|
|
|||||
TULLOS, GRACE Trinity, Texas |
|
|
|||||
VALDERAS, MAKENZIE Rowlett, Texas |
|
|
|||||
WOODALL, LANEY Deport, Texas |
|
|
|||||
YOUNG, CHASE Cleveland, Texas |
|
|
SHOWMANSHIP / Beef Heifers | |||||
Class: 3c - British/Continental - Senior: 14-18 / HEAT 4 | |||||
---|---|---|---|---|---|
BELL , COEN Sulphur Spgs, Texas |
|
|
|||
CAMP, MCKENNA Maypearl, Texas |
|
|
|||
CASAS, ZACHARY Huffman, Texas |
|
|
|||
CORLEY, KAYLEE Willis, Texas |
|
|
|||
DAWSON, CARTER Midlothian, Texas |
|
|
|||
DUNCAN JR, CHARLEY Waxahachie, Texas |
|
|
|||
DUNN, REBECCA Mt Pleasant, Texas |
|
|
|||
EARLES, DILLON Clyde, Texas |
|
|
|||
FLORES, ANDIE Irving, Texas |
|
|
|||
GARDNER, ANDI BETH Garrison, Texas |
|
|
|||
HOWE, BARRETT Lyons, Texas |
|
|
|||
HUGHES, HAYDEN Anna, Texas |
|
|
|||
HUNT, CORBIN Longview, Texas |
|
|
|||
HUTCHINS, HANNAH Wichita Falls, Texas |
|
|
|||
IVY, HANNAH West, Texas |
|
|
|||
JUAREZ, HOMERO Cleburne, Texas |
|
|
|||
KISER, KAYLAN Proctor, Texas |
|
|
|||
LOCKETT, BRINLEE Alvord, Texas |
|
|
|||
MACKEY, BENJAMIN Celeste, Texas |
|
|
|||
MCCARTNEY, CONNOR Troup, Texas |
|
|
|||
MORROW, BLAKE Bridgeport, Texas |
|
|
|||
NEWMAN, AUSTIN Leonard, Texas |
|
|
|||
NORMAN, DAKOTA Montgomery, Texas |
|
|
|||
RANKIN JR, TERRY Humble, Texas |
|
|
|||
RAYFIELD, KENDALL Lubbock, Texas |
|
|
|||
ROEHLING, BRADEN Hempstead, Texas |
|
|
|||
SMITH, MADDIE Athens, Texas |
|
|
|||
ST. CLAIR, KRISTIN Montgomery, Texas |
|
|
|||
VOIGHT, JUDSON Aledo, Texas |
|
|
|||
WHITAKER, RYLEIGH Ranger, Texas |
|
|
SHOWMANSHIP / Beef Heifers | |||||
Class: 3c - British/Continental - Senior: 14-18 / HEAT 5 | |||||
---|---|---|---|---|---|
ARNOLD, MACKENZIE Avery, Texas |
|
|
|||
BRADSHAW, SOPHIE Canyon, Texas |
|
|
|||
BULLARD, LYLA Edgewood, Texas |
|
|
|||
BURKARD, ADALYN Ivanhoe, Texas |
|
|
|||
CONWAY, ROBERT "CLAY" Canton, Texas |
|
|
|||
ESCOBAR, KELLY Marlin, Texas |
|
|
|||
FULLER, KARLEE Palmer, Texas |
|
|
|||
GARRETT, IZABELLA Midway, Texas |
|
|
|||
GROOM, HARLIE Cleburne, Texas |
|
|
|||
HIGGINBOTHAM, LOGAN Sanger, Texas |
|
|
|||
HOLTON, CASEY Cisco, Texas |
|
|
|||
HOOD, CAMERON Winnsboro, Texas |
|
|
|||
ISAACS, HAILEY Clifton, Texas |
|
|
|||
JONES, TRINITY Commerce, Texas |
|
|
|||
KRENEK, LAUREN Tomball, Texas |
|
|
|||
LEUTWYLER, RAYLEIGH Cushing, Texas |
|
|
|||
MACKLIN, HAYDEN Byers, Texas |
|
|
|||
MESLER, AIDEN Iowa Park, Texas |
|
|
|||
PHILLIPS, SHELBY Stanton, Texas |
|
|
|||
RAMOS, AUBREY Andrews, Texas |
|
|
|||
RIVAS, KAYLIE Conroe, Texas |
|
|
|||
SHAW, KAILEE Bowie, Texas |
|
|
|||
SUTTON, IRELAND Italy, Texas |
|
|
|||
TAYLOE, ALLISON Magnolia, Texas |
|
|
|||
TREVINO, ALEX Garland, Texas |
|
|
|||
TULLY, TATYM Spring, Texas |
|
|
|||
WAGES, HANNAH Center, Texas |
|
|
|||
WALL, ADDISON Thrall, Texas |
|
|
|||
WHALEN, SAMUEL Pearland, Texas |
|
|
|||
WILBURN, JOURNEI Greenville, Texas |
|
|
|||
WILLIAMS, MORGAN Honey Grove, Texas |
|
|
SHOWMANSHIP / Beef Heifers | |||||
Class: 3c - British/Continental - Senior: 14-18 / HEAT 6 | |||||
---|---|---|---|---|---|
BANNAHAN, BRIAR Sanger, Texas |
|
|
|||
BAYER, KORALEE Gainesville, Texas |
|
|
|||
BIRDWELL, DALTON Bryson, Texas |
|
|
|||
BLAKEMORE, JAYREION Alto, Texas |
|
|
|||
BRYSON, JOLIE Forestburg, Texas |
|
|
|||
CAMP, NATALIE Maypearl, Texas |
|
|
|||
CHAMBERLAIN, THOMAS Montgomery, Texas |
|
|
|||
CLEERE, KANIN Madisonville, Texas |
|
|
|||
DAVIS, KENNA Conroe, Texas |
|
|
|||
GALVAN, MICAH Missouri City, Texas |
|
|
|||
GILBREATH, JOHN Bonham, Texas |
|
|
|||
GOWAN, EMILY Temple, Texas |
|
|
|||
GRAYSON, EMMA Pasadena, Texas |
|
|
|||
GREEN, LELAND Cleburne, Texas |
|
|
|||
HACKE, RAELEE Pattison, Texas |
|
|
|||
HUSE, LEXI Elm Mott, Texas |
|
|
|||
JACKSON, PRESLEY Waxahachie, Texas |
|
|
|||
JOHNSON, KAYLEE Roxton, Texas |
|
|
|||
KING, LACEY Edgewood, Texas |
|
|
|||
MICHAEL, GRACE Reno, Texas |
|
|
|||
NOLEN, CADE Waxahachie, Texas |
|
|
|||
PLASCHKE, DAISY Hallsville, Texas |
|
|
|||
RANDALL, KACY Tomball, Texas |
|
|
|||
RATER, SLATON Forestburg, Texas |
|
|
|||
SMART, AVERY Liberty, Texas |
|
|
|||
STEEL, PHOENIX Aquilla, Texas |
|
|
|||
STEVENSON, CARLIE Eustace, Texas |
|
|
|||
THOMASON, RYLEIGH Wylie, Texas |
|
|
|||
WHITE, HOLLY Commerce, Texas |
|
|
|||
WINGE, KILYE Cisco, Texas |
|
|
SHOWMANSHIP / Beef Heifers | |||||
Class: 3c - British/Continental - Senior: 14-18 / HEAT 7 | |||||
---|---|---|---|---|---|
ALEXANDER, PAYTON Nemo, Texas |
|
|
|||
ANDRADE, ISABEL Forney, Texas |
|
|
|||
CARP, LILY Pearland, Texas |
|
|
|||
CHAMBERLAIN, NOAH Montgomery, Texas |
|
|
|||
CHILDERS, TUCKER Sunset, Texas |
|
|
|||
COTTON, KAYDEE Hallsville, Texas |
|
|
|||
DIEZI, BRIANNA Brookshire, Texas |
|
|
|||
DUNN, ALEXIS Frisco, Texas |
|
|
|||
EMMONS, LAWTON Arp, Texas |
|
|
|||
FLORES, SAUL Tyler, Texas |
|
|
|||
GOWIN, HAGEN Emory, Texas |
|
|
|||
HENSON, CHASE Krum, Texas |
|
|
|||
HESLER-HENDERSON, ABBIE Holland, Texas |
|
|
|||
HORACEFIELD, SCOTT Houston, Texas |
|
|
|||
HOWE, HADLEY Lyons, Texas |
|
|
|||
IBARRA, APPLE Cibolo, Texas |
|
|
|||
JOHN, PAYTON Greenville, Texas |
|
|
|||
KEMBRO, KAYLA Trinity, Texas |
|
|
|||
MCALISTER, BROOKE Aubrey, Texas |
|
|
|||
MCCULLOUGH, MADILYN New Ulm, Texas |
|
|
|||
MORTON, MILES Eustace, Texas |
|
|
|||
MUNCHRATH, EMILEE Graford, Texas |
|
|
|||
PAYNE, KAITLYN Clyde, Texas |
|
|
|||
POULSON, HAILEY Cypress, Texas |
|
|
|||
REESE, NAOMI Winnsboro, Texas |
|
|
|||
ROEDER, MASON Seguin, Texas |
|
|
|||
ROHE, ALEXA Aledo, Texas |
|
|
|||
SMITH, RYAN Corsicana, Texas |
|
|
|||
THEILEN, HARRISON Willis, Texas |
|
|
|||
WILLIAMS, AINSLEY Van Alstyne, Texas |
|
|
|||
WORSHAM, MADISON Athens, Texas |
|
|
SHOWMANSHIP / Beef Heifers | |||||
Class: 3c - British/Continental - Senior: 14-18 / HEAT 8 | |||||
---|---|---|---|---|---|
ANCIRA, ELIJAH Linn, Texas |
|
|
|||
BOOTH , MAKAYLA Commerce, Texas |
|
|
|||
BOX, COHEN Forney, Texas |
|
|
|||
CARMICHAEL, KAYLEE Abilene, Texas |
|
|
|||
CLAY, DAVID Pilot Point, Texas |
|
|
|||
EDWARDS, DALTON Garland, Texas |
|
|
|||
GALVAN, MIA Missouri City, Texas |
|
|
|||
GAUER, HUNTER Rockwall, Texas |
|
|
|||
HARDWICK, SAMUEL Aledo, Texas |
|
|
|||
HUMPERT, BRANTLEY Windthorst, Texas |
|
|
|||
HUNT, AVERY Longview, Texas |
|
|
|||
HUTCHINS, MACEY Wichita Falls, Texas |
|
|
|||
KNIGHT, ROSIE Conroe, Texas |
|
|
|||
MILAM, JILLIAN Whitney, Texas |
|
|
|||
MOORE, KYLEE Commerce, Texas |
|
|
|||
MUNOZ, JACQUELINE Garland, Texas |
|
|
|||
OTTMERS, LAYNA Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||
PUGH, KATELIN Ector, Texas |
|
|
|||
THOMPKINS, KACENDA Moran, Texas |
|
|
|||
TREES, ELIZABETH Frost, Texas |
|
|
|||
VLASIN, KUTTER Forney, Texas |
|
|
|||
VONDERAU, REESE Montgomery, Texas |
|
|
|||
WAUGH, CADEN Temple, Texas |
|
|
|||
WELCH, BOYD Ben Wheeler, Texas |
|
|
|||
WHITE, SKYELANN Larue, Texas |
|
|
|||
WILDE, ADDISON Lott, Texas |
|
|
|||
ZIMMERMAN, HAYDEN Anderson, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Beefmaster | |||
Beefmaster | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Beefmaster | |||
Beefmaster | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Beefmaster | |||||
Class: 1G - Get-of-Sire: Three (3) animals, all by one (1) sire, both sexes represented. No ownership requirement. | |||||
---|---|---|---|---|---|
BARNETT, CODY Decatur, Texas |
|
|
|||
RANCH, EMMONS Fairfield, Texas |
|
|
|||
SKAGGS, BLUE RIBBON BEEFMASTERS De Leon, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Beefmaster | |||||||
Class: 1 - Heifer Calves, calved on or after March 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CONNER, KAYCEE Bowie, Texas |
|
|
|||||
DALLMEYER, KEELY Ledbetter, Texas |
|
|
|||||
EMMONS, RHAINA Streetman, Texas |
|
|
|||||
ETHRIDGE, BRIDGER Nacogdoches, Texas |
|
|
|||||
HARRISON, ELIJAH Daingerfield, Texas |
|
|
|||||
HIGDON, PEYTON Fairfield, Texas |
|
|
|||||
LEYVA, ASHLYN Aledo, Texas |
|
|
|||||
MILLAR, MORGAN Weatherford, Texas |
|
|
|||||
MULLINS, NOAH New Baden, Texas |
|
|
|||||
PEARSON, AVERY Weatherford, Texas |
|
|
|||||
SANDERS, KYMBERLIN Forney, Texas |
|
|
|||||
SEAL, LAYNE Perrin, Texas |
|
|
|||||
SKAGGS, SAVANNAH De Leon, Texas |
|
|
|||||
SWONKE, PAYTON Carmine, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Beefmaster | |||||
Class: 2G - Produce-of-Dam: Two (2) animals, either or both sexes produced by one (1) dam. No ownership requirement. | |||||
---|---|---|---|---|---|
BEASON, KAYLEE Rockdale, Texas |
|
|
|||
MULLINS, NOAH New Baden, Texas |
|
|
|||
MULLINS, NOAH New Baden, Texas |
|
|
|||
RANCH, EMMONS Fairfield, Texas |
|
|
|||
SKAGGS, BLUE RIBBON BEEFMASTERS De Leon, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Beefmaster | |||||||
Class: 2 - Heifer Calves, calved February 1-28, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GARCIA, JASE Lufkin, Texas |
|
|
|||||
JONES, KENDRA Alba, Texas |
|
|
|||||
SANDERS, KYMBERLIN Forney, Texas |
|
|
|||||
SEAL, LAYNE Perrin, Texas |
|
|
|||||
SWONKE, PAYTON Carmine, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Beefmaster | |||||||
Class: 3 - Summer Heifer Calves, calved May 1, 2023 and after | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
COLLINS, MEGAN Weatherford, Texas |
|
|
|||||
PEARSON, AVERY Weatherford, Texas |
|
|
|||||
SKAGGS, BLUE RIBBON BEEFMASTERS De Leon, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Beefmaster | |||||||
Class: 3 - Heifer Calves, calved January 1-31, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BRISTER, DANIEL Apple Springs, Texas |
|
|
|||||
CRAWFORD, ALIVIA Sumner, Texas |
|
|
|||||
FLAUAUS, BRADY Spring, Texas |
|
|
|||||
FUGITT, ALLISON Alvarado, Texas |
|
|
|||||
GANDY, KESLEE Tyler, Texas |
|
|
|||||
GARZA, SOFIA I. Edinburg, Texas |
|
|
|||||
HART, HAYES Spring, Texas |
|
|
|||||
HOELSCHER, BRENDEN Kemp, Texas |
|
|
|||||
MOONEYHAM, LILAH Springtown, Texas |
|
|
|||||
PARKER, REID Kerens, Texas |
|
|
|||||
SCHNELL, KYNDALL Ledbetter, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Beefmaster | |||||||
Class: 4 - Late Spring Heifer Calves, calved April 1-30, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DEAN, EMERSON Decatur, Texas |
|
|
|||||
FARMS, TERRY FAMILY Perrin, Texas |
|
|
|||||
MILLAR, MORGAN Weatherford, Texas |
|
|
|||||
PEARSON, AVERY Weatherford, Texas |
|
|
|||||
SEAL, LAYNE Perrin, Texas |
|
|
|||||
SKAGGS, BLUE RIBBON BEEFMASTERS De Leon, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Beefmaster | |||||||
Class: 5 - Early Spring Heifer Calves, calved March 1-31, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CONNER, KAYCEE Bowie, Texas |
|
|
|||||
DALLMEYER, KEELY Ledbetter, Texas |
|
|
|||||
GARZA III, VICENTE Edinburg, Texas |
|
|
|||||
HARRISON, ELIJAH Daingerfield, Texas |
|
|
|||||
MULLINS, NOAH New Baden, Texas |
|
|
|||||
RANCH, EMMONS Fairfield, Texas |
|
|
|||||
SWONKE, PAYTON Carmine, Texas |
|
|
|||||
TASSIN, KAYL Sandy Hook, Mississippi |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Beefmaster | |||||||
Class: 6 - Late Winter Heifer Calves, calved February 1-29, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GARCIA, JASE Lufkin, Texas |
|
|
|||||
GARZA, SANTIAGO Edinburg, Texas |
|
|
|||||
GARZA III, VICENTE Edinburg, Texas |
|
|
|||||
HENTZ, DEANA Springtown, Texas |
|
|
|||||
PURVIS, RILEY Hermanville, Mississippi |
|
|
|||||
SAYE, RUSTY Aubrey, Texas |
|
|
|||||
SEAL, LAYNE Perrin, Texas |
|
|
|||||
SWONKE, PAYTON Carmine, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Beefmaster | |||||||
Class: 6 - Junior Heifers, calved November 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BARRERA, VALENTINA McAllen, Texas |
|
|
|||||
EMMONS, RHAINA Streetman, Texas |
|
|
|||||
ETHRIDGE, BRIDGER Nacogdoches, Texas |
|
|
|||||
GARZA, SOFIA I. Edinburg, Texas |
|
|
|||||
HEIFRIN, JENCY Bryan, Texas |
|
|
|||||
HENSLEY, KAYLEE La Grange, Texas |
|
|
|||||
JANECKA, KAISLEY Flatonia, Texas |
|
|
|||||
LINDSEY, CAROLYN Alto, Texas |
|
|
|||||
MCMILLAN, BAILEY Jonesboro, Texas |
|
|
|||||
MURPHY, KARLEIGH Kilgore, Texas |
|
|
|||||
RAMM, ALLIE Lone Oak, Texas |
|
|
|||||
SKAGGS, SAVANNAH De Leon, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Beefmaster | |||||||
Class: 7 - Early Winter Calves, calved January 1-31, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BRISTER, DANIEL Apple Springs, Texas |
|
|
|||||
CONNER, KAYCEE Bowie, Texas |
|
|
|||||
CRAWFORD, ALIVIA Sumner, Texas |
|
|
|||||
ELLIS, KALLI La Ward, Texas |
|
|
|||||
FARMS, TERRY FAMILY Perrin, Texas |
|
|
|||||
FUGITT, ALLISON Alvarado, Texas |
|
|
|||||
GARZA, SOFIA Edinburg, Texas |
|
|
|||||
HART, HAYES Spring, Texas |
|
|
|||||
MCCLURE, MAYBREE Springtown, Texas |
|
|
|||||
PARKER, REID Kerens, Texas |
|
|
|||||
RAMIREZ, ALEX Dublin, Texas |
|
|
|||||
SCHNELL, KYNDALL Ledbetter, Texas |
|
|
|||||
SEAL, LAYNE Perrin, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Beefmaster | |||||||
Class: 7 - Junior Heifers, calved September 1-October 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEASON, KAYLEE Rockdale, Texas |
|
|
|||||
BEASON, KAYLEE Rockdale, Texas |
|
|
|||||
BRISTER, DANIEL Apple Springs, Texas |
|
|
|||||
BURKHART, ABBY Houston, Texas |
|
|
|||||
DEATHERAGE, EMERY Quitman, Texas |
|
|
|||||
HEIFRIN, LEVI Bryan, Texas |
|
|
|||||
HENSLEY, KAYLEE La Grange, Texas |
|
|
|||||
HODGES, AZIA Weatherford, Texas |
|
|
|||||
JOHNSON, PAIGE Leonard, Texas |
|
|
|||||
KARISCH, RHEAGAN La Grange, Texas |
|
|
|||||
LOPEZ, CYDNEY Houston, Texas |
|
|
|||||
SKAGGS, SAVANNAH De Leon, Texas |
|
|
|||||
STEELE, TIMBER Mount Calm, Texas |
|
|
|||||
SWONKE, PAYTON Carmine, Texas |
|
|
|||||
WARREN, DAXSON Canton, Texas |
|
|
|||||
WARREN, DAXSON Canton, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Beefmaster | |||||||
Class: 8 - Junior Heifers, calved July 1-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BARNETT, CODY Decatur, Texas |
|
|
|||||
BATES, ZADIE KAYE De Kalb, Texas |
|
|
|||||
LOPEZ, SIENNA Houston, Texas |
|
|
|||||
PACK, MOLLY Azle, Texas |
|
|
|||||
RAMIREZ, KASEN Seagoville, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Beefmaster | |||||||
Class: 9 - Junior Heifers, calved May 1-June 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
EMMONS, RHAINA Streetman, Texas |
|
|
|||||
GARZA, SOFIA I. Edinburg, Texas |
|
|
|||||
GARZA III, VICENTE Edinburg, Texas |
|
|
|||||
JOHNSON, PAIGE Leonard, Texas |
|
|
|||||
KARISCH, RILAN La Grange, Texas |
|
|
|||||
MCCLURE, TEAGAN Springtown, Texas |
|
|
|||||
MCCUISTION, ADLEY Collinsville, Texas |
|
|
|||||
PITTS, RAYNE Talco, Texas |
|
|
|||||
SEAL, GAGE Perrin, Texas |
|
|
|||||
TAYLOR, ELLA Springtown, Texas |
|
|
|||||
WARREN, DAXSON Canton, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Beefmaster | |||||||
Class: 10 - Late Fall Heifer Calves, calved December 1-31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BARRERA, VALENTINA McAllen, Texas |
|
|
|||||
ELLIS, KALLI La Ward, Texas |
|
|
|||||
GARZA, SOFIA Edinburg, Texas |
|
|
|||||
HEIFRIN, JENCY Bryan, Texas |
|
|
|||||
RAMM, ALLIE Lone Oak, Texas |
|
|
|||||
TASSIN, KAYL Sandy Hook, Mississippi |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Beefmaster | |||||||
Class: 11 - Late Fall Heifer Calves, calved November 1-30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEASON, KAYLEE Rockdale, Texas |
|
|
|||||
ELLIS, KALLI La Ward, Texas |
|
|
|||||
FARMS, TERRY FAMILY Perrin, Texas |
|
|
|||||
FARMS, TERRY FAMILY Perrin, Texas |
|
|
|||||
HENSLEY, KAYLEE La Grange, Texas |
|
|
|||||
JANECKA, KAISLEY Flatonia, Texas |
|
|
|||||
MURPHY, KARLEIGH Kilgore, Texas |
|
|
|||||
RANCH, EMMONS Fairfield, Texas |
|
|
|||||
SKAGGS, BLUE RIBBON BEEFMASTERS De Leon, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Beefmaster | |||||||
Class: 12 - Early Fall Heifer Calves, calved October 1-31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEASON, KAYLEE Rockdale, Texas |
|
|
|||||
BEASON, KAYLEE Rockdale, Texas |
|
|
|||||
BRISTER, DANIEL Apple Springs, Texas |
|
|
|||||
HEIFRIN, LEVI Bryan, Texas |
|
|
|||||
HODGES, AZIA Weatherford, Texas |
|
|
|||||
KARISCH, RHEAGAN La Grange, Texas |
|
|
|||||
SKAGGS, BLUE RIBBON BEEFMASTERS De Leon, Texas |
|
|
|||||
SWONKE, PAYTON Carmine, Texas |
|
|
|||||
WARREN, DAXSON Canton, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Beefmaster | |||||||
Class: 12 - Senior Heifers, calved March 1-April 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BARRERA, VALENTINA McAllen, Texas |
|
|
|||||
COLLINS, MEGAN Weatherford, Texas |
|
|
|||||
CRICKMAN, LANDRY Weatherford, Texas |
|
|
|||||
DALLMEYER, EMME Ledbetter, Texas |
|
|
|||||
GARCIA, JASE Lufkin, Texas |
|
|
|||||
GARZA, SANTIAGO Edinburg, Texas |
|
|
|||||
HENSLEY, KAYLEE La Grange, Texas |
|
|
|||||
HOOD, ADAM Chico, Texas |
|
|
|||||
KING, OLIVIA Bryan, Texas |
|
|
|||||
LYON, EMMA Giddings, Texas |
|
|
|||||
MCCUISTION, ADLEY Collinsville, Texas |
|
|
|||||
MENDIETTA, TRISTA Riviera, Texas |
|
|
|||||
MORPHIS, LILLY Forney, Texas |
|
|
|||||
PARKER, REID Kerens, Texas |
|
|
|||||
ROUSER, CALEB Campbell, Texas |
|
|
|||||
SEAL, LAYNE Perrin, Texas |
|
|
|||||
SOTO, HUNTER Conroe, Texas |
|
|
|||||
STULL, SLOAN Springtown, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Beefmaster | |||||||
Class: 13 - Early Fall Heifer Calves, calved September 1-30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEVERLY, GABE Canton, Texas |
|
|
|||||
COLE, SERA Purdon, Texas |
|
|
|||||
DEATHERAGE, EMERY Quitman, Texas |
|
|
|||||
DEATHERAGE, EMERY Quitman, Texas |
|
|
|||||
HENSLEY, KAYLEE La Grange, Texas |
|
|
|||||
JOHNSON, PAIGE Leonard, Texas |
|
|
|||||
JORDAN, PRINCETON Conway, Missouri |
|
|
|||||
KARISCH, RHEAGAN La Grange, Texas |
|
|
|||||
STEELE, TIMBER Mount Calm, Texas |
|
|
|||||
WARREN, DAXSON Canton, Texas |
|
|
|||||
WISDOM, CONLEY TATE Kerens, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Beefmaster | |||||||
Class: 13 - Senior Heifers, calved January 1-February 28, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BERRYHILL JR, JAMES Scurry, Texas |
|
|
|||||
BEVERLY, CAITLYNN Canton, Texas |
|
|
|||||
BEVERLY, GABE Canton, Texas |
|
|
|||||
BURKHART, EMILY Houston, Texas |
|
|
|||||
CONNER, KAYCEE Bowie, Texas |
|
|
|||||
GARZA, SANTIAGO Edinburg, Texas |
|
|
|||||
GARZA, SOFIA I. Edinburg, Texas |
|
|
|||||
GARZA III, VICENTE Edinburg, Texas |
|
|
|||||
GRISSETT, JAMES DAWSON Buffalo, Texas |
|
|
|||||
JOHNSON, OLIVIA Leonard, Texas |
|
|
|||||
MULLINS, NOAH New Baden, Texas |
|
|
|||||
MUNIZ, LOLITA Paris, Texas |
|
|
|||||
MURPHY, KARLEIGH Kilgore, Texas |
|
|
|||||
SNELL, CADRIENE Brookston, Texas |
|
|
|||||
STRAWSER, HOPE Spring, Texas |
|
|
|||||
THOMAS, ASHLYN Merkel, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Beefmaster | |||||||
Class: 14 - Senior Heifers, calved September 1-December 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CONNER, KAYCEE Bowie, Texas |
|
|
|||||
EMMONS, RHAINA Streetman, Texas |
|
|
|||||
ETHRIDGE, BRIDGER Nacogdoches, Texas |
|
|
|||||
GARZA III, VICENTE Edinburg, Texas |
|
|
|||||
LINDEMANN, PEYTON Nacogdoches, Texas |
|
|
|||||
MERCIER, PIPER Weatherford, Texas |
|
|
|||||
MURPHY, KELLEN Kilgore, Texas |
|
|
|||||
THOMAS, REAGAN Merkel, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Beefmaster | |||||||
Class: 16 - Late Summer Heifers, calved August 1-31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BARNETT, CODY Decatur, Texas |
|
|
|||||
BATES, ZADIE KAYE De Kalb, Texas |
|
|
|||||
DAUGHERTY, ASHLEY Poolville, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Beefmaster | |||||||
Class: 17 - Late Summer Heifers, calved July 1-31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FARMS, TERRY FAMILY Perrin, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Beefmaster | |||||||
Class: 18 - Early Summer Heifers, calved June 1-30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ELLIS, KALLI La Ward, Texas |
|
|
|||||
FARMS, TERRY FAMILY Perrin, Texas |
|
|
|||||
GARZA, SANTIAGO Edinburg, Texas |
|
|
|||||
KARISCH, RILAN La Grange, Texas |
|
|
|||||
MCCLURE, TEAGAN Springtown, Texas |
|
|
|||||
RANCH, EMMONS Fairfield, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Beefmaster | |||||||
Class: 19 - Early Summer Heifers, calved May 1-31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
COLE, SERA Purdon, Texas |
|
|
|||||
GARZA, SOFIA Edinburg, Texas |
|
|
|||||
GARZA III, VICENTE Edinburg, Texas |
|
|
|||||
MCCUISTION, ADLEY Collinsville, Texas |
|
|
|||||
PITTS, RAYNE Talco, Texas |
|
|
|||||
SEAL, LAYNE Perrin, Texas |
|
|
|||||
SKAGGS, BLUE RIBBON BEEFMASTERS De Leon, Texas |
|
|
|||||
WARREN, DAXSON Canton, Texas |
|
|
|||||
ZOELLER, DANE Salado, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Beefmaster | |||||||
Class: 22 - Late Spring Yearling Heifers, calved April 1-30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
COLLINS, MEGAN Weatherford, Texas |
|
|
|||||
GARZA, SANTIAGO Edinburg, Texas |
|
|
|||||
KING, OLIVIA Bryan, Texas |
|
|
|||||
MCANGUS, EMMA Stephenville, Texas |
|
|
|||||
MCCLURE, MAYBREE Springtown, Texas |
|
|
|||||
MORPHIS, LILLY Forney, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Beefmaster | |||||||
Class: 23 - Spring Yearling Heifers, calved March 1-31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BARRERA, VALENTINA McAllen, Texas |
|
|
|||||
COLE, SERA Purdon, Texas |
|
|
|||||
COLLINS, MEGAN Weatherford, Texas |
|
|
|||||
DALLMEYER, EMME Ledbetter, Texas |
|
|
|||||
GARCIA, JASE Lufkin, Texas |
|
|
|||||
HENSLEY, KAYLEE La Grange, Texas |
|
|
|||||
JORDAN, PRINCETON Conway, Missouri |
|
|
|||||
KING, OLIVIA Bryan, Texas |
|
|
|||||
MCCUISTION, ADLEY Collinsville, Texas |
|
|
|||||
MEDLOCK, RILEY Weatherford, Texas |
|
|
|||||
PARKER, REID Kerens, Texas |
|
|
|||||
ROUSER, CALEB Campbell, Texas |
|
|
|||||
SEAL, LAYNE Perrin, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Beefmaster | |||||||
Class: 24 - Early Junior Yearling Heifers, calved February 1-28, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BERRYHILL JR, JAMES Scurry, Texas |
|
|
|||||
CONNER, KAYCEE Bowie, Texas |
|
|
|||||
GARZA, SANTIAGO Edinburg, Texas |
|
|
|||||
GARZA, SOFIA Edinburg, Texas |
|
|
|||||
GARZA III, VICENTE Edinburg, Texas |
|
|
|||||
GRISSETT, JAMES DAWSON Buffalo, Texas |
|
|
|||||
JOHNSON, OLIVIA Leonard, Texas |
|
|
|||||
MUNIZ, LOLITA Reno, Texas |
|
|
|||||
SNELL, CADRIENE Brookston, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Beefmaster | |||||||
Class: 25 - Junior Yearling Heifers, calved January 1-31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEVERLY, CAITLYNN Canton, Texas |
|
|
|||||
BEVERLY, GABE Canton, Texas |
|
|
|||||
HENTZ, DEANA Springtown, Texas |
|
|
|||||
MULLINS, NOAH New Baden, Texas |
|
|
|||||
MURPHY, KARLEIGH Kilgore, Texas |
|
|
|||||
TASSIN, KAYL Sandy Hook, Mississippi |
|
|
|||||
THOMAS, ASHLYN Merkel, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Beefmaster | |||||||
Class: 28 - Late Fall Senior Yearling Females, calved December 1-31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MURPHY, KELLEN Kilgore, Texas |
|
|
|||||
RANCH, EMMONS Fairfield, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Beefmaster | |||||||
Class: 29 - Late Fall Senior Yearling Females, calved November 1-30, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CONNER, KAYCEE Bowie, Texas |
|
|
|||||
MINK FARMS, . Scurry, Texas |
|
|
|||||
RANCH, EMMONS Fairfield, Texas |
|
|
|||||
TASSIN, KAYL Sandy Hook, Mississippi |
|
|
|||||
THOMAS, REAGAN Merkel, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Beefmaster | |||||||
Class: 30 - Fall Senior Yearling Females, calved October 1-31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MCCLURE, MAYBREE Springtown, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Beefmaster | |||||||
Class: 31 - Fall Senior Yearling Females, calved September 1-30, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GARZA III, VICENTE Edinburg, Texas |
|
|
|||||
MINK FARMS, . Scurry, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Beefmaster | |||||||
Class: 34 - *Late Summer Senior Females, calved August 1-31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BARNETT, CODY Decatur, Texas |
|
|
|||||
NICHOL, MADELYN Lone Oak, Texas |
|
|
|||||
SCHNELL, KYNDALL Ledbetter, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Beefmaster | |||||||
Class: 35 - *Late Summer Senior Females, calved July 1-31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEVERLY, CAITLYNN Canton, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Beefmaster | |||
Class: 36 - *Early Summer Senior Females, calved June 1-30, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Beefmaster | |||||||
Class: 37 - *Early Summer Senior Females, calved May 1-31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
COLLINS, MEGAN Weatherford, Texas |
|
|
|||||
ELLIS, KALLI La Ward, Texas |
|
|
|||||
PEARSON, AVERY Weatherford, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Beefmaster | |||
Class: 40 - **Spring Pairs, calved April 1-30, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Beefmaster | |||||||
Class: 41 - **Spring Pairs, calved March 1-31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ELLIS, KALLI La Ward, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Beefmaster | |||||||
Class: 42 - **Spring Pairs, calved February 1-28, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FARMS, TERRY FAMILY Perrin, Texas |
|
|
|||||
LEYVA, ASHLYN Aledo, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Beefmaster | |||||||
Class: 43 - **Spring Pairs, calved January 1-31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
SKAGGS, BLUE RIBBON BEEFMASTERS De Leon, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Beefmaster | |||
Class: 48 - Late Spring Bull Calves, calved April 1, 2023 and after | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Beefmaster | |||||||
Class: 49 - Early Spring Bull Calves, calved March 1-31, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
LEYVA, ASHLYN Aledo, Texas |
|
|
|||||
TASSIN, KAYL Sandy Hook, Mississippi |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Beefmaster | |||||||
Class: 50 - Junior Bull Calves, calved February 1-28, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GARZA III, VICENTE Edinburg, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Beefmaster | |||||||
Class: 51 - Early Junior Bull Calves, calved January 1-31, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DAUGHERTY, ASHLEY Poolville, Texas |
|
|
|||||
SKAGGS, BLUE RIBBON BEEFMASTERS De Leon, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Beefmaster | |||
Class: 54 - Junior Bulls, calved November 1-December 31, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Beefmaster | |||||||
Class: 55 - Junior Bulls, calved September 1 - October 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HEIFRIN, LEVI Bryan, Texas |
|
|
|||||
SAYE, RUSTY Aubrey, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Beefmaster | |||||||
Class: 56 - Junior Bulls, calved July 1 - August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FARMS, TERRY FAMILY Perrin, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Beefmaster | |||
Class: 57 - Junior Bulls, calved May 1 - June 30, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Beefmaster | |||||||
Class: 60 - Intermediate Bulls, calved April 1-30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
RAMOS, KASSIE Donna, Texas |
|
|
|||||
SEAL, LAYNE Perrin, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Beefmaster | |||||||
Class: 61 - Intermediate Bulls, calved March 1-31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ELLIS, KALLI La Ward, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Beefmaster | |||||||
Class: 62 - Intermediate Bulls, calved February 1-28, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GARZA, SOFIA Edinburg, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Beefmaster | |||
Class: 63 - Intermediate Bulls, calved January 1-31, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Beefmaster | |||||||
Class: 66 - Senior Bulls, calved September 1 - December 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEASON, KAYLEE Rockdale, Texas |
|
|
|||||
KARISCH, RHEAGAN La Grange, Texas |
|
|
|||||
RANCH, EMMONS Fairfield, Texas |
|
|
|||||
SKAGGS, BLUE RIBBON BEEFMASTERS De Leon, Texas |
|
|
|||||
TASSIN, KAYL Sandy Hook, Mississippi |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Beefmaster | |||||||
Class: 67 - Senior Bulls, calved May 1 - August 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ELLIS, KALLI La Ward, Texas |
|
|
|||||
WISDOM, CONLEY TATE Kerens, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Beefmaster | |||||||
Class: 68 - Senior Bulls, calved January 1 - April 30, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FARMS, TERRY FAMILY Perrin, Texas |
|
|
|||||
MINK FARMS, . Scurry, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Beefmaster | |||
Class: 69 - Fall Senior Bulls, calved September 1 - December 31, 2020 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Beefmaster | |||
Class: 70 - Summer Senior Bulls, calved May 1 - August 31, 2020 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BREEDING GILTS / Berkshire | |||
Berkshire | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BREEDING GILTS / Berkshire | |||||||
Class: 1 - Class 1, Berkshire | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DANIEL, LEVI Santa Anna, Texas |
|
|
|||||
FLORENCE, KOLBEY Mansfield, Texas |
|
|
|||||
HOHMANN , COOPER Boerne, Texas |
|
|
|||||
KIRBY, KATELYN Godley, Texas |
|
|
|||||
KNIGHT, ERIN Alvin, Texas |
|
|
|||||
LAIRD, BRALYN Liberty Hill, Texas |
|
|
|||||
LOCKE, JENNA Santa Fe, Texas |
|
|
|||||
LOWRY, LINDSEY Troup, Texas |
|
|
|||||
OWNBEY, SAWYER Whitney, Texas |
|
|
|||||
PANKEY, LYLA Jacksboro, Texas |
|
|
|||||
RAMIREZ, DESIREE Von Ormy, Texas |
|
|
|||||
SCOTT, GRACE Robinson, Texas |
|
|
|||||
WALTHALL, JOHNATHAN Mt Enterprise, Texas |
|
|
|||||
YORK, LEXI Valley View, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING GILTS / Berkshire | |||||||||
Class: 1 - Class 1, Berkshire | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
HOHMANN , COOPER Boerne, Texas |
|
|
|||||||
KIRBY, KATELYN Godley, Texas |
|
|
|||||||
KNIGHT, ERIN Alvin, Texas |
|
|
|||||||
LAIRD, BRALYN Liberty Hill, Texas |
|
|
|||||||
LOCKE, JENNA Santa Fe, Texas |
|
|
|||||||
LOWRY, LINDSEY Troup, Texas |
|
|
|||||||
PANKEY, HUDSON Jacksboro, Texas |
|
|
|||||||
RAMIREZ, DESIREE Von Ormy, Texas |
|
|
|||||||
WALTHALL, JOHNATHAN Mt Enterprise, Texas |
|
|
|||||||
WRIGHT, LOGAN Purdon, Texas |
|
|
|||||||
YORK, LEXI Valley View, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING GILTS / Berkshire | |||||||
Class: 2 - Class 2, Berkshire | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BARAK, AUDREY China Spring, Texas |
|
|
|||||
BEAVERS, JACKSON Hillsboro, Texas |
|
|
|||||
BOTTELBERGHE, BRIGHAN Stephenville, Texas |
|
|
|||||
GRANBERRY, ADDISON Wills Point, Texas |
|
|
|||||
HALFMANN, RILEY Vancourt, Texas |
|
|
|||||
HORN, TAYLOR Hallsville, Texas |
|
|
|||||
LACY, BRYLEE Sherman, Texas |
|
|
|||||
LOCKE, JENNA Santa Fe, Texas |
|
|
|||||
MOORE, SIDNEY Arp, Texas |
|
|
|||||
OWNBEY, SAWYER Whitney, Texas |
|
|
|||||
PATCH, BAILEY Trinidad, Texas |
|
|
|||||
PIEPER, CARLEE New London, Texas |
|
|
|||||
SIMS, HOLT Stephenville, Texas |
|
|
|||||
WELLS, KARSYN Whitewright, Texas |
|
|
|||||
YORK, LEXI Valley View, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING GILTS / Berkshire | |||||||||
Class: 2 - Class 2, Berkshire | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABLES, ANDREW Edgewood, Texas |
|
|
|||||||
BARAK, AUDREY China Spring, Texas |
|
|
|||||||
BUTLER, ADDISON Claude, Texas |
|
|
|||||||
DOZA, FAITH Dickinson, Texas |
|
|
|||||||
FLORENCE, KOLBEY Mansfield, Texas |
|
|
|||||||
GRANBERRY, ADDISON Wills Point, Texas |
|
|
|||||||
LOCKE, JENNA Santa Fe, Texas |
|
|
|||||||
LOPEZ, SARAI Temple, Texas |
|
|
|||||||
MCQUIEN, JUSTIN Sanger, Texas |
|
|
|||||||
MOORE, SIDNEY Arp, Texas |
|
|
|||||||
OWNBEY, SAWYER Whitney, Texas |
|
|
|||||||
PATCH, BAILEY Trinidad, Texas |
|
|
|||||||
SCOTT, GRACE Robinson, Texas |
|
|
|||||||
VILLARREAL, ALLIE Moody, Texas |
|
|
|||||||
YORK, LEXI Valley View, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING GILTS / Berkshire | |||||||||
Class: 3 - Class 3, Berkshire | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BEAVERS, JACKSON Hillsboro, Texas |
|
|
|||||||
BOTTELBERGHE, BRIGHAN Stephenville, Texas |
|
|
|||||||
BUTLER, ADDISON Claude, Texas |
|
|
|||||||
GAVLIK, RACHEL Rocksprings, Texas |
|
|
|||||||
HALFMANN, RILEY Vancourt, Texas |
|
|
|||||||
HORN, TAYLOR Hallsville, Texas |
|
|
|||||||
LACY, BRYLEE Sherman, Texas |
|
|
|||||||
MONROE, JAGGER Iredell, Texas |
|
|
|||||||
OWNBEY, SAWYER Whitney, Texas |
|
|
|||||||
PIEPER, CARLEE New London, Texas |
|
|
|||||||
ROMINE, MADALYN Gladewater, Texas |
|
|
|||||||
SCHOEPF, RIATA Belton, Texas |
|
|
|||||||
SIMS, AYLEE Stephenville, Texas |
|
|
|||||||
WEST, LYNLEY La Vernia, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING GOATS / Boer | |||
Boer | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BREEDING GOATS / Boer | |||||||
Class: 1 - Percentage, Junior Doe Kid born on or after March 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CARPENTER, CASE Nocona, Texas |
|
|
|||||
LOTT, ELLA Seguin, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING GOATS / Boer | |||||||||
Class: 1 - Percentage Junior Doe Kid born on or after March 1, 2023 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CARPENTER, BETH Weatherford, Texas |
|
|
|||||||
MILLS, SHANIAH Hillsboro, Texas |
|
|
|||||||
MORRISON, HARPER Whitewright, Texas |
|
|
|||||||
MORRISON, PIPER Whitewright, Texas |
|
|
|||||||
SUTTON, LAURYN Hillsboro, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING GOATS / Boer | |||||||
Class: 2 - Percentage, Senior Doe Kid born September 1, 2022-February 28, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
LUTHER, AMANDA M Brownsboro, Texas |
|
|
|||||
LUTHER, AMANDA M Brownsboro, Texas |
|
|
|||||
MORENO, MAYA Edinburg, Texas |
|
|
|||||
STEEL, PHOENIX Aquilla, Texas |
|
|
|||||
STEEL, PHOENIX Aquilla, Texas |
|
|
|||||
SUTTON, LAURYN Hillsboro, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING GOATS / Boer | |||||||||
Class: 2 - Percentage Senior Doe Kid born September 1, 2022-February 28, 2023 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MORENO, MAYA Edinburg, Texas |
|
|
|||||||
SLOUGH, KAILEIGH Azle, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING GOATS / Boer | |||||||
Class: 3 - Percentage, Yearling Doe born September 1, 2021-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BRIDGET, APRIL Saint Hedwig, Texas |
|
|
|||||
BROWN, MADISON Forney, Texas |
|
|
|||||
CARPENTER, CASE Nocona, Texas |
|
|
|||||
LANE, SAMERA Sachse, Texas |
|
|
|||||
LARNER, KNOX Weatherfoed, Texas |
|
|
|||||
LARNER, KNOX Weatherfoed, Texas |
|
|
|||||
LARNER, KNOX Weatherfoed, Texas |
|
|
|||||
MORENO, MAYA Edinburg, Texas |
|
|
|||||
QUINN, SARAH Converse, Texas |
|
|
|||||
SIMPSON, LAURA Whitewright, Texas |
|
|
|||||
SUTTON, LAURYN Hillsboro, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING GOATS / Boer | |||||||||
Class: 3 - Percentage Yearling Doe born September 1, 2021-August 31, 2022 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CARPENTER, CASE Nocona, Texas |
|
|
|||||||
CARPENTER, JACK Weatherford, Texas |
|
|
|||||||
LANE, SAMERA Sachse, Texas |
|
|
|||||||
MINTER , MAGGIE Fort Worth, Texas |
|
|
|||||||
RINKS, REESE Aledo, Texas |
|
|
|||||||
SULLIVAN, REBECCA Fort Worth, Texas |
|
|
|||||||
SULLIVAN, REBECCA Fort Worth, Texas |
|
|
|||||||
SUTTON, LAURYN Hillsboro, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING GOATS / Boer | |||||||
Class: 4 - Percentage, Aged Doe born on or before August 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
LARNER, KNOX Weatherfoed, Texas |
|
|
|||||
LARNER, KNOX Weatherfoed, Texas |
|
|
|||||
MILLS, SHANIAH Hillsboro, Texas |
|
|
|||||
NOORDHOFF, SAHVANNA Converse, Texas |
|
|
|||||
SULLIVAN, REBECCA Fort Worth, Texas |
|
|
|||||
SULLIVAN, REBECCA Fort Worth, Texas |
|
|
|||||
YOUNG, JADA Trenton, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING GOATS / Boer | |||||||||
Class: 4 - Percentage Aged Doe born on or before August 31, 2021 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RINKS, REESE Aledo, Texas |
|
|
|||||||
SULLIVAN, REBECCA Fort Worth, Texas |
|
|
|||||||
SULLIVAN, SAMANTHA Fort Worth, Texas |
|
|
|||||||
YOUNG, JADA Trenton, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING GOATS / Boer | |||||||
Class: 7 - Fullblood Junior Buck Kid born on or after March 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
LOTT, KAYLE Seguin, Texas |
|
|
|||||
MILLS, SHANIAH Hillsboro, Texas |
|
|
|||||
REYNOLDS, SERENITY Bellevue, Texas |
|
|
|||||
SUTTON, LAURYN Hillsboro, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING GOATS / Boer | |||||||||
Class: 7 - Fullblood Junior Buck Kid born on or after March 1, 2023 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LOTT, KAYLE Seguin, Texas |
|
|
|||||||
REYNOLDS, SERENITY Bellevue, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING GOATS / Boer | |||||||
Class: 8 - Fullblood Senior Buck Kid born September 1, 2022-February 28, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BRIDGET, APRIL Saint Hedwig, Texas |
|
|
|||||
BROWN, MADISON Forney, Texas |
|
|
|||||
LUTHER, AMANDA M Brownsboro, Texas |
|
|
|||||
SULLIVAN, SAMANTHA Fort Worth, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING GOATS / Boer | |||||||||
Class: 8 - Fullblood Senior Buck Kid born September 1, 2022-February 28, 2023 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DAVIS, CADEN Ponder, Texas |
|
|
|||||||
SULLIVAN, SAMANTHA Fort Worth, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING GOATS / Boer | |||||||
Class: 9 - Fullblood Yearling Buck born September 1, 2021-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BROWN, MADISON Forney, Texas |
|
|
|||||
TARTAGLIA, NANCY Hillsboro, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING GOATS / Boer | |||
Class: 9 - Fullblood Yearling Buck born September 1, 2021-August 31, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BREEDING GOATS / Boer | |||||||
Class: 12 - Full Blood, Junior Doe Kid born on or after March 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CARPENTER, CASE Nocona, Texas |
|
|
|||||
FIKES, ZOE Collinsville, Texas |
|
|
|||||
HARRIS, KADI-ANN Lampasas, Texas |
|
|
|||||
LOTT, KAYLE Seguin, Texas |
|
|
|||||
LOTT, MASON Seguin, Texas |
|
|
|||||
MILLS, SHANIAH Hillsboro, Texas |
|
|
|||||
MORENO, MAYA Edinburg, Texas |
|
|
|||||
MORENO, MAYA Edinburg, Texas |
|
|
|||||
SUTTON, LAURYN Hillsboro, Texas |
|
|
|||||
YOUNG, JADA Trenton, Texas |
|
|
|||||
YOUNG, JADA Trenton, Texas |
|
|
|||||
YOUNGMAN, ASHLYN Sachse, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING GOATS / Boer | |||||||||
Class: 12 - Fullblood Junior Doe Kid born on or after March 1, 2023 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CARPENTER, DANIELLE Weatherford, Texas |
|
|
|||||||
CARPENTER, JACK Weatherford, Texas |
|
|
|||||||
COPE, KIYA Olney, Texas |
|
|
|||||||
HARRIS, KADI-ANN Lampasas, Texas |
|
|
|||||||
LOTT, KAYLE Seguin, Texas |
|
|
|||||||
LOTT, MASON Seguin, Texas |
|
|
|||||||
MILLS, SHANIAH Hillsboro, Texas |
|
|
|||||||
SULLIVAN, REBECCA Fort Worth, Texas |
|
|
|||||||
SUTTON, LAURYN Hillsboro, Texas |
|
|
|||||||
YOUNG, JADA Trenton, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING GOATS / Boer | |||||||
Class: 13 - Full Blood, Senior Doe Kid born September 1, 2022-February 28, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BRIDGET, APRIL Saint Hedwig, Texas |
|
|
|||||
LUTHER, AMANDA M Brownsboro, Texas |
|
|
|||||
NOORDHOFF, SAHVANNA Converse, Texas |
|
|
|||||
REYNOLDS, MAKENZI Bellevue, Texas |
|
|
|||||
SIMPSON, LAURA Whitewright, Texas |
|
|
|||||
STEEL, PHOENIX Aquilla, Texas |
|
|
|||||
SULLIVAN, REBECCA Fort Worth, Texas |
|
|
|||||
SULLIVAN, REBECCA Fort Worth, Texas |
|
|
|||||
TUCKER , WYATT Lampasas, Texas |
|
|
|||||
TUCKER , WYATT Lampasas, Texas |
|
|
|||||
YOUNG, JADA Trenton, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING GOATS / Boer | |||||||||
Class: 13 - Fullblood Senior Doe Kid born September 1, 2022-February 28, 2023 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
HOWELL, CARLIE Sanger, Texas |
|
|
|||||||
HOWELL, CARLIE Sanger, Texas |
|
|
|||||||
REYNOLDS, MAKENZI Bellevue, Texas |
|
|
|||||||
SLOUGH, TALON Azle, Texas |
|
|
|||||||
SULLIVAN, REBECCA Fort Worth, Texas |
|
|
|||||||
TUCKER , WYATT Lampasas, Texas |
|
|
|||||||
TUCKER , WYATT Lampasas, Texas |
|
|
|||||||
YOUNG, JADA Trenton, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING GOATS / Boer | |||||||
Class: 14 - Full Blood, Yearling Doe born September 1, 2021-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BROWN, MADISON Forney, Texas |
|
|
|||||
FIKES, ZOE Collinsville, Texas |
|
|
|||||
HARRIS, JONATHAN Lampasas, Texas |
|
|
|||||
HARRIS, KADI-ANN Lampasas, Texas |
|
|
|||||
LARNER, KNOX Weatherfoed, Texas |
|
|
|||||
LOTT, KAYLE Seguin, Texas |
|
|
|||||
LUTHER, AMANDA M Brownsboro, Texas |
|
|
|||||
MILLS, SHANIAH Hillsboro, Texas |
|
|
|||||
MORENO, MAYA Edinburg, Texas |
|
|
|||||
ROBERTS, WANDA Whitesboro, Texas |
|
|
|||||
SIMPSON, LAURA Whitewright, Texas |
|
|
|||||
SIMPSON, LAURA Whitewright, Texas |
|
|
|||||
SULLIVAN, SAMANTHA Fort Worth, Texas |
|
|
|||||
SUTTON, LAURYN Hillsboro, Texas |
|
|
|||||
TARTAGLIA, NANCY Hillsboro, Texas |
|
|
|||||
TUCKER , WYATT Lampasas, Texas |
|
|
|||||
TUCKER , WYATT Lampasas, Texas |
|
|
|||||
YOUNG, JADA Trenton, Texas |
|
|
|||||
YOUNG, JADA Trenton, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING GOATS / Boer | |||||||||
Class: 14 - Fullblood Yearling Doe born September 1, 2021-August 31, 2022 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FIKES, ZOE Collinsville, Texas |
|
|
|||||||
GRAVELY, LEXI Aubrey, Texas |
|
|
|||||||
HARRIS, JONATHAN Lampasas, Texas |
|
|
|||||||
HARRIS, KADI-ANN Lampasas, Texas |
|
|
|||||||
LOTT, KAYLE Seguin, Texas |
|
|
|||||||
MILLS, SHANIAH Hillsboro, Texas |
|
|
|||||||
MORENO, MAYA Edinburg, Texas |
|
|
|||||||
MORRISON, PIPER Whitewright, Texas |
|
|
|||||||
SULLIVAN, SAMANTHA Fort Worth, Texas |
|
|
|||||||
SUTTON, LAURYN Hillsboro, Texas |
|
|
|||||||
TUCKER , WYATT Lampasas, Texas |
|
|
|||||||
YOUNG, JADA Trenton, Texas |
|
|
|||||||
YOUNG, JADA Trenton, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING GOATS / Boer | |||||||
Class: 15 - Full Blood, Aged Doe born on or before August 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BRIDGET, APRIL Saint Hedwig, Texas |
|
|
|||||
CARPENTER, CASE Nocona, Texas |
|
|
|||||
FIKES, ZOE Collinsville, Texas |
|
|
|||||
GRAVELY, LEXI Aubrey, Texas |
|
|
|||||
HARRIS, JONATHAN Lampasas, Texas |
|
|
|||||
HARRIS, JONATHAN Lampasas, Texas |
|
|
|||||
HARRIS, KADI-ANN Lampasas, Texas |
|
|
|||||
LUTHER, AMANDA M Brownsboro, Texas |
|
|
|||||
SULLIVAN, SAMANTHA Fort Worth, Texas |
|
|
|||||
SULLIVAN, SAMANTHA Fort Worth, Texas |
|
|
|||||
SWALLOW, GABRIEL Garland, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING GOATS / Boer | |||||||||
Class: 15 - Fullblood Aged Doe born on or before August 31, 2021 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CARPENTER, CASE Nocona, Texas |
|
|
|||||||
FIKES, ZOE Collinsville, Texas |
|
|
|||||||
GRAVELY, LEXI Aubrey, Texas |
|
|
|||||||
HARRIS, JONATHAN Lampasas, Texas |
|
|
|||||||
HARRIS, JONATHAN Lampasas, Texas |
|
|
|||||||
HARRIS, KADI-ANN Lampasas, Texas |
|
|
|||||||
SULLIVAN, SAMANTHA Fort Worth, Texas |
|
|
|||||||
SULLIVAN, SAMANTHA Fort Worth, Texas |
|
|
|||||||
SWALLOW, GABRIEL Garland, Texas |
|
|
|||||||
YOUNGMAN, ASHLYN Sachse, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING GOATS / Boer | |||||
Class: 18G - Best Pair of Does: two does: both shown in their age class | |||||
---|---|---|---|---|---|
FIKES, ZOE Collinsville, Texas |
|
|
|||
HARRIS, JONATHAN Lampasas, Texas |
|
|
|||
LARNER, KNOX Weatherfoed, Texas |
|
|
|||
LOTT, KAYLE Seguin, Texas |
|
|
|||
LOTT, MASON Seguin, Texas |
|
|
|||
LUTHER, AMANDA M Brownsboro, Texas |
|
|
|||
STEEL, PHOENIX Aquilla, Texas |
|
|
|||
STEEL, PHOENIX Aquilla, Texas |
|
|
|||
SULLIVAN, REBECCA Fort Worth, Texas |
|
|
|||
SULLIVAN, SAMANTHA Fort Worth, Texas |
|
|
|||
YOUNG, JADA Trenton, Texas |
|
|
|||
YOUNG, JADA Trenton, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||
Brahman | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 1 - Red, Spring Heifer Calf, calved March 1-April 30, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CATTLE, HERZOG Chilton, Texas |
|
|
|||||
HENSGENS, LANNA Rayne, Louisiana |
|
|
|||||
HYKEL, BRIAR West, Texas |
|
|
|||||
MAREK, DENNIS Rogers, Texas |
|
|
|||||
MAREK, DENNIS Rogers, Texas |
|
|
|||||
SERVICES, RODRIGUEZ CATTLE Centerville, Texas |
|
|
|||||
WILSON, NOELLE ELAINE Franklin, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 2 - Red, Junior Heifer Calf, calved January 1-February 28, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CATTLE, HERZOG Chilton, Texas |
|
|
|||||
CATTLE CO, CARRIERE Church Point, Louisiana |
|
|
|||||
EASTLAND, TRAVIS Henderson, Texas |
|
|
|||||
MAREK, DENNIS Rogers, Texas |
|
|
|||||
MARSCHALL, ETHAN Harper, Texas |
|
|
|||||
MARTINOLICH, ASHLYNN Italy, Texas |
|
|
|||||
ROSS, BRADEN Mt Enterprise, Texas |
|
|
|||||
STANKO, MORGAN Harlingen, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 3 - Red, Late Winter Heifer Calf, calved December 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CATTLE, HERZOG Chilton, Texas |
|
|
|||||
CATTLE CO, CARRIERE Church Point, Louisiana |
|
|
|||||
MAREK, DENNIS Rogers, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 4 - Red, Early Winter Heifer Calf, calved November 1-November 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BARNES, BRANDY Wortham, Texas |
|
|
|||||
CATTLE, HERZOG Chilton, Texas |
|
|
|||||
LOEWEN, JEREMY Mart, Texas |
|
|
|||||
WILLARD, MAKENZI Fairfield, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 5 - Red, Late Senior Heifer Calf, calved October 1-October 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CATTLE CO, CARRIERE Church Point, Louisiana |
|
|
|||||
DERISO, JAMILYN Lexington, Texas |
|
|
|||||
JALUFKA, CODY Sulphur Springs, Texas |
|
|
|||||
MAREK, DENNIS Rogers, Texas |
|
|
|||||
SIMPSON, RYAN Rio Hondo, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 6 - Red, Early Senior Heifer Calf, calved September 1-September 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BARNES, BRANDY Wortham, Texas |
|
|
|||||
BARNES, BRANDY Wortham, Texas |
|
|
|||||
CATTLE, HERZOG Chilton, Texas |
|
|
|||||
DETERING, RED BRAHMANS Hempstead, Texas |
|
|
|||||
SIMPSON, RYAN Rio Hondo, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 9 - Gray, Spring Heifer Calf, calved March 1-April 30, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
PARKER, JENNIFER Chilton, Texas |
|
|
|||||
WHITWORTH, BAXTER Henderson, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 10 - Gray, Junior Heifer Calf, calved January 1-February 28, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BARNES, BRANDY Wortham, Texas |
|
|
|||||
CATTLE, HERZOG Chilton, Texas |
|
|
|||||
CATTLE, HERZOG Chilton, Texas |
|
|
|||||
CATTLE CO, CARRIERE Church Point, Louisiana |
|
|
|||||
PHILLIPS, ROWDY Teague, Texas |
|
|
|||||
SIMPSON, RYAN Rio Hondo, Texas |
|
|
|||||
SUTTON-BERGMAN, MARISA Callisburgd, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 11 - Gray, Late Winter Heifer Calf, calved December 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FITTING SERVICES, IS RANCH Baxley, Georgia |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 12 - Gray, Early Winter Heifer Calf, calved November 1-November 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BOULER, TYLEY Gonzales, Texas |
|
|
|||||
CATTLE, HERZOG Chilton, Texas |
|
|
|||||
DERISO, JAMILYN Lexington, Texas |
|
|
|||||
DERISO, JAMILYN Lexington, Texas |
|
|
|||||
HENSGENS, LANNA Rayne, Louisiana |
|
|
|||||
HENSGENS, LANNA Rayne, Louisiana |
|
|
|||||
JALUFKA, CODY Sulphur Springs, Texas |
|
|
|||||
MARTINOLICH, ASHLYNN Italy, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 13 - Gray, Late Senior Heifer Calf, calved October 1-October 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BARKER, LAURIE Winona, Texas |
|
|
|||||
BARNES, BRANDY Wortham, Texas |
|
|
|||||
DERISO, JAMILYN Lexington, Texas |
|
|
|||||
DRIVER, DENVER Winnsboro, Texas |
|
|
|||||
GARZA, ROEL Edinburg, Texas |
|
|
|||||
HOPSON, MADALYN , |
|
|
|||||
PROCELA, CARLEE Hemphill, Texas |
|
|
|||||
SCHLEY, SYDNI Edgewood, Texas |
|
|
|||||
WHITWORTH, BAXTER Henderson, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 14 - Gray, Early Senior Heifer Calf, calved September 1-September 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CUTRER, INC., B.R. Wharton, Texas |
|
|
|||||
EASTLAND, TRAVIS Henderson, Texas |
|
|
|||||
HENSGENS, LANNA Rayne, Louisiana |
|
|
|||||
JEFFERSON, HOLDEN Angleton, Texas |
|
|
|||||
ROEDER, BRYLIE Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||
SIMPSON, RYAN Rio Hondo, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 17 - Red, Late Summer Yearling Heifer, calved July 1-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FITTING SERVICES, IS RANCH Baxley, Georgia |
|
|
|||||
HYKEL, BRIAR West, Texas |
|
|
|||||
MONTGOMERY, WESTON Grandview, Texas |
|
|
|||||
SERVICES, RODRIGUEZ CATTLE Centerville, Texas |
|
|
|||||
SERVICES, RODRIGUEZ CATTLE Centerville, Texas |
|
|
|||||
SIMPSON, RYAN Rio Hondo, Texas |
|
|
|||||
WIESE, JAXON Fredericksbrg, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 18 - Red, Early Summer Yearling Heifer, calved May 1-June 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BALLARD, HUNTER Mineola, Texas |
|
|
|||||
BROWN, REYSE New Braunfels, Texas |
|
|
|||||
CATTLE, HERZOG Chilton, Texas |
|
|
|||||
CATTLE, HERZOG Chilton, Texas |
|
|
|||||
COLLINS , BLAKE Douglass, Texas |
|
|
|||||
DERISO, JAMILYN Lexington, Texas |
|
|
|||||
FUCALORO, AIDAN Wills Point, Texas |
|
|
|||||
LOEWEN, JEREMY Mart, Texas |
|
|
|||||
PARKER, JENNIFER Chilton, Texas |
|
|
|||||
WHITE, SALLY Bryan, Texas |
|
|
|||||
WHITWORTH, BAXTER Henderson, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 19 - Red, Late Junior Yearling Heifer, April 1-April 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BALLARD, AVERY Mineola, Texas |
|
|
|||||
BALLARD, HUNTER Mineola, Texas |
|
|
|||||
CATTLE, CIRCLE T CHURCH POINT, Texas |
|
|
|||||
HYKEL, BRIAR West, Texas |
|
|
|||||
KIRCHNER, TJ Thrall, Texas |
|
|
|||||
PARKER, JENNIFER Chilton, Texas |
|
|
|||||
SERVICES, RODRIGUEZ CATTLE Centerville, Texas |
|
|
|||||
WHITE, SALLY Bryan, Texas |
|
|
|||||
WHITWORTH, BAXTER Henderson, Texas |
|
|
|||||
WILSON, PEYTON Pasadena, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 20 - Red, Junior Yearling Heifer, calved March 1-March 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BARNES, BRANDY Wortham, Texas |
|
|
|||||
CATTLE, HERZOG Chilton, Texas |
|
|
|||||
CATTLE, HERZOG Chilton, Texas |
|
|
|||||
DERISO, JAMILYN Lexington, Texas |
|
|
|||||
FITTING SERVICES, IS RANCH Baxley, Georgia |
|
|
|||||
GUERRA, DIEGO GERONIMO Rio Grande Cy, Texas |
|
|
|||||
PARKER, JENNIFER Chilton, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 23 - Gray, Late Summer Yearling Heifer, calved July 1-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BARKER, LAURIE Winona, Texas |
|
|
|||||
DRIVER, MAKENZY Winnsboro, Texas |
|
|
|||||
REAVES, LANEY Gladewater, Texas |
|
|
|||||
SIMPSON, RYAN Rio Hondo, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 24 - Gray, Early Summer Yearling Heifer, calved May 1-June 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BRIDGES, BELLA Brownsboro, Texas |
|
|
|||||
CATTLE, HERZOG Chilton, Texas |
|
|
|||||
DRIVER, MAKENZY Winnsboro, Texas |
|
|
|||||
GANDY, KINSLEY Dime Box, Texas |
|
|
|||||
HENSGENS, LANNA Rayne, Louisiana |
|
|
|||||
HOWLE, LONDYN Granbury, Texas |
|
|
|||||
PARKER, JENNIFER Chilton, Texas |
|
|
|||||
PARKER, JENNIFER Chilton, Texas |
|
|
|||||
SATTERFIELD, SCOTT Palestine, Texas |
|
|
|||||
SCHLEY, SYDNI Edgewood, Texas |
|
|
|||||
WHITE, SALLY Bryan, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 25 - Gray, Late Junior Yearling Heifer, April 1-April 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GARZA, ROEL Edinburg, Texas |
|
|
|||||
HENSGENS, LANNA Rayne, Louisiana |
|
|
|||||
HOWLE, LONDYN Granbury, Texas |
|
|
|||||
LIGHTFOOT, PAISLEY Needville, Texas |
|
|
|||||
WILSON, CHARLES EDDIE Franklin, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 26 - Gray, Junior Yearling Heifer, calved March 1-March 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BARNES, BRANDY Wortham, Texas |
|
|
|||||
CATTLE, HERZOG Chilton, Texas |
|
|
|||||
CUTRER, INC., B.R. Wharton, Texas |
|
|
|||||
GUERRA, DIEGO GERONIMO Rio Grande Cy, Texas |
|
|
|||||
HARNDEN, MACKENZIE Venus, Texas |
|
|
|||||
PHILLIPS, ROWDY Teague, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 29 - Red, Early Junior Yearling Heifer calved January 1-February 28, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CATTLE, HERZOG Chilton, Texas |
|
|
|||||
CATTLE, HERZOG Chilton, Texas |
|
|
|||||
EASTLAND, TRAVIS Henderson, Texas |
|
|
|||||
SERVICES, RODRIGUEZ CATTLE Centerville, Texas |
|
|
|||||
SERVICES, RODRIGUEZ CATTLE Centerville, Texas |
|
|
|||||
SIMPSON, RYAN Rio Hondo, Texas |
|
|
|||||
WILLARD, MAKENZI Fairfield, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 30 - Red, Late Senior Yearling Heifer calved November 1-December 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CATTLE, CIRCLE T CHURCH POINT, Texas |
|
|
|||||
COLLINS , BLAKE Douglass, Texas |
|
|
|||||
WILSON, NOELLE ELAINE Franklin, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 31 - Red, Early Senior Yearling Heifer calved September 1-October 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CATTLE, CIRCLE T CHURCH POINT, Texas |
|
|
|||||
EASTLAND, TRAVIS Henderson, Texas |
|
|
|||||
FORTOUL, ANTHONY Richland, Texas |
|
|
|||||
JALUFKA, CODY Sulphur Springs, Texas |
|
|
|||||
PHILLIPS, ROWDY Teague, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 34 - Gray, Early Junior Yearling Heifer calved January 1-February 28, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BARNES, BRANDY Wortham, Texas |
|
|
|||||
CUTRER, INC., B.R. Wharton, Texas |
|
|
|||||
FITTING SERVICES, IS RANCH Baxley, Georgia |
|
|
|||||
JEFFERSON, LAYTON JO Angleton, Texas |
|
|
|||||
KIRCHNER, LEIANNE Thrall, Texas |
|
|
|||||
MOORE, MARCUS Lovelady, Texas |
|
|
|||||
SIMPSON, RYAN Rio Hondo, Texas |
|
|
|||||
SIMPSON, RYAN Rio Hondo, Texas |
|
|
|||||
STRACK, KIMBER El Campo, Texas |
|
|
|||||
WANJURA, BROOKE Weimar, Texas |
|
|
|||||
WHITE, SALLY Bryan, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 35 - Gray, Late Senior Yearling Heifer calved November 1-December 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BARNES, BRANDY Wortham, Texas |
|
|
|||||
CUTRER, INC., B.R. Wharton, Texas |
|
|
|||||
GANDY, KINSLEY Dime Box, Texas |
|
|
|||||
KIRCHNER, TJ Thrall, Texas |
|
|
|||||
SCHLEY, SYDNI Edgewood, Texas |
|
|
|||||
SERVICES, RODRIGUEZ CATTLE Centerville, Texas |
|
|
|||||
SIMPSON, RYAN Rio Hondo, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 36 - Gray, Early Senior Yearling Heifer calved September 1-October 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DERISO, JAMILYN Lexington, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 39 - Red, *Aged Late Summer Heifer, calved July 1-August 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FITTING SERVICES, IS RANCH Baxley, Georgia |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 40 - Red, *Aged Early Summer Heifer, calved May 1-June 30, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HENSGENS, LANNA Rayne, Louisiana |
|
|
|||||
WILSON, NOELLE ELAINE Franklin, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 41 - Red, *Aged Spring Heifer, calved January 1-April 30, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BARNES, BRANDY Wortham, Texas |
|
|
|||||
BARNES, BRANDY Wortham, Texas |
|
|
|||||
CATTLE CO, CARRIERE Church Point, Louisiana |
|
|
|||||
FORTOUL, RAYMOND Richland, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 42 - Red, **Aged Fall Heifer, September 1-December 31, 2020 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DETERING, RED BRAHMANS Hempstead, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 46 - Gray, *Aged Late Summer Heifer, calved July 1-August 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
STRACK, KAYLA El Campo, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 47 - Gray, *Aged Early Summer Heifer, calved May 1-June 30, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BARNES, BRANDY Wortham, Texas |
|
|
|||||
JEFFERSON, HOLDEN Angleton, Texas |
|
|
|||||
SATTERFIELD, SCOTT Palestine, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 48 - Gray, *Aged Spring Heifer, calved January 1-April 30, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
PARKER, JENNIFER Chilton, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 49 - Gray, **Aged Fall Heifer, September 1-December 31, 2020 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GANDY, KINSLEY Dime Box, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 53 - Red, Spring Bull Calf, calved March 1-April 30, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CATTLE, HERZOG Chilton, Texas |
|
|
|||||
MOORE, MARCUS Lovelady, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||
Class: 54 - Red, Junior Bull Calf, calved January 1-February 28, 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 55 - Red, Winter Bull Calf, calved November 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DETERING, RED BRAHMANS Hempstead, Texas |
|
|
|||||
HENSGENS, LANNA Rayne, Louisiana |
|
|
|||||
LOEWEN, JEREMY Mart, Texas |
|
|
|||||
SERVICES, RODRIGUEZ CATTLE Centerville, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 56 - Red, Senior Bull Calf, calved September 1-October 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
EASTLAND, TRAVIS Henderson, Texas |
|
|
|||||
LOEWEN, JEREMY Mart, Texas |
|
|
|||||
SERVICES, RODRIGUEZ CATTLE Centerville, Texas |
|
|
|||||
SERVICES, RODRIGUEZ CATTLE Centerville, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||
Class: 59 - Gray, Spring Bull Calf, calved March 1-April 30, 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 60 - Gray, Junior Bull Calf, calved January 1-February 28, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
WILSON, NOELLE ELAINE Franklin, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 61 - Gray, Winter Bull Calf, calved November 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DERISO, JAMILYN Lexington, Texas |
|
|
|||||
GANDY, KINSLEY Dime Box, Texas |
|
|
|||||
HENSGENS, LANNA Rayne, Louisiana |
|
|
|||||
JALUFKA, CODY Sulphur Springs, Texas |
|
|
|||||
PROCELA, CARLEE Hemphill, Texas |
|
|
|||||
SERVICES, RODRIGUEZ CATTLE Centerville, Texas |
|
|
|||||
STRACK, KIMBER El Campo, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 62 - Gray, Senior Bull Calf, calved September 1-October 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BRIDGES, BELLA Brownsboro, Texas |
|
|
|||||
CATTLE, HERZOG Chilton, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||
Class: 65 - Red, Late Summer Yearling Bull, calved July 1-August 31, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 66 - Red, Early Summer Yearling Bull, calved May 1-June 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DETERING, RED BRAHMANS Hempstead, Texas |
|
|
|||||
HENSGENS, LANNA Rayne, Louisiana |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 67 - Red, Late Junior Yearling Bull, April 1-April 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DETERING, RED BRAHMANS Hempstead, Texas |
|
|
|||||
WILLARD, MAKENZI Fairfield, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||
Class: 68 - Red, Junior Yearling Bull, calved March 1-March 31, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 71 - Gray, Late Summer Yearling Bull, calved July 1-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CUTRER, INC., B.R. Wharton, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 72 - Gray, Early Summer Yearling Bull, calved May 1-June 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BARNES, BRANDY Wortham, Texas |
|
|
|||||
CATTLE, HERZOG Chilton, Texas |
|
|
|||||
SERVICES, RODRIGUEZ CATTLE Centerville, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||
Class: 73 - Gray, Late Junior Yearling Bull, April 1-April 30, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 74 - Gray, Junior Yearling Bull, calved March 1-March 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CUTRER, INC., B.R. Wharton, Texas |
|
|
|||||
FITTING SERVICES, IS RANCH Baxley, Georgia |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||
Class: 77 - Red, Early Junior Yearling Bull calved January 1-February 28, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 78 - Red, Late Senior Yearling Bull calved November 1-December 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
COLLINS , BLAKE Douglass, Texas |
|
|
|||||
DETERING, RED BRAHMANS Hempstead, Texas |
|
|
|||||
SERVICES, RODRIGUEZ CATTLE Centerville, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||
Class: 79 - Red, Early Senior Yearling Bull calved September 1-October 31, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 82 - Gray, Early Junior Yearling Bull calved January 1-February 28, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BARNES, BRANDY Wortham, Texas |
|
|
|||||
CATTLE, HERZOG Chilton, Texas |
|
|
|||||
DRIVER, MAKENZY Winnsboro, Texas |
|
|
|||||
SCHLEY, SYDNI Edgewood, Texas |
|
|
|||||
SERVICES, RODRIGUEZ CATTLE Centerville, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 83 - Gray, Late Senior Yearling Bull calved November 1-December 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BARNES, BRANDY Wortham, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 84 - Gray, Early Senior Yearling Bull calved September 1-October 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CATTLE, HERZOG Chilton, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 87 - Red, *Aged Summer Bull, calved May 1-August 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BARNES, BRANDY Wortham, Texas |
|
|
|||||
DETERING, RED BRAHMANS Hempstead, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 88 - Red, *Aged Spring Bull, calved January 1-April 30, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HENSGENS, LANNA Rayne, Louisiana |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||
Class: 89 - Red, **Aged Fall Bull, September 1-December 31, 2020 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 93 - Gray, *Aged Summer Bull, calved May 1-August 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
SATTERFIELD, SCOTT Palestine, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 94 - Gray, *Aged Spring Bull, calved January 1-April 30, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BARNES, BRANDY Wortham, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||||
Class: 95 - Gray, **Aged Fall Bull, September 1-December 31, 2020 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
SERVICES, RODRIGUEZ CATTLE Centerville, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||
Class: 101G - Red, Produce of Dam: Two natural born offspring of one dam; all shown in their individual age classes. Dam must be named. One entry per exhibitor per dam | |||||
---|---|---|---|---|---|
CATTLE, HERZOG Chilton, Texas |
|
|
|||
DETERING, RED BRAHMANS Hempstead, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||
Class: 102G - Red, Embryo Produce of Dam: Two embryo transfer offspring of one dam; all shown in their individual age classes. Dam must be named. One entry per exhibitor per dam | |||||
---|---|---|---|---|---|
BARNES, BRANDY Wortham, Texas |
|
|
|||
CATTLE, CIRCLE T CHURCH POINT, Texas |
|
|
|||
CATTLE, HERZOG Chilton, Texas |
|
|
|||
LOEWEN, JEREMY Mart, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||
Class: 103G - Red, Get-Of-Sire: Four offspring of one sire; by at least two dams; both sexes represented; all shown in their individual age classes. Sire must be named. One entry per exhibitor per sire. | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||
Class: 104G - Gray, Produce of Dam: Two natural born offspring of one dam; all shown in their individual age classes. Dam must be named. One entry per exhibitor per dam | |||||
---|---|---|---|---|---|
PARKER, JENNIFER Chilton, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||||
Class: 105G - Gray, Embryo Produce of Dam: Two embryo transfer offspring of one dam; all shown in their individual age classes. Dam must be named. One entry per exhibitor per dam | |||||
---|---|---|---|---|---|
BARKER, LAURIE Winona, Texas |
|
|
|||
BARKER, LAURIE Winona, Texas |
|
|
|||
CUTRER, INC., B.R. Wharton, Texas |
|
|
|||
CUTRER, INC., B.R. Wharton, Texas |
|
|
|||
CUTRER, INC., B.R. Wharton, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brahman | |||
Class: 106G - Gray, Get-Of-Sire: Four offspring of one sire; by at least two dams; both sexes represented; all shown in their individual age classes. Sire must be named. One entry per exhibitor per sire. | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, BEEF HEIFERS / Brangus | |||
Brangus | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brangus | |||
Brangus | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brangus | |||||||
Class: 1 - Heifer Calves, calved on or after March 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MINYARD, GENNA Ovalo, Texas |
|
|
|||||
SHIFFLETT, STOCKTON De Kalb, Texas |
|
|
|||||
THORN, REED Arp, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Brangus | |||
Class: 1 - Heifer Calves, calved on or after March 1, 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brangus | |||||||
Class: 2 - Heifer Calves, calved February 1-28, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FARRIS, DANNY Tuscola, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Brangus | |||
Class: 2 - Heifer Calves, calved February 1-28, 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brangus | |||||||
Class: 3 - Heifer Calves, calved January 1-31, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FARRIS, DANNY Tuscola, Texas |
|
|
|||||
GLAZE, MADELYN El Campo, Texas |
|
|
|||||
MINYARD, GENNA Ovalo, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Brangus | |||||||
Class: 3 - Heifer Calves, calved January 1-31, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DALBY, JONATHAN De Kalb, Texas |
|
|
|||||
GLAZE, MADELYN El Campo, Texas |
|
|
|||||
HORNER, KENNEDY Tuscola, Texas |
|
|
|||||
MINYARD, GENNA Ovalo, Texas |
|
|
|||||
PACK, MOLLY Azle, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brangus | |||||||
Class: 6 - Junior Heifers, calved November 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BURNS, CAMILLE Wharton, Texas |
|
|
|||||
FARRIS, DANNY Tuscola, Texas |
|
|
|||||
KASNER, JAKE Rosebud, Texas |
|
|
|||||
KING, KARSON Simms, Texas |
|
|
|||||
MINYARD, GENNA Ovalo, Texas |
|
|
|||||
MORAN, DAWSON Brenham, Texas |
|
|
|||||
TANNER, KENADIE Eustace, Texas |
|
|
|||||
WISE, CHLOE North Zulch, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Brangus | |||||||
Class: 6 - Junior Heifers, calved November 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BURNS , CAMILLE Wharton, Texas |
|
|
|||||
HORNER, KLAIRE Tuscola, Texas |
|
|
|||||
KASNER, JAKE Rosebud, Texas |
|
|
|||||
MINYARD, GENNA Ovalo, Texas |
|
|
|||||
TANNER, KENADIE Eustace, Texas |
|
|
|||||
WISE, CHLOE North Zulch, Texas |
|
|
|||||
YEAGER, KENNETH Conroe, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brangus | |||||||
Class: 7 - Junior Heifers, calved September 1-October 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
WILEY, BROOKLYN Seguin, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Brangus | |||||||
Class: 7 - Junior Heifers, calved September 1-October 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ABERNATHY, GRACIE Grapeland, Texas |
|
|
|||||
WILEY, BROOKLYN Seguin, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brangus | |||
Class: 8 - Junior Heifers, calved July 1-August 31, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, BEEF HEIFERS / Brangus | |||
Class: 8 - Junior Heifers, calved July 1-August 31, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, BEEF HEIFERS / Brangus | |||||||
Class: 9 - Junior Heifers, calved May 1-June 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GLAZE, EMILY El Campo, Texas |
|
|
|||||
GLAZE, MADELYN El Campo, Texas |
|
|
|||||
HARRIS, MADISYN Conroe, Texas |
|
|
|||||
SHIFFLETT, KASCIE Frost, Texas |
|
|
|||||
TITTOR, LANA Paradise, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brangus | |||||||
Class: 11 - Intermediate Heifers, calved May 1-June 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GLAZE, EMILY El Campo, Texas |
|
|
|||||
GLAZE, MADELYN El Campo, Texas |
|
|
|||||
SHIFFLETT, KASCIE Frost, Texas |
|
|
|||||
TITTOR, LANA Paradise, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brangus | |||||||
Class: 12 - Intermediate Heifers, calved March 1-April 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MEADOR, AUBREY Abilene, Texas |
|
|
|||||
MORAN, DAWSON Brenham, Texas |
|
|
|||||
SERVICE, KO’S CATTLE Waxahachie, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Brangus | |||||||
Class: 12 - Senior Heifers, calved March 1-April 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MARKS, TRUITT Waxahachie, Texas |
|
|
|||||
MEADOR, AUBREY Abilene, Texas |
|
|
|||||
WILLIAMS, RIVER Bagwell, Texas |
|
|
|||||
WILLIAMS, ROBERT KANYON Bagwell, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brangus | |||||||
Class: 13 - Intermediate Heifers, calved January 1-February 28, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FARRIS, DANNY Tuscola, Texas |
|
|
|||||
NEYLAND, ABIGAIL Centerville, Texas |
|
|
|||||
SHIFFLETT, STOCKTON De Kalb, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Brangus | |||||||
Class: 13 - Senior Heifers, calved January 1-February 28, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ELSOM, MCKENNA Fulshear, Texas |
|
|
|||||
FARRIS, TACK Ovalo, Texas |
|
|
|||||
NEYLAND, ABIGAIL Centerville, Texas |
|
|
|||||
RICHARDSON, JACALINN Mexia, Texas |
|
|
|||||
SHIFFLETT, STOCKTON De Kalb, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Brangus | |||||||
Class: 14 - Senior Heifers, calved September 1-December 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CRAWFORD, BRYLEE Arp, Texas |
|
|
|||||
HORNER, KALEB Tuscola, Texas |
|
|
|||||
MEADOR, SHAYLEE Abilene, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brangus | |||||||
Class: 16 - Senior Females, calved September 1-December 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CRAWFORD, BRYLEE Arp, Texas |
|
|
|||||
FARRIS, DANNY Tuscola, Texas |
|
|
|||||
KASNER, TYLER Rosebud, Texas |
|
|
|||||
MEADOR, SHAYLEE Abilene, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brangus | |||
Class: 17 - Senior Females, calved May 1-August 31, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brangus | |||||||
Class: 18 - Senior Females, calved January 1-April 30, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
STONE, NATALIE Collinsville, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brangus | |||||||
Class: 23 - Bull Calves, calved on or after March 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MEADOR, AUBREY Abilene, Texas |
|
|
|||||
STONE, NATALIE Collinsville, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brangus | |||
Class: 24 - Bull Calves, calved February 1-February 28, 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brangus | |||||||
Class: 25 - Bull Calves, calved January 1-January 31, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FARRIS, DANNY Tuscola, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brangus | |||||||
Class: 28 - Junior Bulls, calved November 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
SERVICE, KO’S CATTLE Waxahachie, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brangus | |||||||
Class: 29 - Junior Bulls, calved September 1-October 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BURNS, CAMILLE Wharton, Texas |
|
|
|||||
MINYARD, GENNA Ovalo, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brangus | |||
Class: 30 - Junior Bulls, calved July 1-August 31, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brangus | |||
Class: 33 - Intermediate Bulls, calved May 1-June 30, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brangus | |||
Class: 34 - Intermediate Bulls, calved March 1-April 30, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brangus | |||
Class: 35 - Intermediate Bulls, calved January 1-February 28, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brangus | |||
Class: 38 - Senior Bulls, calved September 1-December 31, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brangus | |||
Class: 39 - Senior Bulls, calved May 1-August 31, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brangus | |||
Class: 40 - Senior Bulls, calved January 1-April 30, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brangus | |||
Class: 45G - Get of Sire: Three offspring of one sire; all shown in individual age class; Sire must be named | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brangus | |||
Class: 46G - Best three head: Three animals; all owned (or co-owned) by exhibitor; all shown in individual age class | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Brangus | |||||
Class: 47G - Produce of Dam: Two offsprings of one dam; all shown in individual age class; Dam must be named | |||||
---|---|---|---|---|---|
BURNS, CAMILLE Wharton, Texas |
|
|
|||
BURNS, CAMILLE Wharton, Texas |
|
|
SHOWMANSHIP / Breeding Gilts | |||
Class: 1 - Junior: 8-10 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
SHOWMANSHIP / Breeding Gilts | |||
Class: 2 - Intermediate: 11-13 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
SHOWMANSHIP / Breeding Gilts | |||
Class: 3 - Senior: 14-18 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
SHOWMANSHIP / Breeding Goats | |||||
Class: 1 - Junior: 8-10 | |||||
---|---|---|---|---|---|
BLESING, KELBI Sonora, Texas |
|
|
|||
HARRIS, KADI-ANN Lampasas, Texas |
|
|
|||
JACOBY, LANE Palacios, Texas |
|
|
|||
MORRISON, HARPER Whitewright, Texas |
|
|
|||
REYNOLDS, SERENITY Bellevue, Texas |
|
|
|||
TUCKER , WYATT Lampasas, Texas |
|
|
SHOWMANSHIP / Breeding Goats | |||||
Class: 2 - Intermediate: 11-13 | |||||
---|---|---|---|---|---|
CARPENTER, BETH Weatherford, Texas |
|
|
|||
HARTER, STELLA Sonora, Texas |
|
|
|||
MILLS, SHANIAH Hillsboro, Texas |
|
|
|||
MINTER , MAGGIE Fort Worth, Texas |
|
|
|||
MORRISON, PIPER Whitewright, Texas |
|
|
|||
POWELL, LAYTON Burnet, Texas |
|
|
|||
REYNOLDS, MAKENZI Bellevue, Texas |
|
|
|||
SWALLOW, GABRIEL Garland, Texas |
|
|
SHOWMANSHIP / Breeding Goats | |||||
Class: 3 - Senior: 14-18 | |||||
---|---|---|---|---|---|
BURTON, SAMANTHA Burnet, Texas |
|
|
|||
CARPENTER, CASE Nocona, Texas |
|
|
|||
CARPENTER, DANIELLE Weatherford, Texas |
|
|
|||
CARPENTER, JACK Weatherford, Texas |
|
|
|||
CRENWELGE, CORBIN Sonora, Texas |
|
|
|||
DAVIS, CADEN Ponder, Texas |
|
|
|||
FIKES, ZOE Collinsville, Texas |
|
|
|||
GRAVELY, LEXI Aubrey, Texas |
|
|
|||
HARRIS, JONATHAN Lampasas, Texas |
|
|
|||
HARTER, ANDIE Sonora, Texas |
|
|
|||
HARTER, ROBERT Sonora, Texas |
|
|
|||
HOWELL, CARLIE Sanger, Texas |
|
|
|||
LANE, SAMERA Sachse, Texas |
|
|
|||
LOTT, KAYLE Seguin, Texas |
|
|
|||
LOTT, MASON Seguin, Texas |
|
|
|||
MORENO, MAYA Edinburg, Texas |
|
|
|||
RAAB, JACE Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||
RINKS, REESE Aledo, Texas |
|
|
|||
SULLIVAN, REBECCA Fort Worth, Texas |
|
|
|||
SULLIVAN, SAMANTHA Fort Worth, Texas |
|
|
|||
SUTTON, LAURYN Hillsboro, Texas |
|
|
|||
YOUNG, JADA Trenton, Texas |
|
|
|||
YOUNGMAN, ASHLYN Sachse, Texas |
|
|
SHOWMANSHIP / Breeding Sheep | |||
Class: 1 - Junior: 8-10 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
SHOWMANSHIP / Breeding Sheep | |||
Class: 2 - Intermediate: 11-13 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
SHOWMANSHIP / Breeding Sheep | |||
Class: 3 - Senior: 14-18 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, DAIRY CATTLE / Brown Swiss | |||
Brown Swiss | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / Brown Swiss | |||
Brown Swiss | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / Brown Swiss | |||||||
Class: 1 - Spring Heifer Calves, born March 1-May 31, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ARLEDGE, JAYDEN Cumby, Texas |
|
|
|||||
DORA, AVA Iowa Park, Texas |
|
|
|||||
DORA, GRANT Iowa Park, Texas |
|
|
|||||
JAMES, DANNY Sulphur Spgs, Texas |
|
|
|||||
MARTIN, HAGAN Rio Vista, Texas |
|
|
|||||
POOR, CYLEE Royse City, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY CATTLE / Brown Swiss | |||||||
Class: 1 - Spring Heifer Calves, born March 1-May 31, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ARLEDGE, JAYDEN Cumby, Texas |
|
|
|||||
DORA, AVA Iowa Park, Texas |
|
|
|||||
DORA, GRANT Iowa Park, Texas |
|
|
|||||
JAMES, DANNY Sulphur Spgs, Texas |
|
|
|||||
MARTIN, HAGAN Rio Vista, Texas |
|
|
|||||
MARTIN, HAGAN Rio Vista, Texas |
|
|
|||||
POOR, CYLEE Royse City, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / Brown Swiss | |||||||
Class: 2 - Winter Heifer Calves, born December 1, 2021-February 28, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FORWARD, LILIAN Quitman, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY CATTLE / Brown Swiss | |||||||
Class: 2 - Winter Heifer Calves, born December 1, 2022-February 28, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BURKE, ASHLYNN Garland, Texas |
|
|
|||||
FORWARD, LILIAN Quitman, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / Brown Swiss | |||||||
Class: 3 - Fall Heifer Calves, born September 1-November 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BENNETT, KOLT Henrietta, Texas |
|
|
|||||
BLACK, ELI Commerce, Texas |
|
|
|||||
BLACK, LUCAS Commerce, Texas |
|
|
|||||
DORA, AVA Iowa Park, Texas |
|
|
|||||
GAUER, JOSEY Garland, Texas |
|
|
|||||
JAMES, DAVID Sulphur Spgs, Texas |
|
|
|||||
RICHMOND , PAISLEY Stephenville, Texas |
|
|
|||||
RICHMOND, WILLIAM Stephenville, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY CATTLE / Brown Swiss | |||||||
Class: 3 - Fall Heifer Calves, born September 1-November 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BENNETT, KOLT Henrietta, Texas |
|
|
|||||
BLACK, ELI Commerce, Texas |
|
|
|||||
BLACK, LUCAS Commerce, Texas |
|
|
|||||
DORA, AVA Iowa Park, Texas |
|
|
|||||
GAUER, JOSEY Garland, Texas |
|
|
|||||
JAMES, DAVID Sulphur Spgs, Texas |
|
|
|||||
RICHMOND , PAISLEY Stephenville, Texas |
|
|
|||||
RICHMOND, WILLIAM Stephenville, Texas |
|
|
|||||
VILLARREAL, JENNIFER Garland, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / Brown Swiss | |||||||
Class: 4 - Summer Yearling Heifer Calves, born June 1-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DORA, GRANT Iowa Park, Texas |
|
|
|||||
MARTIN, HAGAN Rio Vista, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY CATTLE / Brown Swiss | |||||||
Class: 4 - Summer Yearling Heifer Calves, born June 1-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DORA, GRANT Iowa Park, Texas |
|
|
|||||
MARTIN, HAGAN Rio Vista, Texas |
|
|
|||||
MARTIN, HAGAN Rio Vista, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / Brown Swiss | |||||||
Class: 5 - Spring Yearling Heifers, born March 1-May 31 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GAUER, JOSEY Garland, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY CATTLE / Brown Swiss | |||||||
Class: 5 - Spring Yearling Heifers, born March 1-May 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GAUER, JOSEY Garland, Texas |
|
|
|||||
KUHN, MADISON Garland, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / Brown Swiss | |||||||
Class: 6 - Winter Yearling Heifer not in milk, born December 1, 2020-February 28, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BENNETT, KOLT Henrietta, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY CATTLE / Brown Swiss | |||||||
Class: 6 - Winter Yearling Heifers, not in milk, born December 1, 2021-February 28, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BENNETT, KOLT Henrietta, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / Brown Swiss | |||
Class: 7 - Fall Yearling Heifer not in milk, born September 1-November 30, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, DAIRY CATTLE / Brown Swiss | |||
Class: 7 - Fall Yearling Heifer not in milk, born September 1-November 30, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / Brown Swiss | |||
Class: 12 - Junior Two Year Old Cow, or younger, have freshened, born on or after March 1, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, DAIRY CATTLE / Brown Swiss | |||
Class: 12 - Junior Two Year Old Cow, or younger, have freshened, born on or after March 1, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / Brown Swiss | |||||||
Class: 13 - Two Year Old Cow born September 1, 2020-February 28, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MCPHERSON, JAEDYN Grandview, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY CATTLE / Brown Swiss | |||||||
Class: 13 - Two Year Old Cow, born September 1, 2020-February 28, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MCPHERSON, JAEDYN Grandview, Texas |
|
|
|||||
MCPHERSON, JAEDYN Grandview, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / Brown Swiss | |||||||
Class: 14 - Three Year Old Cow, born September 1, 2019-August 31, 2020 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MARTIN, HAGAN Rio Vista, Texas |
|
|
|||||
MITCHELL, JACK Scotland, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY CATTLE / Brown Swiss | |||||||
Class: 14 - Three Year Old Cow, born September 1, 2019-August 31, 2020 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MARTIN, HAGAN Rio Vista, Texas |
|
|
|||||
MARTIN, HAGAN Rio Vista, Texas |
|
|
|||||
MITCHELL, JACK Scotland, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / Brown Swiss | |||||||
Class: 15 - Four Year Old Cow, born September 1, 2018-August 31, 2019 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DORA, ELLA Iowa Park, Texas |
|
|
|||||
MARTIN, HAGAN Rio Vista, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY CATTLE / Brown Swiss | |||||||
Class: 15 - Four Year Old Cow, born September 1, 2018-August 31, 2019 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DORA, ELLA Iowa Park, Texas |
|
|
|||||
MARTIN, HAGAN Rio Vista, Texas |
|
|
|||||
MARTIN, HAGAN Rio Vista, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / Brown Swiss | |||||||
Class: 16 - Five Year Old Cow, born September 1, 2017-August 31, 2018 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MARTIN, HAGAN Rio Vista, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY CATTLE / Brown Swiss | |||||||
Class: 16 - Five Year Old Cow, born September 1, 2017-August 31, 2018 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MARTIN, HAGAN Rio Vista, Texas |
|
|
|||||
MARTIN, HAGAN Rio Vista, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / Brown Swiss | |||
Class: 17 - Aged Cow, born on or before August 31, 2017 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, DAIRY CATTLE / Brown Swiss | |||
Class: 17 - Aged Cow, born on or before August 31, 2017 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / Brown Swiss | |||
Class: 22G - Best of 3 Females: Three females, any age, all bred by and at least one owned by exhibitor | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, BEEF HEIFERS / Charolais | |||
Charolais | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Charolais | |||
Charolais | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Charolais | |||||||
Class: 1 - Heifer Calves, calved on or after March 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BURDEN, DESI Blue Ridge, Texas |
|
|
|||||
GODWIN, CHASE Montgomery, Texas |
|
|
|||||
HUNT, AVERY Longview, Texas |
|
|
|||||
HUSE, LEXI Elm Mott, Texas |
|
|
|||||
KELLY, SAVANNAH Waco, Texas |
|
|
|||||
RANDALL, KACY Tomball, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Charolais | |||||||
Class: 1 - Heifer Calves, calved on or after March 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HUNT, AVERY Longview, Texas |
|
|
|||||
HUSE, LEXI Elm Mott, Texas |
|
|
|||||
IVY, HANNAH West, Texas |
|
|
|||||
RANDALL, KACY Tomball, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Charolais | |||||||
Class: 2 - Heifer Calves, calved February 1-28, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ANTHONY, NOAH West, Texas |
|
|
|||||
BRADSHAW, SOPHIE Canyon, Texas |
|
|
|||||
MOSS, MOLLY Montgomery, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Charolais | |||||||
Class: 2 - Heifer Calves, calved February 1-28, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ANTHONY, NOAH West, Texas |
|
|
|||||
BRADSHAW, SOPHIE Canyon, Texas |
|
|
|||||
MILES, JORDAN Magnolia, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Charolais | |||||||
Class: 3 - Heifer Calves, calved January 1-31, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GERIK, HAYLEIGH Riesel, Texas |
|
|
|||||
GOFORTH, KAILEI Rowlett, Texas |
|
|
|||||
GOFORTH, KAILEI Rowlett, Texas |
|
|
|||||
HUNT, AVERY Longview, Texas |
|
|
|||||
HUSE, LEXI Elm Mott, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Charolais | |||||||
Class: 3 - Heifer Calves, calved January 1-31, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GERIK, HAYLEIGH Riesel, Texas |
|
|
|||||
GOFORTH, KAILEI Rowlett, Texas |
|
|
|||||
GOFORTH, KAILEI Rowlett, Texas |
|
|
|||||
HUSE, LEXI Elm Mott, Texas |
|
|
|||||
WHALEN, SAMUEL Pearland, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Charolais | |||||||
Class: 6 - Winter Heifers, calved November 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GODWIN, CHASE Montgomery, Texas |
|
|
|||||
HUNT, AVERY Longview, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Charolais | |||||||
Class: 6 - Junior Heifers, calved November 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GODWIN, CHASE Montgomery, Texas |
|
|
|||||
HUNT, AVERY Longview, Texas |
|
|
|||||
JONES, BRIGG Pecan Gap, Texas |
|
|
|||||
VLASIN, KUTTER Forney, Texas |
|
|
|||||
VONDERAU, REESE Montgomery, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Charolais | |||||||
Class: 7 - Winter Heifers, calved September 1-October 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ADAMS, ETHAN Blossom, Texas |
|
|
|||||
BRADSHAW, SOPHIE Canyon, Texas |
|
|
|||||
DEMOSS, RICHARD Bowie, Texas |
|
|
|||||
HUESKE, JAYCEE Dayton, Texas |
|
|
|||||
SAENZ, JACOB Pharr, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Charolais | |||||||
Class: 7 - Junior Heifers, calved September 1-October 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BRADSHAW, SOPHIE Canyon, Texas |
|
|
|||||
HUESKE, JAYCEE Dayton, Texas |
|
|
|||||
KELLY, SAVANNAH Waco, Texas |
|
|
|||||
POLHEMUS, KYLIE Bowie, Texas |
|
|
|||||
SAENZ, JACOB Pharr, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Charolais | |||||||
Class: 8 - Junior Heifers, calved July 1-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HUGHES, KINLEE Montague, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Charolais | |||||||
Class: 9 - Junior Heifers, calved May 1-June 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ATCHISON, KINSLEY Mason, Texas |
|
|
|||||
BLACKSHEAR, BRILEY Cypress, Texas |
|
|
|||||
BUTLER, EMARII Marlin, Texas |
|
|
|||||
ELKINS, MADISON Huntsville, Texas |
|
|
|||||
FLORES, ANDIE Irving, Texas |
|
|
|||||
HUESKE, JAYCEE Dayton, Texas |
|
|
|||||
MAKOVY, LANDRY Robinson, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Charolais | |||||||
Class: 10 - Junior Yearling Heifers, calved July 1-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DEMOSS, RICHARD Bowie, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Charolais | |||||||
Class: 11 - Junior Yearling Heifers, calved May 1-June 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ADAMS, ETHAN Blossom, Texas |
|
|
|||||
ELKINS, MADISON Huntsville, Texas |
|
|
|||||
FLORES, ANDIE Irving, Texas |
|
|
|||||
HUESKE, JAYCEE Dayton, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Charolais | |||||||
Class: 12 - Junior Yearling Heifers, calved March 1-April 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GOFORTH, KAILEI Rowlett, Texas |
|
|
|||||
HENSON, CHASE Krum, Texas |
|
|
|||||
LYMAN, RACHELLE Bowie, Texas |
|
|
|||||
MILLER, PAISLEY Bellville, Texas |
|
|
|||||
OLIVER, PAYTON Alba, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Charolais | |||||||
Class: 12 - Senior Heifers, calved March 1-April 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GOFORTH, KAILEI Rowlett, Texas |
|
|
|||||
HENSON, CHASE Krum, Texas |
|
|
|||||
JONES, BRIGG Pecan Gap, Texas |
|
|
|||||
MCCLURE, MOLLY Cleburne, Texas |
|
|
|||||
MILLER, PAISLEY Bellville, Texas |
|
|
|||||
OLIVER, PAYTON Alba, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Charolais | |||||||
Class: 13 - Senior Heifers, calved January 1-February 28, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ADAMS, EMMA Blossom, Texas |
|
|
|||||
CONWAY, CASEY Canton, Texas |
|
|
|||||
CONWAY, RIDGE Canton, Texas |
|
|
|||||
GROSECLOSE, JAKE Stephenville, Texas |
|
|
|||||
HUNT, CORBIN Longview, Texas |
|
|
|||||
LITTLETON, JAYLEE Simms, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Charolais | |||||||
Class: 14 - Senior Heifers, calved September 1-December 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
EDWARDS, DALTON Garland, Texas |
|
|
|||||
GAUER, HUNTER Rockwall, Texas |
|
|
|||||
MCCLURE, MADISON Cleburne, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Charolais | |||||||
Class: 15 - Senior Heifers, calved January 1-February 28, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ADAMS, EMMA Blossom, Texas |
|
|
|||||
CONWAY, CASEY Canton, Texas |
|
|
|||||
CONWAY, RIDGE Canton, Texas |
|
|
|||||
GROSECLOSE, JAKE Stephenville, Texas |
|
|
|||||
HUNT, CORBIN Longview, Texas |
|
|
|||||
LITTLETON, JAYLEE Simms, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Charolais | |||||||
Class: 16 - Senior Heifers, calved September 1-December 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
EDWARDS, DALTON Garland, Texas |
|
|
|||||
GAUER, HUNTER Garland, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Charolais | |||
Class: 21 - Bull Calves, calved on or after March 1, 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Charolais | |||||||
Class: 22 - Bull Calves, calved January 1-February 28, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HUNT, AVERY Longview, Texas |
|
|
|||||
KELLY, SAVANNAH Waco, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Charolais | |||
Class: 25 - Winter Bulls, calved November 1-December 31, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Charolais | |||
Class: 26 - Winter Bulls, calved September 1-October 31, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Charolais | |||
Class: 29 - Junior Yearling Bulls, calved May 1-August 31, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Charolais | |||
Class: 30 - Junior Yearling Bulls, calved March 1-April 30, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Charolais | |||
Class: 33 - Senior Bulls, calved January 1 - February 28, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Charolais | |||
Class: 34 - Senior Bulls, calved September 1 - December 31, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BREEDING GILTS / Chester White | |||
Chester White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BREEDING GILTS / Chester White | |||||||
Class: 10 - Class 10, Chester White | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BARNETT, LANDON Highland Village, Texas |
|
|
|||||
CAMPBELL, LAYKLEE Grandview, Texas |
|
|
|||||
HATCHER, KAYLEIGH Seabrook, Texas |
|
|
|||||
KEYSER, HAYLEE La Vernia, Texas |
|
|
|||||
LOCKE, JENNA Santa Fe, Texas |
|
|
|||||
MACKLIN, CARSON Byers, Texas |
|
|
|||||
MEHAFFEY, JOHN MICHAEL Nacogdcohes, Texas |
|
|
|||||
MONDAY, EMILY Pollok, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING GILTS / Chester White | |||||||
Class: 11 - Class 11, Chester White | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DANIEL, JAMESON Santa Anna, Texas |
|
|
|||||
HALFMANN, RILEY Vancourt, Texas |
|
|
|||||
KEYSER, HOLLEE La Vernia, Texas |
|
|
|||||
KIRBY, KATELYN Godley, Texas |
|
|
|||||
LONGCRIER, OLIVIA Tyler, Texas |
|
|
|||||
LUKE, TALON Beaumont, Texas |
|
|
|||||
MEHAFFEY, JOHN MICHAEL Nacogdcohes, Texas |
|
|
|||||
PERKS, LOYD San Angelo, Texas |
|
|
|||||
PORTER, RILEY Savoy, Texas |
|
|
|||||
TURNER , HARLEY Alvarado, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING GILTS / Chester White | |||||||||
Class: 13 - Class 13, Chester White | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BARNETT, LANDON Lewisville, Texas |
|
|
|||||||
BREZINA, BRAXLEY Aransas Pass, Texas |
|
|
|||||||
CASTRO, DESERRAE Adkins, Texas |
|
|
|||||||
HATCHER, SHYLA Blue Ridge, Texas |
|
|
|||||||
JONES, PAISLEY Big Spring, Texas |
|
|
|||||||
KEYSER, HAYLEE La Vernia, Texas |
|
|
|||||||
KIRBY, KATELYN Godley, Texas |
|
|
|||||||
KIRKPATRICK, BRAYLEE Granbury, Texas |
|
|
|||||||
KIRKPATRICK, BRAYLEE Granbury, Texas |
|
|
|||||||
KNIGHT, ROXANNE Alvin, Texas |
|
|
|||||||
LOCKE, JENNA Santa Fe, Texas |
|
|
|||||||
MACKLIN, CARSON Byers, Texas |
|
|
|||||||
MONDAY, EMILY Pollok, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING GILTS / Chester White | |||||||||
Class: 14 - Class 14, Chester White | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BATES, ZOEY Wichita Falls, Texas |
|
|
|||||||
HALFMANN, RILEY Vancourt, Texas |
|
|
|||||||
HATCHER, KAYLEIGH Seabrook, Texas |
|
|
|||||||
KEYSER, HOLLEE La Vernia, Texas |
|
|
|||||||
KIRBY, KATELYN Godley, Texas |
|
|
|||||||
KIRKPATRICK, BRAYLEE Granbury, Texas |
|
|
|||||||
LONGCRIER, OLIVIA Tyler, Texas |
|
|
|||||||
LUKE, TALON Beaumont, Texas |
|
|
|||||||
MONROE, JAGGER Iredell, Texas |
|
|
|||||||
PERKS, LOYD San Angelo, Texas |
|
|
|||||||
PORTER, RILEY Savoy, Texas |
|
|
|||||||
SMITH, PAXTYN Granbury, Texas |
|
|
|||||||
TURNER , HARLEY Alvarado, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Chianina | |||
Chianina | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, BEEF HEIFERS / Chianina | |||||||
Class: 1 - Heifer Calves, calved on or after March 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CARMICHAEL, KAYLEE Abilene, Texas |
|
|
|||||
HERRELL, LANDON Moran, Texas |
|
|
|||||
WAGES, HANNAH Center, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Chianina | |||
Class: 2 - Heifer Calves, calved February 1-28, 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, BEEF HEIFERS / Chianina | |||||||
Class: 3 - Heifer Calves, calved January 1-31, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
EARLES, DILLON Clyde, Texas |
|
|
|||||
STEVENSON, CARLIE Eustace, Texas |
|
|
|||||
WEEMS, MACI Eustace, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Chianina | |||||||
Class: 6 - Junior Heifers, calved November 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GREENBERG, MADDOX Kilgore, Texas |
|
|
|||||
MYERS, CONNOR Commerce, Texas |
|
|
|||||
NOLEN, CADE Waxahachie, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Chianina | |||||||
Class: 7 - Junior Heifers, calved September 1-October 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CLAY, KAITLYNNE Pilot Point, Texas |
|
|
|||||
DAVIS, KENEDIE Pampa, Texas |
|
|
|||||
PITTMAN, TREY Willis, Texas |
|
|
|||||
PURVEY, BRAYLON Gainesville, Texas |
|
|
|||||
REESE, NAOMI Winnsboro, Texas |
|
|
|||||
SELF, MACIE Wolfe City, Texas |
|
|
|||||
TRENT, VIOLET Muenster, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Chianina | |||||||
Class: 8 - Junior Heifers, calved July 1-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MAKOVY, LANDRY Robinson, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Chianina | |||||||
Class: 9 - Junior Heifers, calved May 1-June 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GRAY, MIKA Cumby, Texas |
|
|
|||||
MCCULLOUGH, MADILYN New Ulm, Texas |
|
|
|||||
SIMPSON, HARPER Merkel, Texas |
|
|
|||||
WILBURN, JOURNEI Greenville, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Chianina | |||||||
Class: 12 - Senior Heifers, calved March 1-April 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
EVANS, MADISON Evant, Texas |
|
|
|||||
FINCHER, AVERY Waxahachie, Texas |
|
|
|||||
FINCHER, AVERY Waxahachie, Texas |
|
|
|||||
GREENBERG, SEVANA Kilgore, Texas |
|
|
|||||
HACKE, RAELEE Pattison, Texas |
|
|
|||||
JOHN, PAYTON Greenville, Texas |
|
|
|||||
KELLY, HARRIS Waco, Texas |
|
|
|||||
KING, LACEY Edgewood, Texas |
|
|
|||||
SHAW, KAILEE Bowie, Texas |
|
|
|||||
WEEMS, MACI Eustace, Texas |
|
|
|||||
WHITE, SKYELANN Larue, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Chianina | |||||||
Class: 13 - Senior Heifers, calved January 1-February 28, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
SIMPSON, HARPER Merkel, Texas |
|
|
|||||
SMART, DONNIE Bellville, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Chianina | |||||||
Class: 14 - Senior Heifers, calved September 1-December 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HERRELL, LANDON Moran, Texas |
|
|
|||||
TRENT, VIOLET Muenster, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING GILTS / Crossbred Gilt | |||
Crossbred Gilt | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BREEDING GILTS / Crossbred Gilt | |||||||||
Class: 14 - Class 14, Crossbred Gilt | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DEAN, HAYES Ovalo, Texas |
|
|
|||||||
DOSIER, DAWSON Winona, Texas |
|
|
|||||||
FUCALORO, AUGUSTUS Wills Point, Texas |
|
|
|||||||
GIBBS, JACKSON Levelland, Texas |
|
|
|||||||
HANCOCK, MADDISON Alvarado, Texas |
|
|
|||||||
HOHMANN , COOPER Boerne, Texas |
|
|
|||||||
HORN, ADDISYN Hallsville, Texas |
|
|
|||||||
HUBBARD, EASTEN Ector, Texas |
|
|
|||||||
LOWRY, GRADY Troup, Texas |
|
|
|||||||
LUKE, AVA Beaumont, Texas |
|
|
|||||||
MEHAFFEY, JOHN MICHAEL Nacogdcohes, Texas |
|
|
|||||||
PATCH, BAILEY Trinidad, Texas |
|
|
|||||||
PHINNEY, ALEXIS Sumner, Texas |
|
|
|||||||
PHINNEY, ASHLYNN Sumner, Texas |
|
|
|||||||
REYNOLDS, RILEY Overton, Texas |
|
|
|||||||
TAYLOR, LAWSEN Adkins, Texas |
|
|
|||||||
VERA, GENTRY Crane, Texas |
|
|
|||||||
WALTHALL, JAYDEN Mt Enterprise, Texas |
|
|
|||||||
WATSON, KARLEE Whitehouse, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING GILTS / Crossbred Gilt | |||||||||
Class: 15 - Class 15, Crossbred Gilt | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BARAK, AUDREY China Spring, Texas |
|
|
|||||||
EGBERT, SADIE Salado, Texas |
|
|
|||||||
GARCIA, JORGE Zapata, Texas |
|
|
|||||||
HALFMANN, RILEY Vancourt, Texas |
|
|
|||||||
HALFMANN, RILEY Vancourt, Texas |
|
|
|||||||
LONGCRIER, CASON Tyler, Texas |
|
|
|||||||
LONGCRIER, OLIVIA Tyler, Texas |
|
|
|||||||
MCKNEELY, RYLEE Burleson, Texas |
|
|
|||||||
MEDRANO, RUBY Honey Grove, Texas |
|
|
|||||||
NOACK, PEYTON Crockett, Texas |
|
|
|||||||
PERKS, LOYD San Angelo, Texas |
|
|
|||||||
PORTER, RILEY Savoy, Texas |
|
|
|||||||
PORTER, RILEY Savoy, Texas |
|
|
|||||||
RILEY, MCKENZIE Farmersville, Texas |
|
|
|||||||
SERRATO, ANNALIA Lubbock, Texas |
|
|
|||||||
STONE, HALLE Tahoka, Texas |
|
|
|||||||
SWAN, KATE Sanger, Texas |
|
|
|||||||
WATSON, KAYDENCE Whitehouse, Texas |
|
|
|||||||
WOOLERY, MADISON Liberty Hill, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING GILTS / Crossbred Gilt | |||||||||
Class: 16 - Class 16, Crossbred Gilt | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BARNETT, LANDON Highland Village, Texas |
|
|
|||||||
DUVE, JASMINE Atascosa, Texas |
|
|
|||||||
HALFMANN, RILEY Vancourt, Texas |
|
|
|||||||
JACKSON, TYLER Hico, Texas |
|
|
|||||||
KEYSER, HAYLEE La Vernia, Texas |
|
|
|||||||
LOWRY, LINDSEY Troup, Texas |
|
|
|||||||
LUKE, TALON Beaumont, Texas |
|
|
|||||||
MEDRANO, RUBY Honey Grove, Texas |
|
|
|||||||
OGLESBY, PAISLEE Hico, Texas |
|
|
|||||||
PATCH, BAILEY Trinidad, Texas |
|
|
|||||||
RUSSELL, LOCLYNNE Lipscomb, Texas |
|
|
|||||||
SHAW, MADELYN Frost, Texas |
|
|
|||||||
STONE, HALLE Tahoka, Texas |
|
|
|||||||
VALLIS, HUNTER Conroe, Texas |
|
|
|||||||
WASIK, RYLEE Joshua, Texas |
|
|
|||||||
WILLIAMS, KASON Canyon, Texas |
|
|
|||||||
WITT, SCOTLYNN Wichita Falls, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING GILTS / Crossbred Gilt | |||||||||||
Class: 17 - Class 17, Crossbred Gilt | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BEAVERS, JACKSON Hillsboro, Texas |
|
|
|||||||||
BREZINA, BRAXLEY Aransas Pass, Texas |
|
|
|||||||||
BROADUS, ERYN Nacogdoches, Texas |
|
|
|||||||||
DOSIER, DAWSON Winona, Texas |
|
|
|||||||||
FUCALORO, AUGUSTUS Wills Point, Texas |
|
|
|||||||||
HANCOCK, MADDISON Alvarado, Texas |
|
|
|||||||||
HARKINS, ELIZABETH Liberty Hill, Texas |
|
|
|||||||||
HARKINS, ELIZABETH Liberty Hill, Texas |
|
|
|||||||||
HAYS, CHLOE Nacogdoches, Texas |
|
|
|||||||||
HOHERTZ, HASKYL Zephyr, Texas |
|
|
|||||||||
HOHMANN , COOPER Boerne, Texas |
|
|
|||||||||
HORN, ADDISYN Hallsville, Texas |
|
|
|||||||||
KIRKPATRICK, BRAYLEE Granbury, Texas |
|
|
|||||||||
LOWRY, GRADY Troup, Texas |
|
|
|||||||||
MAHALITC, MYLA Eagle Lake, Texas |
|
|
|||||||||
PHINNEY, ALEXIS Sumner, Texas |
|
|
|||||||||
PHINNEY, ASHLYNN Sumner, Texas |
|
|
|||||||||
TAYLOR, LAWSEN Adkins, Texas |
|
|
|||||||||
VERA, GENTRY Crane, Texas |
|
|
|||||||||
WALTHALL, JAYDEN Mt Enterprise, Texas |
|
|
|||||||||
WATSON, KARLEE Whitehouse, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING GILTS / Crossbred Gilt | |||||||||||
Class: 18 - Class 18, Crossbred Gilt | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BARAK, AUDREY China Spring, Texas |
|
|
|||||||||
DEAN, HAYES Ovalo, Texas |
|
|
|||||||||
GARCIA, JORGE Zapata, Texas |
|
|
|||||||||
HALFMANN, RILEY Vancourt, Texas |
|
|
|||||||||
HUBBARD, EASTEN Ector, Texas |
|
|
|||||||||
JOBE, ADDYSON Blue Ridge, Texas |
|
|
|||||||||
JONES, EMERSYN Big Spring, Texas |
|
|
|||||||||
LEWIS, FIELDING Gunter, Texas |
|
|
|||||||||
LUKE, AVA Beaumont, Texas |
|
|
|||||||||
MARTINEZ, DALLAS Center, Texas |
|
|
|||||||||
MCCURDY, RALEY Aquilla, Texas |
|
|
|||||||||
MILLER, MACI Hockley, Texas |
|
|
|||||||||
PATCH, BAILEY Trinidad, Texas |
|
|
|||||||||
REYNOLDS, RILEY New London, Texas |
|
|
|||||||||
STONE, HALLE Tahoka, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING GILTS / Crossbred Gilt | |||||||||||
Class: 19 - Class 3, Crossbred Gilt | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BARRONS, KOLTEN Edgewood, Texas |
|
|
|||||||||
BARRONS, KOLTEN Edgewood, Texas |
|
|
|||||||||
CASTRO, DESERRAE Adkins, Texas |
|
|
|||||||||
DOZA, FAITH Dickinson, Texas |
|
|
|||||||||
EGBERT, SADIE Salado, Texas |
|
|
|||||||||
GOING, WILLIAM "PATRICK" Kirbyville, Texas |
|
|
|||||||||
GUERRERO ILL, RAUL Adkins, Texas |
|
|
|||||||||
HALFMANN, RILEY Vancourt, Texas |
|
|
|||||||||
HANNA, LANDRIE China Spring, Texas |
|
|
|||||||||
HARDING, TATUM Denton, Texas |
|
|
|||||||||
HAWKINS, HALLE Livingston, Texas |
|
|
|||||||||
HAYS, EMMA Nacogdoches, Texas |
|
|
|||||||||
KNIGHT, JOSHUA Whitesboro, Texas |
|
|
|||||||||
LEWIS, BROOKE Gunter, Texas |
|
|
|||||||||
LONGCRIER, CASON Tyler, Texas |
|
|
|||||||||
LONGCRIER, OLIVIA Tyler, Texas |
|
|
|||||||||
MCKNEELY, RYLEE Burleson, Texas |
|
|
|||||||||
MILLER, MACI Hockley, Texas |
|
|
|||||||||
NOACK, PEYTON Crockett, Texas |
|
|
|||||||||
PERKINS, MARCUS Corsicana, Texas |
|
|
|||||||||
PERKS, LOYD San Angelo, Texas |
|
|
|||||||||
RILEY, MCKENZIE Farmersville, Texas |
|
|
|||||||||
SWAN, KATE Sanger, Texas |
|
|
|||||||||
WADE, JAYDEN Whitesboro, Texas |
|
|
|||||||||
WATSON, KAYDENCE Whitehouse, Texas |
|
|
|||||||||
WOOLERY, MADISON Liberty Hill, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING GILTS / Crossbred Gilt | |||||||||||
Class: 20 - Class 4, Crossbred Gilt | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BATES, ZOEY Wichita Falls, Texas |
|
|
|||||||||
BENNETT, MADALYN Lake Dallas, Texas |
|
|
|||||||||
BOWMAN, AUBREE San Antonio, Texas |
|
|
|||||||||
BROWNING, BAILEY Clarksville, Texas |
|
|
|||||||||
BROWNING, CARSON Clarksville, Texas |
|
|
|||||||||
CASTRO, ADALYNN Fort Worth, Texas |
|
|
|||||||||
DUVE, JASMINE Atascosa, Texas |
|
|
|||||||||
FOSTER, SARAH Boerne, Texas |
|
|
|||||||||
GAYLORD, GRAYDEN Brenham, Texas |
|
|
|||||||||
KEYSER, HAYLEE La Vernia, Texas |
|
|
|||||||||
KING, EYZELA Chilton, Texas |
|
|
|||||||||
KIRKPATRICK, BRAYLEE Granbury, Texas |
|
|
|||||||||
KNIGHT, JACOB Whitesboro, Texas |
|
|
|||||||||
RAWSON, BRADDOX Sulphur Spgs, Texas |
|
|
|||||||||
ROMINE, MADALYN Gladewater, Texas |
|
|
|||||||||
ROWLETT, NICOLE Montgomery, Texas |
|
|
|||||||||
SANDS, COOPER Monahans, Texas |
|
|
|||||||||
STONE, HALLE Tahoka, Texas |
|
|
|||||||||
WHITT, JORGIA Chilton, Texas |
|
|
|||||||||
WILLIAMSON, EMMA Sanger, Texas |
|
|
|||||||||
WILLIAMSON, EMMA Sanger, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING GILTS / Crossbred Gilt | |||||||||||
Class: 21 - Class 5, Crossbred Gilt | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BARNETT, LANDON Lewisville, Texas |
|
|
|||||||||
BENNETT, MADALYN Lake Dallas, Texas |
|
|
|||||||||
CHAMBERS, LAKEN Corinth, Texas |
|
|
|||||||||
CHAMBERS, LAKEN Corinth, Texas |
|
|
|||||||||
CLOUSE, IRELYNN Joaquin, Texas |
|
|
|||||||||
DUVE, JASMINE Atascosa, Texas |
|
|
|||||||||
HALFMANN, RILEY Vancourt, Texas |
|
|
|||||||||
HARTMAN, SCARLETT Roscoe, Texas |
|
|
|||||||||
HARTMAN, SCARLETT Roscoe, Texas |
|
|
|||||||||
JACKSON, TYLER Hico, Texas |
|
|
|||||||||
LOWRY, LINDSEY Troup, Texas |
|
|
|||||||||
LUKE, TALON Beaumont, Texas |
|
|
|||||||||
RUSSELL, LOCLYNNE Lipscomb, Texas |
|
|
|||||||||
SHAW, MADELYN Frost, Texas |
|
|
|||||||||
SHULER, SAVANAH Devine, Texas |
|
|
|||||||||
VALLIS, HUNTER Conroe, Texas |
|
|
|||||||||
WALKER, COBE Brownwood, Texas |
|
|
|||||||||
WALKER, HARPER Fort Worth, Texas |
|
|
|||||||||
WASIK, RYLEE Joshua, Texas |
|
|
|||||||||
WILLIAMS, KASON Canyon, Texas |
|
|
|||||||||
WILLIAMS, KASON Canyon, Texas |
|
|
SHOWMANSHIP / Dairy Cattle | |||||
Class: 1 - Junior: 8-10 | |||||
---|---|---|---|---|---|
DORA, GRANT Iowa Park, Texas |
|
|
|||
LIGGETT, LAINEY Henrietta, Texas |
|
|
|||
MCPHERSON, JAXXON Grandview, Texas |
|
|
|||
MITCHELL, JACK Scotland, Texas |
|
|
SHOWMANSHIP / Dairy Cattle | |||||
Class: 2 - Intermediate: 11-13 | |||||
---|---|---|---|---|---|
BLACK, ELI Commerce, Texas |
|
|
|||
BLACK, LUCAS Commerce, Texas |
|
|
|||
CARPENTER, ALLY BROOKS Earth, Texas |
|
|
|||
CARPENTER, LIBBY Earth, Texas |
|
|
|||
COX, ALAN Paradise, Texas |
|
|
|||
DENTON, LANDON Harper, Texas |
|
|
|||
DORA, ELLA Iowa Park, Texas |
|
|
|||
EDWARDS, CADE Cleburne, Texas |
|
|
|||
HOEGGER, AUBREE Scotland, Texas |
|
|
|||
HUGHES, RAEGAN Bowie, Texas |
|
|
|||
JAMES, DANNY Sulphur Spgs, Texas |
|
|
|||
KOETTER, AVA Windthorst, Texas |
|
|
|||
MARTIN, HAGAN Rio Vista, Texas |
|
|
|||
MCPHERSON, JAEDYN Grandview, Texas |
|
|
|||
RICHMOND , PAISLEY Stephenville, Texas |
|
|
|||
STEGALL, STRYKER Bridgeport, Texas |
|
|
SHOWMANSHIP / Dairy Cattle | |||||
Class: 3 - Senior: 14-18 | |||||
---|---|---|---|---|---|
ALLY, DIETER Friona, Texas |
|
|
|||
ARLEDGE, JAYDEN Cumby, Texas |
|
|
|||
BENNETT, KOLT Henrietta, Texas |
|
|
|||
BURKE, ASHLYNN Garland, Texas |
|
|
|||
COX, ALISON Paradise, Texas |
|
|
|||
DENTON, BRYSON Harper, Texas |
|
|
|||
DORA, AVA Iowa Park, Texas |
|
|
|||
FORWARD, LILIAN Quitman, Texas |
|
|
|||
GAUER, JOSEY Garland, Texas |
|
|
|||
MARES, MANNY Alba, Texas |
|
|
|||
MCMAHON, RILEY Wills Point, Texas |
|
|
|||
MOLLY, MADELINE Sandia, Texas |
|
|
|||
POOR, CYLEE Royse City, Texas |
|
|
|||
RICHMOND, WILLIAM Stephenville, Texas |
|
|
|||
SOSEBEE, GARRETT Wichita Falls, Texas |
|
|
|||
VILLARREAL, JENNIFER Garland, Texas |
|
|
|||
WALLACE, CLAYTON Lone Oak, Texas |
|
|
|||
WEDEKING, LEELAND Lone Oak, Texas |
|
|
SHOWMANSHIP / Dairy Goats | |||||
Class: 1 - Junior: 8-10 | |||||
---|---|---|---|---|---|
BOYD, DAPHNE Weatherford, Texas |
|
|
|||
GREEN, SAVANNA Sherman, Texas |
|
|
|||
STEADHAM , LILY Forestburg, Texas |
|
|
|||
TUCKER, MIKAH Shamrock, Texas |
|
|
|||
VIALL III, WAYNE ALLEN Joshua, Texas |
|
|
SHOWMANSHIP / Dairy Goats | |||||
Class: 2 - Intermediate: 11-13 | |||||
---|---|---|---|---|---|
HARDIN, MAKAYLA Peaster, Texas |
|
|
|||
NELSEN, MYRA Midlothian, Texas |
|
|
|||
POLSTON, JACOB Mineral Wells, Texas |
|
|
|||
ROMINES, ELIZABETH Chico, Texas |
|
|
|||
TUCKER, VIVIAN Shamrock, Texas |
|
|
SHOWMANSHIP / Dairy Goats | |||||
Class: 3 - Senior: 14-18 | |||||
---|---|---|---|---|---|
BARKSDALE, CAMBRIE Chico, Texas |
|
|
|||
BARKSDALE, GRANT Chico, Texas |
|
|
|||
BIEHL, ERIN Greenville, Texas |
|
|
|||
BYERS, DAVID Jarrell, Texas |
|
|
|||
FONTENOT, ROSLYN Weatherford, Texas |
|
|
|||
GALINDO, HARMONY Wichita Falls, Texas |
|
|
|||
GARZA, ISABEL Fort Worth, Texas |
|
|
|||
HARDIN, DAKOTA Peaster, Texas |
|
|
|||
HOWETH, ALANNAH Cleburne, Texas |
|
|
|||
MARTIN, TAYLOR Sunset, Texas |
|
|
|||
OATMAN, ASHLYN N Richlnd Hls, Texas |
|
|
|||
PALMER, GABRIELLE Forney, Texas |
|
|
|||
SHINN, BETHANY Fort Worth, Texas |
|
|
|||
SNOW, MADISON Midlothian, Texas |
|
|
|||
STRAHAN, WALKER Montague, Texas |
|
|
|||
WELLS, PATRICK Fort Worth, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Delaine Merino | |||
Delaine Merino | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, BREEDING SHEEP / Delaine Merino | |||||||||
Class: 1 - Spring Ewe Lamb born on or after January 1, 2023 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
PARKER, KYLIE Eldorado, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Delaine Merino | |||
Class: 2 - Fall Ewe Lamb born September 1-December 31, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, BREEDING SHEEP / Delaine Merino | |||||||||
Class: 3 - Yearling Ewe born September 1, 2021-August 31, 2022 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MUNZ, SUMMER Moody, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Delaine Merino | |||||||||
Class: 8 - Spring Ram Lamb born on or after January 1, 2023 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
PARKER, KYLIE Eldorado, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Delaine Merino | |||
Class: 9 - Fall Ram Lamb born September 1-December 31, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, BREEDING SHEEP / Delaine Merino | |||||||||
Class: 10 - Yearling Ram born September 1, 2021-August 31, 2022 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MUNZ, SUMMER Moody, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Dorper | |||||||||
Dorper | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
HOHERTZ, HENSLIE Zephyr, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Dorper | |||
Dorper | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Dorper | |||||||
Class: 1 - Spring Ewe Lamb born on or after January 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BISHOP, STONE Early, Texas |
|
|
|||||
DEAR, ADDISON Ponder, Texas |
|
|
|||||
FOWLER, REAGAN Terrell, Texas |
|
|
|||||
GRAVELY, LONDON Aubrey, Texas |
|
|
|||||
GRAVELY, LONDON Aubrey, Texas |
|
|
|||||
HALAMICEK, BRAXTYN Mason, Texas |
|
|
|||||
HALAMICEK, BRYNLEE Mason, Texas |
|
|
|||||
HALAMICEK, BRYNLEE Mason, Texas |
|
|
|||||
HAM, KEELEY Belton, Texas |
|
|
|||||
HOHERTZ, HASKYL Zephyr, Texas |
|
|
|||||
HOUGH, NATHAN Krugerville, Texas |
|
|
|||||
HOUGH, NATHAN Krugerville, Texas |
|
|
|||||
HUDSON, DEWAYNE Elkhart, Texas |
|
|
|||||
KUHL, HADLEY Lometa, Texas |
|
|
|||||
LORD, PAISLEY Blanket, Texas |
|
|
|||||
LORD, PAISLEY Blanket, Texas |
|
|
|||||
MARSCHALL, ETHAN Harper, Texas |
|
|
|||||
POTTER, KEAGAN Mason, Texas |
|
|
|||||
POTTER, KEAGAN Mason, Texas |
|
|
|||||
PRINCE, RILEY Ovalo, Texas |
|
|
|||||
ROEDER, BRYLIE Fredericksbrg, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Dorper | |||||||||
Class: 1 - Spring Ewe Lamb born on or after January 1, 2023 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BISHOP, STONE Early, Texas |
|
|
|||||||
DEAR, ADDISON Ponder, Texas |
|
|
|||||||
FOWLER, REAGAN Terrell, Texas |
|
|
|||||||
GRAVELY, LONDON Aubrey, Texas |
|
|
|||||||
GRAVELY, LONDON Aubrey, Texas |
|
|
|||||||
HALAMICEK, BRAXTYN Mason, Texas |
|
|
|||||||
HALAMICEK, BRYNLEE Mason, Texas |
|
|
|||||||
HALAMICEK, BRYNLEE Mason, Texas |
|
|
|||||||
HAM, KEELEY Belton, Texas |
|
|
|||||||
HOHERTZ, HASKYL Zephyr, Texas |
|
|
|||||||
HOUGH, NATHAN Krugerville, Texas |
|
|
|||||||
HOUGH, NATHAN Krugerville, Texas |
|
|
|||||||
KUHL, HADLEY Lometa, Texas |
|
|
|||||||
LORD, PAISLEY Blanket, Texas |
|
|
|||||||
MARSCHALL, ETHAN Harper, Texas |
|
|
|||||||
POTTER, KEAGAN Mason, Texas |
|
|
|||||||
POTTER, KEAGAN Mason, Texas |
|
|
|||||||
PRINCE, RILEY Ovalo, Texas |
|
|
|||||||
ROEDER, BRODIE Fredericksbrg, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Dorper | |||||||
Class: 2 - Fall Ewe Lamb born September 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BISHOP, STONE Early, Texas |
|
|
|||||
BISHOP, STONE Early, Texas |
|
|
|||||
BISHOP, STONE Early, Texas |
|
|
|||||
BISHOP, STONE Early, Texas |
|
|
|||||
CONNER, JACOB Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||
DEAR, ADDISON Ponder, Texas |
|
|
|||||
FOWLER, REAGAN Terrell, Texas |
|
|
|||||
HALAMICEK, BRYNLEE Mason, Texas |
|
|
|||||
HALAMICEK, BRYNLEE Mason, Texas |
|
|
|||||
HALPAIN, KATIE Rockwall, Texas |
|
|
|||||
HOHERTZ, HASKYL Zephyr, Texas |
|
|
|||||
HUDSON, DEWAYNE Elkhart, Texas |
|
|
|||||
KNIGHT, HAILEY Kaufman, Texas |
|
|
|||||
KNIGHT, HAILEY Kaufman, Texas |
|
|
|||||
KNOCHEL, COOPER Terrell, Texas |
|
|
|||||
KUHL, HADLEY Lometa, Texas |
|
|
|||||
LORD, PAISLEY Blanket, Texas |
|
|
|||||
LORD, PAISLEY Blanket, Texas |
|
|
|||||
MARSCHALL, ETHAN Harper, Texas |
|
|
|||||
MOORE, HUDSON Dublin, Texas |
|
|
|||||
ROEDER, BRODIE WILLIAM Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||
ROEDER, BRODIE WILLIAM Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||
ROEDER, BRYLIE Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||
ROEDER, BRYLIE Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||
SMITH, GRANGER Gail, Texas |
|
|
|||||
SMITH, GRANGER Gail, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Dorper | |||||||||
Class: 2 - Fall Ewe Lamb born September 1-December 31, 2022 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BISHOP, STONE Early, Texas |
|
|
|||||||
BISHOP, STONE Early, Texas |
|
|
|||||||
BISHOP, STONE Early, Texas |
|
|
|||||||
BISHOP, STONE Early, Texas |
|
|
|||||||
CONNER, JACOB Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||||
DEAR, ADDISON Ponder, Texas |
|
|
|||||||
FOWLER, REAGAN Terrell, Texas |
|
|
|||||||
HALAMICEK, BRAXTYN Mason, Texas |
|
|
|||||||
HALAMICEK, BRYNLEE Mason, Texas |
|
|
|||||||
HALAMICEK, BRYNLEE Mason, Texas |
|
|
|||||||
HOHERTZ, HENSLIE Zephyr, Texas |
|
|
|||||||
HUDSON, DEWAYNE Elkhart, Texas |
|
|
|||||||
KNOCHEL, COOPER Terrell, Texas |
|
|
|||||||
KUHL, HADLEY Lometa, Texas |
|
|
|||||||
LORD, PAISLEY Blanket, Texas |
|
|
|||||||
MARSCHALL, ETHAN Harper, Texas |
|
|
|||||||
ROEDER, BRODIE Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||||
ROEDER, BRODIE Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||||
SMITH, GRANGER Gail, Texas |
|
|
|||||||
SMITH, GRANGER Gail, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Dorper | |||||||
Class: 3 - Yearling Ewe born September 1, 2021-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HALAMICEK, BRAXTYN Mason, Texas |
|
|
|||||
HALAMICEK, BRYNLEE Mason, Texas |
|
|
|||||
HALAMICEK, BRYNLEE Mason, Texas |
|
|
|||||
HOHERTZ, HENSLIE Zephyr, Texas |
|
|
|||||
HOHERTZ, HENSLIE Zephyr, Texas |
|
|
|||||
HOUGH, NATHAN Krugerville, Texas |
|
|
|||||
HUDSON, DEWAYNE Elkhart, Texas |
|
|
|||||
KNIGHT, HAILEY Kaufman, Texas |
|
|
|||||
KNOCHEL, COOPER Terrell, Texas |
|
|
|||||
MARSCHALL, BLAIR Harper, Texas |
|
|
|||||
MARSCHALL, ETHAN Harper, Texas |
|
|
|||||
MOORE, HUDSON Dublin, Texas |
|
|
|||||
ROEDER, BRODIE WILLIAM Fredericksbrg, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Dorper | |||||||||
Class: 3 - Yearling Ewe born September 1, 2021-August 31, 2022 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
HALAMICEK, BRYNLEE Mason, Texas |
|
|
|||||||
HALAMICEK, BRYNLEE Mason, Texas |
|
|
|||||||
HOHERTZ, HENSLIE Zephyr, Texas |
|
|
|||||||
HOUGH, NATHAN Krugerville, Texas |
|
|
|||||||
HUDSON, DEWAYNE Elkhart, Texas |
|
|
|||||||
KNOCHEL, COOPER Terrell, Texas |
|
|
|||||||
MARSCHALL, BLAIR Harper, Texas |
|
|
|||||||
MARSCHALL, ETHAN Harper, Texas |
|
|
|||||||
MOORE, HUDSON Dublin, Texas |
|
|
|||||||
OWENS, AUTUMN Bruceville, Texas |
|
|
|||||||
OWENS, ISAAC Bruceville, Texas |
|
|
|||||||
ROEDER, BRYLIE Fredericksbrg, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Dorper | |||||||
Class: 8 - Spring Ram Lamb born on or after January 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DEAR, ADDISON Ponder, Texas |
|
|
|||||
HALAMICEK, BRAXTYN Mason, Texas |
|
|
|||||
HOHERTZ, HENSLIE Zephyr, Texas |
|
|
|||||
POTTER, KEAGAN Mason, Texas |
|
|
|||||
ROEDER, BRODIE WILLIAM Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||
SMITH, GRANGER Gail, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Dorper | |||||||||
Class: 8 - Spring Ram Lamb born on or after January 1, 2023 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
HOHERTZ, HENSLIE Zephyr, Texas |
|
|
|||||||
POTTER, KEAGAN Mason, Texas |
|
|
|||||||
ROEDER, BRODIE Fredericksbrg, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Dorper | |||||||
Class: 9 - Fall Ram Lamb born September 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BISHOP, STONE Early, Texas |
|
|
|||||
HALAMICEK, BRYNLEE Mason, Texas |
|
|
|||||
HOHERTZ, HASKYL Zephyr, Texas |
|
|
|||||
ROEDER, BRODIE WILLIAM Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||
ROEDER, BRODIE WILLIAM Fredericksbrg, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Dorper | |||||||||
Class: 9 - Fall Ram Lamb born September 1-December 31, 2022 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BISHOP, STONE Early, Texas |
|
|
|||||||
HALAMICEK, BRYNLEE Mason, Texas |
|
|
|||||||
HOHERTZ, HENSLIE Zephyr, Texas |
|
|
|||||||
ROEDER, BRODIE Fredericksbrg, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Dorper | |||||||
Class: 10 - Yearling Ram born September 1, 2021-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BISHOP, STONE Early, Texas |
|
|
|||||
BISHOP, STONE Early, Texas |
|
|
|||||
HALAMICEK, BRYNLEE Mason, Texas |
|
|
|||||
HOHERTZ, HENSLIE Zephyr, Texas |
|
|
|||||
HUDSON, DEWAYNE Elkhart, Texas |
|
|
|||||
MARSCHALL, ETHAN Harper, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Dorper | |||||||||
Class: 10 - Yearling Ram born September 1, 2021-August 31, 2022 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BISHOP, STONE Early, Texas |
|
|
|||||||
BISHOP, STONE Early, Texas |
|
|
|||||||
HALAMICEK, BRYNLEE Mason, Texas |
|
|
|||||||
HOHERTZ, HENSLIE Zephyr, Texas |
|
|
|||||||
HUDSON, DEWAYNE Elkhart, Texas |
|
|
|||||||
MARSCHALL, ETHAN Harper, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Dorper | |||||
Class: 101G - Pair of Rams: any age; shown in their respective individual classes | |||||
---|---|---|---|---|---|
HALAMICEK, BRYNLEE Mason, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Dorper | |||||
Class: 102G - Pair of Ewes: any age; shown in their respective individual classes | |||||
---|---|---|---|---|---|
HALAMICEK, BRYNLEE Mason, Texas |
|
|
|||
HUDSON, DEWAYNE Elkhart, Texas |
|
|
|||
KUHL, HADLEY Lometa, Texas |
|
|
|||
POTTER, KEAGAN Mason, Texas |
|
|
|||
ROEDER, BRODIE WILLIAM Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||
ROEDER, BRYLIE Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||
SMITH, GRANGER Gail, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Dorper | |||||
Class: 103G - Pair of Sheep: any age; both sexes represented; shown in their respective individual classes | |||||
---|---|---|---|---|---|
BISHOP, STONE Early, Texas |
|
|
|||
HALAMICEK, BRYNLEE Mason, Texas |
|
|
|||
HUDSON, DEWAYNE Elkhart, Texas |
|
|
|||
MARSCHALL, ETHAN Harper, Texas |
|
|
|||
POTTER, KEAGAN Mason, Texas |
|
|
|||
ROEDER, BRODIE WILLIAM Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||
SMITH, GRANGER Gail, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Dorper | |||||
Class: 104G - Best 5 Head: 1 ram, four ewes, any age; shown in respective individual classes | |||||
---|---|---|---|---|---|
HALAMICEK, BRYNLEE Mason, Texas |
|
|
|||
HUDSON, DEWAYNE Elkhart, Texas |
|
|
|||
ROEDER, BRODIE WILLIAM Fredericksbrg, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Dorset | |||
Dorset | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Dorset | |||
Dorset | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Dorset | |||||||
Class: 1 - Spring Ewe Lamb born on or after January 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CALHOUN, OLIVIA Omaha, Texas |
|
|
|||||
DUNN, LUCAS Mt Pleasant, Texas |
|
|
|||||
ECHOLS, ELLIE MAE Leonard, Texas |
|
|
|||||
GARNER, EMERSON Leonard, Texas |
|
|
|||||
HAMILTON, AUTUMN Perrin, Texas |
|
|
|||||
LOWREY, PARKER Bonham, Texas |
|
|
|||||
MCGOWAN, AUBREY Snyder, Texas |
|
|
|||||
PENNY, CAYLEE Bullard, Texas |
|
|
|||||
SNODGRASS, CHLOE Mt Pleasant, Texas |
|
|
|||||
TRAVIS , KANNON Meridian, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Dorset | |||||||||
Class: 1 - Spring Ewe Lamb born on or after January 1, 2023 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CALHOUN, OLIVIA Omaha, Texas |
|
|
|||||||
DUNN, LUCAS Mt Pleasant, Texas |
|
|
|||||||
ECHOLS, ELLIE MAE Leonard, Texas |
|
|
|||||||
GARNER, EMERSON Leonard, Texas |
|
|
|||||||
HAMILTON, AUTUMN Perrin, Texas |
|
|
|||||||
KING, CASE Caddo Mills, Texas |
|
|
|||||||
KING, CASE Caddo Mills, Texas |
|
|
|||||||
PENNY, CAYLEE Bullard, Texas |
|
|
|||||||
SNODGRASS, CHLOE Mt Pleasant, Texas |
|
|
|||||||
TRAVIS , KANNON Meridian, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Dorset | |||
Class: 2 - Fall Ewe Lamb born September 1-December 31, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, BREEDING SHEEP / Dorset | |||
Class: 2 - Fall Ewe Lamb born September 1-December 31, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Dorset | |||||||
Class: 3 - Yearling Ewe born September 1, 2021-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CALHOUN, OLIVIA Omaha, Texas |
|
|
|||||
HAMILTON, AUTUMN Perrin, Texas |
|
|
|||||
MCGOWAN, AUBREY Snyder, Texas |
|
|
|||||
MCGOWAN, AUBREY Snyder, Texas |
|
|
|||||
TRAVIS , KANNON Meridian, Texas |
|
|
|||||
VAN LEUVEN, MICHAEL Sanger, Texas |
|
|
|||||
VAN LEUVEN, MICHAEL Sanger, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Dorset | |||||||||
Class: 3 - Yearling Ewe born September 1, 2021-August 31, 2022 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CALHOUN, OLIVIA Omaha, Texas |
|
|
|||||||
HAMILTON, AUTUMN Perrin, Texas |
|
|
|||||||
VAN LEUVEN, ABBY Sanger, Texas |
|
|
|||||||
VAN LEUVEN, MICHAEL Sanger, Texas |
|
|
|||||||
VAN LEUVEN, MICHAEL Sanger, Texas |
|
|
|||||||
WALTON, AVERY Cisco, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Dorset | |||||||
Class: 8 - Spring Ram Lamb born on or after January 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MCGOWAN, AUBREY Snyder, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Dorset | |||||||||
Class: 8 - Spring Ram Lamb born on or after January 1, 2023 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KING, CASE Caddo Mills, Texas |
|
|
|||||||
KING, CASE Caddo Mills, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Dorset | |||
Class: 9 - Fall Ram Lamb born September 1-December 31, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, BREEDING SHEEP / Dorset | |||
Class: 9 - Fall Ram Lamb born September 1-December 31, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Dorset | |||||||
Class: 10 - Yearling Ram born September 1, 2021-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
VAN LEUVEN, MICHAEL Sanger, Texas |
|
|
|||||
VAN LEUVEN, MICHAEL Sanger, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Dorset | |||||||||
Class: 10 - Yearling Ram born September 1, 2021-August 31, 2022 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
VAN LEUVEN, MICHAEL Sanger, Texas |
|
|
|||||||
VAN LEUVEN, MICHAEL Sanger, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Dorset | |||||
Class: 101G - Pair of Rams: any age; shown in their respective individual classes | |||||
---|---|---|---|---|---|
VAN LEUVEN, MICHAEL Sanger, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Dorset | |||||
Class: 102G - Pair of Ewes: any age; shown in their respective individual classes | |||||
---|---|---|---|---|---|
CALHOUN, OLIVIA Omaha, Texas |
|
|
|||
MCGOWAN, AUBREY Snyder, Texas |
|
|
|||
TRAVIS , KANNON Meridian, Texas |
|
|
|||
VAN LEUVEN, MICHAEL Sanger, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Dorset | |||||
Class: 103G - Pair of Sheep: any age; both sexes represented; shown in their respective individual classes | |||||
---|---|---|---|---|---|
MCGOWAN, AUBREY Snyder, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Dorset | |||
Class: 104G - Best 5 Head: 1 ram, four ewes, any age; shown in respective individual classes | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / DUCK / BANTAM DUCK | |||
Class: 501 - Call / Blue Bibbed | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / DUCK / BANTAM DUCK | |||
Class: 502 - Call / Buff | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / DUCK / BANTAM DUCK | |||
Class: 503 - Call / Butterscotch | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / DUCK / BANTAM DUCK | |||
Class: 504 - Call / Chocolate | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / DUCK / BANTAM DUCK | |||
Class: 505 - Call / Gray | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / DUCK / BANTAM DUCK | |||
Class: 506 - Call / Pastel | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / DUCK / BANTAM DUCK | |||
Class: 507 - Call / Snowy | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / DUCK / BANTAM DUCK | |||
Class: 508 - Call / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / DUCK / BANTAM DUCK | |||
Class: 509 - East Indie / Indie Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / DUCK / BANTAM DUCK | |||
Class: 510 - Mallard / Gray | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / DUCK / BANTAM DUCK | |||
Class: 511 - Mallard / Snowy | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / DUCK / HEAVY | |||
Class: 492 - Appleyard / Silver | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / DUCK / HEAVY | |||
Class: 493 - Aylesbury / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / DUCK / HEAVY | |||
Class: 494 - Muscovy / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / DUCK / HEAVY | |||
Class: 495 - Muscovy / Blue | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / DUCK / HEAVY | |||
Class: 496 - Muscovy / Chocolate | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / DUCK / HEAVY | |||
Class: 497 - Muscovy / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / DUCK / HEAVY | |||
Class: 498 - Pekin / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / DUCK / HEAVY | |||
Class: 499 - Rouen / Gray | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / DUCK / HEAVY | |||
Class: 500 - Saxony | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / DUCK / LIGHT | |||
Class: 475 - Campbell / Khaki | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / DUCK / LIGHT | |||
Class: 476 - Magpie / Black & White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / DUCK / LIGHT | |||
Class: 477 - Magpie / Blue & White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / DUCK / LIGHT | |||
Class: 478 - Runner / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / DUCK / LIGHT | |||
Class: 479 - Runner / Buff | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / DUCK / LIGHT | |||
Class: 480 - Runner / Chocolate | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / DUCK / LIGHT | |||
Class: 481 - Runner / Cumberland Blue | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / DUCK / LIGHT | |||
Class: 482 - Runner / Fawn & White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / DUCK / LIGHT | |||
Class: 483 - Runner / Gray | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / DUCK / LIGHT | |||
Class: 484 - Runner / Penciled | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / DUCK / LIGHT | |||
Class: 485 - Runner / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / DUCK / LIGHT | |||
Class: 486 - Welsh Harlequin / Harlequin Silver | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / DUCK / MEDIUM | |||
Class: 487 - Buff | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / DUCK / MEDIUM | |||
Class: 488 - Cayuga / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / DUCK / MEDIUM | |||
Class: 489 - Crested / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / DUCK / MEDIUM | |||
Class: 490 - Crested / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / DUCK / MEDIUM | |||
Class: 491 - Swedish / Blue | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / DUCK / OTHER DUCK | |||
Class: 512 - Other Breed / Other Variety | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BREEDING GILTS / Duroc | |||
Duroc | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BREEDING GILTS / Duroc | |||||||
Class: 3 - Class 3, Duroc | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BENNETT, MADALYN Lake Dallas, Texas |
|
|
|||||
BENNETT, MADALYN Lake Dallas, Texas |
|
|
|||||
COKER, BAILEY Burleson, Texas |
|
|
|||||
DALTON, HAYDEN Old Rvr Wnfre, Texas |
|
|
|||||
FRAZIER, BRODY Windthorst, Texas |
|
|
|||||
HARDING, TATUM Denton, Texas |
|
|
|||||
HOHMANN , COOPER Boerne, Texas |
|
|
|||||
JORDAN, PRESLEY Crowley, Texas |
|
|
|||||
LOPEZ, KAILEIGH Crockett, Texas |
|
|
|||||
LOPEZ, LIAM Fort Worth, Texas |
|
|
|||||
LUKE, AVA Beaumont, Texas |
|
|
|||||
MACKLIN, CARSON Byers, Texas |
|
|
|||||
MOSLENER, HENRY Lavon, Texas |
|
|
|||||
POLNACK, ABBY Sweetwater, Texas |
|
|
|||||
WITT, SCOTLYNN Wichita Falls, Texas |
|
|
|||||
YOUNG, SAMANTHA Lubbock, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING GILTS / Duroc | |||||||
Class: 4 - Class 4, Duroc | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GAYLORD, GRAYDEN Brenham, Texas |
|
|
|||||
HURLEY, BRODY Denton, Texas |
|
|
|||||
PANKEY, LYLA Jacksboro, Texas |
|
|
|||||
REEVES, HADLEY Hico, Texas |
|
|
|||||
REYNOLDS, RILEY Overton, Texas |
|
|
|||||
RODGERS, CASE Omaha, Texas |
|
|
|||||
SCHOENHALS, SAVANNA Follett, Texas |
|
|
|||||
SCHOENHALS, SAVANNA Follett, Texas |
|
|
|||||
SHUFFLER, RYKER Kempner, Texas |
|
|
|||||
SIMS, AYLEE Stephenville, Texas |
|
|
|||||
SWAIM, LANEY Waco, Texas |
|
|
|||||
SWAN, KATE Sanger, Texas |
|
|
|||||
TURNER , HARLEY Alvarado, Texas |
|
|
|||||
YOUNG, SAMANTHA Lubbock, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING GILTS / Duroc | |||||||||
Class: 4 - Class 6, Duroc | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BLACK, BRIAN Waco, Texas |
|
|
|||||||
CASTRO, DESERRAE Adkins, Texas |
|
|
|||||||
COKER, BAILEY Burleson, Texas |
|
|
|||||||
HARKINS, ELIZABETH Liberty Hill, Texas |
|
|
|||||||
HARTMAN, SCARLETT Roscoe, Texas |
|
|
|||||||
HETHCOAT, KAMBRI Sweetwater, Texas |
|
|
|||||||
HOHMANN , COOPER Boerne, Texas |
|
|
|||||||
JORDAN, PRESLEY Crowley, Texas |
|
|
|||||||
LOPEZ, KAILEIGH Crockett, Texas |
|
|
|||||||
LOPEZ, LIAM Fort Worth, Texas |
|
|
|||||||
MACKLIN, CARSON Byers, Texas |
|
|
|||||||
MARTINEZ, DALLAS Center, Texas |
|
|
|||||||
MARTINEZ, DALLAS Center, Texas |
|
|
|||||||
MORRIS, MADISON Riesel, Texas |
|
|
|||||||
PETRICH, KENLEIGH Riesel, Texas |
|
|
|||||||
ROBERSON , COLT Liberty Hill, Texas |
|
|
|||||||
WRIGHT, AVERI Purdon, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING GILTS / Duroc | |||||||||
Class: 5 - Class 5, Duroc | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
COOK, KAILEIGH Lockney, Texas |
|
|
|||||||
DALTON, HAYDEN Old Rvr Wnfre, Texas |
|
|
|||||||
HURLEY, BRODY Denton, Texas |
|
|
|||||||
LUKE, AVA Beaumont, Texas |
|
|
|||||||
MARTIN, COOPER Comanche, Texas |
|
|
|||||||
MARTINEZ, DALLAS Center, Texas |
|
|
|||||||
MORIN, ARIA Brownfield, Texas |
|
|
|||||||
MOSLENER, HENRY Lavon, Texas |
|
|
|||||||
POLNACK, EMMA Sweetwater, Texas |
|
|
|||||||
REYNOLDS, RILEY New London, Texas |
|
|
|||||||
SIMS, AYLEE Stephenville, Texas |
|
|
|||||||
SWAN, KATE Sanger, Texas |
|
|
|||||||
TALLY, LANE Comanche, Texas |
|
|
|||||||
TALLY, LANE Comanche, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING GILTS / Duroc | |||||||||
Class: 6 - Class 6, Duroc | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BUSTAMANTE-REUSSER, KYNDALL Center Point, Texas |
|
|
|||||||
BUSTAMANTE-REUSSER, KYNDALL Center Point, Texas |
|
|
|||||||
BUTLER, ADDISON Claude, Texas |
|
|
|||||||
BUTLER, BRELEIGH Claude, Texas |
|
|
|||||||
CHISUM, ALEX Whitesboro, Texas |
|
|
|||||||
JONES, AVERY Temple, Texas |
|
|
|||||||
KRUSE, JACKSON Fort Worth, Texas |
|
|
|||||||
PANKEY, LYLA Jacksboro, Texas |
|
|
|||||||
RODGERS, CASE Omaha, Texas |
|
|
|||||||
SCHOENHALS, SAVANNA Follett, Texas |
|
|
|||||||
SCHOENHALS, SAVANNA Follett, Texas |
|
|
|||||||
SWAIM, LANEY Waco, Texas |
|
|
|||||||
TURNER , HARLEY Alvarado, Texas |
|
|
|||||||
VILLARREAL, ALLIE Moody, Texas |
|
|
POULTRY / GEESE / HEAVY | |||
Class: 524 - African / Brown | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / GEESE / HEAVY | |||
Class: 525 - African / Buff | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / GEESE / HEAVY | |||
Class: 526 - African / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / GEESE / HEAVY | |||
Class: 527 - Embden / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / GEESE / HEAVY | |||
Class: 528 - Toulouse / Buff | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / GEESE / HEAVY | |||
Class: 529 - Toulouse / Gray | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / GEESE / LIGHT | |||
Class: 513 - Canada / Eastern | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / GEESE / LIGHT | |||
Class: 514 - Chinese / Brown | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / GEESE / LIGHT | |||
Class: 515 - Chinese / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / GEESE / LIGHT | |||
Class: 516 - Egyptian / Brown | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / GEESE / LIGHT | |||
Class: 517 - Tufted Roman / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / GEESE / MEDIUM | |||
Class: 518 - American Buff / Buff | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / GEESE / MEDIUM | |||
Class: 519 - Pilgrim / Sex-Linked | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / GEESE / MEDIUM | |||
Class: 520 - Pomeranian / Buff Saddleback | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / GEESE / MEDIUM | |||
Class: 521 - Pomeranian / Gray Saddleback | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / GEESE / MEDIUM | |||
Class: 522 - Sebastopol / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / GEESE / MEDIUM | |||
Class: 523 - Steinbacher / Blue | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / GEESE / OTHER GOOSE | |||
Class: 530 - Other Breed / Other Variety | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, BEEF HEIFERS / Gray Brahman | |||
Gray Brahman | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, BEEF HEIFERS / Gray Brahman | |||
Class: 1 - Heifer Calves, calved on or after March 1, 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, BEEF HEIFERS / Gray Brahman | |||
Class: 2 - Heifer Calves, calved February 1-28, 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, BEEF HEIFERS / Gray Brahman | |||||||
Class: 3 - Heifer Calves, calved January 1-31, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
SUTTON-BERGMAN, MARISA Callisburg, Texas |
|
|
|||||
SWANNER, PAIZLEE Winnsboro, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Gray Brahman | |||||||
Class: 6 - Junior Heifers, calved November 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BOULER, TYLEY Gonzales, Texas |
|
|
|||||
JALUFKA, CLAIRE Sulphur Spgs, Texas |
|
|
|||||
MARTINOLICH, ASHLYNN Italy, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Gray Brahman | |||||||
Class: 7 - Junior Heifers, calved September 1-October 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEATY, MARY-KATHERINE Wills Point, Texas |
|
|
|||||
DRIVER, DENVER Winnsboro, Texas |
|
|
|||||
EASTLAND, TRAVIS Henderson, Texas |
|
|
|||||
GARZA, ROEL Edinburg, Texas |
|
|
|||||
JEFFERSON, HOLDEN Angleton, Texas |
|
|
|||||
LAAKE, CASSIDY Muldoon, Texas |
|
|
|||||
ROEDER, BRYLIE Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||
SCHLEY, SYDNI Edgewood, Texas |
|
|
|||||
WHITWORTH, BAXTER Henderson, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Gray Brahman | |||||||
Class: 8 - Junior Heifers, calved July 1-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DRIVER, MAKENZY Winnsboro, Texas |
|
|
|||||
LAURELES, ISRAEL Arlington, Texas |
|
|
|||||
PLEMONS, JANIE Blooming Grv, Texas |
|
|
|||||
REAVES, LANEY Gladewater, Texas |
|
|
|||||
SIMPSON, RYAN MACK Rio Hondo, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Gray Brahman | |||||||
Class: 9 - Junior Heifers, calved May 1-June 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEEN, BRAZOS Gustine, Texas |
|
|
|||||
LOVICOTT, SCARLETT Rosebud, Texas |
|
|
|||||
SCHLEY, SYDNI Edgewood, Texas |
|
|
|||||
THOMAS, KAYDENCE Poteet, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Gray Brahman | |||||||
Class: 12 - Senior Heifers, calved March 1-April 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BURNETT, LILLIAN (KATIE) Ladonia, Texas |
|
|
|||||
COFFEY, RYLEE Alvarado, Texas |
|
|
|||||
CUTRER, MOLLIE Wharton, Texas |
|
|
|||||
GARZA, ROEL Edinburg, Texas |
|
|
|||||
GUERRA, DIEGO GERONIMO Rio Grande Cy, Texas |
|
|
|||||
HARNDEN, MACKENZIE Venus, Texas |
|
|
|||||
LIGHTFOOT, PAISLEY Needville, Texas |
|
|
|||||
MASK, JENNIFER Franklin, Texas |
|
|
|||||
RUEMKE, LENA Burton, Texas |
|
|
|||||
SHIRLEY, HALIE Winnsboro, Texas |
|
|
|||||
TAFF, MIKAYLA Dublin, Texas |
|
|
|||||
WILSON, CHARLES EDDIE Franklin, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Gray Brahman | |||||||
Class: 13 - Senior Heifers, calved January 1-February 28, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BACA, KASE Wharton, Texas |
|
|
|||||
JEFFERSON, LAYTON JO Angleton, Texas |
|
|
|||||
KIRCHNER, LEIANNE Thrall, Texas |
|
|
|||||
MOORE, MARCUS Lovelady, Texas |
|
|
|||||
SIMPSON, RYAN MACK Rio Hondo, Texas |
|
|
|||||
SIMPSON, RYAN MACK Rio Hondo, Texas |
|
|
|||||
SMATHERS, SLADE Llano, Texas |
|
|
|||||
SMITH, NIKOLE Venus, Texas |
|
|
|||||
WANJURA, BROOKE Weimar, Texas |
|
|
|||||
WELLE, PAYTYN Axtell, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Gray Brahman | |||||||
Class: 14 - Senior Heifers, calved September 1-December 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FEASTER, JILLISSA Alvarado, Texas |
|
|
|||||
GANDY, KINSLEY Dime Box, Texas |
|
|
|||||
KIRCHNER, TJ Thrall, Texas |
|
|
|||||
RUEMKE, LENA Burton, Texas |
|
|
|||||
SCHLEY, SYDNI Edgewood, Texas |
|
|
|||||
SIMPSON, RYAN MACK Rio Hondo, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Group Class | |||
Class: 43 - Produce of Dam: 2 offspring, either sex, by same dam, shown in appropriate class. One entry per dam | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Group Class | |||||||
Class: 44 - Get-Of-Sire: 3 offspring, either sex, by the same sire, from at least 2 dams, shown in appropriate class | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
REESE, ANNA Seguin, Texas |
|
|
POULTRY / GUINEA FOWL | |||
Class: 539 - Lavender | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / GUINEA FOWL | |||
Class: 540 - Pearl | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / GUINEA FOWL | |||
Class: 541 - White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BREEDING GILTS / Hampshire | |||
Hampshire | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, BREEDING SHEEP / Hampshire | |||
Hampshire | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Hampshire | |||
Hampshire | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Hampshire | |||||||
Class: 1 - Spring Ewe Lamb born on or after January 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BAILEY, CONNOR Rowlett, Texas |
|
|
|||||
BANDY, ADDISON Orange, Texas |
|
|
|||||
BAZE, KENIDI Richland Hls, Texas |
|
|
|||||
BROOKS, ELIZABETH Meridian, Texas |
|
|
|||||
BROWN, TAYLOR Meridian, Texas |
|
|
|||||
CARP, LILY Pearland, Texas |
|
|
|||||
CARR, BRENDAN Canyon, Texas |
|
|
|||||
CURRIE, RACHEL Baytown, Texas |
|
|
|||||
CURRIE, REBECCA Baytown, Texas |
|
|
|||||
DENNIE, KOOPER Leonard, Texas |
|
|
|||||
DESROSIERS, LAYLA Rockwall, Texas |
|
|
|||||
DUNN, LUCAS Mt Pleasant, Texas |
|
|
|||||
DUNN, REBECCA Mt Pleasant, Texas |
|
|
|||||
ECHOLS, ELLIE MAE Leonard, Texas |
|
|
|||||
GARDNER, COOPER Garrison, Texas |
|
|
|||||
GOODNER, PRESLEY Aurora, Texas |
|
|
|||||
HALPAIN, KATIE Rockwall, Texas |
|
|
|||||
HOHERTZ, HENSLIE Zephyr, Texas |
|
|
|||||
HOHERTZ, HUTSYN Zephyr, Texas |
|
|
|||||
KILCREASE, ZOIE Meridian, Texas |
|
|
|||||
LOWREY, HAYDAN Bonham, Texas |
|
|
|||||
LOWREY, HAYDAN Bonham, Texas |
|
|
|||||
LOWREY, PARKER Bonham, Texas |
|
|
|||||
MCANDREW, MEGAN Tomball, Texas |
|
|
|||||
MCGOWAN, AUBREY Snyder, Texas |
|
|
|||||
MCGOWAN, AUBREY Snyder, Texas |
|
|
|||||
MCGREGOR, KATIE Daingerfield, Texas |
|
|
|||||
SAVAGE, KATIE North Richlnd Hills, Texas |
|
|
|||||
SCOTT, LAINEY Sanger, Texas |
|
|
|||||
SMITH, KATE Royse City, Texas |
|
|
|||||
SNODGRASS, CHLOE Mt Pleasant, Texas |
|
|
|||||
SNODGRASS, JANELLE Mt Pleasant, Texas |
|
|
|||||
STEINMANN, SADIE Iola, Texas |
|
|
|||||
STEINMANN, SADIE Iola, Texas |
|
|
|||||
STILES, CARLIE Rio Vista, Texas |
|
|
|||||
TOVAR, DAYZEE Aubrey, Texas |
|
|
|||||
TRAVIS , KANNON Meridian, Texas |
|
|
|||||
WARE, DEREK Seminole, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Hampshire | |||||||||
Class: 1 - Spring Ewe Lamb born on or after January 1, 2023 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ARGUELLES-BLAND, ANA CLAIRE Palestine, Texas |
|
|
|||||||
AVEILHE , ZOE Tomball, Texas |
|
|
|||||||
BAILEY, CONNER Rowlett, Texas |
|
|
|||||||
BANDY, ADDISON Orange, Texas |
|
|
|||||||
BAZE, KENIDI Richland Hls, Texas |
|
|
|||||||
BEYER, CREED Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||||
BEYER, RAYLEIGH Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||||
CARMICHAEL, KAYLEE Abilene, Texas |
|
|
|||||||
CARP, LILY Pearland, Texas |
|
|
|||||||
CARR, BRENDAN Canyon, Texas |
|
|
|||||||
CURRIE, RACHEL Baytown, Texas |
|
|
|||||||
CURRIE, REBECCA Baytown, Texas |
|
|
|||||||
DENNIE, KOOPER Leonard, Texas |
|
|
|||||||
DESROSIERS, LAYLA Rockwall, Texas |
|
|
|||||||
DUNN, LUCAS Mt Pleasant, Texas |
|
|
|||||||
DUNN, REBECCA Mt Pleasant, Texas |
|
|
|||||||
ECHOLS, ELLIE MAE Leonard, Texas |
|
|
|||||||
GARDNER, COOPER Garrison, Texas |
|
|
|||||||
GOODNER, PRESLEY Aurora, Texas |
|
|
|||||||
HOHERTZ, HUTSYN Zephyr, Texas |
|
|
|||||||
HOHERTZ, HUTSYN Zephyr, Texas |
|
|
|||||||
LANDRUM, PRESLEE Mt Pleasant, Texas |
|
|
|||||||
LOCK, KYLEIGH Mt Enterprise, Texas |
|
|
|||||||
LOCK, KYLEIGH Mt Enterprise, Texas |
|
|
|||||||
LOWREY, HAYDAN Bonham, Texas |
|
|
|||||||
LOWREY, PARKER Bonham, Texas |
|
|
|||||||
MCGREGOR, KATIE Daingerfield, Texas |
|
|
|||||||
MONTALVO, MIA Athens, Texas |
|
|
|||||||
NEEL, EMMA Oakwood, Texas |
|
|
|||||||
SANCHEZ, URIJAH Ranger, Texas |
|
|
|||||||
SCOTT, LAINEY Sanger, Texas |
|
|
|||||||
SMITH, KATE Royse City, Texas |
|
|
|||||||
SNODGRASS, CHLOE Mt Pleasant, Texas |
|
|
|||||||
SNODGRASS, JANELLE Mt Pleasant, Texas |
|
|
|||||||
STEINMANN IV, GUS Iola, Texas |
|
|
|||||||
STEINMANN IV, GUS Iola, Texas |
|
|
|||||||
TOVAR, DAYZEE Aubrey, Texas |
|
|
|||||||
TRAVIS , KANNON Meridian, Texas |
|
|
|||||||
WARE, DEREK Seminole, Texas |
|
|
|||||||
WAVLE, ZOHANA Hondo, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Hampshire | |||||||
Class: 2 - Fall Ewe Lamb born September 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
., 2M LIVESTOCK Rowlett, Texas |
|
|
|||||
CARR, AUDREY Canyon, Texas |
|
|
|||||
LOWREY, PARKER Bonham, Texas |
|
|
|||||
WHITMER, ZOEY Meridian, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Hampshire | |||||||||
Class: 2 - Fall Ewe Lamb born September 1-December 31, 2022 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CARR, AUDREY Canyon, Texas |
|
|
|||||||
LOWREY, PARKER Bonham, Texas |
|
|
|||||||
MCENTEE, CASSY Rowlett, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Hampshire | |||||||
Class: 3 - Yearling Ewe born September 1, 2021-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
., 2M LIVESTOCK Rowlett, Texas |
|
|
|||||
BOONE, GARRETT Princeton, Texas |
|
|
|||||
CALHOUN, OLIVIA Omaha, Texas |
|
|
|||||
COUNTS, ADDISON Magnolia, Texas |
|
|
|||||
GOODNER, OAKLEY Aurora, Texas |
|
|
|||||
MCANDREW, MEGAN Tomball, Texas |
|
|
|||||
MCANDREW, MEGAN Tomball, Texas |
|
|
|||||
MCGOWAN, AUBREY Snyder, Texas |
|
|
|||||
RICHTER, KATHRYN Corsicana, Texas |
|
|
|||||
ROBERSON, MARYN Meridian, Texas |
|
|
|||||
RODGERS, KARLEE Omaha, Texas |
|
|
|||||
SNEED, GRACE Pearland, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Hampshire | |||||||||
Class: 3 - Yearling Ewe born September 1, 2021-August 31, 2022 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
COUNTS, ADDISON Magnolia, Texas |
|
|
|||||||
DROSCHE, SYDNEY Del Valle, Texas |
|
|
|||||||
GOODNER, OAKLEY Aurora, Texas |
|
|
|||||||
JOHNSON, HANNAH Dallas, Texas |
|
|
|||||||
JOHNSON, TYLER Dallas, Texas |
|
|
|||||||
MCENTEE, CASSY Rowlett, Texas |
|
|
|||||||
RICHTER, KATHRYN Corsicana, Texas |
|
|
|||||||
ROBERSON, MARYN Meridian, Texas |
|
|
|||||||
RODGERS, KARLEE Omaha, Texas |
|
|
|||||||
SNEED, GRACE Pearland, Texas |
|
|
|||||||
WAVLE, ZOHANA Hondo, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING GILTS / Hampshire | |||||||
Class: 5 - Class 5, Hampshire | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CHAMBERS, LAKEN Corinth, Texas |
|
|
|||||
GARCIA, JORGE Zapata, Texas |
|
|
|||||
HARDING, TATUM Denton, Texas |
|
|
|||||
JOBE, ADDYSON Blue Ridge, Texas |
|
|
|||||
LOCKE, JENNA Santa Fe, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING GILTS / Hampshire | |||||||||
Class: 7 - Class 7, Hampshire | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GARCIA, JORGE Zapata, Texas |
|
|
|||||||
GENTRY, LANDON Fort Worth, Texas |
|
|
|||||||
HARDING, TATUM Denton, Texas |
|
|
|||||||
HARPER, KORBIE Royse City, Texas |
|
|
|||||||
LOCKE, JENNA Santa Fe, Texas |
|
|
|||||||
PHILLIPS, KAELYNN Royse City, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Hampshire | |||||||
Class: 8 - Spring Ram Lamb born on or after January 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DUNN, LUCAS Mt Pleasant, Texas |
|
|
|||||
ECHOLS, ELLIE MAE Leonard, Texas |
|
|
|||||
LOWREY, HAYDAN Bonham, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Hampshire | |||||||||
Class: 8 - Spring Ram Lamb born on or after January 1, 2023 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DUNN, LUCAS Mt Pleasant, Texas |
|
|
|||||||
ECHOLS, ELLIE MAE Leonard, Texas |
|
|
|||||||
LOWREY, HAYDAN Bonham, Texas |
|
|
|||||||
SANCHEZ, URIJAH Ranger, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Hampshire | |||||||
Class: 9 - Fall Ram Lamb born September 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MCGOWAN, AUBREY Snyder, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Hampshire | |||
Class: 9 - Fall Ram Lamb born September 1-December 31, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Hampshire | |||||||
Class: 10 - Yearling Ram born September 1, 2021-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BLOUIN, AMANDA Paris, Texas |
|
|
|||||
MCANDREW, MEGAN Tomball, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Hampshire | |||
Class: 10 - Yearling Ram born September 1, 2021-August 31, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Hampshire | |||
Class: 101G - Pair of Rams: any age; shown in their respective individual classes | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Hampshire | |||||
Class: 102G - Pair of Ewes: any age; shown in their respective individual classes | |||||
---|---|---|---|---|---|
LOWREY, HAYDAN Bonham, Texas |
|
|
|||
LOWREY, PARKER Bonham, Texas |
|
|
|||
MCANDREW, MEGAN Tomball, Texas |
|
|
|||
MCGOWAN, AUBREY Snyder, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Hampshire | |||||
Class: 103G - Pair of Sheep: any age; both sexes represented; shown in their respective individual classes | |||||
---|---|---|---|---|---|
DUNN, LUCAS Mt Pleasant, Texas |
|
|
|||
LOWREY, HAYDAN Bonham, Texas |
|
|
|||
MCANDREW, MEGAN Tomball, Texas |
|
|
|||
MCGOWAN, AUBREY Snyder, Texas |
|
|
|||
MCGOWAN, AUBREY Snyder, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Hampshire | |||
Class: 104G - Best 5 Head: 1 ram, four ewes, any age; shown in respective individual classes | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Heavy Wool Females | |||||||
Class: 14 - Juvenile, 5-12 months, born September 23, 2022-April 24, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CURLESS, KATHY Crockett, Texas |
|
|
|||||
LESLIE, SUSAN Seguin, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Heavy Wool Females | |||||||
Class: 15 - Yearling, 13-24 months, born September 23, 2021-September 22, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
VANHOOSER, SHARON Poolville, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Heavy Wool Females | |||
Class: 16 - Two Year Old, 25-36 months, born September 23, 2020-September 22, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Heavy Wool Females | |||
Class: 17 - Adult, 37 months and older, born September 22, 2020 or before | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Heavy Wool Males | |||||||
Class: 37 - Juvenile, 5-12 months, born September 23, 2022-April 24, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HINSON, KATHERINE Cleburne, Texas |
|
|
|||||
REESE, ANNA Seguin, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Heavy Wool Males | |||
Class: 38 - Yearling, 13-24 months, born September 23, 2021-September 22, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Heavy Wool Males | |||||||
Class: 39 - Two Year Old, 25-36 months, born September 23, 2020-September 22, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
VANHOOSER, SHARON Poolville, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Heavy Wool Males | |||
Class: 40 - Adult, 37 months and older, born September 22, 2020 or before | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, BEEF HEIFERS / Hereford | |||
Hereford | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Hereford | |||
Hereford | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Hereford | |||
Class: 1 - Cow/Calf: Any female older than ages above with calf at side; calf may not be more than 270 days old. Calf is eligible to enter individual class | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, BEEF HEIFERS / Hereford | |||||||
Class: 1 - Heifer Calves, calved on or after March 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BOX, COHEN Forney, Texas |
|
|
|||||
CHAMBERLAIN, THOMAS Montgomery, Texas |
|
|
|||||
CRUMP, ALLI Sulphur Spgs, Texas |
|
|
|||||
DUNN, REBECCA Mt Pleasant, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Hereford | |||
Class: 2 - Heifer Calves, calved February 1-28, 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, BEEF HEIFERS / Hereford | |||||||
Class: 3 - Heifer Calves, calved January 1-31, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ALLEN, CAIGEN Wolfe City, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Hereford | |||||||
Class: 4 - Heifer Calves, calved on or after March 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BOX, COHEN Forney, Texas |
|
|
|||||
CHAMBERLAIN, THOMAS Montgomery, Texas |
|
|
|||||
CRUMP, ALLI Sulphur Spgs, Texas |
|
|
|||||
DUNN, REBECCA Mt Pleasant, Texas |
|
|
|||||
ELMORE, KHLOE Lone Oak, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Hereford | |||||||
Class: 5 - Heifer Calves, calved January 1 February 28, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CAPPS, KAILYN Hempstead, Texas |
|
|
|||||
COOPER, BRYCE Roxton, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Hereford | |||||||
Class: 6 - Junior Heifers, calved November 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GILBREATH, JOHN Bonham, Texas |
|
|
|||||
MCWILLIAMS, ISABELLA Rowlett, Texas |
|
|
|||||
MILLER, ROSSI Larue, Texas |
|
|
|||||
WOHLEB, ABBEY Whitney, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Hereford | |||||||
Class: 7 - Junior Heifers, calved September 1-October 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DAWSON, CARTER Midlothian, Texas |
|
|
|||||
ROHE, ALEXA Aledo, Texas |
|
|
|||||
TREES, ELIZABETH Frost, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Hereford | |||||||
Class: 8 - Senior Heifer Calf, calved November 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GILBREATH, JOHN Bonham, Texas |
|
|
|||||
MCWILLIAMS, ISABELLA Rowlett, Texas |
|
|
|||||
MILLER, ROSSI Larue, Texas |
|
|
|||||
WOHLEB, ABBEY Whitney, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Hereford | |||||||
Class: 8 - Junior Heifers, calved July 1-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MCCULLOUGH, MADILYN New Ulm, Texas |
|
|
|||||
WOHLEB, CONNER Whitney, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Hereford | |||||||
Class: 9 - Senior Heifer Calf, calved August 1-October 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CAPPS, KAILYN Hempstead, Texas |
|
|
|||||
WOHLEB, CONNER Whitney, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Hereford | |||||||
Class: 9 - Junior Heifers, calved May 1-June 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MCCULLOUGH, MAKENZIE New Ulm, Texas |
|
|
|||||
NEWMAN, AUSTIN Leonard, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Hereford | |||||||
Class: 12 - Intermediate Heifers, calved June 1-July 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MCCULLOUGH, MADILYN New Ulm, Texas |
|
|
|||||
NEWMAN, AUSTIN Leonard, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Hereford | |||||||
Class: 12 - Senior Heifers, calved March 1-April 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BOX, COHEN Forney, Texas |
|
|
|||||
GIRSH, CAYDEN Whitney, Texas |
|
|
|||||
GREEN, LELAND Cleburne, Texas |
|
|
|||||
GUIDRY, KINLEIGH Brenham, Texas |
|
|
|||||
KEMBRO, KAYLA Trinity, Texas |
|
|
|||||
PUGH, KATELIN Ector, Texas |
|
|
|||||
WORRELL, JARRETT Mason, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Hereford | |||||||
Class: 13 - Intermediate Heifers, calved May 1-31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MCCULLOUGH, MAKENZIE New Ulm, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Hereford | |||||||
Class: 13 - Senior Heifers, calved January 1-February 28, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CHAMBERLAIN, NOAH Montgomery, Texas |
|
|
|||||
COTTON, KYLIE Hallsville, Texas |
|
|
|||||
MCCULLOUGH, MADILYN New Ulm, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Hereford | |||||||
Class: 14 - Senior Heifers, calved September 1-December 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ROSS, HAYLEIGH Mt Enterprise, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Hereford | |||||||
Class: 16 - Yearling Heifers, calved March 1 - April 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BOX, COHEN Forney, Texas |
|
|
|||||
GIRSH, CAYDEN Whitney, Texas |
|
|
|||||
GUIDRY, KINLEIGH Brenham, Texas |
|
|
|||||
KEMBRO, KAYLA Trinity, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Hereford | |||||||
Class: 17 - Yearling Heifers, calved January 1-February 28, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CHAMBERLAIN, NOAH Montgomery, Texas |
|
|
|||||
COTTON, KYLIE Hallsville, Texas |
|
|
|||||
MCCULLOUGH, MADILYN New Ulm, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Hereford | |||||||
Class: 18 - Yearling Heifers, calved August 1-December 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ROSS, HAYLEIGH Mt Enterprise, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Hereford | |||||||
Class: 23 - Junior Bull Calves, calved on or after March 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HOLLIS, RYLI Clyde, Texas |
|
|
|||||
WAGES, HANNAH Center, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Hereford | |||
Class: 24 - Junior Bull Calves, calved January 1-February 28, 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Hereford | |||
Class: 27 - Senior Bull Calf, calved November 1-December 31, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Hereford | |||
Class: 28 - Senior Bull Calf, calved August 1-October 31, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Hereford | |||
Class: 31 - Intermediate Bulls, calved June 1-July 31, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Hereford | |||
Class: 32 - Intermediate Bulls, calved May 1-31, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Hereford | |||||||
Class: 35 - Yearling Bulls, calved March 1 - April 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KEMBRO, KAYLA Trinity, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Hereford | |||
Class: 36 - Yearling Bulls, calved January 1-February 28, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Hereford | |||
Class: 39 - Senior Bulls, calved September 1-December 31, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Hereford | |||
Class: 40 - Senior Bulls, calved January 1-August 31, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, DAIRY CATTLE / Holstein | |||
Holstein | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / Holstein | |||
Holstein | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / Holstein | |||||||
Class: 1 - Spring Heifer Calves, born March 1-May 31, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BRAND, ACES-HI CATTLE Amarillo, Texas |
|
|
|||||
FARM, 4-M Covington, Texas |
|
|
|||||
FARM, 4-M Covington, Texas |
|
|
|||||
MCPHERSON, JAEDYN Grandview, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY CATTLE / Holstein | |||||||
Class: 1 - Spring Heifer Calves, born March 1-May 31, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MCPHERSON, JAEDYN Grandview, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / Holstein | |||||||
Class: 2 - Winter Heifer Calves, born December 1, 2022-February 28, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DENTON, BRYSON Harper, Texas |
|
|
|||||
FARM, 4-M Covington, Texas |
|
|
|||||
FARM, 4-M Covington, Texas |
|
|
|||||
MITCHELL, JACK Scotland, Texas |
|
|
|||||
WEDEKING, LEELAND Lone Oak, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY CATTLE / Holstein | |||||||
Class: 2 - Winter Heifer Calves, born December 1, 2022-February 28, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MITCHELL, JACK Scotland, Texas |
|
|
|||||
WEDEKING, LEELAND Lone Oak, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / Holstein | |||||||
Class: 3 - Fall Heifer Calves, born September 1-November 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ALLY, DIETER Friona, Texas |
|
|
|||||
FARM, 4-M Covington, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY CATTLE / Holstein | |||||||
Class: 3 - Fall Heifer Calves, born September 1-November 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ALLY, DIETER Friona, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / Holstein | |||||||
Class: 4 - Summer Yearling Heifer Calves, born June 1-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BROWN, LUCILLE Blum, Texas |
|
|
|||||
MCPHERSON, JAEDYN Grandview, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY CATTLE / Holstein | |||||||
Class: 4 - Summer Yearling Heifer Calves, born June 1-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MARTIN, HAGAN Rio Vista, Texas |
|
|
|||||
MCPHERSON, JAEDYN Grandview, Texas |
|
|
|||||
MCPHERSON, JAEDYN Grandview, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / Holstein | |||||||
Class: 5 - Spring Yearling Heifers, born March 1-May 31 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FARM, 4-M Covington, Texas |
|
|
|||||
MCPHERSON, JAEDYN Grandview, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY CATTLE / Holstein | |||||||
Class: 5 - Spring Yearling Heifers, born March 1-May 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
EDWARDS, CADE Cleburne, Texas |
|
|
|||||
MCPHERSON, JAEDYN Grandview, Texas |
|
|
|||||
MCPHERSON, JAEDYN Grandview, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / Holstein | |||||||
Class: 6 - Winter Yearling Heifer not in milk, born December 1, 2021-February 28, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MCPHERSON, JAEDYN Grandview, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY CATTLE / Holstein | |||||||
Class: 6 - Winter Yearling Heifers, not in milk, born December 1, 2021-February 28, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MCPHERSON, JAEDYN Grandview, Texas |
|
|
|||||
MCPHERSON, JAEDYN Grandview, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / Holstein | |||||||
Class: 7 - Fall Yearling Heifer not in milk, born September 1-November 30, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CARPENTER, PRAIRIE SKY FARMS Earth, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY CATTLE / Holstein | |||||||
Class: 7 - Fall Yearling Heifer not in milk, born September 1-November 30, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CARPENTER, LIBBY Earth, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / Holstein | |||
Class: 12 - Junior Two Year Old Cow, or younger, have freshened, born on or after March 1, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, DAIRY CATTLE / Holstein | |||
Class: 12 - Junior Two Year Old Cow, or younger, have freshened, born on or after March 1, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / Holstein | |||||||
Class: 13 - Two Year Old Cow born September 1, 2020-February 28, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CARPENTER, PRAIRIE SKY FARMS Earth, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY CATTLE / Holstein | |||||||
Class: 13 - Two Year Old Cow, born September 1, 2020-February 28, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CARPENTER, LIBBY Earth, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / Holstein | |||||||
Class: 14 - Three Year Old Cow, born September 1, 2019-August 31, 2020 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CARPENTER, PRAIRIE SKY FARMS Earth, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY CATTLE / Holstein | |||||||
Class: 14 - Three Year Old Cow, born September 1, 2019-August 31, 2020 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CARPENTER, LIBBY Earth, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / Holstein | |||||||
Class: 15 - Four Year Old Cow, born September 1, 2018-August 31, 2019 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MITCHELL, JACK Scotland, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY CATTLE / Holstein | |||||||
Class: 15 - Four Year Old Cow, born September 1, 2018-August 31, 2019 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MITCHELL, JACK Scotland, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / Holstein | |||
Class: 16 - Five Year Old Cow, born September 1, 2017-August 31, 2018 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, DAIRY CATTLE / Holstein | |||
Class: 16 - Five Year Old Cow, born September 1, 2017-August 31, 2018 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / Holstein | |||
Class: 17 - Aged Cow, born on or before August 31, 2017 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, DAIRY CATTLE / Holstein | |||
Class: 17 - Aged Cow, born on or before August 31, 2017 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / Holstein | |||||
Class: 22G - Best of 3 Females: Three females any age all bred by and at least one owned by exhibitor | |||||
---|---|---|---|---|---|
FARM, 4-M Covington, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY CATTLE / Jersey | |||
Jersey | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / Jersey | |||
Jersey | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / Jersey | |||||||
Class: 1 - Spring Heifer Calves, born March 1-May 31, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CARPENTER, PRAIRIE SKY FARMS Earth, Texas |
|
|
|||||
HOEGGER, AUBREE Scotland, Texas |
|
|
|||||
MARTIN, HAGAN Rio Vista, Texas |
|
|
|||||
MCMAHON, RILEY Wills Point, Texas |
|
|
|||||
MCPHERSON, JAEDYN Grandview, Texas |
|
|
|||||
POOR, CYLEE Royse City, Texas |
|
|
|||||
STEPHENS, TREVOR Paradise, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY CATTLE / Jersey | |||||||
Class: 1 - Spring Heifer Calves, born March 1-May 31, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CARPENTER, ALLY BROOKS Earth, Texas |
|
|
|||||
HOEGGER, AUBREE Scotland, Texas |
|
|
|||||
MARTIN, HAGAN Rio Vista, Texas |
|
|
|||||
MARTIN, HAGAN Rio Vista, Texas |
|
|
|||||
MCMAHON, RILEY Wills Point, Texas |
|
|
|||||
POOR, CYLEE Royse City, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / Jersey | |||||||
Class: 2 - Winter Heifer Calves, born December 1, 2022-February 28, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CARPENTER, PRAIRIE SKY FARMS Earth, Texas |
|
|
|||||
COX, ALISON Paradise, Texas |
|
|
|||||
DENTON, LANDON Harper, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY CATTLE / Jersey | |||||||
Class: 2 - Winter Heifer Calves, born December 1, 2022-February 28, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CARPENTER, LIBBY Earth, Texas |
|
|
|||||
COX, ALISON Paradise, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / Jersey | |||||||
Class: 3 - Fall Heifer Calves, born September 1-November 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CARPENTER, PRAIRIE SKY FARMS Earth, Texas |
|
|
|||||
JAMES, DAVID Sulphur Spgs, Texas |
|
|
|||||
MCMAHON, RILEY Wills Point, Texas |
|
|
|||||
MCPHERSON, JAXXON Grandview, Texas |
|
|
|||||
STEPHENS, TREVOR Paradise, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY CATTLE / Jersey | |||||||
Class: 3 - Fall Heifer Calves, born September 1-November 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CARPENTER, LIBBY Earth, Texas |
|
|
|||||
JAMES, DAVID Sulphur Spgs, Texas |
|
|
|||||
MCMAHON, RILEY Wills Point, Texas |
|
|
|||||
MCPHERSON, JAXXON Grandview, Texas |
|
|
|||||
MCPHERSON, JAXXON Grandview, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / Jersey | |||||||
Class: 4 - Summer Yearling Heifer Calves, born June 1-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
COX, ALAN Paradise, Texas |
|
|
|||||
JAMES, DANNY Sulphur Spgs, Texas |
|
|
|||||
POOR, CYLEE Royse City, Texas |
|
|
|||||
STEGALL, STRYKER Bridgeport, Texas |
|
|
|||||
STEPHENS, TREVOR Paradise, Texas |
|
|
|||||
WALLACE, CLAYTON Lone Oak, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY CATTLE / Jersey | |||||||
Class: 4 - Summer Yearling Heifer Calves, born June 1-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
COX, ALAN Paradise, Texas |
|
|
|||||
DENTON, BRYSON Harper, Texas |
|
|
|||||
JAMES, DANNY Sulphur Spgs, Texas |
|
|
|||||
POOR, CYLEE Royse City, Texas |
|
|
|||||
STEGALL, STRYKER Bridgeport, Texas |
|
|
|||||
WALLACE, CLAYTON Lone Oak, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / Jersey | |||||||
Class: 5 - Spring Yearling Heifers, born March 1-May 31 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HOEGGER, AUBREE Scotland, Texas |
|
|
|||||
MOLLY, MADELINE Sandia, Texas |
|
|
|||||
STEPHENS, TREVOR Paradise, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY CATTLE / Jersey | |||||||
Class: 5 - Spring Yearling Heifers, born March 1-May 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DENTON, LANDON Harper, Texas |
|
|
|||||
HOEGGER, AUBREE Scotland, Texas |
|
|
|||||
MOLLY, MADELINE Sandia, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / Jersey | |||||||
Class: 6 - Winter Yearling Heifer not in milk, born December 1, 2021-February 28, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
COX, ALISON Paradise, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY CATTLE / Jersey | |||||||
Class: 6 - Winter Yearling Heifers, not in milk, born December 1, 2021-February 28, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
COX, ALISON Paradise, Texas |
|
|
|||||
DENTON, BRYSON Harper, Texas |
|
|
|||||
MOLLY, MADELINE Sandia, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / Jersey | |||||||
Class: 7 - Fall Yearling Heifer not in milk, born September 1-November 30, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CARPENTER, PRAIRIE SKY FARMS Earth, Texas |
|
|
|||||
POOR, CYLEE Royse City, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY CATTLE / Jersey | |||||||
Class: 7 - Fall Yearling Heifer not in milk, born September 1-November 30, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CARPENTER, ALLY BROOKS Earth, Texas |
|
|
|||||
POOR, CYLEE Royse City, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / Jersey | |||||||
Class: 12 - Junior Two Year Old Cow, or younger, have freshened, born on or after March 1, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
STEGALL, STRYKER Bridgeport, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY CATTLE / Jersey | |||||||
Class: 12 - Junior Two Year Old Cow, or younger, have freshened, born on or after March 1, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DENTON, LANDON Harper, Texas |
|
|
|||||
MARTIN, HAGAN Rio Vista, Texas |
|
|
|||||
STEGALL, STRYKER Bridgeport, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / Jersey | |||||||
Class: 13 - Two Year Old Cow born September 1, 2020-February 28, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CARPENTER, PRAIRIE SKY FARMS Earth, Texas |
|
|
|||||
MARTIN, HAGAN Rio Vista, Texas |
|
|
|||||
WALLACE, CLAYTON Lone Oak, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY CATTLE / Jersey | |||||||
Class: 13 - Two Year Old Cow, born September 1, 2020-February 28, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CARPENTER, ALLY BROOKS Earth, Texas |
|
|
|||||
DENTON, BRYSON Harper, Texas |
|
|
|||||
MARTIN, HAGAN Rio Vista, Texas |
|
|
|||||
MARTIN, HAGAN Rio Vista, Texas |
|
|
|||||
WALLACE, CLAYTON Lone Oak, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / Jersey | |||||||
Class: 14 - Three Year Old Cow, born September 1, 2019-August 31, 2020 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CARPENTER, PRAIRIE SKY FARMS Earth, Texas |
|
|
|||||
JAMES, DANNY Sulphur Spgs, Texas |
|
|
|||||
STEPHENS, TREVOR Paradise, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY CATTLE / Jersey | |||||||
Class: 14 - Three Year Old Cow, born September 1, 2019-August 31, 2020 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CARPENTER, LIBBY Earth, Texas |
|
|
|||||
JAMES, DANNY Sulphur Spgs, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / Jersey | |||||||
Class: 15 - Four Year Old Cow, born September 1, 2018-August 31, 2019 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CARPENTER, PRAIRIE SKY FARMS Earth, Texas |
|
|
|||||
HOEGGER, AUBREE Scotland, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY CATTLE / Jersey | |||||||
Class: 15 - Four Year Old Cow, born September 1, 2018-August 31, 2019 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CARPENTER, LIBBY Earth, Texas |
|
|
|||||
HOEGGER, AUBREE Scotland, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / Jersey | |||||||
Class: 16 - Five Year Old Cow, born September 1, 2017-August 31, 2018 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CARPENTER, PRAIRIE SKY FARMS Earth, Texas |
|
|
|||||
LIGGETT, LAINEY Henrietta, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY CATTLE / Jersey | |||||||
Class: 16 - Five Year Old Cow, born September 1, 2017-August 31, 2018 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CARPENTER, LIBBY Earth, Texas |
|
|
|||||
LIGGETT, LAINEY Henrietta, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / Jersey | |||||||
Class: 17 - Aged Cow, born on or before August 31, 2017 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HOEGGER, AUBREE Scotland, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY CATTLE / Jersey | |||||||
Class: 17 - Aged Cow, born on or before August 31, 2017 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HOEGGER, AUBREE Scotland, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / Jersey | |||||
Class: 22G - Best of 3 Females: Three females any age all bred by and at least one owned by exhibitor | |||||
---|---|---|---|---|---|
HOEGGER, AUBREE Scotland, Texas |
|
|
|||
HOEGGER, AUBREE Scotland, Texas |
|
|
|||
POOR, CYLEE Royse City, Texas |
|
|
|||
POOR, CYLEE Royse City, Texas |
|
|
|||
POOR, CYLEE Royse City, Texas |
|
|
POULTRY / Junior Showmanship | |||
Clover: 5-7 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / Junior Showmanship | |||
Junior: 8-9 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / Junior Showmanship | |||
Intermediate: 10-14 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / Junior Showmanship | |||
Senior: 15-18 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / LaMancha | |||
LaMancha | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / LaMancha | |||
Class: 1 - Yearling Milker born on or after 9/1/2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, DAIRY GOATS / LaMancha | |||
Class: 1 - Junior Kid, born on or after 4/1/2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / LaMancha | |||
Class: 2 - 2 Yr Old Milker born 9/1/2020-8/31/2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, DAIRY GOATS / LaMancha | |||
Class: 2 - Intermediate Kid, born 2/1-3/31/2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / LaMancha | |||||||
Class: 3 - 3 Yr Old Milker born 9/1/2019-8/31/2020 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
STEADHAM , RIDGE Forestburg, Texas |
|
|
|||||
STEADHAM , RIDGE Forestburg, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY GOATS / LaMancha | |||
Class: 3 - Senior Kid, born 9/1/2022-1/31/2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / LaMancha | |||
Class: 4 - 4 Yr Old Milker born 9/1/2018-8/31/2019 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, DAIRY GOATS / LaMancha | |||
Class: 4 - Junior Yearling, born 3/1-8/31/2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / LaMancha | |||||||
Class: 5 - Aged Milker born on or before 8/31/2018 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
SNOW, MADISON Midlothian, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY GOATS / LaMancha | |||
Class: 5 - Senior Yearling, born 9/1/2021-2/28/2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, DAIRY GOATS / LaMancha | |||
Class: 8 - Yearling Milker, born on or after 9/1/2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, DAIRY GOATS / LaMancha | |||
Class: 9 - 2 Yr Old Milker, born 9/1/2020-8/31/2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / LaMancha | |||||||
Class: 10 - Junior Kid born on or after 4/1/2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BELL, TRACIE Floresville, Texas |
|
|
|||||
ODE, ALLISON Millsap, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY GOATS / LaMancha | |||
Class: 10 - 3 Yr Old Milker, born 9/1/2019-8/31/2020 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / LaMancha | |||||||
Class: 11 - Intermediate Kid born 2/1-3/31/2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BELL, TRACIE Floresville, Texas |
|
|
|||||
BROWN, DUSTY Fort Worth, Texas |
|
|
|||||
HARDIN, MAKAYLA Peaster, Texas |
|
|
|||||
SNOW, MADISON Midlothian, Texas |
|
|
|||||
SNOW, MADISON Midlothian, Texas |
|
|
|||||
STEADHAM , RIDGE Forestburg, Texas |
|
|
|||||
WELLS, PATRICK Fort Worth, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY GOATS / LaMancha | |||
Class: 11 - 4 Yr Old Milker, born 9/1/2018-8/31/2019 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / LaMancha | |||||||
Class: 12 - Senior Kid born 9/1/2022-1/31/2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HARDIN, MAKAYLA Peaster, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY GOATS / LaMancha | |||
Class: 12 - Aged Milker born on or before 8/31/2018 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / LaMancha | |||||||
Class: 13 - Junior Yearling born 3/1-8/31/2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BELL, TRACIE Floresville, Texas |
|
|
|||||
BOND, BAILEY Celina, Texas |
|
|
|||||
BOND, BAILEY Celina, Texas |
|
|
|||||
BOND, BAILEY Celina, Texas |
|
|
|||||
ODE, ALLISON Millsap, Texas |
|
|
|||||
STEADHAM , RIDGE Forestburg, Texas |
|
|
|||||
STEADHAM , RIDGE Forestburg, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / LaMancha | |||||||
Class: 14 - Senior Yearling born 9/1/2021-2/28/2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BELL, TRACIE Floresville, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING GILTS / Landrace | |||
Landrace | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BREEDING GILTS / Landrace | |||||||
Class: 12 - Class 12, Landrace | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BOTTELBERGHE, BLAKLEY Stephenville, Texas |
|
|
|||||
BRANCH, REBECCA La Porte, Texas |
|
|
|||||
MCKAMIE, KASH Hawkins, Texas |
|
|
|||||
PEOPLES, BROOKLYNN Wills Point, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING GILTS / Landrace | |||||||||
Class: 15 - Class 15, Landrace | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BOTTELBERGHE, BLAKLEY Stephenville, Texas |
|
|
|||||||
BRANCH, REBECCA La Porte, Texas |
|
|
|||||||
MCKAMIE, KASH Hawkins, Texas |
|
|
|||||||
PEOPLES, BROOKLYNN Wills Point, Texas |
|
|
|||||||
WILLIAMSON, EMMA Sanger, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Light Wool Females | |||||||
Class: 8 - Juvenile, 5-12 months, born September 23, 2022-April 24, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
LESLIE, SUSAN Seguin, Texas |
|
|
|||||
LESLIE, SUSAN Seguin, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Light Wool Females | |||||||
Class: 9 - Yearling, 13-24 months, born September 23, 2021-September 22, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
VANHOOSER, SHARON Poolville, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Light Wool Females | |||||||
Class: 10 - Two Year Old, 25-36 months, born September 23, 2020-September 22, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
VANHOOSER, SHARON Poolville, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Light Wool Females | |||
Class: 11 - Adult, 37 months and older, born September 22, 2020 or before | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Light Wool Males | |||||||
Class: 31 - Juvenile, 5-12 months, born September 23, 2022-April 24, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ANDRUSS, BRYSON Seguin, Texas |
|
|
|||||
HINSON, KATHERINE Cleburne, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Light Wool Males | |||||||
Class: 32 - Yearling, 13-24 months, born September 23, 2021-September 22, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
VANHOOSER, SHARON Poolville, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Light Wool Males | |||
Class: 33 - Two Year Old, 25-36 months, born September 23, 2020-September 22, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Light Wool Males | |||||||
Class: 34 - Adult, 37 months and older, born September 22, 2020 or before | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
REESE, ANNA Seguin, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Limousin | |||
Limousin | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Limousin | |||
Limousin | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Limousin | |||||||
Class: 1 - Heifer Calves, calved on or after March 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DOMM, DAVID Whitehouse, Texas |
|
|
|||||
EATON, MADELYNE Arp, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Limousin | |||||||
Class: 1 - Heifer Calves, calved on or after March 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DOMM, DAVID Whitehouse, Texas |
|
|
|||||
EATON, MADELYNE Arp, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Limousin | |||||||
Class: 2 - Heifer Calves, calved February 1-28, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
EATON, MAGGIE Arp, Texas |
|
|
|||||
SUSTAIRE, MATTHEW Porter, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Limousin | |||||||
Class: 2 - Heifer Calves, calved February 1-28, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
EATON, MAGGIE Arp, Texas |
|
|
|||||
SCHULER, LANE Splendora, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Limousin | |||||||
Class: 3 - Heifer Calves, calved January 1-31, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GASTON, KYLEE Eastland, Texas |
|
|
|||||
HOWE, BARRETT Lyons, Texas |
|
|
|||||
K&S CATTLE CO., K&S CATTLE CO. Howe, Texas |
|
|
|||||
LEWIS, JACK Brackettville, Texas |
|
|
|||||
MORROW, BLAKE Bridgeport, Texas |
|
|
|||||
RIVAS, KAYLIE Conroe, Texas |
|
|
|||||
WILLIAMS, BRADY Arp, Texas |
|
|
|||||
WOODALL, LANEY Deport, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Limousin | |||||||
Class: 3 - Heifer Calves, calved January 1-31, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GASTON, KYLEE Eastland, Texas |
|
|
|||||
HOWE, BARRETT Lyons, Texas |
|
|
|||||
LEWIS, JACK Brackettville, Texas |
|
|
|||||
MORROW, BLAKE Bridgeport, Texas |
|
|
|||||
RIVAS, KAYLIE Conroe, Texas |
|
|
|||||
WILLIAMS, BRADY Arp, Texas |
|
|
|||||
WOODALL, LANEY Deport, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Limousin | |||||||
Class: 6 - Winter Heifers, calved November 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DUCKETT, KYLEIGH Tyler, Texas |
|
|
|||||
RIVAS, KAYLIE Conroe, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Limousin | |||||||
Class: 6 - Junior Heifers, calved November 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DUCKETT, KYLEIGH Tyler, Texas |
|
|
|||||
MCCARTNEY, CONNOR Troup, Texas |
|
|
|||||
RIVAS, KAYLIE Conroe, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Limousin | |||||||
Class: 7 - Winter Heifers, calved September 1-October 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HOWE, BARRETT Lyons, Texas |
|
|
|||||
WALL, ADDISON Thrall, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Limousin | |||||||
Class: 7 - Junior Heifers, calved September 1-October 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GARRETT, IZABELLA Midway, Texas |
|
|
|||||
HOWE, BARRETT Lyons, Texas |
|
|
|||||
ISBELL, ELLA Aledo, Texas |
|
|
|||||
JOHNSON, JERA Blossom, Texas |
|
|
|||||
WALL, ADDISON Thrall, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Limousin | |||||||
Class: 8 - Junior Heifers, calved July 1-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MORROW, BLAKE Bridgeport, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Limousin | |||
Class: 9 - Junior Heifers, calved May 1-June 30, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Limousin | |||||||
Class: 10 - Junior Yearling Heifers, calved July 1-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MORROW, BLAKE Bridgeport, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Limousin | |||
Class: 11 - Junior Yearling Heifers, calved May 1-June 30, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Limousin | |||||||
Class: 12 - Junior Yearling Heifers, calved March 1-April 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BOYCE, BRECK Lipan, Texas |
|
|
|||||
EDWARDS, AUDRY Bailey, Texas |
|
|
|||||
EMMONS, LAWTON Arp, Texas |
|
|
|||||
JACOBY, WYATT Paradise, Texas |
|
|
|||||
SMART, AVERY Liberty, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Limousin | |||||||
Class: 12 - Senior Heifers, calved March 1-April 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BOYCE, BRECK Lipan, Texas |
|
|
|||||
EDWARDS, AUDRY Bailey, Texas |
|
|
|||||
EMMONS, LAWTON Arp, Texas |
|
|
|||||
JACOBY, WYATT Paradise, Texas |
|
|
|||||
SMART, AVERY Liberty, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Limousin | |||||||
Class: 13 - Senior Heifers, calved January 1-February 28, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BIVENS, BROOKLYN Burleson, Texas |
|
|
|||||
JACKSON, PRESLEY Waxahachie, Texas |
|
|
|||||
SCHULER, LANE Splendora, Texas |
|
|
|||||
WAGES, HANNAH Center, Texas |
|
|
|||||
WILDE, ADDISON Lott, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Limousin | |||
Class: 14 - Senior Heifers, calved September 1-December 31, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Limousin | |||||||
Class: 15 - Senior Heifers, calved January 1-February 28, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BIVENS, BROOKLYN Burleson, Texas |
|
|
|||||
K&S CATTLE CO., K&S CATTLE CO. Howe, Texas |
|
|
|||||
SCHULER, LANE Splendora, Texas |
|
|
|||||
WAGES, HANNAH Center, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Limousin | |||
Class: 16 - Senior Heifers, calved September 1-December 31, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Limousin | |||||||
Class: 21 - Bull Calves, calved on or after March 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
WAGES, HANNAH Center, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Limousin | |||
Class: 22 - Bull Calves, calved January 1-February 28, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Limousin | |||
Class: 25 - Winter Bulls, calved November 1-December 31, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Limousin | |||
Class: 26 - Winter Bulls, calved September 1-October 31, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Limousin | |||
Class: 29 - Junior Yearling Bulls, calved May 1-August 31, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Limousin | |||
Class: 30 - Junior Yearling Bulls, calved March 1-April 30, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Limousin | |||
Class: 33 - Senior Bulls, calved January 1 - February 28, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Limousin | |||
Class: 34 - Senior Bulls, calved September 1 - December 31, 2020 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn | |||
Longhorn | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn | |||
Class: 1 - Female, born September-December 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn | |||
Class: 2 - Female, born July-August 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn | |||
Class: 3 - Female, born May-June 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn | |||||||
Class: 4 - Female, born March-April 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ROESLER, JAMES PAUL Krum, Texas |
|
|
|||||
STEWART, MATTHEW Poolville, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn | |||||||
Class: 5 - Female, born January-February 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ANDERSON, HADLEY Rhome, Texas |
|
|
|||||
BURNS, ETHAN Weatherford, Texas |
|
|
|||||
DUNCAN, SAVANNAH Alvarado, Texas |
|
|
|||||
HICKMAN, BLAKE McKinney, Texas |
|
|
|||||
QUILLIN, JENNA Maypearl, Texas |
|
|
|||||
REESE, NAOMI Winnsboro, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn | |||||||
Class: 8 - Female, born September-December 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KRIMMEL, LAURIE Boyd, Texas |
|
|
|||||
QUINN, ANTHONY Lake Jackson, Texas |
|
|
|||||
TRAHERN, TAYLOR Cleburne, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn | |||||||
Class: 9 - Female, born May-August 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DUNCAN, SAVANNAH Alvarado, Texas |
|
|
|||||
HERMAN, BEN Montgomery, Texas |
|
|
|||||
JUAREZ, JOHN Sanger, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn | |||||||
Class: 10 - Female, born January-April 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KRIMMEL, JAYLIN Boyd, Texas |
|
|
|||||
QUINN, ANTHONY Lake Jackson, Texas |
|
|
|||||
ROBERSON, HARLEE Paradise, Texas |
|
|
|||||
STEWART, MATTHEW Poolville, Texas |
|
|
|||||
STEWART, NATALIE Magnolia, Texas |
|
|
|||||
VAN BLARCOM, SHERIDAN Grandview, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn | |||||||
Class: 11 - Female, born 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BURNS, ETHAN Weatherford, Texas |
|
|
|||||
LOPEZ, GIOVANNI Terrell, Texas |
|
|
|||||
MASON, ABIGAIL Spring, Texas |
|
|
|||||
REESE, NAOMI Winnsboro, Texas |
|
|
|||||
TRAHERN, TAYLOR Cleburne, Texas |
|
|
|||||
VAN BLARCOM, SHERIDAN Grandview, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn | |||||||
Class: 16 - Female, born 2017-2020 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KRIMMEL, LAURIE Boyd, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn | |||||||
Class: 17 - Female, born 2016 or before | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HICKMAN, JESSICA McKinney, Texas |
|
|
|||||
ROESLER, JAMES PAUL Krum, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn | |||
Class: 20 - Bull, born September-December 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn | |||
Class: 21 - Bull, born July-August 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn | |||
Class: 22 - Bull, born May-June 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn | |||||||
Class: 23 - Bull, born March-April 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
QUILLIN, JENNA Maypearl, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn | |||
Class: 24 - Bull, born January-February 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn | |||||||
Class: 27 - Bull, born September-December 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HERMAN, BEN Montgomery, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn | |||
Class: 28 - Bull, born May-August 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn | |||||||
Class: 29 - Bull, born January-April 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ROOKER, KEVIN Poolville, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn | |||||
Class: 34G - Produce of Dam: two natural born offspring of one dam; any sex; all shown in their individual age class. Dam must be named. | |||||
---|---|---|---|---|---|
TRAHERN, TAYLOR Cleburne, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn | |||
Class: 35G - Get of Sire: Three natural born offspring of one sire; both sexes; all shown in their individual age class. Sire must be named. | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn | |||||||
Class: 36 - Junior Steer, born 2021-2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DUNCAN, SAVANNAH Alvarado, Texas |
|
|
|||||
QUILLIN, JENNA Maypearl, Texas |
|
|
|||||
STEKOLL, MARILYN Graford, Texas |
|
|
|||||
VAN BLARCOM, SHERIDAN Grandview, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn | |||||||
Class: 37 - Junior Steer, born 2019-2020 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MILLER, AVA Cleveland, Texas |
|
|
|||||
ROBERSON, HARLEE Paradise, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn | |||||||
Class: 40 - Senior Steer, born 2015-2018 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HERMAN, BEN Montgomery, Texas |
|
|
|||||
MILLER, AVA Cleveland, Texas |
|
|
|||||
SCHANBACHLER, KYRAH Cleveland, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn | |||||||
Class: 41 - Senior Steer, born 2014 and before | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ROGERS, HENNESSY Poolville, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn, TLBT | |||
Longhorn, TLBT | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn, TLBT | |||
Class: 1 - Female, born September-December 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn, TLBT | |||
Class: 2 - Female, born July-August 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn, TLBT | |||
Class: 3 - Female, born May-June 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn, TLBT | |||||||
Class: 4 - Female, born March-April 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GRACE, JAMES CADEN Sunset, Texas |
|
|
|||||
ROESLER, JAMES PAUL Krum, Texas |
|
|
|||||
ROESLER, JAMES PAUL Krum, Texas |
|
|
|||||
ROGERS, STONEY Poolville, Texas |
|
|
|||||
STEWART, TOMMY Poolville, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn, TLBT | |||||||
Class: 5 - Female, born January-February 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ANDERSON, HADLEY Rhome, Texas |
|
|
|||||
BURNS, ETHAN Weatherford, Texas |
|
|
|||||
BURR, ABBIE Winnsboro, Texas |
|
|
|||||
DITTMAR, MELISSA ELIZABETH Hillsboro, Texas |
|
|
|||||
DUNCAN, SAVANNAH Alvarado, Texas |
|
|
|||||
GRACE, JAMES CADEN Sunset, Texas |
|
|
|||||
HART, CLARISSA Ennis, Texas |
|
|
|||||
HICKMAN, ETHAN McKinney, Texas |
|
|
|||||
KRIMMEL, JAYLIN Boyd, Texas |
|
|
|||||
LOWRIE, ALLISON Rhome, Texas |
|
|
|||||
QUILLIN, JENNA Maypearl, Texas |
|
|
|||||
QUINN, ANTHONY Lake Jackson, Texas |
|
|
|||||
REESE, NAOMI Winnsboro, Texas |
|
|
|||||
ROGERS, HENNESSY Poolville, Texas |
|
|
|||||
SABIO, EVELYN Boyd, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn, TLBT | |||||||
Class: 8 - Female, born September-December 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BANALES, MARYSOL Terrell, Texas |
|
|
|||||
KRIMMEL, JAYLIN Boyd, Texas |
|
|
|||||
QUINN, ANTHONY Lake Jackson, Texas |
|
|
|||||
TRAHERN, TAYLOR Cleburne, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn, TLBT | |||||||
Class: 9 - Female, born May-August 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DUNCAN, SAVANNAH Alvarado, Texas |
|
|
|||||
HUNT, CEIRRA Winnsboro, Texas |
|
|
|||||
KRIMMEL, JAYLIN Boyd, Texas |
|
|
|||||
LOWRIE, ALLISON Rhome, Texas |
|
|
|||||
MILLER, AVA Cleveland, Texas |
|
|
|||||
STEKOLL, MARILYN Graford, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn, TLBT | |||||||
Class: 10 - Female, January-April 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HART, CLARISSA Ennis, Texas |
|
|
|||||
KRIMMEL, JAYLIN Boyd, Texas |
|
|
|||||
LOWRIE, ALLISON Rhome, Texas |
|
|
|||||
QUINN, ANTHONY Lake Jackson, Texas |
|
|
|||||
REESE, NAOMI Winnsboro, Texas |
|
|
|||||
RHODES, AHMAD Terrell, Texas |
|
|
|||||
ROBERSON, HARLEE Paradise, Texas |
|
|
|||||
STEWART, NATALIE Magnolia, Texas |
|
|
|||||
STEWART, TOMMY Poolville, Texas |
|
|
|||||
VAN BLARCOM, SHERIDAN Grandview, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn, TLBT | |||||||
Class: 11 - Female, born 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HUNT, CEIRRA Winnsboro, Texas |
|
|
|||||
LOPEZ, GIOVANNI Terrell, Texas |
|
|
|||||
MASON, ABIGAIL Spring, Texas |
|
|
|||||
QUILLIN, JENNA Weatherford, Texas |
|
|
|||||
ROGERS, HENNESSY Poolville, Texas |
|
|
|||||
TRAHERN, TAYLOR Cleburne, Texas |
|
|
|||||
VAN BLARCOM, SHERIDAN Grandview, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn, TLBT | |||
Class: 16 - Bull, born September-December 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn, TLBT | |||
Class: 17 - Bull, born July-August 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn, TLBT | |||||||
Class: 18 - Bull, born May-June 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ROESLER, JAMES PAUL Krum, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn, TLBT | |||||||
Class: 19 - Bull, born March-April 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
QUILLIN, JENNA Maypearl, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn, TLBT | |||
Class: 20 - Bull, born January-February 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn, TLBT | |||||||
Class: 21 - Bull, born September-December 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MILLER, AVA Cleveland, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn, TLBT | |||
Class: 24 - Steer, born October - December 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn, TLBT | |||
Class: 25 - Steer, born July - September 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn, TLBT | |||
Class: 26 - Steer, born April-June 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn, TLBT | |||||||
Class: 27 - Steer, born January-March 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GRACE, JAMES CADEN Sunset, Texas |
|
|
|||||
HICKMAN, BRYNN McKinney, Texas |
|
|
|||||
HUNT, CEIRRA Winnsboro, Texas |
|
|
|||||
REESE, NAOMI Winnsboro, Texas |
|
|
|||||
STEKOLL, MARILYN Graford, Texas |
|
|
|||||
STEWART, TOMMY Poolville, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn, TLBT | |||||||
Class: 30 - Steer, born September-December 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GRACE, JAMES CADEN Sunset, Texas |
|
|
|||||
MILLER, AVA Cleveland, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn, TLBT | |||||||
Class: 31 - Steer, born May-August 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DITTMAR, MELISSA ELIZABETH Hillsboro, Texas |
|
|
|||||
QUINN, ANTHONY Lake Jackson, Texas |
|
|
|||||
ROESLER, JAMES PAUL Krum, Texas |
|
|
|||||
VAN BLARCOM, SHERIDAN Grandview, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn, TLBT | |||||||
Class: 32 - Steer, born January-April 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DUNCAN, SAVANNAH Alvarado, Texas |
|
|
|||||
HICKMAN, ETHAN McKinney, Texas |
|
|
|||||
KRIMMEL, JAYLIN Boyd, Texas |
|
|
|||||
LOPEZ, GIOVANNI Terrell, Texas |
|
|
|||||
LOWRIE, ALLISON Rhome, Texas |
|
|
|||||
ROGERS, HENNESSY Poolville, Texas |
|
|
|||||
SMITH, MASON Rhome, Texas |
|
|
|||||
STEKOLL, MARILYN Graford, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn, TLBT | |||||||
Class: 33 - Steer, born 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CROMWELL, OWEN Conroe, Texas |
|
|
|||||
HART, CLARISSA Ennis, Texas |
|
|
|||||
QUILLIN, JENNA Maypearl, Texas |
|
|
|||||
ROBERSON, HARLEE Paradise, Texas |
|
|
|||||
ROESLER, JAMES PAUL Krum, Texas |
|
|
|||||
SABIO, EVELYN Boyd, Texas |
|
|
|||||
SCHROEDER, MADISON Spring, Texas |
|
|
|||||
SMITH, MASON Rhome, Texas |
|
|
|||||
VAN BLARCOM, SHERIDAN Grandview, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn, TLBT | |||
Class: 38 - Miniature Steer, born 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn, TLBT | |||||||
Class: 39 - Miniature Steer, born 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DITTMAR, MELISSA ELIZABETH Hillsboro, Texas |
|
|
|||||
KRIMMEL, JAYLIN Boyd, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn, TLBT | |||||||
Class: 40 - Miniature Steer, born 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ROBERSON, HARLEE Paradise, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn, TLBT - Showmanship | |||
Longhorn, TLBT - Showmanship | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn, TLBT - Showmanship | |||
Class: 1 - Junior: 7-9 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn, TLBT - Showmanship | |||
Class: 2 - Intermediate: 10-12 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn, TLBT - Showmanship | |||
Class: 3 - Teen: 13-15 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Longhorn, TLBT - Showmanship | |||
Class: 4 - Senior: 16-18 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, BEEF HEIFERS / Maine Anjou | |||
Maine Anjou | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, BEEF HEIFERS / Maine Anjou | |||||||
Class: 1 - Heifer Calves, calved on or after March 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
YORK, OLIVIA Van, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Maine Anjou | |||||||
Class: 2 - Heifer Calves, calved February 1-28, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DANLEY, DAKOTA Fate, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Maine Anjou | |||||||
Class: 3 - Heifer Calves, calved January 1-31, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MATTHYS, KINDRA West, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Maine Anjou | |||||||
Class: 6 - Junior Heifers, calved November 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
TUCKER, KADENCE Willis, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Maine Anjou | |||||||
Class: 7 - Junior Heifers, calved September 1-October 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BULLARD, LYLA Edgewood, Texas |
|
|
|||||
MASSAR, WALKER Temple, Texas |
|
|
|||||
MCALISTER, BROOKE Aubrey, Texas |
|
|
|||||
SMITH, RYAN Corsicana, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Maine Anjou | |||||||
Class: 8 - Junior Heifers, calved July 1-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
YOUNG, CHASE Cleveland, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Maine Anjou | |||||||
Class: 9 - Junior Heifers, calved May 1-June 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DAVIS, CADE Wolfe City, Texas |
|
|
|||||
HOWE, KENNEDY Lyons, Texas |
|
|
|||||
MAKOVY, MAKENNA Robinson, Texas |
|
|
|||||
MCCARTNEY, CONNOR Troup, Texas |
|
|
|||||
TUCKER, KADENCE Willis, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Maine Anjou | |||||||
Class: 12 - Senior Heifers, calved March 1-April 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ARNOLD, MACKENZIE Avery, Texas |
|
|
|||||
MCCARTNEY, MADDISON Troup, Texas |
|
|
|||||
TUCKER, KADENCE Willis, Texas |
|
|
|||||
WAUGH, CADEN Temple, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Maine Anjou | |||||||
Class: 13 - Senior Heifers, calved January 1-February 28, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BARTLEY, DAISEY Tatum, Texas |
|
|
|||||
CASAS, ZACHARY Huffman, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Maine Anjou | |||||||
Class: 14 - Senior Heifers, calved September 1-December 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MOTE, ABIGAIL Gainesville, Texas |
|
|
|||||
PULLIAM, PARKER McKinney, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Barrow | |||
Market Barrow | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, MARKET / Market Barrow | |||||||||||
Class: 1 - Dark OPB | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AVERKIADES, ALLISON Spring, Texas |
|
|
|||||||||
BEYERS, ZANE Abernathy, Texas |
|
|
|||||||||
BLATTNER, BRADYN Taylor, Texas |
|
|
|||||||||
CHACON, DEREK Eagle Pass, Texas |
|
|
|||||||||
CHACON, TRISTAN Eagle Pass, Texas |
|
|
|||||||||
DALTON, HAYDEN Old Rvr Wnfre, Texas |
|
|
|||||||||
DISHMAN, DALTON Beaumont, Texas |
|
|
|||||||||
HALSEY, HANNAH Pipe Creek, Texas |
|
|
|||||||||
KRIEG, CASSIDY Manor, Texas |
|
|
|||||||||
KUHLMANN, THEODORE Bryan, Texas |
|
|
|||||||||
LOWRY, GRADY Troup, Texas |
|
|
|||||||||
LYNCH, CALI Moody, Texas |
|
|
|||||||||
MCQUIEN, JUSTIN Sanger, Texas |
|
|
|||||||||
MILLER, JASE Manvel, Texas |
|
|
|||||||||
MILLER, JAYLAN Dalhart, Texas |
|
|
|||||||||
OTTMERS, CAILEY Pipe Creek, Texas |
|
|
|||||||||
RAIBOURN, MASYN Carlton, Texas |
|
|
|||||||||
RAMIREZ, DESIREE Von Ormy, Texas |
|
|
|||||||||
SCOTT, MCCOY Boerne, Texas |
|
|
|||||||||
SHERROUSE, DAWSON Kingwood, Texas |
|
|
|||||||||
STEDJE, LANE Gruver, Texas |
|
|
|||||||||
USENER, ANDON Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||||||
WALLACE, SAWYER Lamesa, Texas |
|
|
|||||||||
WALTHALL, JOHNATHAN Mt Enterprise, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Barrow | |||||||||||
Class: 2 - Dark OPB | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BYRD, JAKE Dalhart, Texas |
|
|
|||||||||
DEAN, BRYSON Lytle, Texas |
|
|
|||||||||
FISCHBACHER, MATTLEE Wildorado, Texas |
|
|
|||||||||
HALFMANN, RILEY Vancourt, Texas |
|
|
|||||||||
HUDEL , WILLIAM Knippa, Texas |
|
|
|||||||||
LEE, AVA Three Rivers, Texas |
|
|
|||||||||
MONROE, JAGGER Iredell, Texas |
|
|
|||||||||
MYERS, BRAYLYNN Munday, Texas |
|
|
|||||||||
OAKES, NATHAN Cuero, Texas |
|
|
|||||||||
PACE , TARYN Midlothian, Texas |
|
|
|||||||||
RAMIREZ, CLOEE New Braunfels, Texas |
|
|
|||||||||
RODRIGUEZ IV, ROBERTO Alice, Texas |
|
|
|||||||||
SAXON, ANDIE Plains, Texas |
|
|
|||||||||
SMITH, SAVANNAH Spring, Texas |
|
|
|||||||||
WEATHERBY, JAX Hubbard, Texas |
|
|
|||||||||
WUNDERLICH, RYLEE Spring Branch, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Barrow | |||||||||||
Class: 3 - Dark OPB | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BIRKENFELD, AUTUMN Nazareth, Texas |
|
|
|||||||||
GONZALES, ABRAHM Cedar Creek, Texas |
|
|
|||||||||
HENDERSON, AVERY Giddings, Texas |
|
|
|||||||||
HODGES, KAITLYN Dublin, Texas |
|
|
|||||||||
MCLAUGHLIN, REMEE Era, Texas |
|
|
|||||||||
MOLINAR, CASSIDY Cypress, Texas |
|
|
|||||||||
MOORE, CHYLEE Crandall, Texas |
|
|
|||||||||
MORALES, EFREM Midlothian, Texas |
|
|
|||||||||
O'BRIAN, OLIVIA Decatur, Texas |
|
|
|||||||||
REYES, CLOEY Spring, Texas |
|
|
|||||||||
REYNOLDS, CAROLYNN Gilmer, Texas |
|
|
|||||||||
ROMBOUGH , MASON Waxahachie, Texas |
|
|
|||||||||
SULLIVAN, JAXON Idalou, Texas |
|
|
|||||||||
WHITT, JORGIA Chilton, Texas |
|
|
|||||||||
WILKERSON, ADDISON Spring, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Barrow | |||||||||||
Class: 4 - Duroc | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BEHNKE, KATE Round Top, Texas |
|
|
|||||||||
BICE, LYNLEE Canyon, Texas |
|
|
|||||||||
BRADSHAW, KUTTER Friona, Texas |
|
|
|||||||||
BRAUNE, JACOB Seguin, Texas |
|
|
|||||||||
BROOKS, HENLEE Purdon, Texas |
|
|
|||||||||
BURKE, ANGELINA Friendswood, Texas |
|
|
|||||||||
CARRILLO, BRAIDYN Knox City, Texas |
|
|
|||||||||
CREEL, LOGAN Palestine, Texas |
|
|
|||||||||
DOOLEY, SUMMER Round Top, Texas |
|
|
|||||||||
GARNER, HANNAH Houston, Texas |
|
|
|||||||||
HAGOOD, DAVID Lubbock, Texas |
|
|
|||||||||
HERBER, CHAPEL Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||||||
HOLLISTER, LACHLAN Conroe, Texas |
|
|
|||||||||
HOLT, MACY Huntington, Texas |
|
|
|||||||||
JOHNSON-MANNING, MASON Tomball, Texas |
|
|
|||||||||
KUEHLER, CASEN Knox City, Texas |
|
|
|||||||||
MERRITT, JOEY Brownfield, Texas |
|
|
|||||||||
MOYERS, TAYTUM San Antonio, Texas |
|
|
|||||||||
MUIR, MICHAEL New Braunfels, Texas |
|
|
|||||||||
OGLESBY, PAISLEE Hico, Texas |
|
|
|||||||||
ORUM, MASON Seminole, Texas |
|
|
|||||||||
PEREZ, GIULIANA Sinton, Texas |
|
|
|||||||||
RANDLE , AYDEN Waxahachie, Texas |
|
|
|||||||||
SCHLEY, JAKE Fayetteville, Texas |
|
|
|||||||||
SEARS-COOK, LOUIS TUCKER Corsicana, Texas |
|
|
|||||||||
SLAUSON, ISABELLA Coupland, Texas |
|
|
|||||||||
THOMPSON, MALAKI Weatherford, Texas |
|
|
|||||||||
TINKER, HUNTER Sabinal, Texas |
|
|
|||||||||
TUREGANO, ETHAN Monahans, Texas |
|
|
|||||||||
WALLACE, JORDIN Houston, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Barrow | |||||||||||
Class: 5 - Duroc | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BALLARD, WYATT Weatherford, Texas |
|
|
|||||||||
BANEGAS, AYDEN Tomball, Texas |
|
|
|||||||||
BLOUNT, CROSS Plains, Texas |
|
|
|||||||||
BRAUNE, JUSTIN Seguin, Texas |
|
|
|||||||||
BUTLER, CAYDENCE Miami, Texas |
|
|
|||||||||
CASEY, DEVIN Brownfield, Texas |
|
|
|||||||||
CHISUM, ALEX Whitesboro, Texas |
|
|
|||||||||
COOK, KODY Stanton, Texas |
|
|
|||||||||
DOOLEY, BRODY Round Top, Texas |
|
|
|||||||||
FRIDYE, MADISON Brenham, Texas |
|
|
|||||||||
GARCIA, HANNAH Plainview, Texas |
|
|
|||||||||
GOODMAN, JESSICA Denison, Texas |
|
|
|||||||||
HECHLER, HUDSON Spring, Texas |
|
|
|||||||||
HERBER, WESTON Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||||||
LONG, PAISLEY Madisonville, Texas |
|
|
|||||||||
MASHBURN, CHARLES Big Spring, Texas |
|
|
|||||||||
MONCIER, CHARLEE Westminster, Texas |
|
|
|||||||||
PHILLIPS, KAELYNN Royse City, Texas |
|
|
|||||||||
POSEY, TENLEY George West, Texas |
|
|
|||||||||
RAWSON, BRADDOX Sulphur Spgs, Texas |
|
|
|||||||||
REINHARDT, MORGAN Medina, Texas |
|
|
|||||||||
RODRIGUEZ, JASIAH Slaton, Texas |
|
|
|||||||||
RODRIGUEZ, SOPHIA Eagle Pass, Texas |
|
|
|||||||||
SCROGGINS, SLADE Lamesa, Texas |
|
|
|||||||||
THOMPSON, ABIGAIL Lytle, Texas |
|
|
|||||||||
UTLEY, JOHN CROSS Knox City, Texas |
|
|
|||||||||
WALTHALL, JAYDEN Mt Enterprise, Texas |
|
|
|||||||||
WILLIAMS, BRUIN Blue Ridge, Texas |
|
|
|||||||||
WOLFE II, WILLIAM Brock, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Barrow | |||||||||||
Class: 6 - Duroc | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ARMSTRONG, ADDISYN Blooming Grv, Texas |
|
|
|||||||||
BEHNKE, LUKE Round Top, Texas |
|
|
|||||||||
BUTLER, CAYDEE Miami, Texas |
|
|
|||||||||
CALABRESE, LILLY Saint Jo, Texas |
|
|
|||||||||
CHISUM, JAXEN Whitesboro, Texas |
|
|
|||||||||
CLIFT, CARSON Amarillo, Texas |
|
|
|||||||||
CROWNOVER, KEATON Chillicothe, Texas |
|
|
|||||||||
ESPINOSA, HANK Whitesboro, Texas |
|
|
|||||||||
FISCHBACHER, KINSEY Canyon, Texas |
|
|
|||||||||
FRISCHE, KINSLEY Dalhart, Texas |
|
|
|||||||||
GLENN, SHANE KATE Waxahachie, Texas |
|
|
|||||||||
GRIFFITHS, DYLAN Plains, Texas |
|
|
|||||||||
GROSS, BRENDAN Cleburne, Texas |
|
|
|||||||||
HALFMANN, KENLI San Angelo, Texas |
|
|
|||||||||
HODGES, HAGEN Dublin, Texas |
|
|
|||||||||
JOHNSTON, BRAYSON Dublin, Texas |
|
|
|||||||||
JORDAN, PRESLEY Crowley, Texas |
|
|
|||||||||
LADIG, RYLEIGH Katy, Texas |
|
|
|||||||||
LEWIS, TERRA Van Alstyne, Texas |
|
|
|||||||||
MCLAUGHLIN, RACE Era, Texas |
|
|
|||||||||
MOORE, TRU Crandall, Texas |
|
|
|||||||||
MORSE, KYLIE Lexington, Texas |
|
|
|||||||||
PHILIPS, MATTHEW Brenham, Texas |
|
|
|||||||||
STORK, TUCKER Hico, Texas |
|
|
|||||||||
THOMAS, TENLI Johnson City, Texas |
|
|
|||||||||
THOMPSON, ZANE Seagraves, Texas |
|
|
|||||||||
THRASHER, ANN MARIE Henderson, Texas |
|
|
|||||||||
TURNER, KYLEE Cypress, Texas |
|
|
|||||||||
TYK, MASON D Hanis, Texas |
|
|
|||||||||
WOMMACK, KATE New Braunfels, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Barrow | |||||||||||
Class: 7 - Duroc | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ALLISON, LORELAI Lamesa, Texas |
|
|
|||||||||
BALDWIN, KYLIE Tomball, Texas |
|
|
|||||||||
BAZE, KAYLEIGH Sherman, Texas |
|
|
|||||||||
BLANCHARD, BRAXTON Eagle Pass, Texas |
|
|
|||||||||
BREWER, MACKIE Lubbock, Texas |
|
|
|||||||||
CAMPBELL, JESSICA Cypress, Texas |
|
|
|||||||||
COOK, KASE Stanton, Texas |
|
|
|||||||||
COOK, KODA Stanton, Texas |
|
|
|||||||||
FRANKLIN, AVERY Spring, Texas |
|
|
|||||||||
FRISCHE, EUGENE Dalhart, Texas |
|
|
|||||||||
GAYDOS, ZACHARY Slaton, Texas |
|
|
|||||||||
GRAY, DUSTIN Van Alstyne, Texas |
|
|
|||||||||
HALL, HUNTER Dickinson, Texas |
|
|
|||||||||
HARPER, KORBIE Royse City, Texas |
|
|
|||||||||
HERBER, HOLT Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||||||
HICKSON, DYLAN Brownfield, Texas |
|
|
|||||||||
HORN, ADDISYN Hallsville, Texas |
|
|
|||||||||
HORN, TAYLOR Hallsville, Texas |
|
|
|||||||||
JOPLIN, PRESTEN Royse City, Texas |
|
|
|||||||||
LACY, BRYLEE Sherman, Texas |
|
|
|||||||||
LOGAN, LILY Spring, Texas |
|
|
|||||||||
LUEDKE, DARCY Bellville, Texas |
|
|
|||||||||
MARTINEZ, ELIANA Seagraves, Texas |
|
|
|||||||||
MAYO, ADDISON Weatherford, Texas |
|
|
|||||||||
MONROE, CARSON Hallsville, Texas |
|
|
|||||||||
MONTES, ALEXANDRA Texline, Texas |
|
|
|||||||||
MUEHLSTEIN, EMILY Stamford, Texas |
|
|
|||||||||
PARSONS, KAYLA Spring, Texas |
|
|
|||||||||
SESSUM, LINDSEY Splendora, Texas |
|
|
|||||||||
SMART, JAKE Abilene, Texas |
|
|
|||||||||
SMITH, BRYNLEE Amarillo, Texas |
|
|
|||||||||
WALDRIP, FISHER Dalhart, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Barrow | |||||||||||
Class: 8 - Hampshire | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ALLEN, KRISTIN Big Spring, Texas |
|
|
|||||||||
BARGAS, ZIPPORAH Odem, Texas |
|
|
|||||||||
BLOUNT, HELEE Plains, Texas |
|
|
|||||||||
BLOUNT, KREW Plains, Texas |
|
|
|||||||||
CLIFT, CAVIN Amarillo, Texas |
|
|
|||||||||
COOPER, CAIN Lenorah, Texas |
|
|
|||||||||
CORNELL, PRESTON Weatherford, Texas |
|
|
|||||||||
HALEY, BRITTANY Wink, Texas |
|
|
|||||||||
HALEY, DANIEL Wink, Texas |
|
|
|||||||||
HECHLER, MASON Spring, Texas |
|
|
|||||||||
JONES, PAISLEY Big Spring, Texas |
|
|
|||||||||
KUHLMANN, FREDERICK Bryan, Texas |
|
|
|||||||||
LEATHERMAN, MACEY Manor, Texas |
|
|
|||||||||
LITTLEJOHN, KATIE Amarillo, Texas |
|
|
|||||||||
MABRY, REYSE Weatherford, Texas |
|
|
|||||||||
MIZANIN, ERICA New Braunfels, Texas |
|
|
|||||||||
PEREZ, EMMA Sinton, Texas |
|
|
|||||||||
RAIBOURN, PEYTON Carlton, Texas |
|
|
|||||||||
SASIN, BELLAMI Clyde, Texas |
|
|
|||||||||
SCHLEY, KAYME Fayetteville, Texas |
|
|
|||||||||
SCHNEIDER, KAYLA Spring, Texas |
|
|
|||||||||
SMITH, CODY Alvin, Texas |
|
|
|||||||||
SOULARIE, AMIYAH Houston, Texas |
|
|
|||||||||
TAYLOR, LAWSEN Adkins, Texas |
|
|
|||||||||
THOMPSON, TYE Farmersville, Texas |
|
|
|||||||||
VASBINDER, MACEY Adkins, Texas |
|
|
|||||||||
WILKERSON, VON Spring, Texas |
|
|
|||||||||
WUNDERLICH, MACEY Spring Branch, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Barrow | |||||||||||
Class: 9 - Hampshire | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BAZE, KELSIE JOE Sherman, Texas |
|
|
|||||||||
BLANKENSHIP, HANNAH Midlothian, Texas |
|
|
|||||||||
BROADUS, ERYN Nacogdoches, Texas |
|
|
|||||||||
BUTLER, LEXIE Canyon, Texas |
|
|
|||||||||
CONTRERAS, EMILY Tomball, Texas |
|
|
|||||||||
CORTESE, KYLA Canyon, Texas |
|
|
|||||||||
DIAZ, ZACHARY Breckenridge, Texas |
|
|
|||||||||
ESPINOSA, LANE Whitesboro, Texas |
|
|
|||||||||
HALFMANN, ALLISON San Angelo, Texas |
|
|
|||||||||
HENRY, HUDSON Dalhart, Texas |
|
|
|||||||||
HICKMAN, HAYDEN Tomball, Texas |
|
|
|||||||||
LUNDQUIST, ELISABETH Brookeland, Texas |
|
|
|||||||||
MATULA, MACKENZIE East Bernard, Texas |
|
|
|||||||||
MILLER, MADELYNNE Midlothian, Texas |
|
|
|||||||||
PICHOTTA, TREVER George West, Texas |
|
|
|||||||||
REYNOLDS, RILEY New London, Texas |
|
|
|||||||||
SAXON, KINLEE Plains, Texas |
|
|
|||||||||
THRASH, BREANNA Conroe, Texas |
|
|
|||||||||
TRIBE, VALERIE Porter, Texas |
|
|
|||||||||
VALLIS, HUNTER Conroe, Texas |
|
|
|||||||||
WOODS, ABBY Anderson, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Barrow | |||||||||||
Class: 10 - Hampshire | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BARNETT, LANDON Lewisville, Texas |
|
|
|||||||||
BURNS, KAYL D Hanis, Texas |
|
|
|||||||||
CALABRESE, BLAYTON Saint Jo, Texas |
|
|
|||||||||
DAY, LAYTON Cleveland, Texas |
|
|
|||||||||
ECHTLE, GARRETT La Coste, Texas |
|
|
|||||||||
FRIESENHAHN, WESTEN San Antonio, Texas |
|
|
|||||||||
HUSON, JORDAN Livingston, Texas |
|
|
|||||||||
LACKEY, WESTON Haskell, Texas |
|
|
|||||||||
MACIAS, ADRIAN Tomball, Texas |
|
|
|||||||||
MARTIN, LANDREE Lovelady, Texas |
|
|
|||||||||
NAEGELIN, ACE Devine, Texas |
|
|
|||||||||
RODRIGUEZ, ALAINA San Antonio, Texas |
|
|
|||||||||
SAWATZKY, MASON Seminole, Texas |
|
|
|||||||||
SCHILLING, GRANT Slaton, Texas |
|
|
|||||||||
SCHRAM, KENNA Sealy, Texas |
|
|
|||||||||
SOWELL, KOLTON New Caney, Texas |
|
|
|||||||||
STONE, ROXTON Stanton, Texas |
|
|
|||||||||
SULLIVAN, JENNY Idalou, Texas |
|
|
|||||||||
WHITE, TESSA Royse City, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Barrow | |||||||||||
Class: 11 - Hampshire | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ALBUS, MASON Morton, Texas |
|
|
|||||||||
BEDNARZ, KATELYN Lubbock, Texas |
|
|
|||||||||
BIESENBACH, BRYN Spring Branch, Texas |
|
|
|||||||||
CHAPMAN, JACKSON Midlothian, Texas |
|
|
|||||||||
COAPLAND, AIDEN Amarillo, Texas |
|
|
|||||||||
CROWNOVER, KATE Chillicothe, Texas |
|
|
|||||||||
DUKE, JAKE Blooming Grv, Texas |
|
|
|||||||||
GRESHAM, LANDRY Levelland, Texas |
|
|
|||||||||
HARRIS, HUNTER New Braunfels, Texas |
|
|
|||||||||
HAWKINS, HALLE Livingston, Texas |
|
|
|||||||||
JARZOMBEK, GARRISON Goliad, Texas |
|
|
|||||||||
LYLES, LAINEY Conroe, Texas |
|
|
|||||||||
MAYO, MACKENZIE Weatherford, Texas |
|
|
|||||||||
MOORE, SIDNEY Arp, Texas |
|
|
|||||||||
OETKEN, KATY Houston, Texas |
|
|
|||||||||
PEUGH, ADALYNN Ackerly, Texas |
|
|
|||||||||
SMITH, STERLING Amarillo, Texas |
|
|
|||||||||
VANDAMME, BROOKLYN Hondo, Texas |
|
|
|||||||||
WILLIAMS, KASON Canyon, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Barrow | |||||||||||
Class: 12 - Berkshire | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BEDNARZ, WALKER Lubbock, Texas |
|
|
|||||||||
BOHNERT, LILAH Waring, Texas |
|
|
|||||||||
BOWMAN, LONDYN San Antonio, Texas |
|
|
|||||||||
BROGDON , CYNTHIA (TAYLOR) Waxahachie, Texas |
|
|
|||||||||
FARMER, MADDY Alvin, Texas |
|
|
|||||||||
FLYNN, STONIE Moody, Texas |
|
|
|||||||||
GREEN, CORBIN Splendora, Texas |
|
|
|||||||||
HOLMES, BRADY Goliad, Texas |
|
|
|||||||||
JONES, EMILIE Spring, Texas |
|
|
|||||||||
LAPRADE, JACI Fruitvale, Texas |
|
|
|||||||||
LOWRY, LINDSEY Troup, Texas |
|
|
|||||||||
MCKNEELY, RYLEE Burleson, Texas |
|
|
|||||||||
PEEK, MORGAN Sabinal, Texas |
|
|
|||||||||
PUTMAN, KARTER Blooming Grv, Texas |
|
|
|||||||||
SMITH, SHELBY Alvin, Texas |
|
|
|||||||||
SUPAK, KEAGAN Fayetteville, Texas |
|
|
|||||||||
TRULL, BLAYKLEE Purdon, Texas |
|
|
|||||||||
WOODSON, HADLEIGH Conroe, Texas |
|
|
|||||||||
YORK, LEXI Valley View, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Barrow | |||||||||||
Class: 13 - Berkshire | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AINSWORTH, AINSLEY Cypress, Texas |
|
|
|||||||||
BOYD, KASH Lamesa, Texas |
|
|
|||||||||
CARROLL, LAINA Wink, Texas |
|
|
|||||||||
DAVIDSON, BRAXTON Whiteface, Texas |
|
|
|||||||||
ECHTLE, ADDISON La Coste, Texas |
|
|
|||||||||
FLYNN, COOPER Moody, Texas |
|
|
|||||||||
GARCIA, NIKKO San Antonio, Texas |
|
|
|||||||||
GRADY, TATUM Albany, Texas |
|
|
|||||||||
GRUBBS, CALEB Lorenzo, Texas |
|
|
|||||||||
HALBARDIER, JACKSON Hondo, Texas |
|
|
|||||||||
HATCHER, SHYLA Blue Ridge, Texas |
|
|
|||||||||
HOLMES, HOLLIS Goliad, Texas |
|
|
|||||||||
NOBIS, NASH Weatherford, Texas |
|
|
|||||||||
OTTMERS, LANDRI Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||||||
PANKEY, LYLA Jacksboro, Texas |
|
|
|||||||||
STOCKINGER, COY Tomball, Texas |
|
|
|||||||||
WELLS, AVRI Salado, Texas |
|
|
|||||||||
YORK, DANICA Groesbeck, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Barrow | |||||||||||
Class: 14 - Dark Cross | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ALBERT, LYNLEY Stratford, Texas |
|
|
|||||||||
ALBRACHT, ARCHER Bushland, Texas |
|
|
|||||||||
ALEGRIA, ABIGAIL Kingsville, Texas |
|
|
|||||||||
BARTLETT, LOGAN Lubbock, Texas |
|
|
|||||||||
BOWMAN, AUBREE San Antonio, Texas |
|
|
|||||||||
CASTRO, DESERRAE Adkins, Texas |
|
|
|||||||||
CORLEY, JACKSON Grandview, Texas |
|
|
|||||||||
GARZA, JOSLYN Meadow, Texas |
|
|
|||||||||
GRESHAM, LUKE Levelland, Texas |
|
|
|||||||||
GROSS, CAMPBELL Cleburne, Texas |
|
|
|||||||||
GRUBBS, ZACH Lorenzo, Texas |
|
|
|||||||||
GUIDRY, KINLEIGH Brenham, Texas |
|
|
|||||||||
KIRBY, SLADE Center, Texas |
|
|
|||||||||
KNIGHT, JACOB Whitesboro, Texas |
|
|
|||||||||
KNIGHT, JOSHUA Whitesboro, Texas |
|
|
|||||||||
LEWIS, TUCKER Van Alstyne, Texas |
|
|
|||||||||
LUEDECKE, ASHLYNN League City, Texas |
|
|
|||||||||
LYNCH, JAMES Moody, Texas |
|
|
|||||||||
MABRY, AVERY Weatherford, Texas |
|
|
|||||||||
MALONE, LAUREN Van Alstyne, Texas |
|
|
|||||||||
MATTHEWS, CALLIE BRAELYN Portland, Texas |
|
|
|||||||||
MCKAMIE, KASH Hawkins, Texas |
|
|
|||||||||
MCKNEELY, AUGUSTUS Cleburne, Texas |
|
|
|||||||||
MEYER , AUBREY Lott, Texas |
|
|
|||||||||
MEYER, CALLEN Lott, Texas |
|
|
|||||||||
MEYER, GRANT Lott, Texas |
|
|
|||||||||
NELSON, SOPHIE Fair Oaks, Texas |
|
|
|||||||||
PELZEL, EMALYN Pilot Point, Texas |
|
|
|||||||||
ROBLES, CODY, JR Victoria, Texas |
|
|
|||||||||
SMITH, MARY Riviera, Texas |
|
|
|||||||||
SWAN, KATE Sanger, Texas |
|
|
|||||||||
VERRIPS, KELLY La Vernia, Texas |
|
|
|||||||||
WALKER, SHERIDAN Cleburne, Texas |
|
|
|||||||||
WOODLEY, JADYN Tahoka, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Barrow | |||||||||||
Class: 15 - Dark Cross | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ADAMEK, BRADEN Victoria, Texas |
|
|
|||||||||
ADAMEK, NATHAN Victoria, Texas |
|
|
|||||||||
BAILEY, AVERY Cypress, Texas |
|
|
|||||||||
CAMACHO, TAILYN Goliad, Texas |
|
|
|||||||||
CROUCH, CASON Los Fresnos, Texas |
|
|
|||||||||
HARRISON, ASHLYNN Pearland, Texas |
|
|
|||||||||
HUERTA, LILIAN Pearland, Texas |
|
|
|||||||||
HURLEY, BRODY Denton, Texas |
|
|
|||||||||
IRMITER, REID Kingwood, Texas |
|
|
|||||||||
KIESCHNICK, CLAIRE College Sta, Texas |
|
|
|||||||||
LEIFESTE, HAYDEN Cleburne, Texas |
|
|
|||||||||
LEWTER, BAYLEI Borger, Texas |
|
|
|||||||||
LUEDECKE, KYLIE League City, Texas |
|
|
|||||||||
MEDRANO, RUBY Honey Grove, Texas |
|
|
|||||||||
MOODY, NOAH Denison, Texas |
|
|
|||||||||
MORRIS, BRYLEIGH Tomball, Texas |
|
|
|||||||||
NARANJO, JOHN PAUL Lubbock, Texas |
|
|
|||||||||
NELSON, ALEXANDRIA Fair Oaks, Texas |
|
|
|||||||||
PANKEY, HUDSON Jacksboro, Texas |
|
|
|||||||||
PEREZ, HAILEY Flint, Texas |
|
|
|||||||||
RIVERA, SKYLER Lewisville, Texas |
|
|
|||||||||
ROWLETT, NICOLE Montgomery, Texas |
|
|
|||||||||
RUSSELL, JAKEB Muleshoe, Texas |
|
|
|||||||||
SCHATTE, KENEDY Giddings, Texas |
|
|
|||||||||
STRICKER, ASHLYNN Devine, Texas |
|
|
|||||||||
WILSON, KASEN Wink, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Barrow | |||||||||||
Class: 16 - Dark Cross | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ALFORD, CLAYTON Conroe, Texas |
|
|
|||||||||
BALLARD, ABIGAIL Pearland, Texas |
|
|
|||||||||
BRANDENBERGER, BRAELYN Brady, Texas |
|
|
|||||||||
BUTLER, BRELEIGH Claude, Texas |
|
|
|||||||||
CAMACHO, TINSLEY Goliad, Texas |
|
|
|||||||||
CARROLL, WILLIE Post, Texas |
|
|
|||||||||
COY, ISABELLA Ballinger, Texas |
|
|
|||||||||
DEEHAN, GRACEE Midlothian, Texas |
|
|
|||||||||
GOBER, COLTON Haskell, Texas |
|
|
|||||||||
HARNEY, TREVOR Splendora, Texas |
|
|
|||||||||
HARPER, TRUETT Boerne, Texas |
|
|
|||||||||
HILL, ASHLYNE Booker, Texas |
|
|
|||||||||
HORTON, ADDISON Farmersville, Texas |
|
|
|||||||||
KIESCHNICK, KAYLYNN College Sta, Texas |
|
|
|||||||||
KIMBERLIN, SUMMER Montgomery, Texas |
|
|
|||||||||
LEE, RYAN Pearland, Texas |
|
|
|||||||||
MELTON, LANDEN Kilgore, Texas |
|
|
|||||||||
OBRIEN, TYLER Corp Christi, Texas |
|
|
|||||||||
OLVERA, GERMAN Dickinson, Texas |
|
|
|||||||||
PELZEL, MADISYN Pilot Point, Texas |
|
|
|||||||||
PRICE, TATUM-BEC Roscoe, Texas |
|
|
|||||||||
RUSSELL, CASEN Muleshoe, Texas |
|
|
|||||||||
SMITH, AUSTIN Aledo, Texas |
|
|
|||||||||
STAVINOHA, GRAYSON Kingwood, Texas |
|
|
|||||||||
TOMPKINS, KARA Pearland, Texas |
|
|
|||||||||
VERA, GENTRY Crane, Texas |
|
|
|||||||||
WEATHERBY, REAGAN Hubbard, Texas |
|
|
|||||||||
WILLENBORG, KATIE Waco, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Barrow | |||||||||||
Class: 17 - Dark Cross | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BRANDENBERGER, KOLLYNS Brady, Texas |
|
|
|||||||||
BUTLER, ADDISON Claude, Texas |
|
|
|||||||||
CASTILLEJA, CARLOS Tomball, Texas |
|
|
|||||||||
CRAFT, MAJOR Pearland, Texas |
|
|
|||||||||
DE MASCIO, KARINA Georgetown, Texas |
|
|
|||||||||
GIBBS, JACKSON Levelland, Texas |
|
|
|||||||||
GILLILAND, MACY Post, Texas |
|
|
|||||||||
HARPER, WHITTEN Boerne, Texas |
|
|
|||||||||
HILL, HAVEN Booker, Texas |
|
|
|||||||||
HODGES, ANSEL De Leon, Texas |
|
|
|||||||||
HOWARD, CHANNING Seminole, Texas |
|
|
|||||||||
HUMPHREYS, WESLEY Sudan, Texas |
|
|
|||||||||
JONES, SIR Brownwood, Texas |
|
|
|||||||||
KELLEY , BENTLEY Midlothian, Texas |
|
|
|||||||||
MANGANILLA, ASHLEY Prosper, Texas |
|
|
|||||||||
MCINROE, CARISSA Arp, Texas |
|
|
|||||||||
MILLER, SYDNEY Abernathy, Texas |
|
|
|||||||||
MYERS, EMMA Munday, Texas |
|
|
|||||||||
PARKER, BRENNAN Hale Center, Texas |
|
|
|||||||||
RALLS, KAYDEN GALE Portland, Texas |
|
|
|||||||||
SANCHEZ, CALEB Slaton, Texas |
|
|
|||||||||
VOWELL, LILLIAN Kilgore, Texas |
|
|
|||||||||
WALLACE, JAXON Point, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Barrow | |||||||||||
Class: 18 - Dark Cross | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ARIAS, KATHLEEN Placedo, Texas |
|
|
|||||||||
AYERS, EMMA Whiteface, Texas |
|
|
|||||||||
BEYERS, BRYLEIGH Abernathy, Texas |
|
|
|||||||||
BIRCH, CATHRYN Lorena, Texas |
|
|
|||||||||
BISHOP, SHAILEY Pearland, Texas |
|
|
|||||||||
BLOUNT, ZACHERY Kerrville, Texas |
|
|
|||||||||
CAMACHO, TESSA Goliad, Texas |
|
|
|||||||||
COOK, KAELEIGH Corsicana, Texas |
|
|
|||||||||
HAM, TRINITY Abilene, Texas |
|
|
|||||||||
HENDON, GRAHAM Brownfield, Texas |
|
|
|||||||||
KROHN, KENLEY Lamesa, Texas |
|
|
|||||||||
LACY, KIRBY Sherman, Texas |
|
|
|||||||||
MALONE, SEAN Van Alstyne, Texas |
|
|
|||||||||
MARTINEZ, MADISON Alvin, Texas |
|
|
|||||||||
MCCLEARY, BRADY College Sta, Texas |
|
|
|||||||||
PORTER, RILEY Savoy, Texas |
|
|
|||||||||
RUIZ, MIA Wink, Texas |
|
|
|||||||||
SCOTT, ADDISON Boerne, Texas |
|
|
|||||||||
STONE, JADE Stanton, Texas |
|
|
|||||||||
STONE, KATIE Pearland, Texas |
|
|
|||||||||
UNDERWOOD, HARPER Waxahachie, Texas |
|
|
|||||||||
WHALEN, SAMUEL Pearland, Texas |
|
|
|||||||||
WILLIAMSON, EMMA Sanger, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Barrow | |||||||||||
Class: 19 - Light OPB | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ALTON, ADALYNN Moody, Texas |
|
|
|||||||||
BARR, RYLAN Victoria, Texas |
|
|
|||||||||
BUSTAMANTE-REUSSER, KYNDALL Center Point, Texas |
|
|
|||||||||
CHILDRESS, PIPER Justin, Texas |
|
|
|||||||||
DISHMAN, MAKENNA Beaumont, Texas |
|
|
|||||||||
EDGAR, COLTER Albany, Texas |
|
|
|||||||||
GALOVICH, EMERY Tuscola, Texas |
|
|
|||||||||
HARPER, VALAREE Littlefield, Texas |
|
|
|||||||||
HARRINGTON, JULIE Sulphur Spgs, Texas |
|
|
|||||||||
HEINRICH, BLAIR Slaton, Texas |
|
|
|||||||||
HELMS, OWEN Ballinger, Texas |
|
|
|||||||||
HELMS, TRENT Ballinger, Texas |
|
|
|||||||||
HEMENWAY, HARPER Taft, Texas |
|
|
|||||||||
KEYSER, HOLLEE La Vernia, Texas |
|
|
|||||||||
LANGFORD, RYLEE Weatherford, Texas |
|
|
|||||||||
LEWTER, BERKLEI Borger, Texas |
|
|
|||||||||
LUDDEKE, WYATT Cuero, Texas |
|
|
|||||||||
MILLER, KARMEN Winters, Texas |
|
|
|||||||||
MOORE, TRIPP Brownfield, Texas |
|
|
|||||||||
PATCH, BAILEY Trinidad, Texas |
|
|
|||||||||
PRICE, AUDREY Corsicana, Texas |
|
|
|||||||||
SESSUM, JAMES Splendora, Texas |
|
|
|||||||||
SHADLE, LAYTON Victoria, Texas |
|
|
|||||||||
SMITH, PAXTYN Granbury, Texas |
|
|
|||||||||
TRIMBLE, TRIPP Dalhart, Texas |
|
|
|||||||||
WILKINS, RYAN Sanger, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Barrow | |||||||||||
Class: 20 - Light OPB | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ALBRACHT, HOLLIS Bushland, Texas |
|
|
|||||||||
BIRKENFELD, BREYSON Nazareth, Texas |
|
|
|||||||||
BROWNING, CARSON Clarksville, Texas |
|
|
|||||||||
COY, HADAN Ballinger, Texas |
|
|
|||||||||
COZART, KREED Zephyr, Texas |
|
|
|||||||||
DEAR, HADLEY Canyon, Texas |
|
|
|||||||||
FRISCHE, LANDRIE Dalhart, Texas |
|
|
|||||||||
FULTON, GAGE Mabank, Texas |
|
|
|||||||||
GUERRERO ILL, RAUL Adkins, Texas |
|
|
|||||||||
HALBARDIER, JOSEPH Hondo, Texas |
|
|
|||||||||
HATFIELD, BRENLEY Weinert, Texas |
|
|
|||||||||
HAYNES, CARSON Springtown, Texas |
|
|
|||||||||
HUNTINGTON, DANIEL Prosper, Texas |
|
|
|||||||||
JOHNSTON, BRANTLEY Dublin, Texas |
|
|
|||||||||
KEYSER, HAYLEE La Vernia, Texas |
|
|
|||||||||
KIRKPATRICK, BRAYLEE Granbury, Texas |
|
|
|||||||||
KUBENA, PRYCE Bay City, Texas |
|
|
|||||||||
PORTER, ADYSEN Point, Texas |
|
|
|||||||||
PORTER, LEVI Happy, Texas |
|
|
|||||||||
RICHTERS, BRAXTON Big Spring, Texas |
|
|
|||||||||
STEDJE, SLOAN Gruver, Texas |
|
|
|||||||||
WOLKENBERG, ISABELLE Alvin, Texas |
|
|
|||||||||
WOODLEY, JYNLI Tahoka, Texas |
|
|
|||||||||
WYATT, JACKSON Stratford, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Barrow | |||||||||||
Class: 21 - Yorkshire | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ASKEW, JENTRY Tahoka, Texas |
|
|
|||||||||
BAKER, RYANN Bremond, Texas |
|
|
|||||||||
BARKER, JAMES Shallowater, Texas |
|
|
|||||||||
DELAO, GRACE Lubbock, Texas |
|
|
|||||||||
DIAZ, ZANE Breckenridge, Texas |
|
|
|||||||||
EDGAR, CALLAN Albany, Texas |
|
|
|||||||||
EGBERT, SADIE Salado, Texas |
|
|
|||||||||
HANNA, AUBREY Waxahachie, Texas |
|
|
|||||||||
HARPER, BRINDLE Littlefield, Texas |
|
|
|||||||||
HOKANSON, CAMDEN Dumas, Texas |
|
|
|||||||||
LUCAS, JALEE Saint Jo, Texas |
|
|
|||||||||
MATHISON, AUSTIN Hallettsville, Texas |
|
|
|||||||||
MOLONE , KODY Midlothian, Texas |
|
|
|||||||||
REDWINE, PORTER Throckmorton, Texas |
|
|
|||||||||
SLOUGH, BLAINE Gruver, Texas |
|
|
|||||||||
TAYLOR, DELANEY Flint, Texas |
|
|
|||||||||
TROJACEK, PAXTON Sherman, Texas |
|
|
|||||||||
WALKER, COBE Brownwood, Texas |
|
|
|||||||||
WOODLEY, WESTIN Tahoka, Texas |
|
|
|||||||||
YORK, RANCE Goldthwaite, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Barrow | |||||||||||
Class: 22 - Yorkshire | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ALANIS, TIFFANY Jewett, Texas |
|
|
|||||||||
BAILEY, LAYTON Stagecoach, Texas |
|
|
|||||||||
CARLILE, LOGAN Bullard, Texas |
|
|
|||||||||
CHERRY, COLE Tolar, Texas |
|
|
|||||||||
CREECH, BRAYLAN Lenorah, Texas |
|
|
|||||||||
EITELMAN, ALICE Hallsville, Texas |
|
|
|||||||||
FOLMAR, SHELBY Hallsville, Texas |
|
|
|||||||||
FOSTER, SARAH Boerne, Texas |
|
|
|||||||||
GROOM, HARLIE Cleburne, Texas |
|
|
|||||||||
LUKE, AVA Beaumont, Texas |
|
|
|||||||||
MCCAULEY, TATUM Whitesboro, Texas |
|
|
|||||||||
MCCURLEY, CHAYTON Flint, Texas |
|
|
|||||||||
POWELL, KLAYDEN Farmersville, Texas |
|
|
|||||||||
ROMBOUGH, CONNER Waxahachie, Texas |
|
|
|||||||||
SHIELDKNIGHT, KINLEY Spearman, Texas |
|
|
|||||||||
SPANGLER , AVA Tomball, Texas |
|
|
|||||||||
SPIJKERMAN, BENJAMIN Kingwood, Texas |
|
|
|||||||||
SWATSELL, JACOB Stephenville, Texas |
|
|
|||||||||
TEICHELMAN, JAKE Lawn, Texas |
|
|
|||||||||
WEST, TAYLEE Taft, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Barrow | |||||||||||
Class: 23 - Yorkshire | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ASKEW, SUMMITT Tahoka, Texas |
|
|
|||||||||
BUTLER, HUNTER Killeen, Texas |
|
|
|||||||||
EMERY, MALLORY Shallowater, Texas |
|
|
|||||||||
HATCHER, KAYLEIGH Seabrook, Texas |
|
|
|||||||||
JENKINS III, REGINALD Houston, Texas |
|
|
|||||||||
LUDDEKE, TRUITT Cuero, Texas |
|
|
|||||||||
MERKEL, KELLYN Palmer, Texas |
|
|
|||||||||
NORS, ALICE Abbott, Texas |
|
|
|||||||||
PRESLEY, KAYCEE Loraine, Texas |
|
|
|||||||||
RAMIREZ, ALMA Pflugerville, Texas |
|
|
|||||||||
RAMSEY, BRAEDEN Rotan, Texas |
|
|
|||||||||
RANDLE, WYATT Waxahachie, Texas |
|
|
|||||||||
RHODES, SHANIA Palmer, Texas |
|
|
|||||||||
RODGERS, ANIYA Forney, Texas |
|
|
|||||||||
SCOTT, ELLIE Boerne, Texas |
|
|
|||||||||
SCOTT, REYNA Round Rock, Texas |
|
|
|||||||||
STEHLING, LUCY Boerne, Texas |
|
|
|||||||||
THOMPSON, KASE Farmersville, Texas |
|
|
|||||||||
VARNER, WILLIAM GARRETT Blue Ridge, Texas |
|
|
|||||||||
WILLIAMSON, BLAKE Snyder, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Barrow | |||||||||||
Class: 24 - Other Cross | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BEARDEN, SAGE Crowell, Texas |
|
|
|||||||||
DUDLEY, HELEN New Braunfels, Texas |
|
|
|||||||||
EVANS, KASON Medina, Texas |
|
|
|||||||||
HAGER, CHARLI Saint Jo, Texas |
|
|
|||||||||
HANSARD, KAMBELL Nocona, Texas |
|
|
|||||||||
HAWTHORNE, ERIN Pottsboro, Texas |
|
|
|||||||||
HIGGS, KAYLAH Santa Fe, Texas |
|
|
|||||||||
HILL, BRENNA Richmond, Texas |
|
|
|||||||||
HOSKINS, TANNER Victoria, Texas |
|
|
|||||||||
JARESH, JAYCE Whitesboro, Texas |
|
|
|||||||||
MALAVASE, JOSEPH Tomball, Texas |
|
|
|||||||||
MARTINEZ, DALLAS Center, Texas |
|
|
|||||||||
POWELL, JASE Blue Ridge, Texas |
|
|
|||||||||
SCHRADER, BRYCEN Highlands, Texas |
|
|
|||||||||
TARPLEY, ADDISON Lipan, Texas |
|
|
|||||||||
TOMAS, JACKSON Kingwood, Texas |
|
|
|||||||||
TYSON, HADDIE Canyon, Texas |
|
|
|||||||||
VAUGHAN, PAISLEY Dayton, Texas |
|
|
|||||||||
WELCH , KORRYNE Marquez, Texas |
|
|
|||||||||
WILLIAMSON, REECE Snyder, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Barrow | |||||||||||
Class: 25 - Other Cross | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ALANIS, JALYNN Jewett, Texas |
|
|
|||||||||
ALBUS, SARAH Hankamer, Texas |
|
|
|||||||||
BARKER, JAYCEE Shallowater, Texas |
|
|
|||||||||
BEAVERS, JACKSON Hillsboro, Texas |
|
|
|||||||||
BEHRENS, ELEANOR Cypress, Texas |
|
|
|||||||||
BELL JARESH, MAYCEE Whitesboro, Texas |
|
|
|||||||||
BREZINA, BRAXLEY Aransas Pass, Texas |
|
|
|||||||||
CHAPMAN, KATE Midlothian, Texas |
|
|
|||||||||
CLOUSE, IRELYNN Joaquin, Texas |
|
|
|||||||||
CORNELL, LOGAN Weatherford, Texas |
|
|
|||||||||
DUKE, MCKENZIE Blooming Grv, Texas |
|
|
|||||||||
GARRETT, HADLEY Chillicothe, Texas |
|
|
|||||||||
JENDRUSCH, KYNZIE Falls City, Texas |
|
|
|||||||||
MAJEWSKI, HANK Burton, Texas |
|
|
|||||||||
MULLINS, COLTON Gilmer, Texas |
|
|
|||||||||
NORS, ADAM Abbott, Texas |
|
|
|||||||||
POWERS, LAIKYNN Marquez, Texas |
|
|
|||||||||
SIMS, KINSLIE Brownsboro, Texas |
|
|
|||||||||
TEKELL, CHRISTOPHER Ennis, Texas |
|
|
|||||||||
WADE, JAYDEN Whitesboro, Texas |
|
|
|||||||||
WALKER, DREW Brownwood, Texas |
|
|
|||||||||
WALKER, RAYLEE Knox City, Texas |
|
|
|||||||||
WHITAKER, KASSIDY Breckenridge, Texas |
|
|
|||||||||
WINGFIELD, KYLEE Katy, Texas |
|
|
|||||||||
WINTER, REAGAN Cleveland, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Barrow | |||||||||||
Class: 26 - Other Cross | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ALBUS, SHELBY Hankamer, Texas |
|
|
|||||||||
COOPER, CHLOE Wylie, Texas |
|
|
|||||||||
GARDUNO, TAYLYN Pyote, Texas |
|
|
|||||||||
HENDERSON, BRANTLEY White Deer, Texas |
|
|
|||||||||
HILL, JACEY Bullard, Texas |
|
|
|||||||||
LEWIS, FIELDING Gunter, Texas |
|
|
|||||||||
LOCKE, JENNA Santa Fe, Texas |
|
|
|||||||||
MAJEWSKI, CHARLI Burton, Texas |
|
|
|||||||||
MCCABE, MATTHEW Splendora, Texas |
|
|
|||||||||
MCCAULEY, PAZLEY Whitesboro, Texas |
|
|
|||||||||
PERKINS, BRANDON Irene, Texas |
|
|
|||||||||
POTTER, KATHERINE Gladewater, Texas |
|
|
|||||||||
ROBINSON, OLIVIA Celina, Texas |
|
|
|||||||||
ROHAN, KINLEY Richmond, Texas |
|
|
|||||||||
SCHROEDER, KYNLEIGH Smithville, Texas |
|
|
|||||||||
SIMS, KELSEY Murchison, Texas |
|
|
|||||||||
TEETZ, GRACIE Powell, Texas |
|
|
|||||||||
WILSON, KAYLEE Wink, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Barrow | |||||||||||
Class: 27 - Other Cross | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BARRONS, KOLTEN Edgewood, Texas |
|
|
|||||||||
BENGE, AUSTIN Porter, Texas |
|
|
|||||||||
BISHOP, KHAKI Shallowater, Texas |
|
|
|||||||||
BROWN, CHELBY Lubbock, Texas |
|
|
|||||||||
BUTLER, BRAXTON Killeen, Texas |
|
|
|||||||||
COOPER, LILY Wolfforth, Texas |
|
|
|||||||||
DOERR, HARRISON Katy, Texas |
|
|
|||||||||
GROOM, ANABELLE Cleburne, Texas |
|
|
|||||||||
HAMRICK, CAMERON Quanah, Texas |
|
|
|||||||||
HIGGS, TAYLOR Santa Fe, Texas |
|
|
|||||||||
PERKINS, ISABELLE Irene, Texas |
|
|
|||||||||
ROMINE, MADALYN Gladewater, Texas |
|
|
|||||||||
SHIELDKNIGHT, HAYDEN Spearman, Texas |
|
|
|||||||||
SMITH, AVA Highlands, Texas |
|
|
|||||||||
SPRABEARY, JACOBY Lubbock, Texas |
|
|
|||||||||
UTLEY, GRAYSON Knox City, Texas |
|
|
|||||||||
WOOLERY, MADISON Liberty Hill, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Barrow | |||||||||||
Class: 28 - Other Cross | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ANDERSON, COOK Midlothian, Texas |
|
|
|||||||||
BENGE, KEIRA Porter, Texas |
|
|
|||||||||
GAMEZ, NATHANIEL Brownfield, Texas |
|
|
|||||||||
GONZALEZ, BRANDON Athens, Texas |
|
|
|||||||||
GREGSON, NATALIE Alvin, Texas |
|
|
|||||||||
HERZINGER, JENNA Magnolia, Texas |
|
|
|||||||||
HOBBS, EMILY Athens, Texas |
|
|
|||||||||
MAHALITC, MYLA Eagle Lake, Texas |
|
|
|||||||||
MILLER, DELANEY Cleveland, Texas |
|
|
|||||||||
MORIN, EMILY Breckenridge, Texas |
|
|
|||||||||
MUELLER, ZACHARY Cleveland, Texas |
|
|
|||||||||
NOE, ISABELLA Anna, Texas |
|
|
|||||||||
PARKER, GARRETT Anderson, Texas |
|
|
|||||||||
RALSTON, PAYTON Dalhart, Texas |
|
|
|||||||||
RIDDLE, ALYSSA Breckenridge, Texas |
|
|
|||||||||
ROBINSON, OAKLEE Celina, Texas |
|
|
|||||||||
TEETZ, CORBIN Powell, Texas |
|
|
|||||||||
WAXLER, DALTON New Braunfels, Texas |
|
|
|||||||||
WILSON, WILL Van Alstyne, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Barrow | |||||||||||
Class: 29 - Other Cross | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BRADLEY, KIRSTEN Marshall, Texas |
|
|
|||||||||
BROCK, MILEY Stagecoach, Texas |
|
|
|||||||||
CLINARD, RILEY Rockdale, Texas |
|
|
|||||||||
CRANNEY, EMMA Splendora, Texas |
|
|
|||||||||
CREECH, WYATT Lenorah, Texas |
|
|
|||||||||
EILERS, AUSTIN Crosby, Texas |
|
|
|||||||||
FUCALORO, AUGUSTUS Wills Point, Texas |
|
|
|||||||||
GARNER, RHYS Royse City, Texas |
|
|
|||||||||
HAYS, CADEN Porter, Texas |
|
|
|||||||||
HILL, HUDSON Richmond, Texas |
|
|
|||||||||
HOUSTON III, JACOB Beaumont, Texas |
|
|
|||||||||
JOHNSON, AVERY Wink, Texas |
|
|
|||||||||
LAND, MAKENNA Highlands, Texas |
|
|
|||||||||
LONG, KYNLEIGH Madisonville, Texas |
|
|
|||||||||
MITCHELL, FAITH Highlands, Texas |
|
|
|||||||||
PELLERIN, BLAKE Spring Branch, Texas |
|
|
|||||||||
SHACKELFORD, KINDAL Sulphur Spgs, Texas |
|
|
|||||||||
STOKES, REAGAN Lubbock, Texas |
|
|
|||||||||
WALDRIP, BURKE Dalhart, Texas |
|
|
|||||||||
WALTERS, JACK Brock, Texas |
|
|
|||||||||
WOODSON, HEATON Conroe, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Barrow | |||||||||||
Class: 30 - Other Cross | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BOHNERT, LUKE Waring, Texas |
|
|
|||||||||
BURNS, KESLYN D Hanis, Texas |
|
|
|||||||||
CLINE, TYLER Fulshear, Texas |
|
|
|||||||||
FORT, BROOKE Burkburnett, Texas |
|
|
|||||||||
HENDERSON, MADISYN White Deer, Texas |
|
|
|||||||||
HORTON, TYNSLEE Lamesa, Texas |
|
|
|||||||||
JONES, GABRIEL Stephenville, Texas |
|
|
|||||||||
KEIM, TIMOTHY (TREY) Elm Mott, Texas |
|
|
|||||||||
LEWIS, BROOKE Gunter, Texas |
|
|
|||||||||
MCCURDY, RALEY Aquilla, Texas |
|
|
|||||||||
MORALES, TOBIAS Lipan, Texas |
|
|
|||||||||
PACE, ASHLEY Dike, Texas |
|
|
|||||||||
RICHOLSON, RYLEE Brownfield, Texas |
|
|
|||||||||
SMITH, CAMBRI Brownsboro, Texas |
|
|
|||||||||
SMITH, KATE Meadow, Texas |
|
|
|||||||||
THOMPSON, ZANE Farmersville, Texas |
|
|
|||||||||
WEST, KOTTON Taft, Texas |
|
|
|||||||||
WISE, GANNEN Marquez, Texas |
|
|
|||||||||
WUNDERLICH, DYLAN Spring Branch, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Barrow | |||||||||||
Class: 31 - Other Cross | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BEAM, MILLER Bartlett, Texas |
|
|
|||||||||
BLACKSHEAR, BRILEY Cypress, Texas |
|
|
|||||||||
CLINARD, JAXSON Rockdale, Texas |
|
|
|||||||||
COOPER, HANNAH KATE Wolfforth, Texas |
|
|
|||||||||
CUDD, BREIGHTON Lipan, Texas |
|
|
|||||||||
DEAN, GRACE Ovalo, Texas |
|
|
|||||||||
DEVROW, TREVOR Groesbeck, Texas |
|
|
|||||||||
DIXON, KADEN Quanah, Texas |
|
|
|||||||||
DOZA, FAITH Dickinson, Texas |
|
|
|||||||||
FLORES, ETHAN Big Sandy, Texas |
|
|
|||||||||
JOBE, ADDYSON Blue Ridge, Texas |
|
|
|||||||||
JOHNSON , LOGAN Weatherford, Texas |
|
|
|||||||||
LUKE, TALON Beaumont, Texas |
|
|
|||||||||
PEUGH, KAILYNN Ackerly, Texas |
|
|
|||||||||
PFRANGER, JANNAH Forney, Texas |
|
|
|||||||||
RANSOM, ALEXIS Houston, Texas |
|
|
|||||||||
SHERMAN, HADEN Royse City, Texas |
|
|
|||||||||
SHIELDKNIGHT, LOGAN Spearman, Texas |
|
|
|||||||||
THOMPSON, MASON Rice, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Broiler | |||
Market Broiler | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, MARKET / Market Broiler | |||
Class: 1 - Pullets | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, MARKET / Market Broiler | |||
Class: 2 - Cockerel | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, MARKET / Market Goat | |||
Market Goat | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, MARKET / Market Goat | |||||||||||
Class: 1 - Market Goat | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABSHIER, AYLA Groveton, Texas |
|
|
|||||||||
ABSHIER, CHASE Groveton, Texas |
|
|
|||||||||
ABSHIER, KARLY Groveton, Texas |
|
|
|||||||||
BAILEY, FAITH Splendora, Texas |
|
|
|||||||||
BONESTEEL, ZOE Houston, Texas |
|
|
|||||||||
BOSLEY, HANNAH Teague, Texas |
|
|
|||||||||
BROWN, PAYTON Normangee, Texas |
|
|
|||||||||
BURKHAM, CARSON Burnet, Texas |
|
|
|||||||||
CHANTHASENG, CHEYANNE Terrell, Texas |
|
|
|||||||||
CONDRA, MADISON Lubbock, Texas |
|
|
|||||||||
EPLEY, WAYLON Wilson, Texas |
|
|
|||||||||
GONZALEZ, GENESIS Crane, Texas |
|
|
|||||||||
GOODWIN, JAYDAN Grandview, Texas |
|
|
|||||||||
GRAY, ASHLYN League City, Texas |
|
|
|||||||||
HILL, BILLY Wolfforth, Texas |
|
|
|||||||||
HOELSCHER, BRAXTON Roscoe, Texas |
|
|
|||||||||
HOLMES, LANDON Mountain Home, Texas |
|
|
|||||||||
JACKSON, KAMRYN Winnsboro, Texas |
|
|
|||||||||
JARESH, LUKE Whitesboro, Texas |
|
|
|||||||||
JOHNSON, CHLOE Midlothian, Texas |
|
|
|||||||||
KEY, WYATT Grandview, Texas |
|
|
|||||||||
KING, CASH Hubbard, Texas |
|
|
|||||||||
KING, TILLEY Hubbard, Texas |
|
|
|||||||||
KNOWLES, KAYLEE Kingwood, Texas |
|
|
|||||||||
LIBAL, MALLORY Corsicana, Texas |
|
|
|||||||||
LOWE, PAIGE Millersview, Texas |
|
|
|||||||||
MEADOWS, HAYDEN Abilene, Texas |
|
|
|||||||||
MILES, PHILIP Corsicana, Texas |
|
|
|||||||||
MONTANO, LEAH Hamlin, Texas |
|
|
|||||||||
MURDOCK, JAYDEN Canton, Texas |
|
|
|||||||||
MYERS, TATUM Gunter, Texas |
|
|
|||||||||
NICHOLAS, DAWSON Eden, Texas |
|
|
|||||||||
NORTHRIP, CAMBRIE Weatherford, Texas |
|
|
|||||||||
PADALECKI, KATELYN La Vernia, Texas |
|
|
|||||||||
PETERSON, JACI Joshua, Texas |
|
|
|||||||||
PHELPS, KAYLEE Sutherlnd Spg, Texas |
|
|
|||||||||
PORRAS, XZAVIER Crane, Texas |
|
|
|||||||||
RAGAN, PAIZLEE Barry, Texas |
|
|
|||||||||
REYNOLDS, SERENITY Bellevue, Texas |
|
|
|||||||||
RIVERA, KIMBER Sanderson, Texas |
|
|
|||||||||
SANDERS, KELLEY Lipan, Texas |
|
|
|||||||||
STEWART, CALLEN Amarillo, Texas |
|
|
|||||||||
TATSCH, GUNNER Harper, Texas |
|
|
|||||||||
TATSCH, TENLEY Harper, Texas |
|
|
|||||||||
TAUBERT, BRYSTAL Miles, Texas |
|
|
|||||||||
TAUBERT, DRYDEN Miles, Texas |
|
|
|||||||||
WILLIAMS, CYNTHIA Channelview, Texas |
|
|
|||||||||
ZIBELIN, PEYTON Stockdale, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Goat | |||||||||||
Class: 2 - Market Goat | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BARABAS, SYLER Caddo Mills, Texas |
|
|
|||||||||
BECTON, TRISTA Wolfforth, Texas |
|
|
|||||||||
BIASIOLLI, BLAKE Brownwood, Texas |
|
|
|||||||||
BURCH, BREWER Stephenville, Texas |
|
|
|||||||||
CLOE, RILEY New Braunfels, Texas |
|
|
|||||||||
COCANOUGHER, HUDSON Decatur, Texas |
|
|
|||||||||
COUFAL, KENNA Fairfield, Texas |
|
|
|||||||||
DAY, CLAYTON Del Rio, Texas |
|
|
|||||||||
DE LA PAZ, ALEYDA Kingsville, Texas |
|
|
|||||||||
DREYER, BRETT Uvalde, Texas |
|
|
|||||||||
EATON, KAYLEE Troy, Texas |
|
|
|||||||||
FAIN, DYLAN Pottsboro, Texas |
|
|
|||||||||
FLOWERS, AUDREY Celeste, Texas |
|
|
|||||||||
FREEMAN, DAKOTA Lipan, Texas |
|
|
|||||||||
HAHN, ADDISON Doss, Texas |
|
|
|||||||||
HARDER, PAIGE Idalou, Texas |
|
|
|||||||||
HART, EMMA Brownsboro, Texas |
|
|
|||||||||
HENDERSON, BRADY Austin, Texas |
|
|
|||||||||
HOELSCHER, KINLEY Roscoe, Texas |
|
|
|||||||||
HOLT, HADLEY Clifton, Texas |
|
|
|||||||||
KEYS, EMILY Scurry, Texas |
|
|
|||||||||
KING, LANE Millsap, Texas |
|
|
|||||||||
LANDY, JAYDEN Marlin, Texas |
|
|
|||||||||
MARTINEZ, ASHLYN La Pryor, Texas |
|
|
|||||||||
MCAFEE, MACIE Quinlan, Texas |
|
|
|||||||||
MCCOMB, AVA Gunter, Texas |
|
|
|||||||||
MOORE, GRACE San Angelo, Texas |
|
|
|||||||||
MORRIS, PAISLEY Lubbock, Texas |
|
|
|||||||||
MOWREY, PIPER Sanderson, Texas |
|
|
|||||||||
MURDOCK, AUBREY Canton, Texas |
|
|
|||||||||
NORTHRIP, CHARLSIE Weatherford, Texas |
|
|
|||||||||
PARKER, CAMERON Merkel, Texas |
|
|
|||||||||
PESINA, KAYDEN Monahans, Texas |
|
|
|||||||||
POOL, MARY QUINN Pontotoc, Texas |
|
|
|||||||||
POWELL, NATALIE Whitewright, Texas |
|
|
|||||||||
RAAB, JACE Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||||||
RAVEN, BRAEDON Spring, Texas |
|
|
|||||||||
RAWSON, AVERY Franklin, Texas |
|
|
|||||||||
REINKOESTER, ASHLEY Katy, Texas |
|
|
|||||||||
RIVERA, LUKE Sanderson, Texas |
|
|
|||||||||
ROGERS, TRACI Winnsboro, Texas |
|
|
|||||||||
SHEDD, DYLAN Lubbock, Texas |
|
|
|||||||||
SLOVER, VIOLA Lubbock, Texas |
|
|
|||||||||
SOUTHERLAND, COOPER Colorado City, Texas |
|
|
|||||||||
TORRES, MASON Van Horn, Texas |
|
|
|||||||||
VOLDEN, CAYDEN Wharton, Texas |
|
|
|||||||||
WENDT, KYLER College Sta, Texas |
|
|
|||||||||
WERNE, ELISSA Weatherford, Texas |
|
|
|||||||||
WILSON, ABIGAIL Deer Park, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Goat | |||||||||||
Class: 3 - Market Goat | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AYERS, JAYTON Slaton, Texas |
|
|
|||||||||
BOWERS, BRETT Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||||||
BRASIER, ASHLYNN Midlothian, Texas |
|
|
|||||||||
BRITTON, KATHERINE Fate, Texas |
|
|
|||||||||
BURLESON, MADISYN Lovelady, Texas |
|
|
|||||||||
CALLAWAY, LILLIE Snyder, Texas |
|
|
|||||||||
CLOE, ABIGAIL New Braunfels, Texas |
|
|
|||||||||
COSBY, BRISTOL Richards, Texas |
|
|
|||||||||
COX, GRACIE Canyon, Texas |
|
|
|||||||||
DAVIS, RAELEE Scurry, Texas |
|
|
|||||||||
DOWNS, GRAYSON Whitesboro, Texas |
|
|
|||||||||
GARZA, ERIK Midway, Texas |
|
|
|||||||||
GEISTWEIDT, SYDNEY Doss, Texas |
|
|
|||||||||
HAYNES, ELLA Brownwood, Texas |
|
|
|||||||||
HENDERSON, EUGENE JACK Austin, Texas |
|
|
|||||||||
HOHENBERGER, HESTON Johnson City, Texas |
|
|
|||||||||
HYAN, LAUREN Montgomery, Texas |
|
|
|||||||||
IMEL, BRIANNA Spring, Texas |
|
|
|||||||||
JOHNSON, CAMBERLEE Mount Vernon, Texas |
|
|
|||||||||
KELM, REECE Seguin, Texas |
|
|
|||||||||
LEMON, COOPER Oklaunion, Texas |
|
|
|||||||||
MABERRY, LEVI Hamlin, Texas |
|
|
|||||||||
MARTIN, KYNSLEE Scurry, Texas |
|
|
|||||||||
MEREDITH, RYLIE Tomball, Texas |
|
|
|||||||||
MUNDEN, GEORGIA Merkel, Texas |
|
|
|||||||||
MURPHY, KALAN Poolville, Texas |
|
|
|||||||||
NEWTON, CHLOE San Antonio, Texas |
|
|
|||||||||
O'BRIEN, TARYN Sinton, Texas |
|
|
|||||||||
PIEPER, ASHLYN Cypress, Texas |
|
|
|||||||||
POST, ELLA Grapeland, Texas |
|
|
|||||||||
PRUNEDA, LAELA Helotes, Texas |
|
|
|||||||||
PUGH, ABBIE Crandall, Texas |
|
|
|||||||||
RENFROE, WYATT Alpine, Texas |
|
|
|||||||||
SCHARFF, SABRINA Katy, Texas |
|
|
|||||||||
SCHOPPE, JAYDEN Spring, Texas |
|
|
|||||||||
SCOTT, KILEIGH Cypress, Texas |
|
|
|||||||||
STADELBACHER, ASHLYN Kingwood, Texas |
|
|
|||||||||
STRUBE, BERKLEY San Angelo, Texas |
|
|
|||||||||
WATERS, KARLEE Centerville, Texas |
|
|
|||||||||
WATTS, CHRISTINA Brady, Texas |
|
|
|||||||||
WILLIAMS, AUBREY Ben Wheeler, Texas |
|
|
|||||||||
WILLIAMS, JORDAN La Vernia, Texas |
|
|
|||||||||
WORK, EMMA Nacogdoches, Texas |
|
|
|||||||||
WORK, EMORY Nacogdoches, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Goat | |||||||||||
Class: 4 - Market Goat | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ALLEN, BRADY Pollok, Texas |
|
|
|||||||||
ALLEN, KIMBER Pollok, Texas |
|
|
|||||||||
ARELLANO, KIARHA Cleburne, Texas |
|
|
|||||||||
ARNOLD, ADELYN Montgomery, Texas |
|
|
|||||||||
BEATY IV, WILLIAM Mason, Texas |
|
|
|||||||||
BOOK, PAYZLEE Eola, Texas |
|
|
|||||||||
CALHOUN, GAGE De Leon, Texas |
|
|
|||||||||
CALLAWAY, LAUREN Snyder, Texas |
|
|
|||||||||
COUFAL, ELLA Fairfield, Texas |
|
|
|||||||||
COX, LANEY Canyon, Texas |
|
|
|||||||||
DATTOLA, GABRIELLA Rhome, Texas |
|
|
|||||||||
DAY, ASHLYNN Del Rio, Texas |
|
|
|||||||||
DUNCAN, ADDISON Breckenridge, Texas |
|
|
|||||||||
EPLEY, RAYNA JO Wilson, Texas |
|
|
|||||||||
GEISTWEIDT, ELI Doss, Texas |
|
|
|||||||||
GONZALES, GRANT Helotes, Texas |
|
|
|||||||||
GUZZETTA, SAMANTHA Manvel, Texas |
|
|
|||||||||
HALFMANN, HAYZEN Garden City, Texas |
|
|
|||||||||
HALFMANN, MILES Garden City, Texas |
|
|
|||||||||
HANNAH, JAMES Groveton, Texas |
|
|
|||||||||
HARGROVE, KINSEY Lott, Texas |
|
|
|||||||||
HELL, MCKINLEY New Braunfels, Texas |
|
|
|||||||||
HENDRIX, WESTON Sweetwater, Texas |
|
|
|||||||||
HILL, KENDAL Canadian, Texas |
|
|
|||||||||
HUBNIK, KIERSTEN Cameron, Texas |
|
|
|||||||||
HUDEL, RYAN Floresville, Texas |
|
|
|||||||||
LUEDECKE, ASHLYNN League City, Texas |
|
|
|||||||||
MABERRY, SAYLEIGH Hamlin, Texas |
|
|
|||||||||
MARONEY, KYLIE Alpine, Texas |
|
|
|||||||||
MATTHEWS, RUBY Alpine, Texas |
|
|
|||||||||
MCELROY, MISTY Bryan, Texas |
|
|
|||||||||
MCKAY, ISABEL Wylie, Texas |
|
|
|||||||||
MCLENDON, EMMA Brenham, Texas |
|
|
|||||||||
MCMULLEN, AUDREY Corsicana, Texas |
|
|
|||||||||
PESINA, PAYTON Monahans, Texas |
|
|
|||||||||
POOL, MARY CLARA Pontotoc, Texas |
|
|
|||||||||
PRUNEDA, JAIME Helotes, Texas |
|
|
|||||||||
PRZYBYLSKI, BROOKLYN Sanger, Texas |
|
|
|||||||||
SANSOM, TAYLOR Pinehurst, Texas |
|
|
|||||||||
SCOTT, DREW Round Rock, Texas |
|
|
|||||||||
SHEFFER, JORDON Meridian, Texas |
|
|
|||||||||
VUONG, ADIN Spring, Texas |
|
|
|||||||||
WAGNER, WILLIAM Lenorah, Texas |
|
|
|||||||||
WILLIAMSON, LYNLEE Sanger, Texas |
|
|
|||||||||
WILLSON, HAYLEE Moody, Texas |
|
|
|||||||||
WISE, JOHNSON Brownwood, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Goat | |||||||||||
Class: 5 - Market Goat | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AKINS, PAIZLEE Whitesboro, Texas |
|
|
|||||||||
BERGER, AVA Waxahachie, Texas |
|
|
|||||||||
BETTIGA, EMILY Hico, Texas |
|
|
|||||||||
BIRNEY, MIKAYLA Hondo, Texas |
|
|
|||||||||
BOWEN, ALLIE Weatherford, Texas |
|
|
|||||||||
BOWERS, BRIGGS Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||||||
BROOKS, HANNAH Burnet, Texas |
|
|
|||||||||
CAMPBELL, MASON Queen City, Texas |
|
|
|||||||||
CONTRERAS, EMILY Tomball, Texas |
|
|
|||||||||
DYKES, SOPHIA League City, Texas |
|
|
|||||||||
ELLISON, BROOKE Lexington, Texas |
|
|
|||||||||
EVANS, PAISLEE Daingerfield, Texas |
|
|
|||||||||
FRONTERHOUSE, RYLAN Seymour, Texas |
|
|
|||||||||
GREEN, HAVEN Whitewright, Texas |
|
|
|||||||||
HANNAH, MILEY Groveton, Texas |
|
|
|||||||||
HARRINGTON, JOEY Meadow, Texas |
|
|
|||||||||
HAYNES, ALLIE Brownwood, Texas |
|
|
|||||||||
HERNANDEZ, MORGAN Buda, Texas |
|
|
|||||||||
HOGG, BRYNLEE Wolfforth, Texas |
|
|
|||||||||
HORTON, ASHLIN Tomball, Texas |
|
|
|||||||||
JARESH, JAYCE Whitesboro, Texas |
|
|
|||||||||
JOHNSON, DANIELLE Junction, Texas |
|
|
|||||||||
KELLEY, OLIVIA Lone Oak, Texas |
|
|
|||||||||
KIRKWOOD, LOGAN Adkins, Texas |
|
|
|||||||||
MARKS, EMMA Gunter, Texas |
|
|
|||||||||
MASON, KATY Kilgore, Texas |
|
|
|||||||||
MCCULLOCH, MADISON Weatherford, Texas |
|
|
|||||||||
MCPHAUL, RAIDER Big Lake, Texas |
|
|
|||||||||
MEADOWS, MACY Abilene, Texas |
|
|
|||||||||
MENSER, LUKE Gunter, Texas |
|
|
|||||||||
MYERS, KELSIE Richwood, Texas |
|
|
|||||||||
NEWCOMB, ELLIE Cypress, Texas |
|
|
|||||||||
NEWCOMB, NOLAN Cypress, Texas |
|
|
|||||||||
OROSCO, KAYLA Raymondville, Texas |
|
|
|||||||||
PATTERSON, JAYEL Crosby, Texas |
|
|
|||||||||
PERKINS, ARIANA Fort Worth, Texas |
|
|
|||||||||
POSEY, CAMDEN San Antonio, Texas |
|
|
|||||||||
REYNOLDS, MAKENZI Bellevue, Texas |
|
|
|||||||||
ROBERSON, KENLI Dublin, Texas |
|
|
|||||||||
ROEDER, BRYLIE Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||||||
ROMANS, BRANDON Cypress, Texas |
|
|
|||||||||
SONIER, AYDEN Alvin, Texas |
|
|
|||||||||
SORENSEN, KARLEE Hillsboro, Texas |
|
|
|||||||||
SUTTON, LAURYN Hillsboro, Texas |
|
|
|||||||||
WALKER, AVERI Uvalde, Texas |
|
|
|||||||||
WEISHUHN, JETT Paint Rock, Texas |
|
|
|||||||||
WESTBROOK, CASSIDY Aquilla, Texas |
|
|
|||||||||
WINDHAM, COLTON Penelope, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Goat | |||||||||||
Class: 6 - Market Goat | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ALLENSWORTH, AVA Bryan, Texas |
|
|
|||||||||
BAYLOR, CASEY Spring, Texas |
|
|
|||||||||
BECKER, BRAXON Normanna, Texas |
|
|
|||||||||
BLUE, BRAZOS Clifton, Texas |
|
|
|||||||||
BURCH, AVA Lovelady, Texas |
|
|
|||||||||
COUFAL, COLE Fairfield, Texas |
|
|
|||||||||
ELLIS, TRYSTIN Azle, Texas |
|
|
|||||||||
EVANS, MCKENZIE Burnet, Texas |
|
|
|||||||||
HAYES, TYLER Tomball, Texas |
|
|
|||||||||
HENSLEY, CORINN Crane, Texas |
|
|
|||||||||
HOELSCHER, RAELYE Moody, Texas |
|
|
|||||||||
HOSEK, TROIT Hobson, Texas |
|
|
|||||||||
HOWE, AYDEN Cuero, Texas |
|
|
|||||||||
HUGGINS , EVELYN Hallsville, Texas |
|
|
|||||||||
JOUETT, KATIE Terrell, Texas |
|
|
|||||||||
KENNEDY, BRENDAN Buffalo, Texas |
|
|
|||||||||
KIRKWOOD, CALEB Adkins, Texas |
|
|
|||||||||
LIPKA, JULIE Center Point, Texas |
|
|
|||||||||
MOCK, BLAZE Stephenville, Texas |
|
|
|||||||||
NEWSOM, CYDNEY Rocksprings, Texas |
|
|
|||||||||
PIEPER, LACEY Cypress, Texas |
|
|
|||||||||
POWELL, BRECKLYN Wellington, Texas |
|
|
|||||||||
RANEY, GRACIE Big Spring, Texas |
|
|
|||||||||
REIS, ZACH Wichita Falls, Texas |
|
|
|||||||||
ROEDER, BRODIE Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||||||
ROGERS, KARLIE Montgomery, Texas |
|
|
|||||||||
RUIZ, JASMINE Cleburne, Texas |
|
|
|||||||||
SCHWARTZ, EMY Garden City, Texas |
|
|
|||||||||
SHADROCK, ZANE La Coste, Texas |
|
|
|||||||||
SIFUENTES, KRISTA Helotes, Texas |
|
|
|||||||||
SLAYDON, STRYKER Vernon, Texas |
|
|
|||||||||
STAGNER, PEARL Helotes, Texas |
|
|
|||||||||
STOCKWELL, HUNTER Lexington, Texas |
|
|
|||||||||
STRUBE, STRATLEY San Angelo, Texas |
|
|
|||||||||
TOMAS, COLLIN Kingwood, Texas |
|
|
|||||||||
TRAMEL, EVELYN Fort Worth, Texas |
|
|
|||||||||
UMPHENOUR, AMELIA Huntsville, Texas |
|
|
|||||||||
WESTBROOK, KYNSLEE Whitesboro, Texas |
|
|
|||||||||
WHITLEY, ABBIE Lott, Texas |
|
|
|||||||||
WILLIAMS, JAYLEN Marlin, Texas |
|
|
|||||||||
YOUNGBLOOD, KAITLIN Scurry, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Goat | |||||||||||
Class: 7 - Market Goat | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ALEXANDER, COY Huntsville, Texas |
|
|
|||||||||
BAILEY, KRISTOPHER Houston, Texas |
|
|
|||||||||
BAKER, CARTER Cypress, Texas |
|
|
|||||||||
BECKER, BRAYDEN Normanna, Texas |
|
|
|||||||||
BETTIGA, AUDREY Hico, Texas |
|
|
|||||||||
BLAIN , KAILEIGH Denton, Texas |
|
|
|||||||||
BRELAND, ADDISON Cypress, Texas |
|
|
|||||||||
BROOKS, FORD Burnet, Texas |
|
|
|||||||||
CASAS, ZACHARY Huffman, Texas |
|
|
|||||||||
CHRISTIAN, WHITNEY Miles, Texas |
|
|
|||||||||
COLEMAN, ADDISON Lorena, Texas |
|
|
|||||||||
CONTRERAS, MILEY Fairfield, Texas |
|
|
|||||||||
CRUISE, GRACIE Cypress, Texas |
|
|
|||||||||
DOMINGUEZ, ANGELA Laredo, Texas |
|
|
|||||||||
DRISKELL, TY Athens, Texas |
|
|
|||||||||
ELLIS, HARPER Canton, Texas |
|
|
|||||||||
EVANS, COOPER Burnet, Texas |
|
|
|||||||||
FOWLER, PAIYZLEE Weatherford, Texas |
|
|
|||||||||
GANTZ, ELORA Madisonville, Texas |
|
|
|||||||||
GEORGE, EMILY Baytown, Texas |
|
|
|||||||||
GOMEZ, KAY'D Stephenville, Texas |
|
|
|||||||||
HUFFMAN, KILEY Iraan, Texas |
|
|
|||||||||
KETCHUM, ADDIE Stephenville, Texas |
|
|
|||||||||
KOEPPEN, OTTO Alvin, Texas |
|
|
|||||||||
LAMAR, RYLIE Henrietta, Texas |
|
|
|||||||||
MCLEOD, KATHRYN Weatherford, Texas |
|
|
|||||||||
NORRIS, KYLE Conroe, Texas |
|
|
|||||||||
O'NEILL, HOLLY Montgomery, Texas |
|
|
|||||||||
ODOM, SOPHIA Orange, Texas |
|
|
|||||||||
PELLERIN, HUNTER La Vernia, Texas |
|
|
|||||||||
PELSER, TRAVIS Tomball, Texas |
|
|
|||||||||
STEPHENSON, CUTTER Paradise, Texas |
|
|
|||||||||
STULTZ, JON WESLEY Christoval, Texas |
|
|
|||||||||
TRUJILLO, BIANCA Houston, Texas |
|
|
|||||||||
VASQUEZ, JOSUE Del Rio, Texas |
|
|
|||||||||
WATERS, AVERY Buffalo, Texas |
|
|
|||||||||
WATKINS, HAYDEN Canyon, Texas |
|
|
|||||||||
WEISHUHN, JACE Paint Rock, Texas |
|
|
|||||||||
WIELAND, BRILEY Yorktown, Texas |
|
|
|||||||||
WILLIAMSON, ASHLYN San Angelo, Texas |
|
|
|||||||||
WRIGHT, FAITH Boerne, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Goat | |||||||||||
Class: 8 - Market Goat | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BAUER, CARLTON LUKE Red Rock, Texas |
|
|
|||||||||
BIERSTEDT, MAEZEY Seguin, Texas |
|
|
|||||||||
BOWLES, RAUSTIN Floresville, Texas |
|
|
|||||||||
BRISCOE, DYLAN Longview, Texas |
|
|
|||||||||
BRUMMOND, REVEN Magnolia, Texas |
|
|
|||||||||
BYARS-COSBY, BROOKLYN Richards, Texas |
|
|
|||||||||
CHRISTIAN, WILL Miles, Texas |
|
|
|||||||||
CHURCH, HUNTER Mc Dade, Texas |
|
|
|||||||||
CHURCH, KAYDEN Mc Dade, Texas |
|
|
|||||||||
CLAUSSEN, MCKENZIE League City, Texas |
|
|
|||||||||
CROWNOVER, KEATON Chillicothe, Texas |
|
|
|||||||||
DOWNS, REAGAN Whitesboro, Texas |
|
|
|||||||||
DRISKELL, RAELYN Athens, Texas |
|
|
|||||||||
ELIZONDO, SAVANNA Webberville, Texas |
|
|
|||||||||
FISHER, AVERY Wills Point, Texas |
|
|
|||||||||
FISHER, MICAH Gunter, Texas |
|
|
|||||||||
FOWLER, PAISLEY Weatherford, Texas |
|
|
|||||||||
FREEL, EMMA Splendora, Texas |
|
|
|||||||||
GANN, DEACON Iowa Park, Texas |
|
|
|||||||||
GARNER, KAITLYN Blue Ridge, Texas |
|
|
|||||||||
GROHN-JORDAN, ABIGAIL Humble, Texas |
|
|
|||||||||
HALFMANN, MASON Garden City, Texas |
|
|
|||||||||
HARDY, BRALEY Brownsboro, Texas |
|
|
|||||||||
HENSLEY, ISAAC Crane, Texas |
|
|
|||||||||
HUGGINS, SARAH Hallsville, Texas |
|
|
|||||||||
HUMPHREY, DARCY Hughes Spgs, Texas |
|
|
|||||||||
KIRKWOOD, HUNTER Adkins, Texas |
|
|
|||||||||
KRIEG, GUNNAR Vernon, Texas |
|
|
|||||||||
LASSITER BLASS, CAYLEA Garden Ridge, Texas |
|
|
|||||||||
LEWIS, HEITH Springtown, Texas |
|
|
|||||||||
MACH, RAEDYN Cypress, Texas |
|
|
|||||||||
MARTIN , AUDREY League City, Texas |
|
|
|||||||||
MATNEY, KINSEY Cypress, Texas |
|
|
|||||||||
MAYES, AUBREY Fort Worth, Texas |
|
|
|||||||||
MILLER, REAGAN Seagraves, Texas |
|
|
|||||||||
NEWELL, CAYSON Burlington, Texas |
|
|
|||||||||
PANTOJA, LEANNA Crowley, Texas |
|
|
|||||||||
REED, ALANA Poolville, Texas |
|
|
|||||||||
RICHARDS, CHEYANNE Friendswood, Texas |
|
|
|||||||||
SCHWARTZ, WILLOW Tomball, Texas |
|
|
|||||||||
SNODGRASS, CHLOE Mt Pleasant, Texas |
|
|
|||||||||
STAGNER, DEACON Helotes, Texas |
|
|
|||||||||
TURNER, EMMA Robinson, Texas |
|
|
|||||||||
WALKER, JOEL Tomball, Texas |
|
|
|||||||||
WALKER, ZANE Ovalo, Texas |
|
|
|||||||||
WATKINS, LOGAN Canyon, Texas |
|
|
|||||||||
WHITE, BRANDON Burleson, Texas |
|
|
|||||||||
WIEDECKER, NAOMI North Zulch, Texas |
|
|
|||||||||
WILSON, MATTIE New Waverly, Texas |
|
|
|||||||||
YOUNG, JADA Trenton, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Goat | |||||||||||
Class: 9 - Market Goat | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ALTOM, KYLIE Springtown, Texas |
|
|
|||||||||
BAILEY, DYLAN Cleveland, Texas |
|
|
|||||||||
BATEMAN, AUBREY Coolidge, Texas |
|
|
|||||||||
BAYS, CLEGG Axtell, Texas |
|
|
|||||||||
BERGIN, KAISYN Burkburnett, Texas |
|
|
|||||||||
BIERSTEDT, BRENLEY Seguin, Texas |
|
|
|||||||||
BLAND, BRAYDEN Ponder, Texas |
|
|
|||||||||
BOYD, WILLIAM Prairie Hill, Texas |
|
|
|||||||||
BURCH, BRAYSON Stephenville, Texas |
|
|
|||||||||
BYNUM, EMILY Henderson, Texas |
|
|
|||||||||
CHRISTOPH, JACE Lufkin, Texas |
|
|
|||||||||
COWLEY, MAKENNA Amarillo, Texas |
|
|
|||||||||
ERICKSON, DREW Allen, Texas |
|
|
|||||||||
FRANKLIN, HUDSON Shallowater, Texas |
|
|
|||||||||
HARRISON, EMILLIE Madisonville, Texas |
|
|
|||||||||
HENDLER, JOSEPH Iola, Texas |
|
|
|||||||||
HOWELL, BROOKLYN Spring Branch, Texas |
|
|
|||||||||
KIESON, KERRIGAN Comanche, Texas |
|
|
|||||||||
KIRKSCEY, CHANDLER Belton, Texas |
|
|
|||||||||
KIZER, GILLIAN North Zulch, Texas |
|
|
|||||||||
LACY, BRYLEE Sherman, Texas |
|
|
|||||||||
LIPKA, ALICE Center Point, Texas |
|
|
|||||||||
LOWE, HUNTER Millersview, Texas |
|
|
|||||||||
MAYES, STRAN Fort Worth, Texas |
|
|
|||||||||
MULLINS, ALEXIA Combine, Texas |
|
|
|||||||||
OSBOURN, EMMA Llano, Texas |
|
|
|||||||||
PALMER, OLIVIA Red Oak, Texas |
|
|
|||||||||
PARKER, ALLISON Dublin, Texas |
|
|
|||||||||
PERDUE, KAYLIE Cleveland, Texas |
|
|
|||||||||
PETERS, TORI Alvin, Texas |
|
|
|||||||||
POOL, CASSIDY Richards, Texas |
|
|
|||||||||
POWELL, AVERY Justin, Texas |
|
|
|||||||||
RHODES, GARRETT North Zulch, Texas |
|
|
|||||||||
RIOJAS, AMY Laredo, Texas |
|
|
|||||||||
ROACH, MAKAYLA Overton, Texas |
|
|
|||||||||
SCHRAMM, ABREE North Zulch, Texas |
|
|
|||||||||
SEWELL, KYLER Alvin, Texas |
|
|
|||||||||
SPRABERRY, BEN Anson, Texas |
|
|
|||||||||
SPRABERRY, STELLA Anson, Texas |
|
|
|||||||||
STULTZ, HADLEY Christoval, Texas |
|
|
|||||||||
WILLIAMS, GRACEN Brady, Texas |
|
|
|||||||||
WILSON, INAYA Forney, Texas |
|
|
|||||||||
WINTER, LUCAS Gorman, Texas |
|
|
|||||||||
WISE, HOLDEN Brownwood, Texas |
|
|
|||||||||
WRIGHT, ELIZABETH Boerne, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Lamb | |||
Market Lamb | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, MARKET / Market Lamb | |||||||||||
Class: 1 - Dorper | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AARDAL, KELLIN Hico, Texas |
|
|
|||||||||
ALBERTS, LOGAN Stanton, Texas |
|
|
|||||||||
ANDRADE, ANDREA Terrell, Texas |
|
|
|||||||||
BANALES, GABRIELA Terrell, Texas |
|
|
|||||||||
CANTRELL, SLATON Chico, Texas |
|
|
|||||||||
CASTIGLIONE, CARMELA Aubrey, Texas |
|
|
|||||||||
CASTIGLIONE, NICO Aubrey, Texas |
|
|
|||||||||
DEAR, ADDISON Ponder, Texas |
|
|
|||||||||
DILLARD, GRAY Farmersville, Texas |
|
|
|||||||||
GAMMILL, GRETA Poolville, Texas |
|
|
|||||||||
HERENANDEZ, KARTER Jarrell, Texas |
|
|
|||||||||
HOHENBERGER, HESTON Johnson City, Texas |
|
|
|||||||||
HOLMES, LANDON Mountain Home, Texas |
|
|
|||||||||
JOHNSON, CLAIRE Midlothian, Texas |
|
|
|||||||||
JOHNSON, HADLEY Castroville, Texas |
|
|
|||||||||
LASTLY, LANEY Mason, Texas |
|
|
|||||||||
NORTHRIP, CAMBRIE Weatherford, Texas |
|
|
|||||||||
PADGETT, KNOX Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||||||
RAVEN, BRAEDON Spring, Texas |
|
|
|||||||||
SCOGGINS, GIDDEON Lorena, Texas |
|
|
|||||||||
SCOGGINS, WYATT Lorena, Texas |
|
|
|||||||||
SILVERS, STATEN Junction, Texas |
|
|
|||||||||
TURNER, GRAYSON Krum, Texas |
|
|
|||||||||
VOLK, EMMA Killeen, Texas |
|
|
|||||||||
WILLIAMS, BROOKLYN Lubbock, Texas |
|
|
|||||||||
WILLSON, HAYLEE Moody, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Lamb | |||||||||||
Class: 2 - Dorper | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ALTOM, KYLIE Springtown, Texas |
|
|
|||||||||
BLAND, BLAKELY Ponder, Texas |
|
|
|||||||||
BLANTON, RYLEE Bangs, Texas |
|
|
|||||||||
BLUE, BRAZOS Clifton, Texas |
|
|
|||||||||
BOWERS, BRETT Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||||||
BROYLES, KIMBREA Mason, Texas |
|
|
|||||||||
BURNS, KYLEE Eastland, Texas |
|
|
|||||||||
CHESSHIR, SYDNI Floydada, Texas |
|
|
|||||||||
DICKISON, QUINN Sterling City, Texas |
|
|
|||||||||
GARDNER, CHARLIE Perrin, Texas |
|
|
|||||||||
HANLEY, PAYTON Cherokee, Texas |
|
|
|||||||||
HOELSCHER, RAELYE Moody, Texas |
|
|
|||||||||
JAGER, WYATT Waco, Texas |
|
|
|||||||||
KILCREASE, ZOIE Meridian, Texas |
|
|
|||||||||
MCCORMICK, BRYNNLEY Willow Park, Texas |
|
|
|||||||||
MCCULLOCH, MADISON Weatherford, Texas |
|
|
|||||||||
MERRITT, HALIEY Lorena, Texas |
|
|
|||||||||
MOORE, HUDSON Dublin, Texas |
|
|
|||||||||
MOSTYN, BRYNDAL Llano, Texas |
|
|
|||||||||
PERKINS, ARIANA Fort Worth, Texas |
|
|
|||||||||
POTTER, KEAGAN Mason, Texas |
|
|
|||||||||
RODRIGUEZ, AUBREE Rio Grande Cy, Texas |
|
|
|||||||||
ROEDER, BRODIE Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||||||
ROEDER, BRYLIE Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||||||
SCOGGINS, CALEE Lorena, Texas |
|
|
|||||||||
SLAYTON, EMMA Brookesmith, Texas |
|
|
|||||||||
WESTBROOK, CASSIDY Aquilla, Texas |
|
|
|||||||||
WINDHAM, COLTON Penelope, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Lamb | |||||||||||
Class: 3 - Finewool | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ALBERTS, LILLIAN Stanton, Texas |
|
|
|||||||||
BARLOW, RYLEE La Vernia, Texas |
|
|
|||||||||
BARRETT, RYLEE San Angelo, Texas |
|
|
|||||||||
BENNETT, RAYGAN N Richlnd Hls, Texas |
|
|
|||||||||
BOLES, EMERSON San Antonio, Texas |
|
|
|||||||||
DOREMUS, HUDSON Brownwood, Texas |
|
|
|||||||||
DUNCAN, JACK Lometa, Texas |
|
|
|||||||||
ETHEREDGE, ALEX Roscoe, Texas |
|
|
|||||||||
KACZYK, BREANNA Novice, Texas |
|
|
|||||||||
KEY, KINSEY Harper, Texas |
|
|
|||||||||
MEYER, LANDRY Blanco, Texas |
|
|
|||||||||
MILLER, JAYLAN Dalhart, Texas |
|
|
|||||||||
MOORE, GARNER Spring, Texas |
|
|
|||||||||
PALMER, CADE Coleman, Texas |
|
|
|||||||||
RAINES, QUINCY Dripping Spgs, Texas |
|
|
|||||||||
SMITH, SAVANNAH Spring, Texas |
|
|
|||||||||
SMITHWICK, CURRY Miles, Texas |
|
|
|||||||||
VAN METER, BRISTOL Midland, Texas |
|
|
|||||||||
WOLSEY, KAELYN Harper, Texas |
|
|
|||||||||
YARBROUGH , JOHN Midlothian, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Lamb | |||||||||||
Class: 4 - Finewool | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BARRETT, PRESLEE San Angelo, Texas |
|
|
|||||||||
BLANEK, EMERSYN San Angelo, Texas |
|
|
|||||||||
BOLES, PAYTON San Antonio, Texas |
|
|
|||||||||
BRUMMOND, REVEN Magnolia, Texas |
|
|
|||||||||
BRYANT, OWEN Riviera, Texas |
|
|
|||||||||
COOK, ROYCE Ballinger, Texas |
|
|
|||||||||
EPPERSON, WHITTLEY Midkiff, Texas |
|
|
|||||||||
HOWELL, BROOKLYN Spring Branch, Texas |
|
|
|||||||||
JAROSEK, JAXON Temple, Texas |
|
|
|||||||||
KILLAM, ADDISYN San Angelo, Texas |
|
|
|||||||||
MACIAS, ELIAN San Juan, Texas |
|
|
|||||||||
MADDOX, CARLEE Tomball, Texas |
|
|
|||||||||
MORRIS, MACY Salado, Texas |
|
|
|||||||||
NEAL, TRISTAN Smyer, Texas |
|
|
|||||||||
PACK, MOLLY Azle, Texas |
|
|
|||||||||
PALMER, CHASE Coleman, Texas |
|
|
|||||||||
PANTOJA, LEANNA Crowley, Texas |
|
|
|||||||||
RAMIREZ, ALMA Pflugerville, Texas |
|
|
|||||||||
WILK, GRACIE Springtown, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Lamb | |||||||||||
Class: 5 - Finewool Cross | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
COOK, SAMANTHA Corsicana, Texas |
|
|
|||||||||
CRANFORD, COLSTON Gary, Texas |
|
|
|||||||||
DAVIS, ADDYSON Glen Rose, Texas |
|
|
|||||||||
DAVIS, OLIVIA Bryan, Texas |
|
|
|||||||||
ETHEREDGE, DAVIS Roscoe, Texas |
|
|
|||||||||
FAZ, EILEEN Kaufman, Texas |
|
|
|||||||||
FULLINGIM, SEBASTIAN Ozona, Texas |
|
|
|||||||||
GARZA, JAZMIN Weslaco, Texas |
|
|
|||||||||
GEISTWEIDT, EMMA Harper, Texas |
|
|
|||||||||
HALFMANN, MILES Garden City, Texas |
|
|
|||||||||
HARTMAN, SILAS Dalhart, Texas |
|
|
|||||||||
HOFSTETTER, MAKENSIE Crowley, Texas |
|
|
|||||||||
HRUSKA, JAKE Big Lake, Texas |
|
|
|||||||||
JARAMILLO, JAZMIN Royse City, Texas |
|
|
|||||||||
KRIPPENDORF, LIVVY New Braunfels, Texas |
|
|
|||||||||
MCAREE, COLBY Alba, Texas |
|
|
|||||||||
MOLINA, JIMENA Eagle Pass, Texas |
|
|
|||||||||
RENTSCHLER, LORETTA Trent, Texas |
|
|
|||||||||
SCHULZE, OWEN Boerne, Texas |
|
|
|||||||||
SHRADER, COLBY Spring, Texas |
|
|
|||||||||
WALKER, ABIGALE Clifton, Texas |
|
|
|||||||||
WILEY, BROOKLYN Seguin, Texas |
|
|
|||||||||
WILSON, TYNLEA Early, Texas |
|
|
|||||||||
WIREBAUGH, PEYTON New Braunfels, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Lamb | |||||||||||
Class: 6 - Finewool Cross | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BACCUS, JETT Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||||||
BELT, PIPER Aledo, Texas |
|
|
|||||||||
BRISTER, BRADY Sanger, Texas |
|
|
|||||||||
COLLINS, MATTHEW Idalou, Texas |
|
|
|||||||||
COOK, LAINEE Slaton, Texas |
|
|
|||||||||
COOLEY, STONEY Ovalo, Texas |
|
|
|||||||||
COX, QUENTIN Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||||||
FEASTER, JILLISSA Alvarado, Texas |
|
|
|||||||||
KILLAM, KARTER San Angelo, Texas |
|
|
|||||||||
MCCLINTOCK, MCKENNA Ingram, Texas |
|
|
|||||||||
MCMAKIN, ASHLYNN Baytown, Texas |
|
|
|||||||||
MOLINA, ANAHI Eagle Pass, Texas |
|
|
|||||||||
MORRIS, CARTER Salado, Texas |
|
|
|||||||||
OSBOURN, EMMA Llano, Texas |
|
|
|||||||||
POST, ELLA Grapeland, Texas |
|
|
|||||||||
REA, ELLA PROSISE San Angelo, Texas |
|
|
|||||||||
SMITH, HANNAH Coleman, Texas |
|
|
|||||||||
SPRABERRY, BEN Anson, Texas |
|
|
|||||||||
TRAVIS , KANNON Meridian, Texas |
|
|
|||||||||
TUTTLE, HAYDEN Gorman, Texas |
|
|
|||||||||
WEIKERT, JENNA Willow Park, Texas |
|
|
|||||||||
WINSTEAD, PAIGE Springtown, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Lamb | |||||||||||
Class: 7 - Southdown | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BARRETT, ALLIE San Angelo, Texas |
|
|
|||||||||
BROCK, MILEY Stagecoach, Texas |
|
|
|||||||||
CARNES, MORGAN Seguin, Texas |
|
|
|||||||||
CONN, VANESSA Tomball, Texas |
|
|
|||||||||
DILLARD, ALISON Farmersville, Texas |
|
|
|||||||||
DILLARD, CARSON Farmersville, Texas |
|
|
|||||||||
DRUMMOND, WHITNEY Taylor, Texas |
|
|
|||||||||
GUERRA, JASE Alamo, Texas |
|
|
|||||||||
HAHN, ADDISON Doss, Texas |
|
|
|||||||||
HAWS, JOELY Kenedy, Texas |
|
|
|||||||||
HAWS, WRYDER Skidmore, Texas |
|
|
|||||||||
JACKSON, HADLEY Jacksboro, Texas |
|
|
|||||||||
JACKSON, HARPER Jacksboro, Texas |
|
|
|||||||||
KOETHER, KHLOE Hamilton, Texas |
|
|
|||||||||
KONCABA, TORI Hutto, Texas |
|
|
|||||||||
LEWIS, HEITH Springtown, Texas |
|
|
|||||||||
LIRA, BRISTOL Cleveland, Texas |
|
|
|||||||||
MCAFEE, KAYSON Quinlan, Texas |
|
|
|||||||||
MCAFEE, MACIE Quinlan, Texas |
|
|
|||||||||
MESSENGER, ADDISON Anna, Texas |
|
|
|||||||||
MOORE, WESLEY Baytown, Texas |
|
|
|||||||||
NOLES, SAWYER Aubrey, Texas |
|
|
|||||||||
NORTHRIP, CHARLSIE Weatherford, Texas |
|
|
|||||||||
PASCHALL, CHLOE Georgetown, Texas |
|
|
|||||||||
POWELL, TESSA Cypress, Texas |
|
|
|||||||||
SCHNEIDER, KAYLA Spring, Texas |
|
|
|||||||||
SHIPMAN, GUNNER Grandview, Texas |
|
|
|||||||||
SILVA, ALYSSA Houston, Texas |
|
|
|||||||||
SINGLETON, ARRIAT Pendleton, Texas |
|
|
|||||||||
SMITH, ZOEY Garland, Texas |
|
|
|||||||||
STEPHENSON, KARSTEN Paradise, Texas |
|
|
|||||||||
VAN DYK, GRACIE Sanger, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Lamb | |||||||||||
Class: 8 - Southdown | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BETSWORTH, BROOKE New Braunfels, Texas |
|
|
|||||||||
BOWERS, BRIGGS Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||||||
BYRNE, GABRIELLE Houston, Texas |
|
|
|||||||||
CALDERON, DIEGO Weslaco, Texas |
|
|
|||||||||
CATHEY, NAYELI Fort Worth, Texas |
|
|
|||||||||
CLEM, CHLOE Tahoka, Texas |
|
|
|||||||||
CONTRERAS, MADISON Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||||||
COOK, PARKER Ballinger, Texas |
|
|
|||||||||
CROSSAN, JACE Alvarado, Texas |
|
|
|||||||||
ERWIN, ELLIS Lubbock, Texas |
|
|
|||||||||
FAIR, COULTER Bryan, Texas |
|
|
|||||||||
HARBOUR, TREY Gatesville, Texas |
|
|
|||||||||
HARPER, LEVI Goldthwaite, Texas |
|
|
|||||||||
HIX, BECK Happy, Texas |
|
|
|||||||||
HOLT, HADLEY Clifton, Texas |
|
|
|||||||||
ICE, HAYDEN Iraan, Texas |
|
|
|||||||||
IRWIN, KATY-LYNN Tomball, Texas |
|
|
|||||||||
MCKIBBEN, CALLEN Bryan, Texas |
|
|
|||||||||
MCKIBBEN, SHELBY Bryan, Texas |
|
|
|||||||||
MENDOZA, ISABELLA Justin, Texas |
|
|
|||||||||
MUTINA, EMMALEE Waco, Texas |
|
|
|||||||||
PARSONS, KAYLA Spring, Texas |
|
|
|||||||||
RICHARDSON, BRYNDEN Farmersville, Texas |
|
|
|||||||||
RICHARDSON, BRYSON Farmersville, Texas |
|
|
|||||||||
ROSCHETZKY, AUBREY Lamesa, Texas |
|
|
|||||||||
SCHULZE, REID Boerne, Texas |
|
|
|||||||||
SINGLETON, RILEY Pendleton, Texas |
|
|
|||||||||
SMITH, SIENNA Fredonia, Texas |
|
|
|||||||||
SOMMERS, RICHARD Terrell, Texas |
|
|
|||||||||
STURGESS, CHISOM Tulia, Texas |
|
|
|||||||||
WILLIAMS, GRACELYNN Decatur, Texas |
|
|
|||||||||
WILSON, BRAYLEE Hamilton, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Lamb | |||||||||||
Class: 9 - Southdown | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BARRON, BRAYDEN Grapeland, Texas |
|
|
|||||||||
BROGDON, ELIZABETH Jacksboro, Texas |
|
|
|||||||||
CONNER, JACOB Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||||||
FOSTER, BRADDOCK Farwell, Texas |
|
|
|||||||||
FOWLER, PAIYZLEE Weatherford, Texas |
|
|
|||||||||
GARCIA, MATTHEW Alamo, Texas |
|
|
|||||||||
GILBERT, AUBREY Magnolia, Texas |
|
|
|||||||||
GUERRERO, CAMAARON George West, Texas |
|
|
|||||||||
HARRIS, MOLLI Idalou, Texas |
|
|
|||||||||
HART, JHETT Claude, Texas |
|
|
|||||||||
HERNANDEZ, MEAGAN Buda, Texas |
|
|
|||||||||
HERNANDEZ, MORGAN Buda, Texas |
|
|
|||||||||
KILKER, KASHLEIGH Weatherford, Texas |
|
|
|||||||||
KLEMAN, JAIDEN San Angelo, Texas |
|
|
|||||||||
KOETHER, KYLER Hamilton, Texas |
|
|
|||||||||
LACY, BRYLEE Sherman, Texas |
|
|
|||||||||
LASKOWSKI, GAGE Cypress, Texas |
|
|
|||||||||
LIRA, RYDER Cleveland, Texas |
|
|
|||||||||
MCASHLAN, MADYSON Santa Fe, Texas |
|
|
|||||||||
MCHENRY , CALEB Chico, Texas |
|
|
|||||||||
NERREN , PAISLEY Huntington, Texas |
|
|
|||||||||
RECKER, OAKLYNN Andrews, Texas |
|
|
|||||||||
RESENDEZ, COOPER Tomball, Texas |
|
|
|||||||||
RESENDEZ, WILLIAM Tomball, Texas |
|
|
|||||||||
ROSCHETZKY, HUNTER Lamesa, Texas |
|
|
|||||||||
ROSCHETZKY, JORDYN Lamesa, Texas |
|
|
|||||||||
SCHULZE, EMMA Boerne, Texas |
|
|
|||||||||
SINGLETON, ASHLEY Center Point, Texas |
|
|
|||||||||
SWEARINGEN, LUKE Huntsville, Texas |
|
|
|||||||||
WILLIAMS, GRACEN Brady, Texas |
|
|
|||||||||
ZAPALAC, RAYLEE Rhome, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Lamb | |||||||||||
Class: 10 - Lightweight Medium Wool | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BERTLING, KEELY Seguin, Texas |
|
|
|||||||||
BROWN, TAYLOR Meridian, Texas |
|
|
|||||||||
BYRD, JAKE Dalhart, Texas |
|
|
|||||||||
CHILDERS, CHANCE Grandview, Texas |
|
|
|||||||||
COCHRAN, CLARA Ropesville, Texas |
|
|
|||||||||
COLLINS, GRACE Cross Roads, Texas |
|
|
|||||||||
CONTRERAS-HUESKE, MAKAYLA Brenham, Texas |
|
|
|||||||||
COOPER, LILLY Alvarado, Texas |
|
|
|||||||||
DAVILA , KADYN Sealy, Texas |
|
|
|||||||||
ECORD, MALLEY Pennington, Texas |
|
|
|||||||||
EILERS, ANTHONY Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||||||
GONZALEZ, MICHAEL Los Ebanos, Texas |
|
|
|||||||||
GUERRERO, MCKENZIE George West, Texas |
|
|
|||||||||
GUSTIN, HANNAH Gatesville, Texas |
|
|
|||||||||
HAUGHTON, JOSIAH Houston, Texas |
|
|
|||||||||
KANNADY, KADEN Scurry, Texas |
|
|
|||||||||
KOCHANSKI, BROOKLYN Valley View, Texas |
|
|
|||||||||
LIBAL, AUDREY Corsicana, Texas |
|
|
|||||||||
NOLES, BERKLEY Aubrey, Texas |
|
|
|||||||||
OLIVER, KHLOE Lorena, Texas |
|
|
|||||||||
PRUITT, CALAN Hillsboro, Texas |
|
|
|||||||||
RAINBOLT, BAILEY Sweetwater, Texas |
|
|
|||||||||
RODRIGUEZ, ALEX Meridian, Texas |
|
|
|||||||||
SANDY, OLIVIA Stephenville, Texas |
|
|
|||||||||
SMITH, ZACHARY College Sta, Texas |
|
|
|||||||||
STURGESS, CHESNEY Tulia, Texas |
|
|
|||||||||
THREET, EMILY Florence, Texas |
|
|
|||||||||
TORRES, AB Meridian, Texas |
|
|
|||||||||
UPWARD, CARTER Houston, Texas |
|
|
|||||||||
WALKER, SHELBY Robstown, Texas |
|
|
|||||||||
WARREN, BROOKE Sunray, Texas |
|
|
|||||||||
WATKINS, CAITLYNN Big Lake, Texas |
|
|
|||||||||
WILKINSON, EVAN Aubrey, Texas |
|
|
|||||||||
WOOTEN, KASEN Bedias, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Lamb | |||||||||||
Class: 11 - Lightweight Medium Wool | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ADAMS, BRELYNN Jacksboro, Texas |
|
|
|||||||||
ADAMS, CONWAY Ledbetter, Texas |
|
|
|||||||||
ADAMS, FALYNN Brownwood, Texas |
|
|
|||||||||
ARNOLD, WYATT Pilot Point, Texas |
|
|
|||||||||
BENALLY, HAIDEN Stanton, Texas |
|
|
|||||||||
BENNETT, TAYELAR Kerens, Texas |
|
|
|||||||||
BETSWORTH, LUKE New Braunfels, Texas |
|
|
|||||||||
BOULWARE, JACKSON Zavalla, Texas |
|
|
|||||||||
BURCH, BREWER Stephenville, Texas |
|
|
|||||||||
CALHOUN, GAGE De Leon, Texas |
|
|
|||||||||
CASTON, CAYDEN Cove, Texas |
|
|
|||||||||
CHANLEY, GEMMA Franklin, Texas |
|
|
|||||||||
COOTS, KARLEE Midland, Texas |
|
|
|||||||||
COX, KAITLYN Navasota, Texas |
|
|
|||||||||
DAVIS, KATIE Apple Springs, Texas |
|
|
|||||||||
FANGMAN, ADELYN Trent, Texas |
|
|
|||||||||
GARNER, KAITLYN Blue Ridge, Texas |
|
|
|||||||||
GARZA, CHEYENNE Weslaco, Texas |
|
|
|||||||||
GOMEZ, ELOY Crowley, Texas |
|
|
|||||||||
GUSTIN, ELLA Gatesville, Texas |
|
|
|||||||||
HARMON, JENNA Granbury, Texas |
|
|
|||||||||
HARRIS, KENDAL Deer Park, Texas |
|
|
|||||||||
HICKS, MACYN Bonham, Texas |
|
|
|||||||||
KYLE, JACIE Bells, Texas |
|
|
|||||||||
LEWELLEN, CARTER Friona, Texas |
|
|
|||||||||
LOUIS, CADEE Denver City, Texas |
|
|
|||||||||
MCCURRY, AVERY Perrin, Texas |
|
|
|||||||||
MCCURRY, JILLIAN Jacksboro, Texas |
|
|
|||||||||
MICHALKE, SUTTON Sealy, Texas |
|
|
|||||||||
NELMS, LEXI Stephenville, Texas |
|
|
|||||||||
RAMIREZ, LUIS Meridian, Texas |
|
|
|||||||||
RICHARDSON, JAYLYNN Hamlin, Texas |
|
|
|||||||||
ROGERS, KARI Winnsboro, Texas |
|
|
|||||||||
SINGLETON, ADDISON Pendleton, Texas |
|
|
|||||||||
SKINNER, AIDEN Frost, Texas |
|
|
|||||||||
SMARTT, MASON Jacksboro, Texas |
|
|
|||||||||
SMITH, ANSLEY Midlothian, Texas |
|
|
|||||||||
SYLVESTER, EVAN Krum, Texas |
|
|
|||||||||
THIEL, TAIDEN Hempstead, Texas |
|
|
|||||||||
TOVAR, DAYZEE Aubrey, Texas |
|
|
|||||||||
WADDELL, ALYSSA Aubrey, Texas |
|
|
|||||||||
WARD, RAELYNN West, Texas |
|
|
|||||||||
WESTBROOK, BRAELYNN Lipan, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Lamb | |||||||||||
Class: 12 - Lightweight Medium Wool | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ANDERSON, CALE Midlothian, Texas |
|
|
|||||||||
BERGER, AVA Waxahachie, Texas |
|
|
|||||||||
CARRILLO, SEBANNAH Kaufman, Texas |
|
|
|||||||||
COCHRAN, CALE Ropesville, Texas |
|
|
|||||||||
COLLINS, KATIE Idalou, Texas |
|
|
|||||||||
CORNELIUS, KYNZEE Crosbyton, Texas |
|
|
|||||||||
DAVIS, WELSEY Scroggins, Texas |
|
|
|||||||||
DUNCAN , KOLTIN Midlothian, Texas |
|
|
|||||||||
EILERS, LEO Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||||||
GEORGE , IZZIE Collinsville, Texas |
|
|
|||||||||
HALFMANN, HAYZEN Garden City, Texas |
|
|
|||||||||
HODGES, ANSEL De Leon, Texas |
|
|
|||||||||
HUDNALL, REAGAN-KENNEDY New Braunfels, Texas |
|
|
|||||||||
HUTCHISON, KYLAR New Braunfels, Texas |
|
|
|||||||||
JENKINS, PEYTON Princeton, Texas |
|
|
|||||||||
JONES, CASE Waxahachie, Texas |
|
|
|||||||||
KERR, KHYLIE George West, Texas |
|
|
|||||||||
KIRCHNER, MADISON Seguin, Texas |
|
|
|||||||||
LIBAL, MALLORY Corsicana, Texas |
|
|
|||||||||
LUNDQUIST, ELISABETH Brookeland, Texas |
|
|
|||||||||
OVERALL, MASON Spring, Texas |
|
|
|||||||||
PIPPIN, ASHLY Cleveland, Texas |
|
|
|||||||||
RAWSON, AVERY Franklin, Texas |
|
|
|||||||||
REYNOLDS, KATIE Kaufman, Texas |
|
|
|||||||||
RIVERA, KAREN Palmhurst, Texas |
|
|
|||||||||
ROBERTS, PEYTON Holland, Texas |
|
|
|||||||||
SANDOVAL, MADELYNNE Fort Hancock, Texas |
|
|
|||||||||
SELLERS, CATELYN Salado, Texas |
|
|
|||||||||
SHARPTON, MASON Bryan, Texas |
|
|
|||||||||
SIMONS, CONNER Lorena, Texas |
|
|
|||||||||
SMITH, KATE Royse City, Texas |
|
|
|||||||||
SORENSON, ROBERT Crosby, Texas |
|
|
|||||||||
STOUT, LAYTON Winnsboro, Texas |
|
|
|||||||||
STRUBE, BERKLEY San Angelo, Texas |
|
|
|||||||||
THOMPSON, RYANNE Cypress, Texas |
|
|
|||||||||
TORRES, GENESIS Houston, Texas |
|
|
|||||||||
TRAHERN, TAYLOR Cleburne, Texas |
|
|
|||||||||
VILLANUEVA, GIULIANI Houston, Texas |
|
|
|||||||||
WALLACE, KAITLYNN Katy, Texas |
|
|
|||||||||
WINGATE, KAILEY Baytown, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Lamb | |||||||||||
Class: 13 - Lightweight Medium Wool | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ALBERTS, NATHAN Stanton, Texas |
|
|
|||||||||
BABB, ELIZABETH Snyder, Texas |
|
|
|||||||||
BURCH, KENDALL Stephenville, Texas |
|
|
|||||||||
CLEM, MCKINLEY Tahoka, Texas |
|
|
|||||||||
CONTRERAS, MILEY Fairfield, Texas |
|
|
|||||||||
CRANFORD, CONNALLY Gary, Texas |
|
|
|||||||||
DAVIS, WAYLYN Midland, Texas |
|
|
|||||||||
DELONY, HAYDEN Lorena, Texas |
|
|
|||||||||
DIAZ, THALIA Lorena, Texas |
|
|
|||||||||
EMFINGER, SOFIA Andrews, Texas |
|
|
|||||||||
EYER, RORI Alvarado, Texas |
|
|
|||||||||
FOSTER, SARAH Boerne, Texas |
|
|
|||||||||
GARCIA, CALEB Alamo, Texas |
|
|
|||||||||
GARZA, BRIANNA Boerne, Texas |
|
|
|||||||||
GERIK, HARPER Alleyton, Texas |
|
|
|||||||||
HARTMAN, SKYE Dalhart, Texas |
|
|
|||||||||
HAWS, WYATT Skidmore, Texas |
|
|
|||||||||
HOHENSEE, CARTER Miles, Texas |
|
|
|||||||||
HORTON, ADDISON Farmersville, Texas |
|
|
|||||||||
HOWELL, EMMA Valley View, Texas |
|
|
|||||||||
JAMES, ACE Van Alstyne, Texas |
|
|
|||||||||
JEFFERSON, KAYCEE Stanton, Texas |
|
|
|||||||||
LEWTER, ZANDER Collinsville, Texas |
|
|
|||||||||
MCBEE, ZOIE Weatherford, Texas |
|
|
|||||||||
MCMAHON, SUTTON Coleman, Texas |
|
|
|||||||||
MEURIN, KYNDAL Lincoln, Texas |
|
|
|||||||||
MONTES, MADALYNN Nacogdoches, Texas |
|
|
|||||||||
MURPHY, KINLEY Poolville, Texas |
|
|
|||||||||
NEWELL, CAYSON Burlington, Texas |
|
|
|||||||||
REESE, NAOMI Winnsboro, Texas |
|
|
|||||||||
THROCKMORTON, ALLISON San Antonio, Texas |
|
|
|||||||||
WARD, HARPER Athens, Texas |
|
|
|||||||||
WARREN, KATE Sunray, Texas |
|
|
|||||||||
WATSON, LONDON Barry, Texas |
|
|
|||||||||
WHITE, HARPER Johnson City, Texas |
|
|
|||||||||
WHITE, HOLDYN Johnson City, Texas |
|
|
|||||||||
WHITT, MADISON Midlothian, Texas |
|
|
|||||||||
WILLIAMS, OWEN Aledo, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Lamb | |||||||||||
Class: 14 - Lightweight Medium Wool | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
APPLETON, LILI Brady, Texas |
|
|
|||||||||
BOLLING, RYLIE Poolville, Texas |
|
|
|||||||||
BOWMAN, SHELBY Briscoe, Texas |
|
|
|||||||||
COOTS, KAYLEE Midland, Texas |
|
|
|||||||||
FANGMAN, EMMA Trent, Texas |
|
|
|||||||||
FLEMING, RILEY Baytown, Texas |
|
|
|||||||||
GARDNER, COOPER Garrison, Texas |
|
|
|||||||||
GARNER, EMERSON Leonard, Texas |
|
|
|||||||||
GRIMES, JAIDEN Crosby, Texas |
|
|
|||||||||
HEINRICH, MICHAEL Tahoka, Texas |
|
|
|||||||||
HOELSCHER, KINLEY Roscoe, Texas |
|
|
|||||||||
HOOD, CAMERON Winnsboro, Texas |
|
|
|||||||||
HOUSTON, KOLBY Sanderson, Texas |
|
|
|||||||||
JOHNSON, TATUM Victoria, Texas |
|
|
|||||||||
LAUREL, DAVID Rio Grande Cy, Texas |
|
|
|||||||||
LEWIS, CHRISTOPHER Crane, Texas |
|
|
|||||||||
MCGUFFIN, MCKENZIE Stockdale, Texas |
|
|
|||||||||
MOORE, AMY San Angelo, Texas |
|
|
|||||||||
MUTINA, MADISON Waco, Texas |
|
|
|||||||||
NAVA, MADALYN Eagle Pass, Texas |
|
|
|||||||||
PARSONS, PORTER Millsap, Texas |
|
|
|||||||||
PERALTA, AUSTIN Palestine, Texas |
|
|
|||||||||
POTTER, CANNON Porter, Texas |
|
|
|||||||||
QUINTIN, JD Tioga, Texas |
|
|
|||||||||
RAMOS, NINA Galena Park, Texas |
|
|
|||||||||
SALINAS, ALISA Houston, Texas |
|
|
|||||||||
SCHAEFFER, CADE Ben Wheeler, Texas |
|
|
|||||||||
SILVERS, SHEPHERD Junction, Texas |
|
|
|||||||||
STEINECKE, RILEY San Marcos, Texas |
|
|
|||||||||
WILLIAMS, ADDISON Carbon, Texas |
|
|
|||||||||
WILLIAMS, KATE Aledo, Texas |
|
|
|||||||||
WISE, JOHNSON Brownwood, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Lamb | |||||||||||
Class: 15 - Heavyweight Medium Wool | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ADDINGTON, MADELYN Decatur, Texas |
|
|
|||||||||
BOYCE, BRECK Lipan, Texas |
|
|
|||||||||
BURCH, BRAYSON Stephenville, Texas |
|
|
|||||||||
BURSON, BROOKE Winnsboro, Texas |
|
|
|||||||||
CALCAGNO, KORI San Antonio, Texas |
|
|
|||||||||
COUFAL, COLE Fairfield, Texas |
|
|
|||||||||
DAVIS, KAI Spring, Texas |
|
|
|||||||||
ECHOLS, ELLIE MAE Leonard, Texas |
|
|
|||||||||
EMFINGER, RORI Andrews, Texas |
|
|
|||||||||
FANGMAN, CAYDE Trent, Texas |
|
|
|||||||||
FEE, ADALYNN Dripping Spgs, Texas |
|
|
|||||||||
FEUERBACHER, TRAPPER Inez, Texas |
|
|
|||||||||
GABALDON, LANDYN Hockley, Texas |
|
|
|||||||||
GALAN, EMILY New Caney, Texas |
|
|
|||||||||
GARNICA, LARISSA Blue Ridge, Texas |
|
|
|||||||||
HILLHOUSE, DYLANN Athens, Texas |
|
|
|||||||||
IVY, TAYLOR Valley Mills, Texas |
|
|
|||||||||
JALUFKA, RANCHER Mullin, Texas |
|
|
|||||||||
LUNA, ARIANA Blue Ridge, Texas |
|
|
|||||||||
MCASHLAN, PEYTON Santa Fe, Texas |
|
|
|||||||||
MCPHAUL, RAIDER Big Lake, Texas |
|
|
|||||||||
MITCHELL, MCKENZIE New Braunfels, Texas |
|
|
|||||||||
MONTES, RAEGAN Nacogdoches, Texas |
|
|
|||||||||
MOORE, POWELL San Angelo, Texas |
|
|
|||||||||
QUINN, MASON Kaufman, Texas |
|
|
|||||||||
RAMIREZ, SARAI Kaufman, Texas |
|
|
|||||||||
REEH, JACQUELYN Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||||||
ROBERTS, BRYSON Big Spring, Texas |
|
|
|||||||||
ROMERO, KAREN Rice, Texas |
|
|
|||||||||
SIDDIQUI, MAAZ Spring, Texas |
|
|
|||||||||
SUMRALL, HADLEY Bronte, Texas |
|
|
|||||||||
SUTTON, CHANLER Crowley, Texas |
|
|
|||||||||
SWIERC, MCKYLA Muleshoe, Texas |
|
|
|||||||||
TORRES, JACOB Gorman, Texas |
|
|
|||||||||
WADDELL, BRANDAN Aubrey, Texas |
|
|
|||||||||
WALDRIP, KATHERINE Bells, Texas |
|
|
|||||||||
WILKINSON, ELLIOTT Aubrey, Texas |
|
|
|||||||||
WINTERS, GUNNAR Diana, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Lamb | |||||||||||
Class: 16 - Heavyweight Medium Wool | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BRANDENBERGER, BRAELYN Brady, Texas |
|
|
|||||||||
BROWN, JASMIN Meridian, Texas |
|
|
|||||||||
CARDENAS, JUDE Nederland, Texas |
|
|
|||||||||
COLLIER, COOPER Stanton, Texas |
|
|
|||||||||
CORDES, AVERY Centerville, Texas |
|
|
|||||||||
DOSKOCIL, GRACIE Temple, Texas |
|
|
|||||||||
ERWIN, ADDISON Lubbock, Texas |
|
|
|||||||||
EVANS, MCKENZIE Burnet, Texas |
|
|
|||||||||
FISHER, AVERY Wills Point, Texas |
|
|
|||||||||
FISHER, WESTON Sonora, Texas |
|
|
|||||||||
FRANCIS, LANEY Silverton, Texas |
|
|
|||||||||
FRANCIS, MADDIE Silverton, Texas |
|
|
|||||||||
GARZA, MIRANDA Beasley, Texas |
|
|
|||||||||
GREENE, KYNLEE Granbury, Texas |
|
|
|||||||||
HALL, ABIGAIL Houston, Texas |
|
|
|||||||||
HAWKINS, JOSH Grandview, Texas |
|
|
|||||||||
HELMS, ADDISYN Wylie, Texas |
|
|
|||||||||
HIX, DAWSON Happy, Texas |
|
|
|||||||||
HOELSCHER, BRAXTON Roscoe, Texas |
|
|
|||||||||
HYAN, LAUREN Montgomery, Texas |
|
|
|||||||||
ICE, HARPER Iraan, Texas |
|
|
|||||||||
JARZOMBEK, GARRISON Goliad, Texas |
|
|
|||||||||
JONES, COLTON Waxahachie, Texas |
|
|
|||||||||
LAIN, LANDRY Weatherford, Texas |
|
|
|||||||||
LLOYD, JAYLYNN Troy, Texas |
|
|
|||||||||
MORA, BRILEE Andrews, Texas |
|
|
|||||||||
NEWCOMB, NOLAN Cypress, Texas |
|
|
|||||||||
NUGENT, KYLEIGH Lorena, Texas |
|
|
|||||||||
PALOS, LEILAH Corsicana, Texas |
|
|
|||||||||
PECK, RYLAN Decatur, Texas |
|
|
|||||||||
REED, BRAYSON Stratford, Texas |
|
|
|||||||||
ROBERSON, ADDISON Idalou, Texas |
|
|
|||||||||
ROLLINS, MASON Cleveland, Texas |
|
|
|||||||||
SPRABERRY, STELLA Anson, Texas |
|
|
|||||||||
SUMRALL, CADEN Bronte, Texas |
|
|
|||||||||
TOKARCZYK, RYLEE Elkhart, Texas |
|
|
|||||||||
VASQUEZ, MARY Spring, Texas |
|
|
|||||||||
WALTON, AVERY Cisco, Texas |
|
|
|||||||||
WATSON, CAIDEN Shepherd, Texas |
|
|
|||||||||
WISE, HOLDEN Brownwood, Texas |
|
|
|||||||||
YARGO, KASON Anderson, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Lamb | |||||||||||
Class: 17 - Heavyweight Medium Wool | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
APPLETON, FLORA Brady, Texas |
|
|
|||||||||
BALLINGER, MARGARET Morgan Mill, Texas |
|
|
|||||||||
BARRETT, ALYSSA Roanoke, Texas |
|
|
|||||||||
BLAGG, JACKY Allison, Texas |
|
|
|||||||||
BOEDER, KAMBRIE Seguin, Texas |
|
|
|||||||||
BRAZZIL, CALYN Nolanville, Texas |
|
|
|||||||||
CLAUSSEN, TAYLER League City, Texas |
|
|
|||||||||
COKER , CAROLINE Sulphur Spgs, Texas |
|
|
|||||||||
DOBSON, KADEN Morton, Texas |
|
|
|||||||||
DUNCAN, TATUM Lometa, Texas |
|
|
|||||||||
GANTZ, ELORA Madisonville, Texas |
|
|
|||||||||
GASKINS, ASHTON Willis, Texas |
|
|
|||||||||
GIBBS, PASCH Del Rio, Texas |
|
|
|||||||||
HINDS, COLE Stratford, Texas |
|
|
|||||||||
HOUSTON, MADISON Sanderson, Texas |
|
|
|||||||||
JOHNSON, HADLEY Early, Texas |
|
|
|||||||||
KELLEY, LILLIAN McKinney, Texas |
|
|
|||||||||
KETCHUM, ADDIE Stephenville, Texas |
|
|
|||||||||
KRIPPENDORF, LUKE New Braunfels, Texas |
|
|
|||||||||
LAGRAPPE, AVERY Spring, Texas |
|
|
|||||||||
LAND, KYLEE Zephyr, Texas |
|
|
|||||||||
LEMLEY, MADELINE Azle, Texas |
|
|
|||||||||
MICHALKE, STERLING Sealy, Texas |
|
|
|||||||||
MIDDLETON, REESE Bells, Texas |
|
|
|||||||||
MILLER, REAGAN Seagraves, Texas |
|
|
|||||||||
MOCK, BRAXON Stephenville, Texas |
|
|
|||||||||
MORSE, MACIE Conroe, Texas |
|
|
|||||||||
NEEL, EMMA Oakwood, Texas |
|
|
|||||||||
OTTMERS, CAILEY Pipe Creek, Texas |
|
|
|||||||||
PAULSEN, CLAIRE Cypress, Texas |
|
|
|||||||||
PEARSON, JESSI Combine, Texas |
|
|
|||||||||
RODRIGUEZ, HAILEY Kenedy, Texas |
|
|
|||||||||
SCHRAMM, ABREE North Zulch, Texas |
|
|
|||||||||
SHARPTON, MADISON Bryan, Texas |
|
|
|||||||||
SHEFFER, JORDON Meridian, Texas |
|
|
|||||||||
THOMPSON, SOPHIA Scurry, Texas |
|
|
|||||||||
UNDERWOOD, ELIZABETH Wink, Texas |
|
|
|||||||||
WILLINGHAM, MASON Stephenville, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Lamb | |||||||||||
Class: 18 - Heavyweight Medium Wool | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ADAMS, BRAYLEE Jacksboro, Texas |
|
|
|||||||||
ARGUELLES-BLAND, ANA CLAIRE Palestine, Texas |
|
|
|||||||||
BERTELSEN, BRENNA Clifton, Texas |
|
|
|||||||||
BRIDGES, LILLY Rosharon, Texas |
|
|
|||||||||
BURNS, BLAKE Eastland, Texas |
|
|
|||||||||
BUSH, SARAH Dayton, Texas |
|
|
|||||||||
BUTLER, CAYLEE Rockdale, Texas |
|
|
|||||||||
CASAS, ZACHARY Huffman, Texas |
|
|
|||||||||
COMPIAN, ZOE Iola, Texas |
|
|
|||||||||
DANIEL, CAILEE Fayetteville, Texas |
|
|
|||||||||
DUNIVAN , HANNAH New Braunfels, Texas |
|
|
|||||||||
FORD, KENT Wink, Texas |
|
|
|||||||||
GANN, DEACON Iowa Park, Texas |
|
|
|||||||||
GARCIA, SADIE Kermit, Texas |
|
|
|||||||||
GARZA, A'DYN Wheeler, Texas |
|
|
|||||||||
HALE, REAGAN Rosharon, Texas |
|
|
|||||||||
HANSLIK, CYDNEE Ovalo, Texas |
|
|
|||||||||
HAWS, TANNER Kenedy, Texas |
|
|
|||||||||
HAYES, MACKENZIE Overton, Texas |
|
|
|||||||||
HIX, TRAVIS Happy, Texas |
|
|
|||||||||
HOLY, ALESSANDRIA Lorena, Texas |
|
|
|||||||||
JOHNSON, ELLIOTT Pilot Point, Texas |
|
|
|||||||||
KENNEDY, BRENDAN Buffalo, Texas |
|
|
|||||||||
MOORE, GRACE San Angelo, Texas |
|
|
|||||||||
MORENO, AUDREY La Joya, Texas |
|
|
|||||||||
NEWSOM, CYDNEY Rocksprings, Texas |
|
|
|||||||||
NORRIS, KYLE Conroe, Texas |
|
|
|||||||||
PAWELEK, KAYLA Falls City, Texas |
|
|
|||||||||
PECK, BRALYN Decatur, Texas |
|
|
|||||||||
POWERS-BROWN, CHYLAH Cypress, Texas |
|
|
|||||||||
REYNOLDS , RILEY League City, Texas |
|
|
|||||||||
ROACH, MAKAYLA Overton, Texas |
|
|
|||||||||
SCHAEFFER, CARSON Ben Wheeler, Texas |
|
|
|||||||||
STOCKINGER, COY Tomball, Texas |
|
|
|||||||||
STRUBE, STRATLEY San Angelo, Texas |
|
|
|||||||||
WADE, SOPHIE Tyler, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Lamb | |||||||||||
Class: 19 - Heavyweight Medium Wool | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BENNINGFIELD, AMETHYST Overton, Texas |
|
|
|||||||||
BYNUM, EMILY Henderson, Texas |
|
|
|||||||||
COKER, CAMILLE Sulphur Spgs, Texas |
|
|
|||||||||
CONWAY, CASEY Canton, Texas |
|
|
|||||||||
DICKISON, WILLIAM Sterling City, Texas |
|
|
|||||||||
DOWNS, REAGAN Whitesboro, Texas |
|
|
|||||||||
FOLLIS, ABIGAIL Idalou, Texas |
|
|
|||||||||
FRANCIS, BRENNA Silverton, Texas |
|
|
|||||||||
FRIESENHAHN, AVERIE Prosper, Texas |
|
|
|||||||||
GARZA, ERIK Midway, Texas |
|
|
|||||||||
GONZALEZ , LEILANI Los Ebanos, Texas |
|
|
|||||||||
GREGORY, KYLEE Magnolia, Texas |
|
|
|||||||||
HIX, BRISTAL Happy, Texas |
|
|
|||||||||
JANES, FAITH Huntsville, Texas |
|
|
|||||||||
JOBE, DALLEY Perrin, Texas |
|
|
|||||||||
JOHNSON, JAYLYN College Station, Texas |
|
|
|||||||||
KILLAM, LEXI San Angelo, Texas |
|
|
|||||||||
LAUREL, DYLAN Rio Grande Cy, Texas |
|
|
|||||||||
LEWIS, MABREY Groesbeck, Texas |
|
|
|||||||||
LOTT, DAWSON Louise, Texas |
|
|
|||||||||
LOTT, TANNER Louise, Texas |
|
|
|||||||||
MADDOX, KENDALL Baytown, Texas |
|
|
|||||||||
MARTIN, DAKOTA JADE Mason, Texas |
|
|
|||||||||
MATHIS, JOURNEY Willis, Texas |
|
|
|||||||||
MAYES, AUBREY Fort Worth, Texas |
|
|
|||||||||
MAYES, STRAN Fort Worth, Texas |
|
|
|||||||||
MEADOWS, SKYLAR Splendora, Texas |
|
|
|||||||||
NEWPORT, MEGHIN Baytown, Texas |
|
|
|||||||||
ROBERTS, JORDAN Big Spring, Texas |
|
|
|||||||||
SCHULZ, JAMES WILKE Kingsbury, Texas |
|
|
|||||||||
STEINMANN IV, GUS Iola, Texas |
|
|
|||||||||
STEPHENSON, CUTTER Paradise, Texas |
|
|
|||||||||
TILLETT, BROCK Whitewright, Texas |
|
|
|||||||||
YARGO, BRYLEE Anderson, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Steer | |||
Market Steer | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, MARKET / Market Steer | |||||||||||
Class: 1 - Lightweight American | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BARNETT, KINLEY Roby, Texas |
|
|
|||||||||
BOYD, KAYLEIGH Corsicana, Texas |
|
|
|||||||||
CONTRERAS, EMILY Tomball, Texas |
|
|
|||||||||
DUTTON, JACKSON Willis, Texas |
|
|
|||||||||
ENGLE, LOGAN Tahoka, Texas |
|
|
|||||||||
FUDGE, BALEIGH Karnes City, Texas |
|
|
|||||||||
GALINDO, LEONARDO Dale, Texas |
|
|
|||||||||
GALINDO, SEBASTIAN Dale, Texas |
|
|
|||||||||
JENDRUSCH, KYNZIE Falls City, Texas |
|
|
|||||||||
KONCABA, ELLIOT Hutto, Texas |
|
|
|||||||||
LEIFESTE, SHAWN Cameron, Texas |
|
|
|||||||||
LINDGREN, LACY Rockdale, Texas |
|
|
|||||||||
MCBEE, GRACEE Floresville, Texas |
|
|
|||||||||
MEURER, CAIDEN West, Texas |
|
|
|||||||||
NELSON, SAVANNA Kemp, Texas |
|
|
|||||||||
NIX, BEN Gail, Texas |
|
|
|||||||||
O'LEARY, KAEGAN Brock, Texas |
|
|
|||||||||
POZO, KEIRA Pinehurst, Texas |
|
|
|||||||||
RINCONES, COLTON Lyford, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Steer | |||||||||||
Class: 2 - Lightweight American | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BARNETT, TANNER Stonewall, Texas |
|
|
|||||||||
BENSON, BLAKELY San Angelo, Texas |
|
|
|||||||||
COOPER, HANNAH KATE Wolfforth, Texas |
|
|
|||||||||
COSSEY, MADISYN Port Lavaca, Texas |
|
|
|||||||||
DELMEDICO, LONDON Aledo, Texas |
|
|
|||||||||
DRISKELL, BRENDEN Waco, Texas |
|
|
|||||||||
HERRMANN, HAYES Robstown, Texas |
|
|
|||||||||
JANYSEK, CORBIN Hobson, Texas |
|
|
|||||||||
KULAK, BANKER Boling, Texas |
|
|
|||||||||
LEIFESTE, LANDREE Cameron, Texas |
|
|
|||||||||
LENOIR, RAYLEE Midland, Texas |
|
|
|||||||||
MARLAR, JIMMA Willow Park, Texas |
|
|
|||||||||
MCCUISTION, ADLEY Collinsville, Texas |
|
|
|||||||||
POHLER, LOLA Wharton, Texas |
|
|
|||||||||
PORTER, ELLA Montgomery, Texas |
|
|
|||||||||
SCALES, MACKENSIE Santa Fe, Texas |
|
|
|||||||||
SMITH, CATE Brownwood, Texas |
|
|
|||||||||
SMITH, LANEY Kennard, Texas |
|
|
|||||||||
WEAVER, ANIYAH Houston, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Steer | |||||||||||
Class: 3 - Heavyweight American | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BARING, RYDER Floresville, Texas |
|
|
|||||||||
BOETTCHER, LAUREN Lexington, Texas |
|
|
|||||||||
BORGSTEDT, PRESTYN Tarzan, Texas |
|
|
|||||||||
BROOKS, TUCKER Lakeview, Texas |
|
|
|||||||||
BURCH, KENDALL Stephenville, Texas |
|
|
|||||||||
BYRNE, BYRON "BUBBA" Colorado City, Texas |
|
|
|||||||||
CODY, CAIMAN Tolar, Texas |
|
|
|||||||||
FINCHER, HAYLEN Salado, Texas |
|
|
|||||||||
GEORGE, KEAGAN Kirbyville, Texas |
|
|
|||||||||
GIVANS, PEYTON Crosby, Texas |
|
|
|||||||||
GORR, KAMBRIE Cisco, Texas |
|
|
|||||||||
HOMANN, ATLEE New Braunfels, Texas |
|
|
|||||||||
KONCABA, A. J. Hutto, Texas |
|
|
|||||||||
NIX, CALLAN Tolar, Texas |
|
|
|||||||||
PFEIL, KENLEY Floresville, Texas |
|
|
|||||||||
RUNNELS, ALLYSON Hondo, Texas |
|
|
|||||||||
SCHOESSOW, NORA Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||||||
SCOTT, AZALEE Comanche, Texas |
|
|
|||||||||
TESSMANN, BRYCE Nordheim, Texas |
|
|
|||||||||
TURNER, AUBREY Elgin, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Steer | |||||||||||
Class: 4 - Heavyweight American | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ALLEN, KINLEY Waxahachie, Texas |
|
|
|||||||||
BOONE, KENYA Ballinger, Texas |
|
|
|||||||||
CHRISTIAN, WILL Miles, Texas |
|
|
|||||||||
COX, SHELBY Driftwood, Texas |
|
|
|||||||||
DUCOTE, MARTI Jourdanton, Texas |
|
|
|||||||||
DUDIK, HARLEIGH Hubbard, Texas |
|
|
|||||||||
HOBBS, KENZIE Thorndale, Texas |
|
|
|||||||||
JENNINGS, KONNOR Angleton, Texas |
|
|
|||||||||
LEIFESTE, MASON Cameron, Texas |
|
|
|||||||||
LITTLE, CARSON Donie, Texas |
|
|
|||||||||
PARHAM, JEAN Lamesa, Texas |
|
|
|||||||||
PFEIL, EMILEY Floresville, Texas |
|
|
|||||||||
POE, ADDISON Stephenville, Texas |
|
|
|||||||||
SCHOOLFIELD, JESSICA Waxahachie, Texas |
|
|
|||||||||
TUDHOPE, COLTON San Antonio, Texas |
|
|
|||||||||
WALLACE, SAWYER Lamesa, Texas |
|
|
|||||||||
WINTER, COLTER Lubbock, Texas |
|
|
|||||||||
WOERNER, CADENCE Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||||||
WOODLEY, JADYN Tahoka, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Steer | |||||||||||
Class: 5 - Lightweight British | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FITZGERALD, HADILYNN Lott, Texas |
|
|
|||||||||
GARCIA, MADELINE Ennis, Texas |
|
|
|||||||||
GROSCHKE, DUKE Riesel, Texas |
|
|
|||||||||
KINSEY, LANE Gatesville, Texas |
|
|
|||||||||
LENOIR, PAIGE Midland, Texas |
|
|
|||||||||
MARLAR, JAXON Willow Park, Texas |
|
|
|||||||||
POWE, KENNEDY Stephenville, Texas |
|
|
|||||||||
REMLEY, DAKOTA Weatherford, Texas |
|
|
|||||||||
RINGSTAFF, MABRY Giddings, Texas |
|
|
|||||||||
SMITH, JAXSON Montgomery, Texas |
|
|
|||||||||
TAYLOR, RAIDER Eastland, Texas |
|
|
|||||||||
WHEELER , WHITLEE Happy, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Steer | |||||||||||
Class: 6 - Lightweight British | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DINGLER, EMILY Brownsboro, Texas |
|
|
|||||||||
KAUFMANN, KARSYN Kingsbury, Texas |
|
|
|||||||||
KELLY, SAVANNAH Waco, Texas |
|
|
|||||||||
KUYKENDALL, SYDNEY Llano, Texas |
|
|
|||||||||
MARTIN, KYNLEE Plains, Texas |
|
|
|||||||||
MATLOCK, CAROLINE Canton, Texas |
|
|
|||||||||
MCDERMOTT, TRUETT Big Lake, Texas |
|
|
|||||||||
RATHMANN, KARLEE Slaton, Texas |
|
|
|||||||||
ROMINES, ELIZABETH Chico, Texas |
|
|
|||||||||
SCHUBERT, BOBBI KYNDEL Kingsbury, Texas |
|
|
|||||||||
WHITLEY, HADLEY Clyde, Texas |
|
|
|||||||||
WRIGHT, JARREN Seymour, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Steer | |||||||||||
Class: 7 - Heavyweight British | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BENSON, LAUREL Hale Center, Texas |
|
|
|||||||||
CODY, MAVERICK Tolar, Texas |
|
|
|||||||||
COLLINS, JAYCEE Kingsville, Texas |
|
|
|||||||||
DALBY, JONATHAN De Kalb, Texas |
|
|
|||||||||
DEAN, BRYSON Lytle, Texas |
|
|
|||||||||
HENSON, TATE Centerville, Texas |
|
|
|||||||||
HOLDER, BOWEN Abernathy, Texas |
|
|
|||||||||
NUTT, PAISLEE Floydada, Texas |
|
|
|||||||||
PEYTON, TYE Eustace, Texas |
|
|
|||||||||
POTTER, DESTINY Mabank, Texas |
|
|
|||||||||
REVELL, GATLYNN Wichita Falls, Texas |
|
|
|||||||||
RICE, ISAAC Midlothian, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Steer | |||||||||||
Class: 8 - Heavyweight British | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ALLAN, LANDRY Nocona, Texas |
|
|
|||||||||
ANDREWS, BRAYDEN Oakwood, Texas |
|
|
|||||||||
BESSIRE, BLISS Lubbock, Texas |
|
|
|||||||||
DAVIS, AVARY Lubbock, Texas |
|
|
|||||||||
GILLIAM, STERLING Quanah, Texas |
|
|
|||||||||
JENSCHKE, HAYDEN Poteet, Texas |
|
|
|||||||||
LAMB, JALYN Bandera, Texas |
|
|
|||||||||
LONGORIA, EVAN Eagle Pass, Texas |
|
|
|||||||||
SCHICKEDANZ, MADELYN Perryton, Texas |
|
|
|||||||||
WILKINS-CLARK, KADEE Marshall, Texas |
|
|
|||||||||
WILSON, JAZMYN Athens, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Steer | |||||||||||
Class: 9 - Lightweight Black & Red Cross | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ASHBROOK, CHEYENNE Tahoka, Texas |
|
|
|||||||||
BLACKWELL, GABRIEL Abbott, Texas |
|
|
|||||||||
FAILS, CHARLES Yantis, Texas |
|
|
|||||||||
GALIK, TANNER Montgomery, Texas |
|
|
|||||||||
HJELMERVIK, MACI Rotan, Texas |
|
|
|||||||||
JARRY, CHASE Montgomery, Texas |
|
|
|||||||||
JENKINS, BRYSON Poth, Texas |
|
|
|||||||||
NUNCIO, PAYTON Brady, Texas |
|
|
|||||||||
RAMIREZ, JAVIER Alice, Texas |
|
|
|||||||||
TABB, GEORGIA Palmer, Texas |
|
|
|||||||||
TABB, JUDD Palmer, Texas |
|
|
|||||||||
THURMON, MADISON Brady, Texas |
|
|
|||||||||
TURNER, EMILIE Elgin, Texas |
|
|
|||||||||
WHITEFILED, NEKOTA Sylvester, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Steer | |||||||||||
Class: 10 - Lightweight Black & Red Cross | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BEAN, JESSICA Ballinger, Texas |
|
|
|||||||||
DANKWORTH, JACLYNN Ballinger, Texas |
|
|
|||||||||
FREELS, SAWYER McAllen, Texas |
|
|
|||||||||
HOOVER, LOGAN Saint Jo, Texas |
|
|
|||||||||
ISRAEL, KARLEE Lubbock, Texas |
|
|
|||||||||
KEMP, CYLAR Muenster, Texas |
|
|
|||||||||
LITTLE, JAKE New Braunfels, Texas |
|
|
|||||||||
MOORE, JETT Aledo, Texas |
|
|
|||||||||
NAEGELIN, ACE Devine, Texas |
|
|
|||||||||
NEWBURN, BRODY Bullard, Texas |
|
|
|||||||||
RICKABAUGH, RYLEE Tolar, Texas |
|
|
|||||||||
RUSSELL, PEYTON Clifton, Texas |
|
|
|||||||||
SAYLORS, CLOEY Brownsboro, Texas |
|
|
|||||||||
STANFORD, KAMRYN Robert Lee, Texas |
|
|
|||||||||
TIEMANN, MCKENZIE Brenham, Texas |
|
|
|||||||||
TINNEY, PARKER Mason, Texas |
|
|
|||||||||
WILLIAMS, ETHAN Decatur, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Steer | |||||||||||
Class: 11 - Heavyweight Black & Red Cross | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BOSLEY, JACOB` Teague, Texas |
|
|
|||||||||
HENDERSON, BAILEY Lorena, Texas |
|
|
|||||||||
JAMES, ACE Van Alstyne, Texas |
|
|
|||||||||
JOHNSON, CUTTER Abernathy, Texas |
|
|
|||||||||
PORTIE, KYLIE New Waverly, Texas |
|
|
|||||||||
POTTER, CANNON Porter, Texas |
|
|
|||||||||
REED, RHETT Kress, Texas |
|
|
|||||||||
SANTOS, RYAN Knippa, Texas |
|
|
|||||||||
SCHERTZ, LYDIA Anna, Texas |
|
|
|||||||||
SCHNEIDER, KARLIE Marion, Texas |
|
|
|||||||||
SMOTHERMON, KADEN Sherman, Texas |
|
|
|||||||||
THORNE, BRAYDEE Bryson, Texas |
|
|
|||||||||
TOMASCIK, GAIGE Frankin, Texas |
|
|
|||||||||
WHEELER , WESTON Happy, Texas |
|
|
|||||||||
WOODWORTH, MAYLIE Dale, Texas |
|
|
|||||||||
YEARY, CAYDENCE Floydada, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Steer | |||||||||||
Class: 12 - Heavyweight Black & Red Cross | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ADAMS, EVAN Blossom, Texas |
|
|
|||||||||
AIRHART, AUSTIN Wolfforth, Texas |
|
|
|||||||||
AIRHART, CORBIN Wolfforth, Texas |
|
|
|||||||||
BLISSARD, AUBREE Big Spring, Texas |
|
|
|||||||||
CAMPBELL, ELYSSA New Braunfels, Texas |
|
|
|||||||||
CARPENTER, LINDIE Paradise, Texas |
|
|
|||||||||
DOUGLAS, ADDISYN Trenton, Texas |
|
|
|||||||||
HARRIS, MADDYN Abernathy, Texas |
|
|
|||||||||
HEISER, BRAELY Dalhart, Texas |
|
|
|||||||||
NOBLE , KYRIA Crockett, Texas |
|
|
|||||||||
RICHTER, NOAH Cibolo, Texas |
|
|
|||||||||
SALINAS, EMMA Eagle Pass, Texas |
|
|
|||||||||
SCHERTZ, STRATTON Ropesville, Texas |
|
|
|||||||||
SCHUSTER, PAYTON Amarillo, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Steer | |||||||||||
Class: 13 - Lightweight AOB | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BERRYHILL JR, JAMES Scurry, Texas |
|
|
|||||||||
BIBB, CAMBREE Sweetwater, Texas |
|
|
|||||||||
COCANOUGHER, HUDSON Decatur, Texas |
|
|
|||||||||
ESCOBAR, KELLY Marlin, Texas |
|
|
|||||||||
FULLER, KARLEE Palmer, Texas |
|
|
|||||||||
GRAY, MIKA Cumby, Texas |
|
|
|||||||||
HAYNES, ELLA Brownwood, Texas |
|
|
|||||||||
LONGORIA, ELLIOTT Eagle Pass, Texas |
|
|
|||||||||
LONGORIA, EVERETT Eagle Pass, Texas |
|
|
|||||||||
MILLER, KAYLEE Kingsbury, Texas |
|
|
|||||||||
PHILIPELLO, WILLIAM Bryan, Texas |
|
|
|||||||||
POPE, AUBREY Junction, Texas |
|
|
|||||||||
RUMFIELD, KAILEY Adkins, Texas |
|
|
|||||||||
SCHNEIDER, TYLER Marion, Texas |
|
|
|||||||||
TUSA, CHARLIE Reagan, Texas |
|
|
|||||||||
WOLFE II, WILLIAM Brock, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Steer | |||||||||||
Class: 14 - Lightweight AOB | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DILDAY, ABIGALE Katy, Texas |
|
|
|||||||||
DOLEZALEK, PAYTON Sadler, Texas |
|
|
|||||||||
DURHEIM, TAOS Spring, Texas |
|
|
|||||||||
GOWAN, MAKINZIE Maypearl, Texas |
|
|
|||||||||
GUERRERO, TREVOR Santa Fe, Texas |
|
|
|||||||||
HODGES, JAMES Slaton, Texas |
|
|
|||||||||
LEWIS, SYDNEY Edgewood, Texas |
|
|
|||||||||
MALLARD, MADILYNN Denton, Texas |
|
|
|||||||||
MARSH, CORBIN Hereford, Texas |
|
|
|||||||||
PARKER, EASTON Knippa, Texas |
|
|
|||||||||
PETZOLD, KINLEY Weatherford, Texas |
|
|
|||||||||
RYBURN, BREANNA Graford, Texas |
|
|
|||||||||
STARNES , KAYLEE New Caney, Texas |
|
|
|||||||||
TEYKL, CADE Richmond, Texas |
|
|
|||||||||
THOMAS, BRAYDEN Poteet, Texas |
|
|
|||||||||
THORNE, BRYCE Bryson, Texas |
|
|
|||||||||
WIATREK, GRAYSON Aledo, Texas |
|
|
|||||||||
WOODWORTH, JACKIE Dale, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Steer | |||||||||||
Class: 15 - Lightweight AOB | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BISHOP, WHITTNEY College Sta, Texas |
|
|
|||||||||
EZELL, KAYLIN Buffalo, Texas |
|
|
|||||||||
GARRETT, DYLAN Robstown, Texas |
|
|
|||||||||
GILLELAND, BAILEY Van, Texas |
|
|
|||||||||
HAUFLER, HAYDEN Jourdanton, Texas |
|
|
|||||||||
HUDSON, ELLA Italy, Texas |
|
|
|||||||||
JENSCHKE, PEYTON Poteet, Texas |
|
|
|||||||||
KIDD, KENNEDY Brownsboro, Texas |
|
|
|||||||||
LYSSY, RYAN Falls City, Texas |
|
|
|||||||||
MILLER, CARSON Spring, Texas |
|
|
|||||||||
MORROW, BLAKE Bridgeport, Texas |
|
|
|||||||||
NEWELL, CAYSON Burlington, Texas |
|
|
|||||||||
ODOM, QUIRT Fort Worth, Texas |
|
|
|||||||||
POE, KEYLAN Needville, Texas |
|
|
|||||||||
SCHLITTLER, DAPHNEE Wylie, Texas |
|
|
|||||||||
SMITH, MATTHEW La Vernia, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Steer | |||||||||||
Class: 16 - Lightweight AOB | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GORE, JAYDN Kaufman, Texas |
|
|
|||||||||
CATCHING, LAUREN Howe, Texas |
|
|
|||||||||
CLEVENGER, BRITTON Anton, Texas |
|
|
|||||||||
GROSCHKE, PAISLEY Riesel, Texas |
|
|
|||||||||
HOEL, JAXSON Albany, Texas |
|
|
|||||||||
JAMES, JETT Van Alstyne, Texas |
|
|
|||||||||
MASON, KADEN Montgomery, Texas |
|
|
|||||||||
MASON, KAMLYNN Montgomery, Texas |
|
|
|||||||||
MEYER, CASSIDY Goliad, Texas |
|
|
|||||||||
PARKEY, ISABELLE Archer City, Texas |
|
|
|||||||||
PAYNE, SAVANA Rosharon, Texas |
|
|
|||||||||
PFEIL, TRISTAN Floresville, Texas |
|
|
|||||||||
POHLER, JED Wharton, Texas |
|
|
|||||||||
REED, ADDILYN Kress, Texas |
|
|
|||||||||
SCHOPPE, JAYDEN Spring, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Steer | |||||||||||
Class: 17 - Heavyweight AOB | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BAKER, CARTER Cypress, Texas |
|
|
|||||||||
BOYD, ASHLEIGH Loraine, Texas |
|
|
|||||||||
BRAGG, REAGAN Stephenville, Texas |
|
|
|||||||||
CHISUM, RYKER Abernathy, Texas |
|
|
|||||||||
FOTHERGILL, RILEY Alvord, Texas |
|
|
|||||||||
GLAZE, EMILY El Campo, Texas |
|
|
|||||||||
HARTMAN, ISABELLA Kingsbury, Texas |
|
|
|||||||||
JANOSKY, COOPER Bleiblerville, Texas |
|
|
|||||||||
MAHAFFEY, JAKE Seguin, Texas |
|
|
|||||||||
MARSH, CREED Hereford, Texas |
|
|
|||||||||
POTTER, GRACE Porter, Texas |
|
|
|||||||||
SADLER, AVA Groesbeck, Texas |
|
|
|||||||||
SCHULZE, HADLEY Burton, Texas |
|
|
|||||||||
STONE, JADE Stanton, Texas |
|
|
|||||||||
STRUCKMEYER, TYLER Merit, Texas |
|
|
|||||||||
TURNER, HESTON Conroe, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Steer | |||||||||||
Class: 18 - Heavyweight AOB | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BOSLEY, HANNAH Teague, Texas |
|
|
|||||||||
BOSTON, BRINDLEY Grandview, Texas |
|
|
|||||||||
CRAINE, LUKE Kemp, Texas |
|
|
|||||||||
FLOYD, ANISTON Denver City, Texas |
|
|
|||||||||
GRAHAM, LINCOLN Odonnell, Texas |
|
|
|||||||||
HODGSON, LOGAN Thorndale, Texas |
|
|
|||||||||
JEFFREY, TAYLOR Mc Caulley, Texas |
|
|
|||||||||
KIRKPATRICK, BRAYLEE Granbury, Texas |
|
|
|||||||||
MATA, JAYDEN Carrizo Spgs, Texas |
|
|
|||||||||
MEEKS, RYLE Alvord, Texas |
|
|
|||||||||
PATIN, STILES Thorndale, Texas |
|
|
|||||||||
SIMPSON, TAYLOR Early, Texas |
|
|
|||||||||
STONE, ROXTON Stanton, Texas |
|
|
|||||||||
TIEMANN, ALI Brenham, Texas |
|
|
|||||||||
WALKER, ALYSSA Corsicana, Texas |
|
|
|||||||||
WILLIS, RANCE Poolville, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Steer | |||||||||||
Class: 19 - Heavyweight AOB | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ADAMS, CONWAY Ledbetter, Texas |
|
|
|||||||||
BALDWIN, RIGGIN Caldwell, Texas |
|
|
|||||||||
BEATY, MARY-KATHERINE Wills Point, Texas |
|
|
|||||||||
BIRD, BERKLEY Lubbock, Texas |
|
|
|||||||||
HALE, JETT Miami, Texas |
|
|
|||||||||
HARLAN, SWAYZEE Wellman, Texas |
|
|
|||||||||
JONES, KASON Wolfforth, Texas |
|
|
|||||||||
MATHIS, ABBEY Godley, Texas |
|
|
|||||||||
MORGAN, EMILY Montgomery, Texas |
|
|
|||||||||
MORPHIS, LILLY Forney, Texas |
|
|
|||||||||
NORWOOD, ELIZABETH Midlothian, Texas |
|
|
|||||||||
PAGE, BAILEY Wellington, Texas |
|
|
|||||||||
RATHMANN, KINLEE Slaton, Texas |
|
|
|||||||||
SMITH, GUS New Braunfels, Texas |
|
|
|||||||||
STOKES, RILEY Bryan, Texas |
|
|
|||||||||
WILLIAMS, AINSLEY Van Alstyne, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Market Steer | |||||||||||
Class: 20 - Heavyweight AOB | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BEZNER, GEORGIA Dalhart, Texas |
|
|
|||||||||
BOONE, ZAYDEN Ballinger, Texas |
|
|
|||||||||
BOYCE, KELIN Lipan, Texas |
|
|
|||||||||
BREWER, AUGUSTUS Oakwood, Texas |
|
|
|||||||||
COLDEWEY, MICAH Adkins, Texas |
|
|
|||||||||
FRYER, CULLEN Fairfield, Texas |
|
|
|||||||||
GARRETT JR, STEPHEN Robstown, Texas |
|
|
|||||||||
MULCOCK, LAINE Abernathy, Texas |
|
|
|||||||||
SCHICKEDANZ, JACOB Perryton, Texas |
|
|
|||||||||
THOMAS, KYNLEE MAE Ropesville, Texas |
|
|
|||||||||
TINNEY, TORYN Mason, Texas |
|
|
|||||||||
TURNER, MYLIE Lexington, Texas |
|
|
|||||||||
TUSA, GEORGIA Reagan, Texas |
|
|
|||||||||
WATKINS, ADDISON Aledo, Texas |
|
|
|||||||||
WHEELER, SARAI San Angelo, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Hereford | |||
Miniature Hereford | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Hereford | |||||||
Class: 1 - Heifer Calf, calved on or after March 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
EDWARDS, SCARLETT Gladewater, Texas |
|
|
|||||
WHITE, TEX Waskom, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Hereford | |||||||
Class: 2 - Heifer Calf, calved January 1-February 28, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CUNNINGHAM, JACE Holland, Texas |
|
|
|||||
EDWARDS, SCARLETT Gladewater, Texas |
|
|
|||||
EMSHOFF, STOCKTON New Ulm, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Hereford | |||||||
Class: 5 - Junior Heifer Calf, calved November 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
EDWARDS, TIA Gladewater, Texas |
|
|
|||||
GODWIN, MADISON Richmond, Texas |
|
|
|||||
HILLHOUSE, DYLANN Athens, Texas |
|
|
|||||
RANCH, CHEROKEE Leonard, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Hereford | |||||||
Class: 6 - Junior Heifer Calf, calved September 1-October 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CAMP, MCKENNA Maypearl, Texas |
|
|
|||||
CAMP, MCKENNA Maypearl, Texas |
|
|
|||||
GRIFFIN, ADDIE Wills Point, Texas |
|
|
|||||
VASQUEZ, SOPHIA Spring, Texas |
|
|
|||||
WARD, HARPER Athens, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Hereford | |||||||
Class: 9 - Intermediate Heifer Calved July 1-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DANSON, BAYLIE Celeste, Texas |
|
|
|||||
EMSHOFF, STOCKTON New Ulm, Texas |
|
|
|||||
HILLHOUSE, DYLANN Athens, Texas |
|
|
|||||
VENGHAUS, KODIE Magnolia, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Hereford | |||||||
Class: 10 - Intermediate Heifer Calved May 1-June 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
EMSHOFF, STOCKTON New Ulm, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Hereford | |||||||
Class: 13 - Yearling Heifer, calved March 1-April 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CROWDER, COLT Venus, Texas |
|
|
|||||
DANSON, BAYLIE Celeste, Texas |
|
|
|||||
EDWARDS, SCARLETT Gladewater, Texas |
|
|
|||||
JOHNSON, JIM Vienna, Illinois |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Hereford | |||||||
Class: 14 - Yearling Heifer, calved January 1-February 28, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
VENGHAUS, KODIE Magnolia, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Hereford | |||||||
Class: 17 - Senior Female, calved September 1-December 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BROWN, CAMERON Weatherford, Texas |
|
|
|||||
CUNNINGHAM, JACE Holland, Texas |
|
|
|||||
GUIDRY, KASHLYNN Brenham, Texas |
|
|
|||||
RANCH, CHEROKEE Leonard, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Hereford | |||||||
Class: 22 - Cow/Calf: Any female older than above ages with a calf at side. Calf cannot be older than 270 days of age; Calf is eligible to enter individual age class | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DANSON, BAYLIE Celeste, Texas |
|
|
|||||
WHITE, TEX Waskom, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Hereford | |||||
Class: 25G - Two Females: bred and owned by exhibitor; Animals must have been entered and shown in individual classes | |||||
---|---|---|---|---|---|
CUNNINGHAM, JACE Holland, Texas |
|
|
|||
CUNNINGHAM, JACE Holland, Texas |
|
|
|||
DANSON, BAYLIE Celeste, Texas |
|
|
|||
DANSON, BAYLIE Celeste, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Hereford | |||||||
Class: 26 - Bull Calves, calved on or after March 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GODWIN, KINLEY Richmond, Texas |
|
|
|||||
GODWIN, MADISON Richmond, Texas |
|
|
|||||
VENGHAUS, KODIE Magnolia, Texas |
|
|
|||||
VENGHAUS, KODIE Magnolia, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Hereford | |||||||
Class: 27 - Bull Calves, calved January 1-February 28, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BROWN, CAMERON Weatherford, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Hereford | |||||||
Class: 30 - Junior Bull Calves, calved November 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
WHITE, REBEL Waskom, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Hereford | |||
Class: 31 - Junior Bull Calves, calved September 1-October 31, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Hereford | |||||||
Class: 34 - Yearling Bulls, calved May 1-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GUIDRY, KASHLYNN Brenham, Texas |
|
|
|||||
RANCH, CHEROKEE Leonard, Texas |
|
|
|||||
VENGHAUS, KODIE Magnolia, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Hereford | |||||||
Class: 35 - Yearling Bulls, calved March 1-April 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KELLOUGH, ZION Conroe, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Hereford | |||||||
Class: 36 - Yearling Bulls, calved January 1-February 28, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GODWIN, KINLEY Richmond, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Hereford | |||
Class: 39 - Senior Bulls, calved September 1-December 31, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Hereford | |||
Class: 40 - Senior Bulls, calved January 1-August 31, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Hereford | |||
Class: 45G - Two Bulls: bred and owned by exhibitor; Animals must have been entered and shown in individual classes | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Hereford | |||||||||
Class: 46 - Light, Prospect Steer | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LASHMET, BRAUN White Deer, Texas |
|
|
|||||||
LASHMET, HARPER White Deer, Texas |
|
|
|||||||
PECK, HUDSON Huntsville, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Hereford | |||
Class: 47 - Medium, Prospect Steer | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Hereford | |||
Class: 48 - Heavy, Prospect Steer | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Zebu | |||
Miniature Zebu | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Zebu | |||
Class: 1 - Steers 0-5 months old | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Zebu | |||||||
Class: 2 - Steers 6-11 months old | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ARREDONDO, AURORA Terrell, Texas |
|
|
|||||
JOPHLIN, LUCIA Terrell, Texas |
|
|
|||||
LEE, NOAH Terrell, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Zebu | |||
Class: 3 - Steers 12-18 months old | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Zebu | |||||||
Class: 4 - Steers 19-23 months old | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
SANCHEZ, ISABELLA Terrell, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Zebu | |||||||
Class: 5 - Steers 2-3 years old | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BOTTELBERGHE, JOSH Stephenville, Texas |
|
|
|||||
WULFF, MARC Terrell, Tx, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Zebu | |||||||
Class: 6 - Steers 3 years and older | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CHAFFIN, JESSIE Elkhart, Texas |
|
|
|||||
CORDER, TRINITI Rosser, Texas |
|
|
|||||
CORDER, WYATT Scurry, Texas |
|
|
|||||
CORDER, WYATT Scurry, Texas |
|
|
|||||
HUGHES, WILLIAM Pueblo, Colorado |
|
|
|||||
LOWERY, CHARISSA Terrell, Texas |
|
|
|||||
PERRY, SPENCER Terrell, Texas |
|
|
|||||
REEVES, HADLEY Hico, Texas |
|
|
|||||
WILDER, CARSON Kaufman, Texas |
|
|
|||||
WILDER, CARSON Kaufman, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Zebu | |||||||
Class: 10 - Junior Bull 0-6 months old | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CHAFFIN, JESSIE Elkhart, Texas |
|
|
|||||
HUGHES, WILLIAM Pueblo, Colorado |
|
|
|||||
MAGNUSON, JEANETTE Eaton, Colorado |
|
|
|||||
MITCHELL, CHRISTINA Santa Fe, Texas |
|
|
|||||
MITCHELL, NOLAN Santa Fe, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Zebu | |||||||
Class: 11 - Junior Bull 7-12 months old | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CHAFFIN, JESSIE Elkhart, Texas |
|
|
|||||
CORDER, TRINITI Rosser, Texas |
|
|
|||||
HUGHES, WILLIAM Pueblo, Colorado |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Zebu | |||||||
Class: 12 - Junior Bull 13-18 months old | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FREDERICK, TROY Kirbyville, Texas |
|
|
|||||
MAGNUSON, DON Eaton, Colorado |
|
|
|||||
WILDER, CARSON Kaufman, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Zebu | |||||||
Class: 13 - Junior Bull 19-24 months old | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
WILDER, CARSON Kaufman, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Zebu | |||||||
Class: 16 - Senior Bull 2 to under 3 years old | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BUSCH-WATSON, MYLES Terrell, Texas |
|
|
|||||
MAGNUSON, DON Eaton, Colorado |
|
|
|||||
WILDER, CARSON Kaufman, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Zebu | |||||||
Class: 17 - Senior Bull 3 to under 4 years old | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FREDERICK, TROY Kirbyville, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Zebu | |||||||
Class: 18 - Senior Bull 4 to under 5 years old | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
PERRY, KELLIE Terrell, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Zebu | |||||||
Class: 19 - Senior Bull 5 years and older | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CORDER, TRINITI Rosser, Texas |
|
|
|||||
WATSON, HALEY Kaufman, Texas |
|
|
|||||
WILDER, CARSON Kaufman, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Zebu | |||||||
Class: 23 - Junior Heifer (never freshened) 0 to under 4 months | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CHAFFIN, JESSIE Elkhart, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Zebu | |||||||
Class: 24 - Junior Heifer (never freshened) 4 to under 8 months | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HUGHES, WILLIAM Pueblo, Colorado |
|
|
|||||
MITCHELL, CHRISTINA Santa Fe, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Zebu | |||||||
Class: 25 - Junior Heifer (never freshened) 8 to under 12 months | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CASTANEDA, BREANNA Terrell, Texas |
|
|
|||||
REEVES, HADLEY Hico, Texas |
|
|
|||||
WILDER, CARSON Kaufman, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Zebu | |||||||
Class: 26 - Junior Heifer (never freshened) 12 to under 18 months | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BANALES, MARYSOL Terrell, Texas |
|
|
|||||
CORDER, HANNAH Scurry, Texas |
|
|
|||||
CORDER, TRINITI Rosser, Texas |
|
|
|||||
FREDERICK, TROY Kirbyville, Texas |
|
|
|||||
HUGHES, WILLIAM Pueblo, Colorado |
|
|
|||||
MITCHELL, CHRISTINA Santa Fe, Texas |
|
|
|||||
PERRY, SPENCER Terrell, Texas |
|
|
|||||
WILDER, CARSON Kaufman, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Zebu | |||||||
Class: 27 - Junior Heifer (never freshened) 18 to under 24 months | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CORDER, HANNAH Scurry, Texas |
|
|
|||||
WATSON, KIRSTEN Terrell, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Zebu | |||||||
Class: 28 - Junior Heifer (never freshened) 24 to under 30 months | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ARREDONDO, AURORA Terrell, Texas |
|
|
|||||
FREDERICK, TROY Kirbyville, Texas |
|
|
|||||
FREDERICK, TROY Kirbyville, Texas |
|
|
|||||
MAGNUSON, JEANETTE Eaton, Colorado |
|
|
|||||
WILDER, CARSON Kaufman, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Zebu | |||
Class: 29 - Junior Heifer (never freshened) 30 to under 42 months | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Zebu | |||||||
Class: 32 - Senior Cows (freshened) under 3 years old | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BOTTELBERGHE, JOSH Stephenville, Texas |
|
|
|||||
PERRY, KELLIE Terrell, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Zebu | |||||||
Class: 33 - Senior Cows (freshened) 3 to under 4 years old | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CHAFFIN, JESSIE Elkhart, Texas |
|
|
|||||
CORDER, HANNAH Scurry, Texas |
|
|
|||||
CORDER, TRINITI Rosser, Texas |
|
|
|||||
WATSON, KIRSTEN Terrell, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Zebu | |||||||
Class: 34 - Senior Cows (freshened) 4 to under 5 years old | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
PERRY, SPENCER Terrell, Texas |
|
|
|||||
WILDER, CARSON Kaufman, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Zebu | |||||||
Class: 35 - Senior Cows (freshened) 5 to under 6 years old | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CORDER, TRINITI Rosser, Texas |
|
|
|||||
WATSON, HALEY Kaufman, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Zebu | |||||||
Class: 36 - Senior Cows (freshened) 6 years and older | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FREDERICK, TROY Kirbyville, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Zebu - Showmanship | |||
Miniature Zebu - Showmanship | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Zebu - Showmanship | |||
Class: 1 - PeeWee: 7 and under | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Zebu - Showmanship | |||
Class: 2 - Junior: 8-11 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Zebu - Showmanship | |||
Class: 3 - Intermediate: 12-14 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Miniature Zebu - Showmanship | |||
Class: 4 - Senior: 15-18 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / Nigerian Dwarf | |||
Nigerian Dwarf | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / Nigerian Dwarf | |||||||
Class: 1 - Yearling Milker born on or after 9/1/2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BOYD, DANIELLE Weatherford, Texas |
|
|
|||||
SHINN, BETHANY Fort Worth, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / Nigerian Dwarf | |||||||
Class: 2 - 2 Yr Old Milker born 9/1/2020-8/31/2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BOYD, DANIELLE Weatherford, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / Nigerian Dwarf | |||||||
Class: 3 - 3 Yr Old Milker born 9/1/2019-8/31/2020 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BIEHL, LEILONNIE Greenville, Texas |
|
|
|||||
BOYD, DANIELLE Weatherford, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / Nigerian Dwarf | |||||||
Class: 4 - 4 Yr Old Milker born 9/1/2018-8/31/2019 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BIEHL, LEILONNIE Greenville, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / Nigerian Dwarf | |||||||
Class: 5 - Aged Milker born on or before 8/31/2018 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BASSETT, JUSTIN Roanoke, Texas |
|
|
|||||
BOYD, DANIELLE Weatherford, Texas |
|
|
|||||
BOYD, DAPHNE Weatherford, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / Nigerian Dwarf | |||||||
Class: 10 - Junior Kid born on or after 4/1/2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BARKSDALE, CAMBRIE Chico, Texas |
|
|
|||||
BOYD, DANIELLE Weatherford, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / Nigerian Dwarf | |||||||
Class: 11 - Intermediate Kid born 2/1-3/31/2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BARKSDALE, GRANT Chico, Texas |
|
|
|||||
BIEHL, LEILONNIE Greenville, Texas |
|
|
|||||
BOYD, DANIELLE Weatherford, Texas |
|
|
|||||
PALMER, GABRIELLE Forney, Texas |
|
|
|||||
SHEPHERD, SHAWNEE Sherman, Texas |
|
|
|||||
SHINN, BETHANY Fort Worth, Texas |
|
|
|||||
TAYLOR, AVERY Bonham, Texas |
|
|
|||||
TAYLOR, AVERY Bonham, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / Nigerian Dwarf | |||||||
Class: 12 - Senior Kid born 9/1/2022-1/31/2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BIRMINGHAM, RYLEIGH Fort Worth, Texas |
|
|
|||||
BOYD, DANIELLE Weatherford, Texas |
|
|
|||||
GREEN, SAVANNA Sherman, Texas |
|
|
|||||
GREEN, SAVANNA Sherman, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / Nigerian Dwarf | |||||||
Class: 13 - Junior Yearling born 3/1-8/31/2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BIEHL, LEILONNIE Greenville, Texas |
|
|
|||||
BIRMINGHAM, RYLEIGH Fort Worth, Texas |
|
|
|||||
BIRMINGHAM, RYLEIGH Fort Worth, Texas |
|
|
|||||
BOYD, DANIELLE Weatherford, Texas |
|
|
|||||
GALINDO, HARMONY Wichita Falls, Texas |
|
|
|||||
GREEN, SAVANNA Sherman, Texas |
|
|
|||||
ROMINES, ELIZABETH Chico, Texas |
|
|
|||||
ROMINES, ELIZABETH Chico, Texas |
|
|
|||||
TAYLOR, AVERY Bonham, Texas |
|
|
|||||
TAYLOR, ERNIE Bonham, Texas |
|
|
|||||
TOY, ADDISON Terrell, Texas |
|
|
|||||
TUCKER, MIKAH Shamrock, Texas |
|
|
|||||
TUCKER, VIVIAN Shamrock, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / Nigerian Dwarf | |||||||
Class: 14 - Senior Yearling born 9/1/2021-2/28/2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BARKSDALE, CAMBRIE Chico, Texas |
|
|
|||||
BIEHL, LEILONNIE Greenville, Texas |
|
|
|||||
CASTANEDA, BREANNA Terrell, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Non-Breeders | |||
Class: 20 - Yearling, 13-24 months, born September 23, 2021-September 22, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Non-Breeders | |||||||
Class: 21 - Two Year Old, 25-36 months, born September 23, 2020-September 22, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HINSON, KATHERINE Cleburne, Texas |
|
|
|||||
LESLIE, SUSAN Seguin, Texas |
|
|
|||||
LESLIE, SUSAN Seguin, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Non-Breeders | |||||||
Class: 22 - Adult, 37 months and older, born September 22, 2020 or before | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ANDRUSS, BRYSON Seguin, Texas |
|
|
|||||
REESE, ANNA Seguin, Texas |
|
|
|||||
TINDELL, SHAWN Cleburne, Texas |
|
|
|||||
VANHOOSER, SHARON Poolville, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / Nubian | |||
Nubian | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / Nubian | |||||||
Class: 1 - Yearling Milker born on or after 9/1/2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
POLSTON, JACOB Mineral Wells, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / Nubian | |||||||
Class: 2 - 2 Yr Old Milker born 9/1/2020-8/31/2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BASSETT, JUSTIN Roanoke, Texas |
|
|
|||||
BOYD, DAPHNE Weatherford, Texas |
|
|
|||||
LEACH, DEBRA Joshua, Texas |
|
|
|||||
STEWART, CASEY Terrell, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / Nubian | |||||||
Class: 3 - 3 Yr Old Milker born 9/1/2019-8/31/2020 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BASSETT, LIV Roanoke, Texas |
|
|
|||||
STEADHAM , RIDGE Forestburg, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / Nubian | |||
Class: 4 - 4 Yr Old Milker born 9/1/2018-8/31/2019 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / Nubian | |||
Class: 5 - Aged Milker born on or before 8/31/2018 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / Nubian | |||||||
Class: 10 - Junior Kid born on or after 4/1/2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BARKSDALE, CAMBRIE Chico, Texas |
|
|
|||||
BASSETT, LIV Roanoke, Texas |
|
|
|||||
BOND, BAILEY Celina, Texas |
|
|
|||||
BOYD, DAPHNE Weatherford, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / Nubian | |||||||
Class: 11 - Intermediate Kid born 2/1-3/31/2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BASSETT, JUSTIN Roanoke, Texas |
|
|
|||||
BOND, BAILEY Celina, Texas |
|
|
|||||
BOND, BAILEY Celina, Texas |
|
|
|||||
BOND, BAILEY Celina, Texas |
|
|
|||||
BOND, BAILEY Celina, Texas |
|
|
|||||
BOYD, DAPHNE Weatherford, Texas |
|
|
|||||
BRYAN, AVERIEE Sherman, Texas |
|
|
|||||
BRYAN, EMMALIE Sherman, Texas |
|
|
|||||
GOAD, MADY North Richland Hills, Texas |
|
|
|||||
HOWETH, ALANNAH Cleburne, Texas |
|
|
|||||
POLSTON, JACOB Mineral Wells, Texas |
|
|
|||||
POLSTON, JACOB Mineral Wells, Texas |
|
|
|||||
STEADHAM , RIDGE Forestburg, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / Nubian | |||||||
Class: 12 - Senior Kid born 9/1/2022-1/31/2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BASSETT, JUSTIN Roanoke, Texas |
|
|
|||||
BOND, BAILEY Celina, Texas |
|
|
|||||
BROWN, MIRANDA Fort Worth, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / Nubian | |||||||
Class: 13 - Junior Yearling born 3/1-8/31/2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BOND, BAILEY Celina, Texas |
|
|
|||||
BOYD, DAPHNE Weatherford, Texas |
|
|
|||||
LEACH, DEBRA Joshua, Texas |
|
|
|||||
PARROTT, MACKENZIE Chico, Texas |
|
|
|||||
VIALL III, WAYNE ALLEN Joshua, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / Nubian | |||||||
Class: 14 - Senior Yearling born 9/1/2021-2/28/2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BASSETT, JUSTIN Roanoke, Texas |
|
|
|||||
BASSETT, JUSTIN Roanoke, Texas |
|
|
|||||
BOYD, DAPHNE Weatherford, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / ORB, Beef Cattle | |||
ORB, Beef Cattle | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, BEEF HEIFERS / ORB, Beef Cattle | |||||||
Class: 1 - Heifer Calves, calved on or after March 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FORTENBERRY, LAKYN Mount Vernon, Texas |
|
|
|||||
RANKIN JR, TERRY Humble, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / ORB, Beef Cattle | |||||||
Class: 2 - Heifer Calves, calved February 1-28, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
PULLIAM, PARKER McKinney, Texas |
|
|
|||||
RANDALL, KACY Tomball, Texas |
|
|
|||||
RITCHIE, MATTILAE Wolfe City, Texas |
|
|
|||||
WELCH, BOYD Ben Wheeler, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / ORB, Beef Cattle | |||||||
Class: 3 - Heifer Calves, calved January 1-31, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GILLESPIE, TY Dickinson, Texas |
|
|
|||||
HENDERSON, MATTIE Holland, Texas |
|
|
|||||
MACKEY, BENJAMIN Celeste, Texas |
|
|
|||||
SUTTON, IRELAND Italy, Texas |
|
|
|||||
THEILEN, HARRISON Willis, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / ORB, Beef Cattle | |||||||
Class: 6 - Junior Heifers, calved November 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ANDRADE, ISABEL Forney, Texas |
|
|
|||||
CHILDERS, TUCKER Sunset, Texas |
|
|
|||||
EARLES, DILLON Clyde, Texas |
|
|
|||||
HENSON, CHASE Krum, Texas |
|
|
|||||
JONES, TRIPP Pecan Gap, Texas |
|
|
|||||
MOSS, WYATT Winnsboro, Texas |
|
|
|||||
TRAYLOR, KAIL Conroe, Texas |
|
|
|||||
WILKINS, WRYNN Lipan, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / ORB, Beef Cattle | |||||||
Class: 7 - Junior Heifers, calved September 1-October 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ANCIRA, ELIJAH Linn, Texas |
|
|
|||||
BELT, LOGAN Aledo, Texas |
|
|
|||||
CHAPPELL, EMILY Commerce, Texas |
|
|
|||||
CHILDERS, TUCKER Sunset, Texas |
|
|
|||||
ESCOBAR, KELLY Marlin, Texas |
|
|
|||||
HENDERSON, ZECH Cisco, Texas |
|
|
|||||
KERSEY, MAEKAYLA Breckenridge, Texas |
|
|
|||||
LOCK, BRAELYN Henrietta, Texas |
|
|
|||||
MACKLIN, HAYDEN Byers, Texas |
|
|
|||||
THOMPKINS, KACENDA Moran, Texas |
|
|
|||||
YORK, CALEB Moran, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / ORB, Beef Cattle | |||||||
Class: 8 - Junior Heifers, calved July 1-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DALE, CASH Point, Texas |
|
|
|||||
THOMASON, RYLEIGH Wylie, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / ORB, Beef Cattle | |||||||
Class: 9 - Junior Heifers, calved May 1-June 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEATY, MARY-KATHERINE Wills Point, Texas |
|
|
|||||
BRYSON, JOLIE Forestburg, Texas |
|
|
|||||
MAKOVY, MAKENNA Robinson, Texas |
|
|
|||||
MELTON, ABBIE Cumby, Texas |
|
|
|||||
PHILLIPS, WESLEY Stanton, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / ORB, Beef Cattle | |||||||
Class: 12 - Senior Heifers, calved March 1-April 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BAYER, KORALEE Gainesville, Texas |
|
|
|||||
CLAY, DAVID Pilot Point, Texas |
|
|
|||||
GROOM, HARLIE Cleburne, Texas |
|
|
|||||
JUAREZ, HOMERO Cleburne, Texas |
|
|
|||||
MILAM, JILLIAN Whitney, Texas |
|
|
|||||
MOSS, MOLLY Montgomery, Texas |
|
|
|||||
SMITH, MADDIE Athens, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / ORB, Beef Cattle | |||||||
Class: 13 - Senior Heifers, calved January 1-February 28, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ARNOLD, MACKENZIE Avery, Texas |
|
|
|||||
BUCHANAN, LEVI Waxahachie, Texas |
|
|
|||||
CARP, LILY Pearland, Texas |
|
|
|||||
CONWAY, ROBERT "CLAY" Canton, Texas |
|
|
|||||
MACKLIN, CARSON Byers, Texas |
|
|
|||||
PITTMAN, TREY Willis, Texas |
|
|
|||||
THAYER, ELIJAH Waxahachie, Texas |
|
|
|||||
WEEMS, MACI Eustace, Texas |
|
|
|||||
WILLIAMS, MORGAN Honey Grove, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / ORB, Beef Cattle | |||||||
Class: 14 - Senior Heifers, calved September 1-December 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
SAENZ, JACOB Pharr, Texas |
|
|
|||||
THOMASON, RYLEIGH Wylie, Texas |
|
|
|||||
TULLY, TATYM Spring, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY CATTLE / ORB, Dairy Cattle | |||
ORB, Dairy Cattle | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / ORB, Dairy Cattle | |||
ORB, Dairy Cattle | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / ORB, Dairy Cattle | |||||||
Class: 1 - Spring Heifer Calves, born March 1-May 31, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FARM, 4-M Covington, Texas |
|
|
|||||
HUGHES, RAEGAN Bowie, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY CATTLE / ORB, Dairy Cattle | |||||||
Class: 1 - Spring Heifer Calves, born March 1-May 31, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HUGHES, RAEGAN Bowie, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / ORB, Dairy Cattle | |||||||
Class: 2 - Winter Heifer Calves, born December 1, 2022-February 28, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FARM, 4-M Covington, Texas |
|
|
|||||
MARES, MANNY Alba, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY CATTLE / ORB, Dairy Cattle | |||||||
Class: 2 - Winter Heifer Calves, born December 1, 2022-February 28, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KOETTER, AVA Windthorst, Texas |
|
|
|||||
MARES, MANNY Alba, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / ORB, Dairy Cattle | |||||||
Class: 3 - Fall Heifer Calves, born September 1-November 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
COX, ALISON Paradise, Texas |
|
|
|||||
FARM, 4-M Covington, Texas |
|
|
|||||
FARM, 4-M Covington, Texas |
|
|
|||||
LIGGETT, LAINEY Henrietta, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY CATTLE / ORB, Dairy Cattle | |||||||
Class: 3 - Fall Heifer Calves, born September 1-November 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
COX, ALISON Paradise, Texas |
|
|
|||||
LIGGETT, LAINEY Henrietta, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / ORB, Dairy Cattle | |||||||
Class: 4 - Summer Yearling Heifer Calves, born June 1-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FARM, 4-M Covington, Texas |
|
|
|||||
SOSEBEE, GARRETT Wichita Falls, Texas |
|
|
|||||
STEGALL, STRYKER Bridgeport, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY CATTLE / ORB, Dairy Cattle | |||||||
Class: 4 - Summer Yearling Heifer Calves, born June 1-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
EDWARDS, CADE Cleburne, Texas |
|
|
|||||
SOSEBEE, GARRETT Wichita Falls, Texas |
|
|
|||||
STEGALL, STRYKER Bridgeport, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / ORB, Dairy Cattle | |||||||
Class: 5 - Spring Yearling Heifers, born March 1-May 31 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BLACK, ELI Commerce, Texas |
|
|
|||||
BLACK, LUCAS Commerce, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY CATTLE / ORB, Dairy Cattle | |||||||
Class: 5 - Spring Yearling Heifers, born March 1-May 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BLACK, ELI Commerce, Texas |
|
|
|||||
BLACK, LUCAS Commerce, Texas |
|
|
|||||
KOETTER, AVA Windthorst, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / ORB, Dairy Cattle | |||
Class: 6 - Winter Yearling Heifer not in milk, born December 1, 2021-February 28, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, DAIRY CATTLE / ORB, Dairy Cattle | |||
Class: 6 - Winter Yearling Heifers, not in milk, born December 1, 2021-February 28, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / ORB, Dairy Cattle | |||||||
Class: 7 - Fall Yearling Heifer not in milk, born September 1-November 30, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HUGHES, RAEGAN Bowie, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY CATTLE / ORB, Dairy Cattle | |||||||
Class: 7 - Fall Yearling Heifer not in milk, born September 1-November 30, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HUGHES, RAEGAN Bowie, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / ORB, Dairy Cattle | |||||||
Class: 12 - Junior Two Year Old Cow, or younger, have freshened, born on or after March 1, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
WALLACE, CLAYTON Lone Oak, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY CATTLE / ORB, Dairy Cattle | |||||||
Class: 12 - Junior Two Year Old Cow, or younger, have freshened, born on or after March 1, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
WALLACE, CLAYTON Lone Oak, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / ORB, Dairy Cattle | |||||||
Class: 13 - Two Year Old Cow born September 1, 2020-February 28, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
LIGGETT, LAINEY Henrietta, Texas |
|
|
|||||
MARES, MANNY Alba, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY CATTLE / ORB, Dairy Cattle | |||||||
Class: 13 - Two Year Old Cow, born September 1, 2020-February 28, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
LIGGETT, LAINEY Henrietta, Texas |
|
|
|||||
MARES, MANNY Alba, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / ORB, Dairy Cattle | |||||||
Class: 14 - Three Year Old Cow, born September 1, 2019-August 31, 2020 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
STEGALL, STRYKER Bridgeport, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY CATTLE / ORB, Dairy Cattle | |||||||
Class: 14 - Three Year Old Cow, born September 1, 2019-August 31, 2020 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
STEGALL, STRYKER Bridgeport, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / ORB, Dairy Cattle | |||||||
Class: 15 - Four Year Old Cow, born September 1, 2018-August 31, 2019 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BENNETT, KOLT Henrietta, Texas |
|
|
|||||
WALLACE, CLAYTON Lone Oak, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY CATTLE / ORB, Dairy Cattle | |||||||
Class: 15 - Four Year Old Cow, born September 1, 2018-August 31, 2019 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BENNETT, KOLT Henrietta, Texas |
|
|
|||||
WALLACE, CLAYTON Lone Oak, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / ORB, Dairy Cattle | |||||||
Class: 16 - Five Year Old Cow, born September 1, 2017-August 31, 2018 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BENNETT, KOLT Henrietta, Texas |
|
|
|||||
BENNETT, KOLT Henrietta, Texas |
|
|
|||||
FARM, 4-M Covington, Texas |
|
|
|||||
WALLACE, CLAYTON Lone Oak, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY CATTLE / ORB, Dairy Cattle | |||||||
Class: 16 - Five Year Old Cow, born September 1, 2017-August 31, 2018 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BENNETT, KOLT Henrietta, Texas |
|
|
|||||
BENNETT, KOLT Henrietta, Texas |
|
|
|||||
WALLACE, CLAYTON Lone Oak, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / ORB, Dairy Cattle | |||
Class: 17 - Aged Cow, born on or before August 31, 2017 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, DAIRY CATTLE / ORB, Dairy Cattle | |||
Class: 17 - Aged Cow, born on or before August 31, 2017 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, DAIRY CATTLE / ORB, Dairy Cattle | |||||
Class: 22G - Best of 3 Females: Three females any age all bred by and at least one owned by exhibitor | |||||
---|---|---|---|---|---|
FARM, 4-M Covington, Texas |
|
|
|||
LIGGETT, LAINEY Henrietta, Texas |
|
|
|||
WALLACE, CLAYTON Lone Oak, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Other Registered Breeds, Fine Wool | |||
Other Registered Breeds, Fine Wool | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Other Registered Breeds, Fine Wool | |||
Other Registered Breeds, Fine Wool | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Other Registered Breeds, Fine Wool | |||||||
Class: 1 - Spring Ewe Lamb born on or after January 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MILLER, MCKENZIE Temple, Texas |
|
|
|||||
TOWERY, MARK & SARAH Wichita Falls, Texas |
|
|
|||||
TOWERY, MARK & SARAH Wichita Falls, Texas |
|
|
|||||
TOWERY, MARK & SARAH Wichita Falls, Texas |
|
|
|||||
TOWERY, MARK & SARAH Wichita Falls, Texas |
|
|
|||||
WALTON, AVERY Cisco, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Other Registered Breeds, Fine Wool | |||
Class: 1 - Spring Ewe Lamb born on or after January 1, 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Other Registered Breeds, Fine Wool | |||||||
Class: 2 - Fall Ewe Lamb born September 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MILLER, MCKENZIE Temple, Texas |
|
|
|||||
WALTON, AVERY Cisco, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Other Registered Breeds, Fine Wool | |||||||||
Class: 2 - Fall Ewe Lamb born September 1-December 31, 2022 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
WALTON, AVERY Cisco, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Other Registered Breeds, Fine Wool | |||||||
Class: 3 - Yearling Ewe born September 1, 2021-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
TOWERY, MARK & SARAH Wichita Falls, Texas |
|
|
|||||
TOWERY, MARK & SARAH Wichita Falls, Texas |
|
|
|||||
TOWERY, MARK & SARAH Wichita Falls, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Other Registered Breeds, Fine Wool | |||
Class: 3 - Yearling Ewe born September 1, 2021-August 31, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Other Registered Breeds, Fine Wool | |||||||
Class: 8 - Spring Ram Lamb born on or after January 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
TOWERY, MARK & SARAH Wichita Falls, Texas |
|
|
|||||
TOWERY, MARK & SARAH Wichita Falls, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Other Registered Breeds, Fine Wool | |||
Class: 8 - Spring Ram Lamb born on or after January 1, 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Other Registered Breeds, Fine Wool | |||||||
Class: 9 - Fall Ram Lamb born September 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
TOWERY, MARK & SARAH Wichita Falls, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Other Registered Breeds, Fine Wool | |||
Class: 9 - Fall Ram Lamb born September 1-December 31, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Other Registered Breeds, Fine Wool | |||||||
Class: 10 - Yearling Ram born September 1, 2021-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MUNZ, SUMMER Moody, Texas |
|
|
|||||
WALTON, AVERY Cisco, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Other Registered Breeds, Fine Wool | |||||||
Class: 10 - Yearling Ram born September 1, 2021-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
WALTON, AVERY Cisco, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Other Registered Breeds, Fine Wool | |||||
Class: 101G - Pair of Rams: any age; shown in their respective individual classes | |||||
---|---|---|---|---|---|
TOWERY, MARK & SARAH Wichita Falls, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Other Registered Breeds, Fine Wool | |||||
Class: 102G - Pair of Ewes: any age; shown in their respective individual classes | |||||
---|---|---|---|---|---|
TOWERY, MARK & SARAH Wichita Falls, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Other Registered Breeds, Fine Wool | |||||
Class: 103G - Pair of Sheep: any age; both sexes represented; shown in their respective individual classes | |||||
---|---|---|---|---|---|
TOWERY, MARK & SARAH Wichita Falls, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Other Registered Breeds, Fine Wool | |||||
Class: 104G - Best 5 Head: 1 ram, four ewes, any age; shown in respective individual classes | |||||
---|---|---|---|---|---|
TOWERY, MARK & SARAH Wichita Falls, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Other Registered Breeds, Medium Wool | |||
Other Registered Breeds, Medium Wool | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Other Registered Breeds, Medium Wool | |||
Other Registered Breeds, Medium Wool | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Other Registered Breeds, Medium Wool | |||||||
Class: 1 - Spring Ewe Lamb born on or after January 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BAKER, BELVA Hillsboro, Texas |
|
|
|||||
BANDY, ADDISON Orange, Texas |
|
|
|||||
DUNN, LUCAS Mt Pleasant, Texas |
|
|
|||||
HAMILTON, AUTUMN Perrin, Texas |
|
|
|||||
LOWREY, HAYDAN Bonham, Texas |
|
|
|||||
LOWREY, PARKER Bonham, Texas |
|
|
|||||
MCGOWAN, MOLLY Snyder, Texas |
|
|
|||||
ROSCHER, JACKSON Valley Mills, Texas |
|
|
|||||
ROSCHER, JACKSON Valley Mills, Texas |
|
|
|||||
SELL, KENADEE Jacksboro, Texas |
|
|
|||||
SELL, KENADEE Jacksboro, Texas |
|
|
|||||
WALTON, AVERY Cisco, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Other Registered Breeds, Medium Wool | |||||||||
Class: 1 - Spring Ewe Lamb born on or after January 1, 2023 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BAKER, BELVA Hillsboro, Texas |
|
|
|||||||
BANDY, ADDISON Orange, Texas |
|
|
|||||||
DUNN, LUCAS Mt Pleasant, Texas |
|
|
|||||||
HAMILTON, AUTUMN Perrin, Texas |
|
|
|||||||
KING, COLT Caddo Mills, Texas |
|
|
|||||||
KING, COLT Caddo Mills, Texas |
|
|
|||||||
LOWREY, HAYDAN Bonham, Texas |
|
|
|||||||
LOWREY, PARKER Bonham, Texas |
|
|
|||||||
WALTON, AVERY Cisco, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Other Registered Breeds, Medium Wool | |||||||
Class: 2 - Fall Ewe Lamb born September 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HEWITT, HANNAH Forney, Texas |
|
|
|||||
KEETON, CHRISTI Ninnekah, Oklahoma |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Other Registered Breeds, Medium Wool | |||||||||
Class: 2 - Fall Ewe Lamb born September 1-December 31, 2022 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
WALTON, AVERY Cisco, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Other Registered Breeds, Medium Wool | |||||||
Class: 3 - Yearling Ewe born September 1, 2021-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BAKER, BELVA Hillsboro, Texas |
|
|
|||||
HEWITT, HANNAH Forney, Texas |
|
|
|||||
HUMPHREY, HEATHER Kaufman, Texas |
|
|
|||||
KEETON, CHRISTI Ninnekah, Oklahoma |
|
|
|||||
KEETON, CHRISTI Ninnekah, Oklahoma |
|
|
|||||
KEETON, CHRISTI Ninnekah, Oklahoma |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Other Registered Breeds, Medium Wool | |||||||
Class: 3 - Yearling Ewe born September 1, 2021-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HEWITT, HANNAH Forney, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Other Registered Breeds, Medium Wool | |||||||
Class: 8 - Spring Ram Lamb born on or after January 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BANDY, ADDISON Orange, Texas |
|
|
|||||
KEETON, CHRISTI Ninnekah, Oklahoma |
|
|
|||||
KEETON, CHRISTI Ninnekah, Oklahoma |
|
|
|||||
SELL, KENADEE Jacksboro, Texas |
|
|
|||||
VAN LEUVEN, ABBY Sanger, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Other Registered Breeds, Medium Wool | |||||||||
Class: 8 - Spring Ram Lamb born on or after January 1, 2023 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BANDY, ADDISON Orange, Texas |
|
|
|||||||
KING, COLT Caddo Mills, Texas |
|
|
|||||||
KING, COLT Caddo Mills, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Other Registered Breeds, Medium Wool | |||||||
Class: 9 - Fall Ram Lamb born September 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HEWITT, HANNAH Forney, Texas |
|
|
|||||
KEETON, CHRISTI Ninnekah, Oklahoma |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Other Registered Breeds, Medium Wool | |||||||||
Class: 9 - Fall Ram Lamb born September 1-December 31, 2022 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
HEWITT, HANNAH Forney, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Other Registered Breeds, Medium Wool | |||||||
Class: 10 - Yearling Ram born September 1, 2021-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BAKER, BELVA Hillsboro, Texas |
|
|
|||||
KEETON, CHRISTI Ninnekah, Oklahoma |
|
|
|||||
KEETON, CHRISTI Ninnekah, Oklahoma |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Other Registered Breeds, Medium Wool | |||||||||
Class: 10 - 3 Yearling Ram born September 1, 2021 - August 31, 2022 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BAKER, BELVA Hillsboro, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Other Registered Breeds, Medium Wool | |||||
Class: 101G - Pair of Rams: any age; shown in their respective individual classes | |||||
---|---|---|---|---|---|
KEETON, CHRISTI Ninnekah, Oklahoma |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Other Registered Breeds, Medium Wool | |||||
Class: 102G - Pair of Ewes: any age; shown in their respective individual classes | |||||
---|---|---|---|---|---|
HEWITT, HANNAH Forney, Texas |
|
|
|||
KEETON, CHRISTI Ninnekah, Oklahoma |
|
|
|||
ROSCHER, JACKSON Valley Mills, Texas |
|
|
|||
SELL, KENADEE Jacksboro, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Other Registered Breeds, Medium Wool | |||||
Class: 103G - Pair of Sheep: any age; both sexes represented; shown in their respective individual classes | |||||
---|---|---|---|---|---|
BANDY, ADDISON Orange, Texas |
|
|
|||
HEWITT, HANNAH Forney, Texas |
|
|
|||
KEETON, CHRISTI Ninnekah, Oklahoma |
|
|
|||
SELL, KENADEE Jacksboro, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Other Registered Breeds, Medium Wool | |||||
Class: 104G - Best 5 Head: 1 ram, four ewes, any age; shown in respective individual classes | |||||
---|---|---|---|---|---|
KEETON, CHRISTI Ninnekah, Oklahoma |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Performance | |||||||
Class: 46 - Llama Masters Pack | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MATHISEN, ADRYCE Grandview, Texas |
|
|
|||||
REESE, ANNA Seguin, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Performance | |||||||
Class: 47 - Llama Advanced Pack | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KNEUPPER, REBEKAH Grandview, Texas |
|
|
|||||
REESE, ANNA Seguin, Texas |
|
|
|||||
REESE, ANNA Seguin, Texas |
|
|
|||||
VANHOOSER, SHARON Poolville, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Performance | |||||||
Class: 48 - Alpaca Open Pack | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
LESLIE, SUSAN Seguin, Texas |
|
|
|||||
LESLIE, SUSAN Seguin, Texas |
|
|
|||||
RUTLEDGE, CAROL Stockdale, Texas |
|
|
|||||
VANHOOSER, SHARON Poolville, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Performance | |||||||
Class: 49 - Llama Novice Pack | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ANDRUSS, BRYSON Seguin, Texas |
|
|
|||||
CURLESS, CHARLES Crockett, Texas |
|
|
|||||
CURLESS, KATHY Crockett, Texas |
|
|
|||||
CURLESS, KATHY Crockett, Texas |
|
|
|||||
HINSON, KATHERINE Cleburne, Texas |
|
|
|||||
HINSON, KATHERINE Cleburne, Texas |
|
|
|||||
HINSON, KATHERINE Cleburne, Texas |
|
|
|||||
LESLIE, SUSAN Seguin, Texas |
|
|
|||||
LESLIE, SUSAN Seguin, Texas |
|
|
|||||
MATHISEN, ADRYCE Grandview, Texas |
|
|
|||||
MATHISEN, ADRYCE Grandview, Texas |
|
|
|||||
MATHISEN, ADRYCE Grandview, Texas |
|
|
|||||
MATHISEN, ADRYCE Grandview, Texas |
|
|
|||||
RUTLEDGE, CAROL Stockdale, Texas |
|
|
|||||
RUTLEDGE, CAROL Stockdale, Texas |
|
|
|||||
RUTLEDGE, JEFF Stockdale, Texas |
|
|
|||||
TINDELL, SHAWN Cleburne, Texas |
|
|
|||||
VANHOOSER, SHARON Poolville, Texas |
|
|
|||||
VANHOOSER, SHARON Poolville, Texas |
|
|
|||||
WHITE, JANET Grandview, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Performance | |||||||
Class: 50 - Llama Masters Obstacle | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MATHISEN, ADRYCE Grandview, Texas |
|
|
|||||
REESE, ANNA Seguin, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Performance | |||||||
Class: 51 - Llama Advanced Obstacle | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KNEUPPER, REBEKAH Grandview, Texas |
|
|
|||||
REESE, ANNA Seguin, Texas |
|
|
|||||
REESE, ANNA Seguin, Texas |
|
|
|||||
VANHOOSER, SHARON Poolville, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Performance | |||||||
Class: 52 - Alpaca Open Obstacle | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
LESLIE, SUSAN Seguin, Texas |
|
|
|||||
LESLIE, SUSAN Seguin, Texas |
|
|
|||||
RUTLEDGE, CAROL Stockdale, Texas |
|
|
|||||
VANHOOSER, SHARON Poolville, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Performance | |||||||
Class: 53 - Llama Novice Obstacle | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ANDRUSS, BRYSON Seguin, Texas |
|
|
|||||
CURLESS, CHARLES Crockett, Texas |
|
|
|||||
CURLESS, KATHY Crockett, Texas |
|
|
|||||
CURLESS, KATHY Crockett, Texas |
|
|
|||||
HINSON, KATHERINE Cleburne, Texas |
|
|
|||||
HINSON, KATHERINE Cleburne, Texas |
|
|
|||||
HINSON, KATHERINE Cleburne, Texas |
|
|
|||||
LESLIE, SUSAN Seguin, Texas |
|
|
|||||
LESLIE, SUSAN Seguin, Texas |
|
|
|||||
MATHISEN, ADRYCE Grandview, Texas |
|
|
|||||
MATHISEN, ADRYCE Grandview, Texas |
|
|
|||||
MATHISEN, ADRYCE Grandview, Texas |
|
|
|||||
MATHISEN, ADRYCE Grandview, Texas |
|
|
|||||
REESE, ANNA Seguin, Texas |
|
|
|||||
RUTLEDGE, CAROL Stockdale, Texas |
|
|
|||||
RUTLEDGE, CAROL Stockdale, Texas |
|
|
|||||
RUTLEDGE, JEFF Stockdale, Texas |
|
|
|||||
TINDELL, SHAWN Cleburne, Texas |
|
|
|||||
VANHOOSER, SHARON Poolville, Texas |
|
|
|||||
VANHOOSER, SHARON Poolville, Texas |
|
|
|||||
WHITE, JANET Grandview, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Performance | |||||||
Class: 54 - Llama Masters Public Relations | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MATHISEN, ADRYCE Grandview, Texas |
|
|
|||||
REESE, ANNA Seguin, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Performance | |||||||
Class: 55 - Llama Advanced Public Relations | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KNEUPPER, REBEKAH Grandview, Texas |
|
|
|||||
REESE, ANNA Seguin, Texas |
|
|
|||||
REESE, ANNA Seguin, Texas |
|
|
|||||
VANHOOSER, SHARON Poolville, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Performance | |||||||
Class: 56 - Alpaca Open Public Relations | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
LESLIE, SUSAN Seguin, Texas |
|
|
|||||
LESLIE, SUSAN Seguin, Texas |
|
|
|||||
RUTLEDGE, CAROL Stockdale, Texas |
|
|
|||||
VANHOOSER, SHARON Poolville, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Performance | |||||||
Class: 57 - Llama Novice Public Relations | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ANDRUSS, BRYSON Seguin, Texas |
|
|
|||||
CURLESS, CHARLES Crockett, Texas |
|
|
|||||
CURLESS, KATHY Crockett, Texas |
|
|
|||||
CURLESS, KATHY Crockett, Texas |
|
|
|||||
HINSON, KATHERINE Cleburne, Texas |
|
|
|||||
HINSON, KATHERINE Cleburne, Texas |
|
|
|||||
HINSON, KATHERINE Cleburne, Texas |
|
|
|||||
LESLIE, SUSAN Seguin, Texas |
|
|
|||||
LESLIE, SUSAN Seguin, Texas |
|
|
|||||
MATHISEN, ADRYCE Grandview, Texas |
|
|
|||||
MATHISEN, ADRYCE Grandview, Texas |
|
|
|||||
MATHISEN, ADRYCE Grandview, Texas |
|
|
|||||
MATHISEN, ADRYCE Grandview, Texas |
|
|
|||||
RUTLEDGE, CAROL Stockdale, Texas |
|
|
|||||
RUTLEDGE, CAROL Stockdale, Texas |
|
|
|||||
RUTLEDGE, JEFF Stockdale, Texas |
|
|
|||||
TINDELL, SHAWN Cleburne, Texas |
|
|
|||||
VANHOOSER, SHARON Poolville, Texas |
|
|
|||||
VANHOOSER, SHARON Poolville, Texas |
|
|
|||||
WHITE, JANET Grandview, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Performance | |||||||
Class: 66 - Senior Showmanship, Exhibitors 15-18 years old | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CURLESS, TOBI Crockett, Texas |
|
|
|||||
DUKAS, ALEXANDRA Stockdale, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Performance | |||||||
Class: 67 - Intermediate Showmanship, Exhibitors 12-14 years old | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DUKAS, SHAWN Stockdale, Texas |
|
|
|||||
HRUBETZ, NOAH Stockdale, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Performance | |||||||
Class: 68 - Junior Showmanship, Exhibitors 7-11 years old | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ANDRUSS, BRYSON Seguin, Texas |
|
|
|||||
FARRIS, CORLEY La Vernia, Texas |
|
|
|||||
MAPLES, CHYANNE Teague, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Performance | |||
Class: 69 - Sub-Junior Showmanship, Exhibitors under the age of 7 years old | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Performance | |||||||
Class: 70 - Junior Judging Contest, Exhibitors 7-11 years old | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ANDRUSS, BRYSON Seguin, Texas |
|
|
|||||
FARRIS, CORLEY La Vernia, Texas |
|
|
|||||
MAPLES, CHYANNE Teague, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Performance | |||||||
Class: 71 - Intermediate Judging Contest, Exhibitors 12-14 years old | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DUKAS, SHAWN Stockdale, Texas |
|
|
|||||
HRUBETZ, NOAH Stockdale, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Performance | |||||||
Class: 72 - Senior Judging Contest, Exhibitors 15-18 years old | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CURLESS, TOBI Crockett, Texas |
|
|
|||||
DUKAS, ALEXANDRA Stockdale, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Performance | |||
Class: 73 - Llama & Alpaca Sub-Junior Obstacle, Exhibitors under the age of 7 years old | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Performance | |||
Class: 74 - Llama & Alpaca Sub-Junior Public Relations, Exhibitors under the age of 7 years old | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Performance | |||||||
Class: 75 - Llama Senior Pack, Exhibitors 15-18 years old | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CURLESS, TOBI Crockett, Texas |
|
|
|||||
DUKAS, ALEXANDRA Stockdale, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Performance | |||||||
Class: 76 - Alpaca Senior Pack, Exhibitors 15-18 years old | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CURLESS, TOBI Crockett, Texas |
|
|
|||||
DUKAS, ALEXANDRA Stockdale, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Performance | |||||||
Class: 77 - Llama Intermediate Pack, Exhibitors 12-14 years old | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DUKAS, SHAWN Stockdale, Texas |
|
|
|||||
HRUBETZ, NOAH Stockdale, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Performance | |||||||
Class: 78 - Alpaca Intermediate Pack, Exhibitors 12-14 years old | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DUKAS, SHAWN Stockdale, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Performance | |||||||
Class: 79 - Llama Junior Pack, Exhibitors 7-11 years old | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ANDRUSS, BRYSON Seguin, Texas |
|
|
|||||
FARRIS, CORLEY La Vernia, Texas |
|
|
|||||
MAPLES, CHYANNE Teague, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Performance | |||||||
Class: 80 - Alpaca Junior Pack, Exhibitors 7-11 years old | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ANDRUSS, BRYSON Seguin, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Performance | |||||||
Class: 81 - Llama Senior Obstacle, Exhibitors 15-18 years old | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CURLESS, TOBI Crockett, Texas |
|
|
|||||
DUKAS, ALEXANDRA Stockdale, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Performance | |||||||
Class: 82 - Alpaca Senior Obstacle, Exhibitors 15-18 years old | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CURLESS, TOBI Crockett, Texas |
|
|
|||||
DUKAS, ALEXANDRA Stockdale, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Performance | |||||||
Class: 83 - Llama Intermediate Obstacle, Exhibitors 12-14 years old | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DUKAS, SHAWN Stockdale, Texas |
|
|
|||||
HRUBETZ, NOAH Stockdale, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Performance | |||||||
Class: 84 - Alpaca Intermediate Obstacle, Exhibitors 12-14 years old | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DUKAS, SHAWN Stockdale, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Performance | |||||||
Class: 85 - Llama Junior Obstacle, Exhibitors 7-11 years old | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ANDRUSS, BRYSON Seguin, Texas |
|
|
|||||
FARRIS, CORLEY La Vernia, Texas |
|
|
|||||
MAPLES, CHYANNE Teague, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Performance | |||||||
Class: 86 - Alpaca Junior Obstacle, Exhibitors 7-11 years old | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ANDRUSS, BRYSON Seguin, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Performance | |||||||
Class: 87 - Llama Senior Public Relations, Exhibitors 15-18 years old | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CURLESS, TOBI Crockett, Texas |
|
|
|||||
DUKAS, ALEXANDRA Stockdale, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Performance | |||||||
Class: 88 - Alpaca Senior Public Relations, Exhibitors 15-18 years old | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CURLESS, TOBI Crockett, Texas |
|
|
|||||
DUKAS, ALEXANDRA Stockdale, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Performance | |||||||
Class: 89 - Llama Intermediate Public Relations, Exhibitors 12-14 years old | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DUKAS, SHAWN Stockdale, Texas |
|
|
|||||
HRUBETZ, NOAH Stockdale, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Performance | |||||||
Class: 90 - Alpaca Intermediate Public Relations, Exhibitors 12-14 years old | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DUKAS, SHAWN Stockdale, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Performance | |||||||
Class: 91 - Llama Junior Public Relations, Exhibitors 7-11 years old | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ANDRUSS, BRYSON Seguin, Texas |
|
|
|||||
FARRIS, CORLEY La Vernia, Texas |
|
|
|||||
MAPLES, CHYANNE Teague, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Performance | |||
Class: 92 - Alpaca Junior Public Relations, Exhibitors 7-11 years old | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BREEDING GILTS / Poland China | |||
Poland China | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BREEDING GILTS / Poland China | |||||||
Class: 6 - Class 6, Poland China | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HATCHER, KAYLEIGH Seabrook, Texas |
|
|
|||||
KIRBY, KATELYN Godley, Texas |
|
|
|||||
KNIGHT, EVA Alvin, Texas |
|
|
|||||
MONDAY, EMILY Pollok, Texas |
|
|
|||||
WOOLERY, MADISON Liberty Hill, Texas |
|
|
|||||
WOOLERY, MADISON Liberty Hill, Texas |
|
|
|||||
WOOLERY, MADISON Liberty Hill, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING GILTS / Poland China | |||||||
Class: 7 - Class 7, Poland China | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BOTTELBERGHE, BLAKLEY Stephenville, Texas |
|
|
|||||
HOHMANN , COOPER Boerne, Texas |
|
|
|||||
JORDAN, PRESLEY Crowley, Texas |
|
|
|||||
MCDONALD, BENTLEY Heath, Texas |
|
|
|||||
MCDONALD, BENTLEY Heath, Texas |
|
|
|||||
OGLESBY, PAISLEE Hico, Texas |
|
|
|||||
OWNBEY, SAWYER Whitney, Texas |
|
|
|||||
REEVES, HADLEY Hico, Texas |
|
|
|||||
SIMS, HOLT Stephenville, Texas |
|
|
|||||
TAYLOR, LAWSEN Adkins, Texas |
|
|
|||||
VARGAS, KRESS Hico, Texas |
|
|
|||||
WELLS, KARSYN Whitewright, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING GILTS / Poland China | |||||||||
Class: 8 - Class 8, Poland China | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DOZA, FAITH Dickinson, Texas |
|
|
|||||||
HATCHER, KAYLEIGH Seabrook, Texas |
|
|
|||||||
KIRBY, KATELYN Godley, Texas |
|
|
|||||||
KNIGHT, EVA Alvin, Texas |
|
|
|||||||
MONDAY, EMILY Pollok, Texas |
|
|
|||||||
OGLESBY, PAISLEE Hico, Texas |
|
|
|||||||
WOOLERY, MADISON Liberty Hill, Texas |
|
|
|||||||
WOOLERY, MADISON Liberty Hill, Texas |
|
|
|||||||
WOOLERY, MADISON Liberty Hill, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING GILTS / Poland China | |||||||||
Class: 9 - Class 9, Poland China | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BOTTELBERGHE, BLAKLEY Stephenville, Texas |
|
|
|||||||
BUTLER, BRELEIGH Claude, Texas |
|
|
|||||||
DOZA, FAITH Dickinson, Texas |
|
|
|||||||
HOHERTZ, HENSLIE Zephyr, Texas |
|
|
|||||||
HOHMANN , COOPER Boerne, Texas |
|
|
|||||||
JORDAN, PRESLEY Crowley, Texas |
|
|
|||||||
OWNBEY, SAWYER Whitney, Texas |
|
|
|||||||
SIMS, HOLT Stephenville, Texas |
|
|
|||||||
TAYLOR, LAWSEN Adkins, Texas |
|
|
|||||||
VARGAS, KRESS Hico, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Polled Hereford | |||
Polled Hereford | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Polled Hereford | |||
Polled Hereford | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Polled Hereford | |||
Class: 1 - Cow/Calf: Any female born 7/31/2021 or before, with calf at side; calf may not be more than 270 days old. Calf is eligible to enter individual class | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, BEEF HEIFERS / Polled Hereford | |||||||
Class: 1 - Heifer Calves, calved on or after March 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ROBERTS, MACI Bonham, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Polled Hereford | |||
Class: 2 - Heifer Calves, calved February 1-28, 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, BEEF HEIFERS / Polled Hereford | |||||||
Class: 3 - Heifer Calves, calved January 1-31, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BURRIS, TRINITY Leonard, Texas |
|
|
|||||
FAUST , WILLIAM Waskom, Texas |
|
|
|||||
HALPAIN, KATIE Rockwall, Texas |
|
|
|||||
HOOD, CAMERON Winnsboro, Texas |
|
|
|||||
MCCULLOUGH, MAKENZIE New Ulm, Texas |
|
|
|||||
NEWMAN, AUSTIN Leonard, Texas |
|
|
|||||
WOHLEB, RYLLA Hillsboro, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Polled Hereford | |||||||
Class: 4 - Heifer Calves, calved on or after March 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HOLLIS, RYLI Clyde, Texas |
|
|
|||||
ROBERTS, MACI Bonham, Texas |
|
|
|||||
SWALLOW, GABRIEL Garland, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Polled Hereford | |||||||
Class: 5 - Heifer Calves, calved January 1 - February 28, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BURRIS, TRINITY Leonard, Texas |
|
|
|||||
COFFELT, COOPER Whitney, Texas |
|
|
|||||
FAUST , WILLIAM Waskom, Texas |
|
|
|||||
HALPAIN, KATIE Rockwall, Texas |
|
|
|||||
MCCULLOUGH, MAKENZIE New Ulm, Texas |
|
|
|||||
NEWMAN, AUSTIN Leonard, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Polled Hereford | |||||||
Class: 6 - Junior Heifers, calved November 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DICKINSON, KARMA Pollok, Texas |
|
|
|||||
FLORES, SAUL Tyler, Texas |
|
|
|||||
HOLLAND, TATUM Greenville, Texas |
|
|
|||||
HOLLIS, RYLI Clyde, Texas |
|
|
|||||
MOORE, BAILYN Alvord, Texas |
|
|
|||||
NELSON, KAITLYNN Royse City, Texas |
|
|
|||||
ROEDER, MASON Seguin, Texas |
|
|
|||||
TEDFORD, MADDOX Aledo, Texas |
|
|
|||||
TIGHE, RYAN Waco, Texas |
|
|
|||||
WALKER, LILLY Greenville, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Polled Hereford | |||||||
Class: 7 - Junior Heifers, calved September 1-October 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CHAMPION, MADELYN Pilot Point, Texas |
|
|
|||||
DORRIS , LYLA Stephenville, Texas |
|
|
|||||
FORRY, KELBI Blossom, Texas |
|
|
|||||
GILLESPIE, TY Dickinson, Texas |
|
|
|||||
GOWIN, HAGEN Emory, Texas |
|
|
|||||
POULSON, HAILEY Cypress, Texas |
|
|
|||||
ROEDER, HOLDEN Seguin, Texas |
|
|
|||||
TAYLOR, MAKENZIE Mt Pleasant, Texas |
|
|
|||||
WORRELL, JARRETT Mason, Texas |
|
|
|||||
ZIMMERMAN, HAYDEN Anderson, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Polled Hereford | |||||||
Class: 8 - Senior Heifer Calf, calved November 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FLORES, SAUL Tyler, Texas |
|
|
|||||
HOLLAND, TATUM Greenville, Texas |
|
|
|||||
HOLLIS, RYLI Clyde, Texas |
|
|
|||||
ROEDER, MASON Seguin, Texas |
|
|
|||||
WALKER, LILLY Greenville, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Polled Hereford | |||||||
Class: 8 - Junior Heifers, calved July 1-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MICHAEL, GRACE Reno, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Polled Hereford | |||||||
Class: 9 - Senior Heifer Calf, calved August 1-October 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BOOTH, DARIUS Commerce, Texas |
|
|
|||||
DORRIS , LYLA Stephenville, Texas |
|
|
|||||
FORRY, KELBI Blossom, Texas |
|
|
|||||
POULSON, HAILEY Cypress, Texas |
|
|
|||||
ROEDER, HOLDEN Seguin, Texas |
|
|
|||||
TAYLOR, MAKENZIE Mt Pleasant, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Polled Hereford | |||||||
Class: 9 - Junior Heifers, calved May 1-June 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DUNN, REBECCA Mt Pleasant, Texas |
|
|
|||||
ELMORE, HARPER Lone Oak, Texas |
|
|
|||||
ELMORE, KHLOE Lone Oak, Texas |
|
|
|||||
KEMBRO, ANDREW Trinity, Texas |
|
|
|||||
STRUCKMEYER, TYLER Merit, Texas |
|
|
|||||
THOMAS, KHLOE Dalhart, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Polled Hereford | |||||||
Class: 12 - Intermediate Heifers, calved June 1-July 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ELMORE, KHLOE Lone Oak, Texas |
|
|
|||||
MILLER, PAISLEY Bellville, Texas |
|
|
|||||
STRUCKMEYER, TYLER Merit, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Polled Hereford | |||||||
Class: 12 - Senior Heifers, calved March 1-April 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CONROY, PAISLEY Mt Pleasant, Texas |
|
|
|||||
DORRIS , HADLEY Stephenville, Texas |
|
|
|||||
DORRIS , HADLEY Stephenville, Texas |
|
|
|||||
GARDNER, COOPER Garrison, Texas |
|
|
|||||
JOHNSON, RYAN Seguin, Texas |
|
|
|||||
SMITH, MADDIE Athens, Texas |
|
|
|||||
TACKETT, WILLIAM Iola, Texas |
|
|
|||||
WILLIAMS, AINSLEY Van Alstyne, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Polled Hereford | |||||||
Class: 13 - Intermediate Heifers, calved May 1- 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DUNN, REBECCA Mt Pleasant, Texas |
|
|
|||||
ELMORE, HARPER Lone Oak, Texas |
|
|
|||||
KEMBRO, ANDREW Trinity, Texas |
|
|
|||||
THOMAS, KHLOE Dalhart, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Polled Hereford | |||||||
Class: 13 - Senior Heifers, calved January 1-February 28, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DICKINSON, KARMA Pollok, Texas |
|
|
|||||
DORRIS , LYLA Stephenville, Texas |
|
|
|||||
DOUGLAS, SAYLOR Merit, Texas |
|
|
|||||
LANDRUM, DESSIE Whitney, Texas |
|
|
|||||
NEWMAN, AUSTIN Leonard, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Polled Hereford | |||||||
Class: 14 - Senior Heifers, calved September 1-December 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CHAMPION, MADELYN Pilot Point, Texas |
|
|
|||||
KEMBRO, ANDREW Trinity, Texas |
|
|
|||||
ROBERTS, MACI Bonham, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Polled Hereford | |||||||
Class: 16 - Yearling Heifers, calved March 1-April 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CONROY, PAISLEY Mount Pleasant, Texas |
|
|
|||||
DORRIS , HADLEY Stephenville, Texas |
|
|
|||||
DORRIS , HADLEY Stephenville, Texas |
|
|
|||||
GARDNER, COOPER Garrison, Texas |
|
|
|||||
K&S CATTLE CO., K&S CATTLE CO. Howe, Texas |
|
|
|||||
SMITH, MADDIE Athens, Texas |
|
|
|||||
STOTKO, AMBER Seguin, Texas |
|
|
|||||
TACKETT, WILLIAM Iola, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Polled Hereford | |||||||
Class: 17 - Yearling Heifers, calved January 1-February 28, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DORRIS , LYLA Stephenville, Texas |
|
|
|||||
DOUGLAS, SAYLOR Merit, Texas |
|
|
|||||
LANDRUM, DESSIE Whitney, Texas |
|
|
|||||
NEWMAN, AUSTIN Leonard, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Polled Hereford | |||||||
Class: 18 - Yearling Heifers, calved August 1-December 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KEMBRO, ANDREW Trinity, Texas |
|
|
|||||
ROBERTS, MACI Bonham, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Polled Hereford | |||
Class: 23 - Junior Bull Calves, calved on or after March 1, 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Polled Hereford | |||
Class: 24 - Junior Bull Calves, calved January 1-February 28, 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Polled Hereford | |||
Class: 27 - Senior Bull Calf, calved November 1-December 31, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Polled Hereford | |||
Class: 28 - Senior Bull Calf, calved August 1-October 31, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Polled Hereford | |||||||
Class: 31 - Intermediate Bulls, calved June 1-July 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KEMBRO, KAYLA Trinity, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Polled Hereford | |||
Class: 32 - Intermediate Bulls, calved May 1- 31, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Polled Hereford | |||||||
Class: 35 - Yearling Bulls, calved March 1-April 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
WORRELL, JARRETT Mason, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Polled Hereford | |||
Class: 36 - Yearling Bulls, calved January 1-February 28, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Polled Hereford | |||
Class: 39 - Senior Bulls, calved August 1-December 31, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Polled Hereford | |||
Class: 40 - Senior Bulls, calved January 1-July 31, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / POULTRY | |||
POULTRY | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Pre-Junior and Junior Miniature Hereford | |||
Pre-Junior and Junior Miniature Hereford | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Pre-Junior and Junior Miniature Hereford | |||||||
Class: 1 - Heifer Calf, calved on or after March 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DANSON, BAYLIE Celeste, Texas |
|
|
|||||
EDWARDS, SCARLETT Gladewater, Texas |
|
|
|||||
WHITE, REBEL Waskom, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Pre-Junior and Junior Miniature Hereford | |||||||
Class: 2 - Heifer Calf, calved January 1-February 28, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CUNNINGHAM, JACE Holland, Texas |
|
|
|||||
EDWARDS, SCARLETT Gladewater, Texas |
|
|
|||||
EMSHOFF, STOCKTON New Ulm, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Pre-Junior and Junior Miniature Hereford | |||||||
Class: 5 - Junior Heifer Calf, calved November 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BAYER , MABEL Inez, Texas |
|
|
|||||
GODWIN, MADISON Richmond, Texas |
|
|
|||||
VENGHAUS, KODIE Magnolia, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Pre-Junior and Junior Miniature Hereford | |||||||
Class: 6 - Junior Heifer Calf, calved September 1-October 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CAMP, MCKENNA Maypearl, Texas |
|
|
|||||
CAMP, MCKENNA Maypearl, Texas |
|
|
|||||
GRIFFIN, ADDIE Wills Point, Texas |
|
|
|||||
MCCOLLUM, EMMA Dickinson, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Pre-Junior and Junior Miniature Hereford | |||||||
Class: 9 - Intermediate Heifer Calved July 1-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
EMSHOFF, STOCKTON New Ulm, Texas |
|
|
|||||
VENGHAUS, KODIE Magnolia, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Pre-Junior and Junior Miniature Hereford | |||||||
Class: 10 - Intermediate Heifer Calved May 1-June 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DANSON, BAYLIE Celeste, Texas |
|
|
|||||
EMSHOFF, STOCKTON New Ulm, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Pre-Junior and Junior Miniature Hereford | |||||||
Class: 13 - Yearling Heifer, calved March 1-April 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CROWDER, COLT Venus, Texas |
|
|
|||||
EDWARDS, SCARLETT Gladewater, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Pre-Junior and Junior Miniature Hereford | |||||||
Class: 14 - Yearling Heifer, calved January 1-February 28, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
VENGHAUS, KODIE Magnolia, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Pre-Junior and Junior Miniature Hereford | |||||||
Class: 17 - Senior Female, calved September 1-December 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BROWN, CAMERON Weatherford, Texas |
|
|
|||||
CUNNINGHAM, JACE Holland, Texas |
|
|
|||||
GUIDRY, KASHLYNN Brenham, Texas |
|
|
|||||
VENGHAUS, KODIE Magnolia, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Pre-Junior and Junior Miniature Hereford | |||||||||
Class: 22 - Light, Prospect Steer | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LASHMET, BRAUN White Deer, Texas |
|
|
|||||||
LASHMET, HARPER White Deer, Texas |
|
|
|||||||
PECK, HUDSON Huntsville, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Pre-Junior and Junior Miniature Hereford | |||
Class: 23 - Medium, Prospect Steer | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Pre-Junior and Junior Miniature Hereford | |||
Class: 24 - Heavy, Prospect Steer | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Pre-Junior and Junior Miniature Hereford | |||
Class: 27 - Light, Market Steer | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Pre-Junior and Junior Miniature Hereford | |||||||||
Class: 28 - Medium, Market Steer | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LASHMET, HARPER White Deer, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Pre-Junior and Junior Miniature Hereford | |||
Class: 29 - Heavy, Market Steer | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Pre-Junior and Junior Miniature Hereford - Showmanship | |||
Pre-Junior and Junior Miniature Hereford - Showmanship | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Pre-Junior and Junior Miniature Hereford - Showmanship | |||
Class: 1 - Pre-Junior Showmanship, ages 3-10 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Pre-Junior and Junior Miniature Hereford - Showmanship | |||
Class: 4 - Junior Showmanship, ages 11-18 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, MARKET / Prospect Steer | |||||||||||
Class: 1 - American | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ALEXANDER , KALLIE Midlothian, Texas |
|
|
|||||||||
BRYSON, JOLIE Forestburg, Texas |
|
|
|||||||||
DAVIS, RYAN Athens, Texas |
|
|
|||||||||
DAWSON, CARTER Midlothian, Texas |
|
|
|||||||||
FELLER, KRISSIE Canyon Lake, Texas |
|
|
|||||||||
JENNINGS, JENNA Danbury, Texas |
|
|
|||||||||
LAWSON, COLTON Eustace, Texas |
|
|
|||||||||
SCHOOLFIELD, JESSICA Waxahachie, Texas |
|
|
|||||||||
THOMPSON, TYE Farmersville, Texas |
|
|
|||||||||
ZAMORANO, JESTELLA Raymondville, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Prospect Steer | |||||||||||
Class: 2 - American | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DAVIS, LYDIA Celina, Texas |
|
|
|||||||||
HUETT, ROBERT Danbury, Texas |
|
|
|||||||||
KIDD, KENNEDY Brownsboro, Texas |
|
|
|||||||||
MUDGE, HAYDEN Huntsville, Texas |
|
|
|||||||||
NELSON, LUKE Krum, Texas |
|
|
|||||||||
NEWBURN, BRODY Bullard, Texas |
|
|
|||||||||
NIETO, LILIAN Raymondville, Texas |
|
|
|||||||||
PIENIAZEK, GARRISON Ropesville, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Prospect Steer | |||||||||||
Class: 3 - American | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ADAMS, EMILY Rockwall, Texas |
|
|
|||||||||
DUARTE, ARMANDO Raymondville, Texas |
|
|
|||||||||
FORTOUL, ANTHONY Richland, Texas |
|
|
|||||||||
MCWILLIAMS, GAVIN McKinney, Texas |
|
|
|||||||||
NEWBURN, BRODY Bullard, Texas |
|
|
|||||||||
NIETO, RUTH Raymondville, Texas |
|
|
|||||||||
WILLIAMS, BAILEY Farmersville, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Prospect Steer | |||||||||||
Class: 4 - American | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ANDERSON, KYLEE Sulphur Spgs, Texas |
|
|
|||||||||
BLACK, BRAIDEN Clyde, Texas |
|
|
|||||||||
BLISSARD, AUBREE Big Spring, Texas |
|
|
|||||||||
HERRIN, GRANT Purdon, Texas |
|
|
|||||||||
MEEKS, RYLE Alvord, Texas |
|
|
|||||||||
NORRIS, MAX Anna, Texas |
|
|
|||||||||
SCHERTZ, LOGAN Anna, Texas |
|
|
|||||||||
SCHOOLFIELD, JESSICA Waxahachie, Texas |
|
|
|||||||||
UNDERWOOD, LEAH Wolfforth, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Prospect Steer | |||||||||||
Class: 5 - Angus | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BRASIER, PEYTON Midlothian, Texas |
|
|
|||||||||
STEGALL, CARSON Mabank, Texas |
|
|
|||||||||
STEGALL, CARSON Mabank, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Prospect Steer | |||||||||||
Class: 6 - Angus | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GILLIAM, STERLING Quanah, Texas |
|
|
|||||||||
JOHNSON, LANEY Brady, Texas |
|
|
|||||||||
REYNOLDS, CAYDEN Nevada, Texas |
|
|
|||||||||
RODGERS, ANIYA Forney, Texas |
|
|
|||||||||
RODRIGUEZ, LYLA Leonard, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Prospect Steer | |||||||||||
Class: 7 - Hereford | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CAMERON, SHILOH Commerce, Texas |
|
|
|||||||||
CAMP, MCKENNA Maypearl, Texas |
|
|
|||||||||
GREEN, ALLISON Krum, Texas |
|
|
|||||||||
HOLTJE BAILEY, XANDER Mabank, Texas |
|
|
|||||||||
KURTZ, GAVIN Prosper, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Prospect Steer | |||||||||||
Class: 8 - Hereford | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BARNES, BRAYSON McKinney, Texas |
|
|
|||||||||
CUNNINGHAM, BAILEY Midlothian, Texas |
|
|
|||||||||
GRIFFIN, MACIE Midlothian, Texas |
|
|
|||||||||
HARDING, BRAZOS Gardendale, Texas |
|
|
|||||||||
ROWE, KARLEY Blue Ridge, Texas |
|
|
|||||||||
THOMPSON, TYE Farmersville, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Prospect Steer | |||||||||||
Class: 9 - Hereford | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
HARDING, BRAZOS Gardendale, Texas |
|
|
|||||||||
HARPER, MACEY Princeton, Texas |
|
|
|||||||||
JOUETT, LANEY Aspermont, Texas |
|
|
|||||||||
NORRIS, MAX Anna, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Prospect Steer | |||||||||||
Class: 10 - Shorthorn | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CORNETT, GEORGIA Dublin, Texas |
|
|
|||||||||
DICKENS, PARKER Lubbock, Texas |
|
|
|||||||||
WELCH, BOYD Ben Wheeler, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Prospect Steer | |||||||||||
Class: 11 - Shorthorn | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AIRHART, CORBIN Wolfforth, Texas |
|
|
|||||||||
GILLIAM, WHITTEN Quanah, Texas |
|
|
|||||||||
HERRIN, GRANT Purdon, Texas |
|
|
|||||||||
STEVENSON, CARLIE Eustace, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Prospect Steer | |||||||||||
Class: 12 - Shorthorn | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BLACK, BRAIDEN Clyde, Texas |
|
|
|||||||||
GRIFFIN, KASEY Midlothian, Texas |
|
|
|||||||||
MACDONALD , MORGAN Palmer, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Prospect Steer | |||||||||||
Class: 13 - Red Cross | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GRAY, MIKA Cumby, Texas |
|
|
|||||||||
GREEN, ALLISON Krum, Texas |
|
|
|||||||||
GRIFFIN, MACIE Midlothian, Texas |
|
|
|||||||||
PITTS, CAMO Greenville, Texas |
|
|
|||||||||
WIETZIKOSKI, ADDYSON Groesbeck, Texas |
|
|
|||||||||
WILSON, CAYSEN Troup, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Prospect Steer | |||||||||||
Class: 14 - Red Cross | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ADAMS, EMILY Rockwall, Texas |
|
|
|||||||||
BRYSON, JOLIE Forestburg, Texas |
|
|
|||||||||
CARTER, EMILY Commerce, Texas |
|
|
|||||||||
CONYAC, CARSON Midlothian, Texas |
|
|
|||||||||
DAIVS, REID Athens, Texas |
|
|
|||||||||
DEPEW, ASHLYN Midlothian, Texas |
|
|
|||||||||
WORSHAM, MADISON Athens, Texas |
|
|
|||||||||
ZWICKE, LEIGHTON Seguin, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Prospect Steer | |||||||||||
Class: 15 - Red Cross | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CLARK, GRADY Mabank, Texas |
|
|
|||||||||
JOHNSON, LANEY Brady, Texas |
|
|
|||||||||
KIDD, KENNEDY Brownsboro, Texas |
|
|
|||||||||
LEERSKOV, ADDILYN Corsicana, Texas |
|
|
|||||||||
NOLEN, CADE Waxahachie, Texas |
|
|
|||||||||
SHEELY, BRYLEE Krum, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Prospect Steer | |||||||||||
Class: 16 - Red Cross | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
HURTT, MATHEW Itasca, Texas |
|
|
|||||||||
JOHNSON, DAVIS Brady, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Prospect Steer | |||||||||||
Class: 17 - Black Cross | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BAKER, KAYLEE Eustace, Texas |
|
|
|||||||||
CAMP, MCKENNA Maypearl, Texas |
|
|
|||||||||
HILBURN, SAMARA Rice, Texas |
|
|
|||||||||
LANCE, KENNEDY Sanger, Texas |
|
|
|||||||||
NORMAN , KALLEIGH Palmer, Texas |
|
|
|||||||||
TABB, GEORGIA Palmer, Texas |
|
|
|||||||||
VOLENTINE, JOSHUA Waxahachie, Texas |
|
|
|||||||||
YORK, OLIVIA Van, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Prospect Steer | |||||||||||
Class: 18 - Black Cross | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ADKISON , WILLIAM Ennis, Texas |
|
|
|||||||||
CALDWELL, ELTON JAMES Pflugerville, Texas |
|
|
|||||||||
GREEN, ALEK Mabank, Texas |
|
|
|||||||||
LANE, MAGGIE Eustace, Texas |
|
|
|||||||||
NUNEZ, DANIELLE Pflugerville, Texas |
|
|
|||||||||
OBRIEN, RAELYNN Waxahachie, Texas |
|
|
|||||||||
TABB, JUDD Palmer, Texas |
|
|
|||||||||
VENTURA, FERNEL Mineola, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Prospect Steer | |||||||||||
Class: 19 - Black Cross | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ALEXANDER , KALLIE Midlothian, Texas |
|
|
|||||||||
BOLTON, AVRIL Waxahachie, Texas |
|
|
|||||||||
BOSTON, BRINDLEY Grandview, Texas |
|
|
|||||||||
BURRELL, MELANIE Whitney, Texas |
|
|
|||||||||
FULLER, KARLEE Palmer, Texas |
|
|
|||||||||
GILLIAM, WHITTEN Quanah, Texas |
|
|
|||||||||
KIMBROUGH, CALE Abernathy, Texas |
|
|
|||||||||
THOMPSON, TYE Farmersville, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Prospect Steer | |||||||||||
Class: 20 - Black Cross | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BARDWELL, GAGE Mineola, Texas |
|
|
|||||||||
BLISSARD, AUBREE Big Spring, Texas |
|
|
|||||||||
HASKINS, LILLIE Arp, Texas |
|
|
|||||||||
JOHNSON, PRESLEY Arp, Texas |
|
|
|||||||||
ROBERTS, CUTTER Sanger, Texas |
|
|
|||||||||
TRIETSCH, KADE Iowa Park, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Prospect Steer | |||||||||||
Class: 21 - Other Cross | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CRENSHAW, TAYLOR Ferris, Texas |
|
|
|||||||||
DUNCAN, JOSHUA Katy, Texas |
|
|
|||||||||
FULLER, KARLEE Palmer, Texas |
|
|
|||||||||
LORA, MARIAH Chillicothe, Texas |
|
|
|||||||||
SUITS, ISABELLE Wills Point, Texas |
|
|
|||||||||
TABB, GEORGIA Palmer, Texas |
|
|
|||||||||
WILLIAMS, EMILY Campbell, Texas |
|
|
|||||||||
WILSON, MACI Commerce, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Prospect Steer | |||||||||||
Class: 22 - Other Cross | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CHATMAN, BRIANA Dawson, Texas |
|
|
|||||||||
CLARK, GRADY Mabank, Texas |
|
|
|||||||||
EARLES, DILLON Clyde, Texas |
|
|
|||||||||
FENNEMAN, CHASE McKinney, Texas |
|
|
|||||||||
GRAY, MIKA Cumby, Texas |
|
|
|||||||||
LOPEZ, CECILIA Greenville, Texas |
|
|
|||||||||
LOWE, TAD Caddo Mills, Texas |
|
|
|||||||||
MORLATT, ADDYSON Sanger, Texas |
|
|
|||||||||
TURNER, GEORGIA Whitewright, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Prospect Steer | |||||||||||
Class: 23 - Other Cross | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GARNER, KAITLYN Blue Ridge, Texas |
|
|
|||||||||
MILLER, KATIE Rio Vista, Texas |
|
|
|||||||||
NOLEN, KAYLEE Waxahachie, Texas |
|
|
|||||||||
NYCZAJ, ABIGAIL Itasca, Texas |
|
|
|||||||||
RICE, ISAAC Midlothian, Texas |
|
|
|||||||||
ROBERTS, COLBEE Sanger, Texas |
|
|
|||||||||
TURNER, RHETT Whitewright, Texas |
|
|
|||||||||
WILLIAMS, BRUIN Blue Ridge, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Prospect Steer | |||||||||||
Class: 24 - Other Cross | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JOUETT, SHAYLEE Aspermont, Texas |
|
|
|||||||||
KURTZ, GIACOMO Prosper, Texas |
|
|
|||||||||
MANGANILLA, ASHLEY Prosper, Texas |
|
|
|||||||||
NUNCIO, PAYTON Brady, Texas |
|
|
|||||||||
PIENIAZEK, GARRISON Ropesville, Texas |
|
|
|||||||||
POUNDS, TARA Benjamin, Texas |
|
|
|||||||||
THOMPSON, EMMA Rice, Texas |
|
|
|||||||||
THURMON, MADISON Brady, Texas |
|
|
|||||||||
VOLENTINE, JATHAN Waxahachie, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Prospect Steer | |||||||||||
Class: 25 - Other Cross | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AIRHART, CORBIN Wolfforth, Texas |
|
|
|||||||||
COURSEY, RYAN Farmersville, Texas |
|
|
|||||||||
HOVIND, JACOB Princeton, Texas |
|
|
|||||||||
LANE, MAGGIE Eustace, Texas |
|
|
|||||||||
ROBINSON, OLIVIA Celina, Texas |
|
|
|||||||||
SCHERTZ, LYDIA Anna, Texas |
|
|
|||||||||
STEVENSON, COLE Eustace, Texas |
|
|
|||||||||
TOY, ADDISON Terrell, Texas |
|
|
|||||||||
UNDERWOOD, LEAH Wolfforth, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Prospect Steer | |||||||||||
Class: 26 - Other Cross | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ADAMS, SARALYN Mabank, Texas |
|
|
|||||||||
FOWLER, EVAN Katy, Texas |
|
|
|||||||||
GOVEA RICHARDSON, BAILEY Rice, Texas |
|
|
|||||||||
HURST, TEAGEN Celeste, Texas |
|
|
|||||||||
NORMAN , KARLEIGH Palmer, Texas |
|
|
|||||||||
PEYTON, TYE Eustace, Texas |
|
|
|||||||||
PITTS, CAMO Greenville, Texas |
|
|
|||||||||
SAWATZKY- SNYDER , KARSYN Midlothian, Texas |
|
|
|||||||||
SHEELY, BRYLEE Krum, Texas |
|
|
|||||||||
STOKER, CALLAN Purdon, Texas |
|
|
|||||||||
STRICKLAND, REAGAN Blue Ridge, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Prospect Steer | |||||||||||
Class: 27 - Other Cross | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ADAMS, CARSON Rockwall, Texas |
|
|
|||||||||
AIRHART, AUSTIN Wolfforth, Texas |
|
|
|||||||||
EDWARDS, BROOKLYNN Farmersville, Texas |
|
|
|||||||||
FELLER, KRISSIE Canyon Lake, Texas |
|
|
|||||||||
MEEKS, RYLE Alvord, Texas |
|
|
|||||||||
MORRIS, KLAIRE Weatherford, Texas |
|
|
|||||||||
QUILLIN, JENNA Maypearl, Texas |
|
|
|||||||||
ROWE, KARLEY Blue Ridge, Texas |
|
|
|||||||||
STRICKLAND, JOCELYNN Blum, Texas |
|
|
|||||||||
TURNER, RHETT Whitewright, Texas |
|
|
|||||||||
WILLIAMS, STEELIE Blue Ridge, Texas |
|
|
YOUTH, MARKET / Prospect Steer | |||||||||||
Class: 28 - Other Cross | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BOSTON, BRINDLEY Grandview, Texas |
|
|
|||||||||
GRIFFICE, HANNAH Anahuac, Texas |
|
|
|||||||||
LEERSKOV, ADDILYN Corsicana, Texas |
|
|
|||||||||
MCKNIGHT , JAYLIN Waxahachie, Texas |
|
|
|||||||||
MEEKS, RYLE Alvord, Texas |
|
|
|||||||||
MORRIS, KLAIRE Weatherford, Texas |
|
|
|||||||||
NUNCIO, PAYTON Brady, Texas |
|
|
|||||||||
SMITH, MADDIE Athens, Texas |
|
|
|||||||||
STEVENSON, CARLIE Eustace, Texas |
|
|
SHOWMANSHIP / Prospect Steers | |||||
Class: 1A - Junior: 8-10 / HEAT 1 | |||||
---|---|---|---|---|---|
HARDING, BRAZOS Gardendale, Texas |
|
|
|||
HURTT, MATHEW Itasca, Texas |
|
|
|||
JOHNSON, DAVIS Brady, Texas |
|
|
|||
LEERSKOV, ADDILYN Corsicana, Texas |
|
|
|||
NIETO, LILIAN Raymondville, Texas |
|
|
|||
PEYTON, TYE Eustace, Texas |
|
|
|||
ROBERTS, COLBEE Sanger, Texas |
|
|
|||
VOLENTINE, JOSHUA Waxahachie, Texas |
|
|
|||
WILLIAMS, BRUIN Blue Ridge, Texas |
|
|
SHOWMANSHIP / Prospect Steers | |||||||
Class: 2A - Intermediate: 11-13 / HEAT 1 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ALEXANDER , KALLIE Midlothian, Texas |
|
|
|||||
BOSTON, BRINDLEY Grandview, Texas |
|
|
|||||
BRASIER, PEYTON Midlothian, Texas |
|
|
|||||
GREEN, ALLISON Krum, Texas |
|
|
|||||
GRIFFIN, KASEY Midlothian, Texas |
|
|
|||||
JOUETT, LANEY Aspermont, Texas |
|
|
|||||
NYCZAJ, ABIGAIL Itasca, Texas |
|
|
|||||
POUNDS, TARA Benjamin, Texas |
|
|
|||||
ROBERTS, CUTTER Sanger, Texas |
|
|
|||||
STOKER, CALLAN Purdon, Texas |
|
|
|||||
VOLENTINE, JATHAN Waxahachie, Texas |
|
|
|||||
WIETZIKOSKI, ADDYSON Groesbeck, Texas |
|
|
SHOWMANSHIP / Prospect Steers | |||||
Class: 2B - Intermediate: 11-13 / HEAT 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
ADAMS, EMILY Rockwall, Texas |
|
|
|||
GOVEA RICHARDSON, BAILEY Rice, Texas |
|
|
|||
HURST, TEAGEN Celeste, Texas |
|
|
|||
JOHNSON, LANEY Brady, Texas |
|
|
|||
LANE, MAGGIE Eustace, Texas |
|
|
|||
NUNCIO, PAYTON Brady, Texas |
|
|
|||
RODRIGUEZ, LYLA Leonard, Texas |
|
|
|||
STEVENSON, COLE Eustace, Texas |
|
|
|||
TURNER, GEORGIA Whitewright, Texas |
|
|
|||
WILLIAMS, STEELIE Blue Ridge, Texas |
|
|
|||
ZWICKE, LEIGHTON Seguin, Texas |
|
|
SHOWMANSHIP / Prospect Steers | |||||||
Class: 3A - Senior: 14-18 / HEAT 1 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BARDWELL, GAGE Mineola, Texas |
|
|
|||||
BURRELL, MELANIE Whitney, Texas |
|
|
|||||
CALDWELL, ELTON JAMES Pflugerville, Texas |
|
|
|||||
CAMP, MCKENNA Maypearl, Texas |
|
|
|||||
DAWSON, CARTER Midlothian, Texas |
|
|
|||||
GRIFFICE, HANNAH Anahuac, Texas |
|
|
|||||
NOLEN, CADE Waxahachie, Texas |
|
|
|||||
NOLEN, KAYLEE Waxahachie, Texas |
|
|
|||||
NUNEZ, DANIELLE Pflugerville, Texas |
|
|
|||||
STRICKLAND, JOCELYNN Blum, Texas |
|
|
|||||
SUITS, ISABELLE Wills Point, Texas |
|
|
|||||
WELCH, BOYD Ben Wheeler, Texas |
|
|
|||||
YORK, OLIVIA Van, Texas |
|
|
SHOWMANSHIP / Prospect Steers | |||||
Class: 3B - Senior: 14-18 / HEAT 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
ANDERSON, KYLEE Sulphur Spgs, Texas |
|
|
|||
CONYAC, CARSON Midlothian, Texas |
|
|
|||
EARLES, DILLON Clyde, Texas |
|
|
|||
HARPER, MACEY Princeton, Texas |
|
|
|||
HASKINS, LILLIE Arp, Texas |
|
|
|||
HOVIND, JACOB Princeton, Texas |
|
|
|||
JOHNSON, PRESLEY Arp, Texas |
|
|
|||
MILLER, KATIE Rio Vista, Texas |
|
|
|||
MUDGE, HAYDEN Huntsville, Texas |
|
|
|||
QUILLIN, JENNA Maypearl, Texas |
|
|
|||
RICE, ISAAC Midlothian, Texas |
|
|
|||
VENTURA, FERNEL Mineola, Texas |
|
|
|||
WILSON, CAYSEN Troup, Texas |
|
|
SHOWMANSHIP / Prospect Steers | |||||
Class: 3C - Senior: 14-18 / HEAT 3 | |||||
---|---|---|---|---|---|
ADKISON , WILLIAM Ennis, Texas |
|
|
|||
BLISSARD, AUBREE Big Spring, Texas |
|
|
|||
BOLTON, AVRIL Waxahachie, Texas |
|
|
|||
CAMERON, SHILOH Commerce, Texas |
|
|
|||
CARTER, EMILY Commerce, Texas |
|
|
|||
CORNETT, GEORGIA Dublin, Texas |
|
|
|||
HUETT, ROBERT Danbury, Texas |
|
|
|||
JENNINGS, JENNA Danbury, Texas |
|
|
|||
LANCE, KENNEDY Sanger, Texas |
|
|
|||
MCKNIGHT , JAYLIN Waxahachie, Texas |
|
|
|||
MORLATT, ADDYSON Sanger, Texas |
|
|
|||
NELSON, LUKE Krum, Texas |
|
|
|||
OBRIEN, RAELYNN Waxahachie, Texas |
|
|
SHOWMANSHIP / Prospect Steers | |||||
Class: 3D - Senior: 14-18 / HEAT 4 | |||||
---|---|---|---|---|---|
BAKER, KAYLEE Eustace, Texas |
|
|
|||
COURSEY, RYAN Farmersville, Texas |
|
|
|||
DEPEW, ASHLYN Midlothian, Texas |
|
|
|||
GRIFFIN, MACIE Midlothian, Texas |
|
|
|||
NIETO, RUTH Raymondville, Texas |
|
|
|||
SAWATZKY- SNYDER , KARSYN Midlothian, Texas |
|
|
|||
SCHOOLFIELD, JESSICA Waxahachie, Texas |
|
|
|||
STEVENSON, CARLIE Eustace, Texas |
|
|
|||
TABB, GEORGIA Palmer, Texas |
|
|
|||
TABB, JUDD Palmer, Texas |
|
|
|||
WILLIAMS, EMILY Campbell, Texas |
|
|
|||
WORSHAM, MADISON Athens, Texas |
|
|
|||
ZAMORANO, JESTELLA Raymondville, Texas |
|
|
SHOWMANSHIP / Prospect Steers | |||||
Class: 3E - Senior: 14-18 / HEAT 5 | |||||
---|---|---|---|---|---|
CHATMAN, BRIANA Dawson, Texas |
|
|
|||
CRENSHAW, TAYLOR Ferris, Texas |
|
|
|||
CUNNINGHAM, BAILEY Midlothian, Texas |
|
|
|||
FULLER, KARLEE Palmer, Texas |
|
|
|||
GARNER, KAITLYN Blue Ridge, Texas |
|
|
|||
GRAY, MIKA Cumby, Texas |
|
|
|||
HILBURN, SAMARA Rice, Texas |
|
|
|||
MACDONALD , MORGAN Palmer, Texas |
|
|
|||
NORMAN , KARLEIGH Palmer, Texas |
|
|
|||
SMITH, MADDIE Athens, Texas |
|
|
|||
THOMPSON, EMMA Rice, Texas |
|
|
|||
TRIETSCH, KADE Iowa Park, Texas |
|
|
|||
UNDERWOOD, LEAH Wolfforth, Texas |
|
|
SHOWMANSHIP / Prospect Steers | |||||
Class: 3F - Senior: 14-18 / HEAT 6 | |||||
---|---|---|---|---|---|
ADAMS, CARSON Rockwall, Texas |
|
|
|||
BARNES, BRAYSON McKinney, Texas |
|
|
|||
DUNCAN, JOSHUA Katy, Texas |
|
|
|||
EDWARDS, BROOKLYNN Farmersville, Texas |
|
|
|||
FELLER, KRISSIE Canyon Lake, Texas |
|
|
|||
FORTOUL, ANTHONY Richland, Texas |
|
|
|||
FOWLER, EVAN Katy, Texas |
|
|
|||
HERRIN, GRANT Purdon, Texas |
|
|
|||
LOPEZ, CECILIA Greenville, Texas |
|
|
|||
MEEKS, RYLE Alvord, Texas |
|
|
|||
RODGERS, ANIYA Forney, Texas |
|
|
|||
ROWE, KARLEY Blue Ridge, Texas |
|
|
|||
THOMPSON, TYE Farmersville, Texas |
|
|
|||
THURMON, MADISON Brady, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Rambouillet | |||
Rambouillet | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Rambouillet | |||
Rambouillet | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Rambouillet | |||||||
Class: 1 - Spring Ewe Lamb born on or after January 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BAKER, BELVA Hillsboro, Texas |
|
|
|||||
GROTEGUT, JOHAN Hereford, Texas |
|
|
|||||
GROTEGUT, JOSEF Hereford, Texas |
|
|
|||||
MILLER, DAKODA Temple, Texas |
|
|
|||||
PARKER, KYLIE Eldorado, Texas |
|
|
|||||
WALTON, AVERY Cisco, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Rambouillet | |||||||||
Class: 1 - Spring Ewe Lamb born on or after January 1, 2023 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GROTEGUT, JOHAN Hereford, Texas |
|
|
|||||||
GROTEGUT, JOSEF Hereford, Texas |
|
|
|||||||
PARKER, CADE Eldorado, Texas |
|
|
|||||||
PARKER, KYLIE Eldorado, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Rambouillet | |||||||
Class: 2 - Fall Ewe Lamb born September 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GROTEGUT, JOHAN Hereford, Texas |
|
|
|||||
GROTEGUT, JOSEF Hereford, Texas |
|
|
|||||
MUNZ, PARKER Moody, Texas |
|
|
|||||
PARKER, KYLIE Eldorado, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Rambouillet | |||||||||
Class: 2 - Fall Ewe Lamb born September 1-December 31, 2022 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GROTEGUT, JOHAN Hereford, Texas |
|
|
|||||||
GROTEGUT, JOSEF Hereford, Texas |
|
|
|||||||
MUNZ, PARKER Moody, Texas |
|
|
|||||||
MUNZ, SUMMER Moody, Texas |
|
|
|||||||
PARKER, KYLIE Eldorado, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Rambouillet | |||||||
Class: 3 - Yearling Ewe born September 1, 2021-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BAKER, BELVA Hillsboro, Texas |
|
|
|||||
DOCKRAY, CALEB Salado, Texas |
|
|
|||||
MILLER, DAKODA Temple, Texas |
|
|
|||||
MILLER, MCKENZIE Temple, Texas |
|
|
|||||
MUNZ, PARKER Moody, Texas |
|
|
|||||
MUNZ, PARKER Moody, Texas |
|
|
|||||
MUNZ, PARKER Moody, Texas |
|
|
|||||
WALTON, AVERY Cisco, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Rambouillet | |||||||||
Class: 3 - Yearling Ewe born September 1, 2021-August 31, 2022 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BAKER, BELVA Hillsboro, Texas |
|
|
|||||||
DOCKRAY, CALEB Salado, Texas |
|
|
|||||||
MUNZ, PARKER Moody, Texas |
|
|
|||||||
MUNZ, PARKER Moody, Texas |
|
|
|||||||
MUNZ, PARKER Moody, Texas |
|
|
|||||||
WALTON, AVERY Cisco, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Rambouillet | |||||||
Class: 8 - Spring Ram Lamb born on or after January 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
PARKER, KYLIE Eldorado, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Rambouillet | |||||||||
Class: 8 - Spring Ram Lamb born on or after January 1, 2023 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
PARKER, KYLIE Eldorado, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Rambouillet | |||||||
Class: 9 - Fall Ram Lamb born September 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MUNZ, SUMMER Moody, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Rambouillet | |||||||||
Class: 9 - Fall Ram Lamb born September 1-December 31, 2022 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MUNZ, SUMMER Moody, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Rambouillet | |||||||
Class: 10 - Yearling Ram born September 1, 2021-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GROTEGUT, JOHAN Hereford, Texas |
|
|
|||||
MUNZ, PARKER Moody, Texas |
|
|
|||||
MUNZ, SUMMER Moody, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Rambouillet | |||||||||
Class: 10 - Yearling Ram born September 1, 2021-August 31, 2022 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GROTEGUT, JOHAN Hereford, Texas |
|
|
|||||||
MUNZ, PARKER Moody, Texas |
|
|
|||||||
MUNZ, SUMMER Moody, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Rambouillet | |||
Class: 101G - Pair of Rams: any age; shown in their respective individual classes | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Rambouillet | |||||
Class: 102G - Pair of Ewes: any age; shown in their respective individual classes | |||||
---|---|---|---|---|---|
BAKER, BELVA Hillsboro, Texas |
|
|
|||
GROTEGUT, JOHAN Hereford, Texas |
|
|
|||
GROTEGUT, JOSEF Hereford, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Rambouillet | |||||
Class: 103G - Pair of Sheep: any age; both sexes represented; shown in their respective individual classes | |||||
---|---|---|---|---|---|
GROTEGUT, JOHAN Hereford, Texas |
|
|
|||
MUNZ, PARKER Moody, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Rambouillet | |||
Class: 104G - Best 5 Head: 1 ram, four ewes, any age; shown in respective individual classes | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, DAIRY GOATS / Recorded Grade | |||
Recorded Grade | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / Recorded Grade | |||
Recorded Grade | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / Recorded Grade | |||||||
Class: 1 - Yearling Milker born on or after 9/1/2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BYERS, DAVID Jarrell, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY GOATS / Recorded Grade | |||
Class: 1 - Junior Kid, born on or after 4/1/2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / Recorded Grade | |||
Class: 2 - 2 Yr Old Milker born 9/1/2020-8/31/2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, DAIRY GOATS / Recorded Grade | |||||||
Class: 2 - Intermediate Kid, born 2/1-3/31/2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BARKSDALE, GRANT Chico, Texas |
|
|
|||||
HARDIN, MAKAYLA Peaster, Texas |
|
|
|||||
POLSTON, JACOB Mineral Wells, Texas |
|
|
|||||
STEADHAM , LILY Forestburg, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / Recorded Grade | |||||||
Class: 3 - 3 Yr Old Milker born 9/1/2019-8/31/2020 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MARTIN, TAYLOR Sunset, Texas |
|
|
|||||
SNOW, MADISON Midlothian, Texas |
|
|
|||||
STRAHAN, EMMA Montague, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY GOATS / Recorded Grade | |||
Class: 3 - Senior Kid, born 9/1/2022-1/31/2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / Recorded Grade | |||||||
Class: 4 - 4 Yr Old Milker born 9/1/2018-8/31/2019 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BUTLER, MELINDA Gainesville, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY GOATS / Recorded Grade | |||||||
Class: 4 - Junior Yearling, born 3/1-8/31/2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GARZA, ISABEL Fort Worth, Texas |
|
|
|||||
MARTIN, TAYLOR Sunset, Texas |
|
|
|||||
PARROTT, MACKENZIE Chico, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / Recorded Grade | |||||||
Class: 5 - Aged Milker born on or before 8/31/2018 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GARZA, ISABEL Fort Worth, Texas |
|
|
|||||
MARTIN, TAYLOR Sunset, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY GOATS / Recorded Grade | |||
Class: 5 - Senior Yearling, born 9/1/2021-2/28/2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, DAIRY GOATS / Recorded Grade | |||||||
Class: 8 - Yearling Milker, born on or after 9/1/2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BYERS, DAVID Jarrell, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY GOATS / Recorded Grade | |||
Class: 9 - 2 Yr Old Milker, born 9/1/2020-8/31/2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / Recorded Grade | |||
Class: 10 - Junior Kid born on or after 4/1/2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, DAIRY GOATS / Recorded Grade | |||||||
Class: 10 - 3 Yr Old Milker, born 9/1/2019-8/31/2020 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MARTIN, TAYLOR Sunset, Texas |
|
|
|||||
SNOW, MADISON Midlothian, Texas |
|
|
|||||
STRAHAN, EMMA Montague, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / Recorded Grade | |||||||
Class: 11 - Intermediate Kid born 2/1-3/31/2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BARKSDALE, GRANT Chico, Texas |
|
|
|||||
BROWN, DUSTY Fort Worth, Texas |
|
|
|||||
HARDIN, MAKAYLA Peaster, Texas |
|
|
|||||
ODE, ALLISON Millsap, Texas |
|
|
|||||
ODE, ALLISON Millsap, Texas |
|
|
|||||
POLSTON, JACOB Mineral Wells, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY GOATS / Recorded Grade | |||
Class: 11 - 4 Yr Old Milker, born 9/1/2018-8/31/2019 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / Recorded Grade | |||||||
Class: 12 - Senior Kid born 9/1/2022-1/31/2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BROWN, DUSTY Fort Worth, Texas |
|
|
|||||
BROWN, DUSTY Fort Worth, Texas |
|
|
|||||
BROWN, DUSTY Fort Worth, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY GOATS / Recorded Grade | |||||||
Class: 12 - Aged Milker born on or before 8/31/2018 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GARZA, ISABEL Fort Worth, Texas |
|
|
|||||
MARTIN, TAYLOR Sunset, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / Recorded Grade | |||||||
Class: 13 - Junior Yearling born 3/1-8/31/2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BUTLER, MELINDA Gainesville, Texas |
|
|
|||||
GARZA, ISABEL Fort Worth, Texas |
|
|
|||||
MARTIN, TAYLOR Sunset, Texas |
|
|
|||||
PARROTT, MACKENZIE Chico, Texas |
|
|
|||||
PEERY, LAUREN Ft Worth, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, DAIRY GOATS / Recorded Grade | |||||||
Class: 14 - Senior Yearling born 9/1/2021-2/28/2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
PEERY, LAUREN Ft Worth, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Red Angus | |||
Red Angus | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Angus | |||
Red Angus | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Angus | |||
Class: 1 - May Heifer Calf, calved on or after May 1, 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, BEEF HEIFERS / Red Angus | |||||||
Class: 1 - Junior Heifer Calves, calved on or after March 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BLAKEMORE, JAYREION Alto, Texas |
|
|
|||||
FEICK, KURT Sulphur Spgs, Texas |
|
|
|||||
HARDWICK, SAMUEL Aledo, Texas |
|
|
|||||
ST. CLAIR, KRISTIN Montgomery, Texas |
|
|
|||||
STEEL, PHOENIX Aquilla, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Angus | |||||||
Class: 2 - April Heifer Calf, calved April 1-30, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FEICK, KURT Sulphur Spgs, Texas |
|
|
|||||
ST. CLAIR, KRISTIN Montgomery, Texas |
|
|
|||||
STEEL, PHOENIX Aquilla, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Red Angus | |||
Class: 2 - February Heifer Calves, calved February 1-28, 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Angus | |||||||
Class: 3 - March Heifer Calf, calved March 1-31, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HOLTON, CASEY Cisco, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Red Angus | |||||||
Class: 3 - January Heifer Calves, calved January 1-31, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GALYON, LANDON Bonham, Texas |
|
|
|||||
SUMNER, ELI Huntsville, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Angus | |||||||
Class: 4 - February Heifer Calf, calved February 1-28, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HUNT, BRAXTON Huntsville, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Angus | |||||||
Class: 5 - January Heifer Calf, calved January 1-31, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GALYON, LANDON Bonham, Texas |
|
|
|||||
SUMNER, ELI Huntsville, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Red Angus | |||||||
Class: 6 - Late Senior Heifers, calved November 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HOLTON, CASEY Cisco, Texas |
|
|
|||||
HUDSPETH, TARYN Clyde, Texas |
|
|
|||||
HUTCHINS, HANNAH Wichita Falls, Texas |
|
|
|||||
IBARRA, APPLE Cibolo, Texas |
|
|
|||||
TREVINO, ALEX Garland, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Red Angus | |||||||
Class: 7 - Early Senior Heifers, calved September 1-October 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BANNAHAN, LEDDY Sanger, Texas |
|
|
|||||
HOLTON, CASEY Cisco, Texas |
|
|
|||||
HUTCHINS, MACEY Wichita Falls, Texas |
|
|
|||||
MUNOZ, JACQUELINE Garland, Texas |
|
|
|||||
WEEMS, MACI Eustace, Texas |
|
|
|||||
WILLIAMS, BRADY Arp, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Angus | |||||||
Class: 8 - Late Senior Heifer Calf, calved November 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HOLTON, CASEY Cisco, Texas |
|
|
|||||
HUDSPETH, TARYN Clyde, Texas |
|
|
|||||
HUTCHINS, HANNAH Wichita Falls, Texas |
|
|
|||||
IBARRA, APPLE Cibolo, Texas |
|
|
|||||
TREVINO, ALEX Garland, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Red Angus | |||||||
Class: 8 - Summer Yearling Heifers, calved May 1-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ATKINSON, JACE Boling, Texas |
|
|
|||||
GERIK, KESTON Riesel, Texas |
|
|
|||||
GOBER, COLTON Haskell, Texas |
|
|
|||||
GOBERT, KACI Huffman, Texas |
|
|
|||||
GRAYSON, EMMA Pasadena, Texas |
|
|
|||||
VOGE, LANDON Wills Point, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Angus | |||||||
Class: 9 - Early Senior Heifer Calf, calved September 1-October 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BANNAHAN, LEDDY Sanger, Texas |
|
|
|||||
HOLTON, CASEY Cisco, Texas |
|
|
|||||
HUTCHINS, MACEY Wichita Falls, Texas |
|
|
|||||
MUNOZ, JACQUELINE Garland, Texas |
|
|
|||||
WEEMS, MACI Eustace, Texas |
|
|
|||||
WILLIAMS, BRADY Arp, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Red Angus | |||||||
Class: 11 - April Yearling Heifers, calved April 1-30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BANNAHAN, BRIAR Sanger, Texas |
|
|
|||||
DUNCAN JR, CHARLEY Waxahachie, Texas |
|
|
|||||
GALYON, LANDON Bonham, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Angus | |||||||
Class: 12 - Late Summer Yearling Heifer, calved July 1-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ATKINSON, JACE Boling, Texas |
|
|
|||||
GERIK, LYLNLEE Riesel, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Red Angus | |||||||
Class: 12 - March Yearling Heifers, calved March 1-31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
COTTON, KAYDEE Hallsville, Texas |
|
|
|||||
JONES, TAYLOR Spring, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Angus | |||||||
Class: 13 - Early Summer Yearling Heifer, calved May 1-June 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GERIK, KESTON Riesel, Texas |
|
|
|||||
GOBERT, KACI Huffman, Texas |
|
|
|||||
VOGE, LANDON Wills Point, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Red Angus | |||||||
Class: 13 - February Yearling Heifers, calved February 1-28, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BRAGG, JACKSON Salado, Texas |
|
|
|||||
GALYON, LANDON Bonham, Texas |
|
|
|||||
YORK, OLIVIA Van, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Red Angus | |||||||
Class: 14 - January Yearling Heifers, calved January 1-31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
LONG, PRESLEY Hamilton, Texas |
|
|
|||||
WHITAKER, RYLEIGH Ranger, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Angus | |||||||
Class: 16 - April Yearling Heifer, calved April 1-30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BANNAHAN, BRIAR Sanger, Texas |
|
|
|||||
GALYON, LANDON Bonham, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Angus | |||||||
Class: 17 - March Yearling Heifer, calved March 1-31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CARTER , DUSTIN Commerce, Texas |
|
|
|||||
COTTON, KAYDEE Hallsville, Texas |
|
|
|||||
JONES, TAYLOR Spring, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Red Angus | |||||||
Class: 17 - Senior Yearling Heifers, calved September 1-December 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BRAGG, JACKSON Salado, Texas |
|
|
|||||
FEICK, KAEDEN Sulphur Spgs, Texas |
|
|
|||||
MUNOZ, JASMIN Garland, Texas |
|
|
|||||
PARTEN, CAULEY Abernathy, Texas |
|
|
|||||
TREVINO, ALEX Garland, Texas |
|
|
|||||
VOGE, CHEYENNE Wills Point, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Angus | |||||||
Class: 18 - February Yearling Heifer, calved February 1-28, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ATKINSON, JACE Boling, Texas |
|
|
|||||
BRAGG, JACKSON Salado, Texas |
|
|
|||||
FEICK, KAEDEN Sulphur Spgs, Texas |
|
|
|||||
GALYON, LANDON Bonham, Texas |
|
|
|||||
YORK, OLIVIA Van, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Red Angus | |||
Class: 18 - Summer Senior Yearling Heifers, calved May-August 31, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Angus | |||||||
Class: 19 - January Yearling Heifer, calved January 1-31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
WHITAKER, RYLEIGH Ranger, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Red Angus | |||
Class: 19 - Two Year Old Cow & Calf, calved on or after January 1, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, BEEF HEIFERS / Red Angus | |||||||
Class: 20 - Mature Cow & Calf, calved before January 1, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FEICK, KAEDEN Sulphur Spgs, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Angus | |||||||
Class: 22 - Senior Yearling Heifer, calved September 1-December 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BRAGG, JACKSON Salado, Texas |
|
|
|||||
FEICK, KAEDEN Sulphur Spgs, Texas |
|
|
|||||
MUNOZ, JASMIN Garland, Texas |
|
|
|||||
PARTEN, CAULEY Abernathy, Texas |
|
|
|||||
TREVINO, ALEX Garland, Texas |
|
|
|||||
VOGE, CHEYENNE Wills Point, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Angus | |||
Class: 23 - Two Year Old Cow & Calf, calved January 1-August 31, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Angus | |||||||
Class: 24 - Mature Cow & Calf, calved on or before December 31, 2020 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FEICK, KAEDEN Sulphur Spgs, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Angus | |||||||
Class: 29 - May Bull Calf, calved on or after May 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FEICK, KAEDEN Sulphur Spgs, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Angus | |||
Class: 30 - April Bull Calf, calved April 1-30, 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Angus | |||
Class: 31 - March Bull Calf, calved March 1-31, 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Angus | |||||||
Class: 32 - February Bull Calf, calved February 1-28, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BRAGG, KAYLEE Salado, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Angus | |||
Class: 33 - January Bull Calf, calved January 1-31, 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Angus | |||
Class: 36 - Late Senior Bull Calf, calved November 1-December 31, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Angus | |||
Class: 37 - Early Senior Bull Calf, calved September 1-October 31, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Angus | |||
Class: 40 - Late Summer Yearling Bull, calved July 1-August 31, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Angus | |||
Class: 41 - Early Summer Yearling Bull, calved May 1-June 30, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Angus | |||
Class: 44 - April Yearling Bull, calved April 1-30, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Angus | |||
Class: 45 - March Yearling Bull, calved March 1-31, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Angus | |||
Class: 46 - February Yearling Bull, calved February 1-28, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Angus | |||
Class: 47 - January Yearling Bull, calved January 1-31, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Angus | |||
Class: 50 - Senior Yearling Bull calved September 1-December 31, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Angus | |||
Class: 51 - Summer Senior Yearling Bull calved May 1-August 31, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Angus | |||
Class: 52 - Two Year Old Bull calved January 1-April 30, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Angus | |||
Class: 57G - Senior Get-Of-Sire: Four offspring of one sire; both sexes represented; all shown in their individual age class. Sire must be named | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Angus | |||
Class: 58G - Junior Get-of-Sire: Three offspring of one sire; both sexes represented; all shown in their individual senior calf or younger class. Sire must be named. | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Angus | |||||
Class: 59G - Produce-of-Dam: Two offspring of one dam; all shown in their individual age class. Dam must be named. | |||||
---|---|---|---|---|---|
FEICK, KAEDEN Sulphur Spgs, Texas |
|
|
|||
VOGE, CHEYENNE Wills Point, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Red Brahman | |||
Red Brahman | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, BEEF HEIFERS / Red Brahman | |||
Class: 1 - Heifer Calves, calved on or after March 1, 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, BEEF HEIFERS / Red Brahman | |||||||
Class: 2 - Heifer Calves, calved February 1-28, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BURNETT, LILLIAN (KATIE) Ladonia, Texas |
|
|
|||||
MARTINOLICH, ASHLYNN Italy, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Red Brahman | |||||||
Class: 3 - Heifer Calves, calved January 1-31, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MARSCHALL, ETHAN Harper, Texas |
|
|
|||||
ROSS, BRADEN Mt Enterprise, Texas |
|
|
|||||
STANKO, MORGAN Harlingen, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Red Brahman | |||||||
Class: 6 - Junior Heifers, calved November 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
WILLARD, MAKENZI Fairfield, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Red Brahman | |||||||
Class: 7 - Junior Heifers, calved September 1-October 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
JALUFKA, CLAIRE Sulphur Spgs, Texas |
|
|
|||||
LOVICOTT, LANE Rosebud, Texas |
|
|
|||||
SIMPSON, RYAN MACK Rio Hondo, Texas |
|
|
|||||
WELLE, PAYTYN Axtell, Texas |
|
|
|||||
WRIGHT, AVERI Purdon, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Red Brahman | |||||||
Class: 8 - Junior Heifers, calved July 1-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HYKEL, BRIAR West, Texas |
|
|
|||||
MONTGOMERY, WESTON Grandview, Texas |
|
|
|||||
WIESE, JAXON Fredericksbrg, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Red Brahman | |||||||
Class: 9 - Junior Heifers, calved May 1-June 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BALLARD, HUNTER Mineola, Texas |
|
|
|||||
BROWN, REYSE New Braunfels, Texas |
|
|
|||||
CALDWELL, BRYNN College Sta, Texas |
|
|
|||||
FUCALORO, AIDAN Wills Point, Texas |
|
|
|||||
WHITWORTH, BAXTER Henderson, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Red Brahman | |||||||
Class: 12 - Senior Heifers, calved March 1-April 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BALLARD, AVERY Mineola, Texas |
|
|
|||||
HYKEL, BRIAR West, Texas |
|
|
|||||
KIRCHNER, TJ Thrall, Texas |
|
|
|||||
WELCH, BOYD Ben Wheeler, Texas |
|
|
|||||
WHITWORTH, BAXTER Henderson, Texas |
|
|
|||||
WILSON, PEYTON Pasadena, Texas |
|
|
|||||
ZIMMERMAN, JOLEE College Sta, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Red Brahman | |||||||
Class: 13 - Senior Heifers, calved January 1-February 28, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MASK, JENNIFER Franklin, Texas |
|
|
|||||
WILLARD, MAKENZI Fairfield, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Red Brahman | |||||||
Class: 14 - Senior Heifers, calved September 1-December 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
EASTLAND, TRAVIS Henderson, Texas |
|
|
|||||
FORTOUL, ANTHONY Richland, Texas |
|
|
|||||
JALUFKA, CLAIRE Sulphur Spgs, Texas |
|
|
|||||
WILSON, NOELLE ELAINE Franklin, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Red Brangus | |||
Red Brangus | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Brangus | |||
Red Brangus | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Brangus | |||
Class: 1 - Heifer Calves, calved on or after March 1, 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, BEEF HEIFERS / Red Brangus | |||
Class: 1 - Heifer Calves, calved on or after March 1, 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Brangus | |||||||
Class: 2 - Heifer Calves, calved February 1-28, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DURHEIM, CHEYENE Spring, Texas |
|
|
|||||
VANN, LANE Normangee, Texas |
|
|
|||||
WILLIAMSON, TYLER Tomball, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Red Brangus | |||
Class: 2 - Heifer Calves, calved February 1-28, 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Brangus | |||||||
Class: 3 - Heifer Calves, calved January 1-31, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
SERVICE, KO’S CATTLE Waxahachie, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Red Brangus | |||
Class: 3 - Heifer Calves, calved January 1-31, 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Brangus | |||||||
Class: 6 - Junior Heifers, calved November 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DREIBRODT, REAGAN Bulverde, Texas |
|
|
|||||
DURHEIM, TAOS Spring, Texas |
|
|
|||||
VANN, LANE Normangee, Texas |
|
|
|||||
WISE, CHLOE North Zulch, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Red Brangus | |||||||
Class: 6 - Junior Heifers, calved November 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BUDDE, TAYLOR Conroe, Texas |
|
|
|||||
DREIBRODT, REAGAN Bulverde, Texas |
|
|
|||||
WISE, CHLOE North Zulch, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Brangus | |||||||
Class: 7 - Junior Heifers, calved September 1-October 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GILBERT, JAYDEN Palacios, Texas |
|
|
|||||
WILKERSON, VON Spring, Texas |
|
|
|||||
WOODRUFF, LOGAN El Campo, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Red Brangus | |||||||
Class: 7 - Junior Heifers, calved September 1-October 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
PALACIOS, EMILY Conroe, Texas |
|
|
|||||
SKELTON, JESSICA Conroe, Texas |
|
|
|||||
WOODRUFF, LOGAN El Campo, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Brangus | |||||||
Class: 8 - Junior Heifers, calved July 1-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BROOKS, CHLOE Gladewater, Texas |
|
|
|||||
BROOKS, CHLOE Gladewater, Texas |
|
|
|||||
HARTMAN, BAILEY Whitesboro, Texas |
|
|
|||||
PATTERSON, HARRISON Whitesboro, Texas |
|
|
|||||
PERRY, MADISON Madisonville, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Red Brangus | |||||||
Class: 8 - Junior Heifers, calved July 1-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BROOKS, CHLOE Gladewater, Texas |
|
|
|||||
BROOKS, CHLOE Gladewater, Texas |
|
|
|||||
CHASTAIN, KARLI Sunset, Texas |
|
|
|||||
HARTMAN, BAILEY Muenster, Texas |
|
|
|||||
PATTERSON, HARRISON Tioga, Texas |
|
|
|||||
PERRY, MADISON Madisonville, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Red Brangus | |||||||
Class: 9 - Junior Heifers, calved May 1-June 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HENRY, DYLAN Palacios, Texas |
|
|
|||||
LESIKAR, HENLEY Schulenburg, Texas |
|
|
|||||
MELENDEZ, CARMEN Spring, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Brangus | |||||||
Class: 11 - Intermediate Heifers, calved May 1-June 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HENRY, DYLAN Palacios, Texas |
|
|
|||||
LESIKAR, HENLEY Schulenburg, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Brangus | |||||||
Class: 12 - Intermediate Heifers, calved March 1-April 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GILBERT, KAITLYN Palacios, Texas |
|
|
|||||
PETERS, ASHLYN El Campo, Texas |
|
|
|||||
SERVICE, KO’S CATTLE Waxahachie, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Red Brangus | |||||||
Class: 12 - Senior Heifers, calved March 1-April 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GILBERT, KAITLYN Palacios, Texas |
|
|
|||||
MARKS, TRUITT Waxahachie, Texas |
|
|
|||||
PETERS, ASHLYN El Campo, Texas |
|
|
|||||
SMITH, COOPER Bryan, Texas |
|
|
|||||
WILSON, SAMUEL Spring, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Brangus | |||||||
Class: 13 - Intermediate Heifers, calved January 1-February 28, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KULAK, BANKER Boling, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Red Brangus | |||||||
Class: 13 - Senior Heifers, calved January 1-February 28, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KULAK, BANKER Boling, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Red Brangus | |||||||
Class: 14 - Senior Heifers, calved September 1-December 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BROOKS, CHLOE Gladewater, Texas |
|
|
|||||
HARTMAN, BAILEY Muenster, Texas |
|
|
|||||
ROSAS, MADISON Pasadena, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Brangus | |||||||
Class: 16 - Senior Females, calved September 1-December 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BROOKS, CHLOE Gladewater, Texas |
|
|
|||||
HARTMAN, BAILEY Whitesboro, Texas |
|
|
|||||
ROSAS, MADISON Pasadena, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Brangus | |||
Class: 17 - Senior Females, calved May 1-August 31, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Brangus | |||
Class: 18 - Senior Females, calved January 1-April 30, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Brangus | |||
Class: 23 - Bull Calves, calved on or after March 1, 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Brangus | |||
Class: 24 - Bull Calves, calved February 1-February 28, 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Brangus | |||||||
Class: 25 - Bull Calves, calved January 1-January 31, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
SERVICE, KO’S CATTLE Waxahachie, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Brangus | |||
Class: 28 - Junior Bulls, calved November 1-December 31, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Brangus | |||||||
Class: 29 - Junior Bulls, calved September 1-October 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
SERVICE, KO’S CATTLE Waxahachie, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Brangus | |||
Class: 30 - Junior Bulls, calved July 1-August 31, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Brangus | |||
Class: 33 - Intermediate Bulls, calved May 1-June 30, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Brangus | |||||||
Class: 34 - Intermediate Bulls, calved March 1-April 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DURHEIM, CHEYENE Spring, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Brangus | |||
Class: 35 - Intermediate Bulls, calved January 1-February 28, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Brangus | |||
Class: 38 - Senior Bulls, calved September 1-December 31, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Brangus | |||||||
Class: 39 - Senior Bulls, calved May 1-August 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DURHEIM, CHEYENE Spring, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Brangus | |||
Class: 40 - Senior Bulls, calved January 1-April 30, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Brangus | |||
Class: 45G - Get of Sire: Three offspring of one sire; all shown in individual age class; Sire must be named | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Brangus | |||||
Class: 46G - Best three head: Three animals; all owned (or co-owned) by exhibitor; all shown in individual age class | |||||
---|---|---|---|---|---|
DURHEIM, CHEYENE Spring, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Red Brangus | |||
Class: 47G - Produce of Dam: Two offsprings of one dam; all shown in individual age class; Dam must be named | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, BEEF HEIFERS / Santa Gertrudis | |||
Santa Gertrudis | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Santa Gertrudis | |||
Santa Gertrudis | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Santa Gertrudis | |||||||
Class: 1 - Early Summer Heifer, calved Calf, calved on or after May 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
AUSTIN, RALPH Bonham, Texas |
|
|
|||||
CATTLE COMPANY, TOP SHELF California, Missouri |
|
|
|||||
FULTON-TERRY, SUZANNE Denton, Texas |
|
|
|||||
LANE, BELINDA Navasota, Texas |
|
|
|||||
MCCONAUGHEY, MICHAEL De Kalb, Texas |
|
|
|||||
STEM, LANDON Navasota, Texas |
|
|
|||||
TORRES, KALYNN Friendswood, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Santa Gertrudis | |||||||
Class: 1 - Heifer Calves, calved on or after April 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KIEFER, BREE Denton, Texas |
|
|
|||||
LEONARD, KADEN Plantersville, Texas |
|
|
|||||
MIKOLAJCHAK, MABRY Manvel, Texas |
|
|
|||||
NELSON, LUKE Krum, Texas |
|
|
|||||
NOLES, BERKLEY Aubrey, Texas |
|
|
|||||
WANECK, SIERRA Iola, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Santa Gertrudis | |||||||
Class: 2 - Late Junior Heifer, calved Calf, calved March 1-April 30, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CATTLE, LENNON Alba, Texas |
|
|
|||||
CORNELIUS, CALE Timpson, Texas |
|
|
|||||
CRAWFORD, CAMERON PEARL Robstown, Texas |
|
|
|||||
DOUGLAS, MADISYN Bonham, Texas |
|
|
|||||
HALBERT, GRACIN Whitney, Texas |
|
|
|||||
LEONARD, KADEN Plantersville, Texas |
|
|
|||||
MIKOLAJCHAK, MABRY Manvel, Texas |
|
|
|||||
MIKULIN, ETHAN Navasota, Texas |
|
|
|||||
ONEAL, NICHOLAS Como, Texas |
|
|
|||||
ROACH, HOLLYANN Keller, Texas |
|
|
|||||
SANTA GERTRUDIS, EXCELL Houston, Texas |
|
|
|||||
WANECK, SIERRA Iola, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Santa Gertrudis | |||||||
Class: 2 - Heifer Calves, calved March 1-31, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CRAWFORD, CAMERON PEARL Robstown, Texas |
|
|
|||||
MIKULIN, ETHAN Navasota, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Santa Gertrudis | |||||||
Class: 3 - Early Junior Heifer, calved Calf, calved January 1-February 28, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
, URBANOSKY RANCH , |
|
|
|||||
AUSTIN, RALPH Bonham, Texas |
|
|
|||||
BRANTLEY, CONNOR Iola, Texas |
|
|
|||||
CARLOW, JAMES MASON New Boston, Texas |
|
|
|||||
CATES, COOPER Eustace, Texas |
|
|
|||||
CATES, COOPER Eustace, Texas |
|
|
|||||
DELGADO, JOSLYN Bryan, Texas |
|
|
|||||
FULTON-TERRY, SUZANNE Denton, Texas |
|
|
|||||
HAPP , KALLIE Aubrey, Texas |
|
|
|||||
HARRINGTON, RHETT Plantersville, Texas |
|
|
|||||
LEONARD, KELTON Plantersville, Texas |
|
|
|||||
LOPEZ, BRYNDEN Weatherford, Texas |
|
|
|||||
MORAN, MADISON Brenham, Texas |
|
|
|||||
NELSON, LUKE Krum, Texas |
|
|
|||||
NICHOLS , TRIPP Blooming Grove, Texas |
|
|
|||||
RANCH, O/X Las Vegas, New Mexico |
|
|
|||||
RANCH, O/X Las Vegas, New Mexico |
|
|
|||||
RANCH, O/X Las Vegas, New Mexico |
|
|
|||||
ROESSLER, DENTON Gainesville, Texas |
|
|
|||||
SANTA GERTRUDIS, EXCELL Houston, Texas |
|
|
|||||
STEM, LANDON Navasota, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Santa Gertrudis | |||||||
Class: 3 - Heifer Calves, calved February 1-28, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HAPP , KALLIE Aubrey, Texas |
|
|
|||||
LOPEZ, BRYNDEN Weatherford, Texas |
|
|
|||||
MORAN, MADISON Brenham, Texas |
|
|
|||||
NICHOLS , TRIPP Blooming Grove, Texas |
|
|
|||||
NOLES, BERKLEY Aubrey, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Santa Gertrudis | |||||||
Class: 4 - Late Senior Heifer, calved Calf, calved November 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BURNS, CAMILLE Wharton, Texas |
|
|
|||||
CATTLE COMPANY, TOP SHELF California, Missouri |
|
|
|||||
COLLEGE, CONNORS Warner, Oklahoma |
|
|
|||||
COLLEGE, CONNORS Warner, Oklahoma |
|
|
|||||
COLLEGE, CONNORS Warner, Oklahoma |
|
|
|||||
DOUGLAS, MADISYN Bonham, Texas |
|
|
|||||
FINLEY, EMMA Eustace, Texas |
|
|
|||||
FINLEY, EMMA Eustace, Texas |
|
|
|||||
FLETCHER, HALEN Scurry, Texas |
|
|
|||||
FONKE, BROOKE Alvin, Texas |
|
|
|||||
HUMPHREY, JESSICA Clarksville, Texas |
|
|
|||||
LEONARD, KELTON Plantersville, Texas |
|
|
|||||
MCCALISTER, AMBER Eustace, Texas |
|
|
|||||
MIKOLAJCHAK, MYKA Manvel, Texas |
|
|
|||||
MUNOZ-CARTY, ANALILIA Hillsboro, Texas |
|
|
|||||
PEARSON, JESSI MAE Combine, Texas |
|
|
|||||
PHILLIPS, ADDYSON Normangee, Texas |
|
|
|||||
PITCHFORD, DARRELL Eustace, Texas |
|
|
|||||
RAINEY, ANSLEIGH Tioga, Texas |
|
|
|||||
SANTA GERTRUDIS, EXCELL Houston, Texas |
|
|
|||||
TERRY, MIKAELA Bryan, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Santa Gertrudis | |||||||
Class: 4 - Heifer Calves, calved January 1-31, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BRANTLEY, CONNOR Iola, Texas |
|
|
|||||
CARLOW, JAMES MASON New Boston, Texas |
|
|
|||||
CUEVAS, AXEL Denton, Texas |
|
|
|||||
DELGADO, JOSLYN Bryan, Texas |
|
|
|||||
LEONARD, KELTON Plantersville, Texas |
|
|
|||||
NELSON, LUKE Krum, Texas |
|
|
|||||
REED, KATIE Tyler, Texas |
|
|
|||||
ROESSLER, DENTON Gainesville, Texas |
|
|
|||||
SOTO, MAKENZIE Rusk, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Santa Gertrudis | |||||||
Class: 5 - Early Senior Heifer, calved Calf, calved September 1-October 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
, URBANOSKY RANCH , |
|
|
|||||
, URBANOSKY RANCH , |
|
|
|||||
CARLOW, JAMES MASON New Boston, Texas |
|
|
|||||
CATTLE COMPANY, TOP SHELF California, Missouri |
|
|
|||||
CRAWFORD, CAMERON PEARL Robstown, Texas |
|
|
|||||
DOUGLAS, MADISYN Bonham, Texas |
|
|
|||||
ELLIS, LANEY Moody, Texas |
|
|
|||||
KIMBLE, KALLI Kingsbury, Texas |
|
|
|||||
LAWRENCE, TANNER Robstown, Texas |
|
|
|||||
MIKOLAJCHAK, MAYVIN Manvel, Texas |
|
|
|||||
MIKULIN, ETHAN Navasota, Texas |
|
|
|||||
PHILLIPS, ADDYSON Normangee, Texas |
|
|
|||||
PHILLIPS, ADDYSON Normangee, Texas |
|
|
|||||
PITCHFORD, DARRELL Eustace, Texas |
|
|
|||||
RAINEY, GRAYDON Tioga, Texas |
|
|
|||||
SANTA GERTRUDIS, EXCELL Houston, Texas |
|
|
|||||
STREIT, WESTON Electra, Texas |
|
|
|||||
TIGERT, JORDAN Daingerfield, Texas |
|
|
|||||
WANECK, SIERRA Iola, Texas |
|
|
|||||
WILEY, BAILEY N Richlnd Hls, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Santa Gertrudis | |||||||
Class: 7 - Junior Heifers, calved November 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CROSE, GRAHAM Aquilla, Texas |
|
|
|||||
FINLEY, ANISTYN Eustace, Texas |
|
|
|||||
FLETCHER, HALEN Scurry, Texas |
|
|
|||||
FONKE, BROOKE Alvin, Texas |
|
|
|||||
JONES, MCKENNA Athens, Texas |
|
|
|||||
LEONARD, KELTON Plantersville, Texas |
|
|
|||||
MIKOLAJCHAK, MYKA Manvel, Texas |
|
|
|||||
MITCHELL, ABIGAIL Avery, Texas |
|
|
|||||
MUNOZ-CARTY, LILY Hillsboro, Texas |
|
|
|||||
PEARSON, JESSI MAE Combine, Texas |
|
|
|||||
RAINEY, ANSLEIGH Tioga, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Santa Gertrudis | |||||||
Class: 8 - Late Summer Yearling Heifer, calved July 1-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CORNELIUS, CALE Timpson, Texas |
|
|
|||||
DENOON, JOHN Decatur, Texas |
|
|
|||||
ELLIS , JACE Moody, Texas |
|
|
|||||
FULTON-TERRY, SUZANNE Denton, Texas |
|
|
|||||
HARRINGTON, RHETT Plantersville, Texas |
|
|
|||||
MARTIN, TAYLOR Sunset, Texas |
|
|
|||||
PITTMAN, KELCI Tioga, Texas |
|
|
|||||
PRESTON, DEWEY Paris, Texas |
|
|
|||||
ROESSLER, SAVANNAH Gainesville, Texas |
|
|
|||||
SANTA GERTRUDIS, EXCELL Houston, Texas |
|
|
|||||
STREIT, CACHE Electra, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Santa Gertrudis | |||||||
Class: 8 - Junior Heifers, calved September 1-October 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BURNS, LILLIANA (LILLY) Waxahachie, Texas |
|
|
|||||
CARLOW, JAMES MASON New Boston, Texas |
|
|
|||||
CRAWFORD, CAMERON PEARL Robstown, Texas |
|
|
|||||
DOUGLAS, MADISYN Bonham, Texas |
|
|
|||||
ELLIS, LANEY Moody, Texas |
|
|
|||||
LAWRENCE, TANNER Robstown, Texas |
|
|
|||||
MIKOLAJCHAK, MAYVIN Manvel, Texas |
|
|
|||||
MIKULIN, ETHAN Navasota, Texas |
|
|
|||||
PHILLIPS, ADDYSON Normangee, Texas |
|
|
|||||
RAINEY, GRAYDON Tioga, Texas |
|
|
|||||
STREIT, WESTON Electra, Texas |
|
|
|||||
STRICKLAND, WILLIAM Haltom City, Texas |
|
|
|||||
TIGERT, JORDAN Daingerfield, Texas |
|
|
|||||
WANECK, SIERRA Iola, Texas |
|
|
|||||
WILEY, BAILEY N Richlnd Hls, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Santa Gertrudis | |||||||
Class: 9 - Early Summer Yearling Heifer, calved May 1-June 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CATES, COOPER Eustace, Texas |
|
|
|||||
CATTLE, LENNON Alba, Texas |
|
|
|||||
DOUGLAS, MADISYN Bonham, Texas |
|
|
|||||
FINLEY, EMMA Eustace, Texas |
|
|
|||||
FULTON-TERRY, SUZANNE Denton, Texas |
|
|
|||||
HALE, LOGAN Sumner, Texas |
|
|
|||||
LEONARD, KADEN Plantersville, Texas |
|
|
|||||
PINKERTON, EMMA Alvord, Texas |
|
|
|||||
PITCHFORD, DARRELL Eustace, Texas |
|
|
|||||
ROESSLER, DENTON Gainesville, Texas |
|
|
|||||
ROMINES, ELIZABETH Chico, Texas |
|
|
|||||
SANTA GERTRUDIS, EXCELL Houston, Texas |
|
|
|||||
SANTA GERTRUDIS, EXCELL Houston, Texas |
|
|
|||||
TERRY, MIKAELA Bryan, Texas |
|
|
|||||
TIGERT, JORDAN Daingerfield, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Santa Gertrudis | |||||||
Class: 9 - Junior Heifers, calved July 1-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CORNELIUS, CALE Timpson, Texas |
|
|
|||||
CUEVAS, AXEL Denton, Texas |
|
|
|||||
DENOON, JOHN Decatur, Texas |
|
|
|||||
ELLIS , JACE Moody, Texas |
|
|
|||||
HARRINGTON, RHETT Plantersville, Texas |
|
|
|||||
MARTIN, TAYLOR Sunset, Texas |
|
|
|||||
MUNSTER , DELANI Midlothian, Texas |
|
|
|||||
NOLES, SAWYER Aubrey, Texas |
|
|
|||||
PITTMAN, KELCI Tioga, Texas |
|
|
|||||
PRESTON, DEWEY Paris, Texas |
|
|
|||||
RICE, ISAAC Midlothian, Texas |
|
|
|||||
ROESSLER, SAVANNAH Gainesville, Texas |
|
|
|||||
STREIT, CACHE Electra, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Santa Gertrudis | |||||||
Class: 10 - Late Junior Yearling Heifer, calved March 1-April 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
, URBANOSKY RANCH , |
|
|
|||||
CATES, COOPER Eustace, Texas |
|
|
|||||
CATES, COOPER Eustace, Texas |
|
|
|||||
COLLEGE, CONNORS Warner, Oklahoma |
|
|
|||||
FLETCHER, CADEN Scurry, Texas |
|
|
|||||
HARALSON, CALLIE Carbon, Texas |
|
|
|||||
HARALSON, JACK Carbon, Texas |
|
|
|||||
HUMPHREY, JESSICA Clarksville, Texas |
|
|
|||||
KIMBLE, KALLI Kingsbury, Texas |
|
|
|||||
LANE, BELINDA Navasota, Texas |
|
|
|||||
MCCONAUGHEY, MICHAEL De Kalb, Texas |
|
|
|||||
NELSON, LUKE Krum, Texas |
|
|
|||||
NICHOLS , TRIPP Blooming Grove, Texas |
|
|
|||||
PHILLIPS, ADDYSON Normangee, Texas |
|
|
|||||
PITCHFORD, DARRELL Eustace, Texas |
|
|
|||||
PRIVETT, BLAKE Roxton, Texas |
|
|
|||||
RANCH, O/X Las Vegas, New Mexico |
|
|
|||||
URBANOSKY, JALYNN Lyons, Texas |
|
|
|||||
WALKER, QUINCY Stagecoach, Texas |
|
|
|||||
WILLIAMS, EMERSON Bruceville, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Santa Gertrudis | |||||||
Class: 10 - Junior Heifers, calved May 1-June 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DOUGLAS, MADISYN Bonham, Texas |
|
|
|||||
HALE, LOGAN Sumner, Texas |
|
|
|||||
KIEFER, BREE Denton, Texas |
|
|
|||||
LEONARD, KADEN Plantersville, Texas |
|
|
|||||
PINKERTON, EMMA Alvord, Texas |
|
|
|||||
ROESSLER, DENTON Gainesville, Texas |
|
|
|||||
ROMINES, ELIZABETH Chico, Texas |
|
|
|||||
SUTTON, BRODY Eustace, Texas |
|
|
|||||
TIGERT, JORDAN Daingerfield, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Santa Gertrudis | |||||||
Class: 11 - Early Junior Yearling Heifer, calved January 1-February 28, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BLOUNT, CARLEE Bogata, Texas |
|
|
|||||
BOUTWELL, EMMERSON Paris, Texas |
|
|
|||||
DELGADO, JOSLYN Bryan, Texas |
|
|
|||||
FINLEY, EMMA Eustace, Texas |
|
|
|||||
GOOLSBY, BRADY Alvarado, Texas |
|
|
|||||
KIMBLE, KALLI Kingsbury, Texas |
|
|
|||||
MCCONAUGHEY, MICHAEL De Kalb, Texas |
|
|
|||||
MIKULIN, ETHAN Navasota, Texas |
|
|
|||||
MUNOZ-CARTY, ANALILIA Hillsboro, Texas |
|
|
|||||
PITCHFORD, DARRELL Eustace, Texas |
|
|
|||||
ROESSLER, SAVANNAH Gainesville, Texas |
|
|
|||||
ROMINES, ELIZABETH Chico, Texas |
|
|
|||||
SANTA GERTRUDIS, EXCELL Houston, Texas |
|
|
|||||
SUTTON, GAVIN Fort Worth, Texas |
|
|
|||||
TORRES, KALYNN Friendswood, Texas |
|
|
|||||
WILEY, EMILY North Richland Hills, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Santa Gertrudis | |||||||
Class: 13 - Senior Heifers, calved March 1-April 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CROSE, GRAHAM Aquilla, Texas |
|
|
|||||
DREHER, HANNAH Forney, Texas |
|
|
|||||
FLETCHER, CADEN Scurry, Texas |
|
|
|||||
HALBERT, KIMBER Whitney, Texas |
|
|
|||||
HARALSON, CALLIE Carbon, Texas |
|
|
|||||
HARALSON, JACK Carbon, Texas |
|
|
|||||
HARRINGTON, RHETT Plantersville, Texas |
|
|
|||||
MITCHELL, ABIGAIL Avery, Texas |
|
|
|||||
NELSON, LUKE Krum, Texas |
|
|
|||||
NICHOLS , TRIPP Blooming Grove, Texas |
|
|
|||||
PRIVETT, BLAKE Roxton, Texas |
|
|
|||||
WALKER, QUINCY Stagecoach, Texas |
|
|
|||||
WILLIAMS, EMMERSON Bruceville, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Santa Gertrudis | |||||||
Class: 14 - Late Senior Yearling Heifer, calved October 1-December 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FLYNN, PAYTON Montgomery, Texas |
|
|
|||||
LANE, BELINDA Navasota, Texas |
|
|
|||||
PITCHFORD, DARRELL Eustace, Texas |
|
|
|||||
PITCHFORD, DARRELL Eustace, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Santa Gertrudis | |||||||
Class: 14 - Senior Heifers, calved January 1-February 28, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BLOUNT, CARLEE Bogata, Texas |
|
|
|||||
BOUTWELL, EMMERSON Paris, Texas |
|
|
|||||
DELGADO, JOSLYN Bryan, Texas |
|
|
|||||
FINLEY, ANISTYN Eustace, Texas |
|
|
|||||
MIKULIN, ETHAN Navasota, Texas |
|
|
|||||
MUNOZ-CARTY, LILY Hillsboro, Texas |
|
|
|||||
PIRTLE, JACKSON Henderson, Texas |
|
|
|||||
ROESSLER, SAVANNAH Gainesville, Texas |
|
|
|||||
ROMINES, ELIZABETH Chico, Texas |
|
|
|||||
SHACKELFORD, HANNAH Alba, Texas |
|
|
|||||
SHAFFER, JENNA Magnolia, Texas |
|
|
|||||
SUTTON, GAVIN Fort Worth, Texas |
|
|
|||||
TORRES, KALYNN Friendswood, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Santa Gertrudis | |||||||
Class: 15 - Early Senior Yearling Heifer, calved July 1-September 30, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
LAWRENCE, JANE Robstown, Texas |
|
|
|||||
NELSON, LUKE Krum, Texas |
|
|
|||||
PHILLIPS, ADDYSON Normangee, Texas |
|
|
|||||
STEWART, TRAVIS Scurry, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Santa Gertrudis | |||||||
Class: 15 - Senior Heifers, calved October 1-December 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FLYNN, PAYTON Montgomery, Texas |
|
|
|||||
GARRETT, DANIELLE Cumby, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Santa Gertrudis | |||||||
Class: 16 - Late Two Year Old Heifer, calved April 1-June 30, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CATES, COOPER Eustace, Texas |
|
|
|||||
FONKE, BROOKE Alvin, Texas |
|
|
|||||
NICHOLS , TRIPP Blooming Grove, Texas |
|
|
|||||
SHUPAK, KARLI Somerville, Texas |
|
|
|||||
STREIT, CACHE Electra, Texas |
|
|
|||||
WALKER, QUINCY Stagecoach, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Santa Gertrudis | |||||||
Class: 16 - Senior Heifers, calved July 1-September 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
LAWRENCE, JANE Robstown, Texas |
|
|
|||||
NELSON, LUKE Krum, Texas |
|
|
|||||
PHILLIPS, ADDYSON Normangee, Texas |
|
|
|||||
STEWART, TRAVIS Scurry, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Santa Gertrudis | |||||||
Class: 17 - Early Two Year Old Heifer, calved January 1-March 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CATES, COOPER Eustace, Texas |
|
|
|||||
CATTLE, LENNON Alba, Texas |
|
|
|||||
LEONARD, KADEN Plantersville, Texas |
|
|
|||||
PORTER, KATHARINE Karnes City, Texas |
|
|
|||||
RAINEY, GRAYDON Tioga, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Santa Gertrudis | |||||||
Class: 22 - Best of Polled Female | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CATES, COOPER Eustace, Texas |
|
|
|||||
CATES, COOPER Eustace, Texas |
|
|
|||||
CATES, COOPER Eustace, Texas |
|
|
|||||
CATES, COOPER Eustace, Texas |
|
|
|||||
DOUGLAS, MADISYN Bonham, Texas |
|
|
|||||
DOUGLAS, MADISYN Bonham, Texas |
|
|
|||||
ELLIS , JACE Moody, Texas |
|
|
|||||
ELLIS, LANEY Moody, Texas |
|
|
|||||
FONKE, BROOKE Alvin, Texas |
|
|
|||||
FONKE, BROOKE Alvin, Texas |
|
|
|||||
FULTON-TERRY, SUZANNE Denton, Texas |
|
|
|||||
HARALSON, JACK Carbon, Texas |
|
|
|||||
HARRINGTON, RHETT Plantersville, Texas |
|
|
|||||
KIMBLE, KALLI Kingsbury, Texas |
|
|
|||||
LANE, BELINDA Navasota, Texas |
|
|
|||||
LAWRENCE, JANE Robstown, Texas |
|
|
|||||
MIKOLAJCHAK, MABRY Manvel, Texas |
|
|
|||||
MIKOLAJCHAK, MAYVIN Manvel, Texas |
|
|
|||||
MIKOLAJCHAK, MYKA Manvel, Texas |
|
|
|||||
NELSON, LUKE Krum, Texas |
|
|
|||||
PITCHFORD, DARRELL Eustace, Texas |
|
|
|||||
PITCHFORD, DARRELL Eustace, Texas |
|
|
|||||
RAINEY, ANSLEIGH Tioga, Texas |
|
|
|||||
RAINEY, GRAYDON Tioga, Texas |
|
|
|||||
RAINEY, GRAYDON Tioga, Texas |
|
|
|||||
SUTTON, GAVIN Fort Worth, Texas |
|
|
|||||
TERRY, MIKAELA Bryan, Texas |
|
|
|||||
WILLIAMS, EMERSON Bruceville, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Santa Gertrudis | |||||||
Class: 23 - Early Summer Bull Calf, calved on or after May 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CATTLE COMPANY, TOP SHELF California, Missouri |
|
|
|||||
FULTON-TERRY, SUZANNE Denton, Texas |
|
|
|||||
SHUPAK, KARLI Somerville, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Santa Gertrudis | |||||||
Class: 24 - Late Junior Bull Calf, calved March 1-April 30, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MCCONAUGHEY, MICHAEL De Kalb, Texas |
|
|
|||||
SANTA GERTRUDIS, EXCELL Houston, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Santa Gertrudis | |||||||
Class: 25 - Early Junior Bull Calf, calved January 1-February 28, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
AUSTIN, RALPH Bonham, Texas |
|
|
|||||
HANNA, LAUREN Decatur, Texas |
|
|
|||||
PORTER, KATHARINE Karnes City, Texas |
|
|
|||||
RANCH, O/X Las Vegas, New Mexico |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Santa Gertrudis | |||||||
Class: 26 - Late Senior Bull Calf, calved November 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
COLLEGE, CONNORS Warner, Oklahoma |
|
|
|||||
COLLEGE, CONNORS Warner, Oklahoma |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Santa Gertrudis | |||||||
Class: 27 - Early Senior Bull Calf, calved September 1-October 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
STEM, LANDON Navasota, Texas |
|
|
|||||
TERRY, MIKAELA Bryan, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Santa Gertrudis | |||||||
Class: 30 - Late Summer Yearling Bull, calved July 1-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NELSON, LUKE Krum, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Santa Gertrudis | |||||||
Class: 31 - Early Summer Yearling Bull, calved May 1-June 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
, URBANOSKY RANCH , |
|
|
|||||
FINLEY, EMMA Eustace, Texas |
|
|
|||||
MCCONAUGHEY, MICHAEL De Kalb, Texas |
|
|
|||||
PITCHFORD, DARRELL Eustace, Texas |
|
|
|||||
ROESSLER, SAVANNAH Gainesville, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Santa Gertrudis | |||||||
Class: 32 - Late Junior Yearling Bull, calved March 1-April 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
, URBANOSKY RANCH , |
|
|
|||||
PITCHFORD, DARRELL Eustace, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Santa Gertrudis | |||||||
Class: 33 - Early Junior Yearling Bull, calved January 1-February 28, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ROACH, HOLLYANN Keller, Texas |
|
|
|||||
TERRY, MIKAELA Bryan, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Santa Gertrudis | |||||||
Class: 36 - Late Senior Yearling Bull, calved October 1-December 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KIMBLE, KALLI Kingsbury, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Santa Gertrudis | |||
Class: 37 - Early Senior Yearling Bull, calved July 1-September 30, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Santa Gertrudis | |||
Class: 38 - Late Two Year Old Bull, calved April 1-June 30, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Santa Gertrudis | |||||||
Class: 39 - Early Two Year Old Bull, calved January 1-March 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
PITCHFORD, DARRELL Eustace, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Santa Gertrudis | |||
Class: 40 - Aged Bull, calved July 1-December 31, 2020 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Santa Gertrudis | |||||
Class: 45 - Best of Polled Bull | |||||
---|---|---|---|---|---|
MCCONAUGHEY, MICHAEL De Kalb, Texas |
|
|
|||
STEM, LANDON Navasota, Texas |
|
|
|||
TERRY, MIKAELA Bryan, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Santa Gertrudis | |||||
Class: 46G - Produce of Dam: Two offsprings of one dam; all shown in individual age class; Dam must be named | |||||
---|---|---|---|---|---|
PITCHFORD, DARRELL Eustace, Texas |
|
|
|||
SANTA GERTRUDIS, EXCELL Houston, Texas |
|
|
|||
SANTA GERTRUDIS, EXCELL Houston, Texas |
|
|
|||
SHUPAK, KARLI Somerville, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Santa Gertrudis | |||||
Class: 47G - Get of Sire: Three offspring of one sire; all shown in individual age class; Sire must be named | |||||
---|---|---|---|---|---|
KIMBLE, KALLI Kingsbury, Texas |
|
|
|||
RANCH, O/X Las Vegas, New Mexico |
|
|
|||
SANTA GERTRUDIS, EXCELL Houston, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Shorthorn | |||
Shorthorn | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Shorthorn | |||
Shorthorn | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Shorthorn | |||||||
Class: 1 - Heifer Calves, calved on or after March 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BAUMAN, ELLA Anna, Texas |
|
|
|||||
BUTLER, JACQUELYN Richards, Texas |
|
|
|||||
CAMP, NATALIE Maypearl, Texas |
|
|
|||||
CARNEY, JESS Collinsville, Texas |
|
|
|||||
COX, BELICIA Grandview, Texas |
|
|
|||||
MCKEAN, BROOKE Bedias, Texas |
|
|
|||||
RASOR, BILL Van Alstyne, Texas |
|
|
|||||
ROBERTSON, LEYTON San Marcos, Texas |
|
|
|||||
WELLS, JOHN Van Alstyne, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Shorthorn | |||||||
Class: 1 - Heifer Calves, calved on or after March 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BAUMAN, ELLA Anna, Texas |
|
|
|||||
BUTLER, JACQUELYN Richards, Texas |
|
|
|||||
CAMP, NATALIE Maypearl, Texas |
|
|
|||||
COX, BELICIA Grandview, Texas |
|
|
|||||
JAMES, KASEN Odonnell, Texas |
|
|
|||||
ROBERTSON, LEYTON San Marcos, Texas |
|
|
|||||
WELLS, JOHN Van Alstyne, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Shorthorn | |||||||
Class: 2 - Heifer Calves, calved February 1-28, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BAYER, EVA Gainesville, Texas |
|
|
|||||
ROBERTSON, EMERY San Marcos, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Shorthorn | |||||||
Class: 2 - Heifer Calves, calved February 1-28, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BAYER, EVA Gainesville, Texas |
|
|
|||||
HOLBROOK, KENLEA Greenville, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Shorthorn | |||||||
Class: 3 - Heifer Calves, calved January 1-31, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CAMP, MCKENNA Maypearl, Texas |
|
|
|||||
RAMOS, AUBREY Andrews, Texas |
|
|
|||||
REYNOLDS, EMMA Kaufman, Texas |
|
|
|||||
SHERROUSE, ELI Kingwood, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Shorthorn | |||||||
Class: 3 - Heifer Calves, calved January 1-31, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CAMP, MCKENNA Maypearl, Texas |
|
|
|||||
HOOD, AUBREY Oakwood, Texas |
|
|
|||||
LEUTWYLER, RAYLEIGH Cushing, Texas |
|
|
|||||
MESLER, AIDEN Iowa Park, Texas |
|
|
|||||
RAMOS, AUBREY Andrews, Texas |
|
|
|||||
REYNOLDS, EMMA Kaufman, Texas |
|
|
|||||
RUTH, ARIEL Kemp, Texas |
|
|
|||||
SHERROUSE, ELI Kingwood, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Shorthorn | |||||||
Class: 6 - Junior Heifers, calved November 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
COX, BELICIA Grandview, Texas |
|
|
|||||
DEBORDE, BRAYDEN Bardwell, Texas |
|
|
|||||
DILLARD JR, JOSEPH Kaufman, Texas |
|
|
|||||
GEORGE, KEAGAN Kirbyville, Texas |
|
|
|||||
HORACEFIELD, SCOTT Houston, Texas |
|
|
|||||
JAMES, KARRIGAN Odonnell, Texas |
|
|
|||||
LAUGHERY, COOPER Royse City, Texas |
|
|
|||||
MUNCHRATH, EMILEE Graford, Texas |
|
|
|||||
STANSELL, JESSICA Waxahachie, Texas |
|
|
|||||
SWAIN, KATE Robinson, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Shorthorn | |||||||
Class: 6 - Junior Heifers, calved November 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CORLEY, KAYLEE Willis, Texas |
|
|
|||||
COX, BELICIA Grandview, Texas |
|
|
|||||
DILLARD JR, JOSEPH Kaufman, Texas |
|
|
|||||
GEORGE, KEAGAN Kirbyville, Texas |
|
|
|||||
HORACEFIELD, SCOTT Houston, Texas |
|
|
|||||
JAMES, KARRIGAN Odonnell, Texas |
|
|
|||||
JONES, TATE Commerce, Texas |
|
|
|||||
LOCKETT, BRINLEE Alvord, Texas |
|
|
|||||
MUNCHRATH, EMILEE Graford, Texas |
|
|
|||||
STANSELL, JESSICA Waxahachie, Texas |
|
|
|||||
SWAIN, KATE Robinson, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Shorthorn | |||||||
Class: 7 - Junior Heifers, calved September 1-October 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BARBER, SARAH Farmersville, Texas |
|
|
|||||
BAUMAN, CLAYTON Anna, Texas |
|
|
|||||
BIVENS, RYLI Burleson, Texas |
|
|
|||||
BUTLER, THOMAS "JESSE" Richards, Texas |
|
|
|||||
CLEERE, KANIN Madisonville, Texas |
|
|
|||||
DEBORDE, BRIGHAM Bardwell, Texas |
|
|
|||||
DILLARD, AVERY Kaufman, Texas |
|
|
|||||
ESCOBAR, KELLY Marlin, Texas |
|
|
|||||
LAUGHERY, MAKENZIE Royse City, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Shorthorn | |||||||
Class: 7 - Junior Heifers, calved September 1-October 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BAILEY, GUNNER Mabank, Texas |
|
|
|||||
BAUMAN, CLAYTON Anna, Texas |
|
|
|||||
BIVENS, RYLI Burleson, Texas |
|
|
|||||
BOOTH , MAKAYLA Commerce, Texas |
|
|
|||||
BUTLER, THOMAS "JESSE" Richards, Texas |
|
|
|||||
CLEERE, KANIN Madisonville, Texas |
|
|
|||||
CORLEY, KAYLEE Willis, Texas |
|
|
|||||
DAVIS, KENNA Conroe, Texas |
|
|
|||||
DILLARD, AVERY Kaufman, Texas |
|
|
|||||
HAMMONS, TUCKER Decatur, Texas |
|
|
|||||
KNIGHT, ROSIE Conroe, Texas |
|
|
|||||
KRENEK, LAUREN Tomball, Texas |
|
|
|||||
MICHAEL, SHELBI Reno, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Shorthorn | |||||||
Class: 8 - Junior Heifers, calved July 1-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
JENNINGS, GRADY Graford, Texas |
|
|
|||||
JONES, HUNTER Aledo, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Shorthorn | |||||||
Class: 8 - Junior Heifers, calved July 1-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
JENNINGS, GRADY Graford, Texas |
|
|
|||||
JONES, HUNTER Aledo, Texas |
|
|
|||||
MCGILVRAY, MCKENZIE Ponder, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Shorthorn | |||||||
Class: 9 - Junior Heifers, calved May 1-June 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BROOKS, MORGAN Venus, Texas |
|
|
|||||
CLEERE, KANIN Madisonville, Texas |
|
|
|||||
JONES, FINLEY Aledo, Texas |
|
|
|||||
THOMAS, KINSEY Dalhart, Texas |
|
|
|||||
THOMAS, KINSEY Dalhart, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Shorthorn | |||||||
Class: 11 - Intermediate Heifers, calved May 1-June 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BROOKS, MORGAN Venus, Texas |
|
|
|||||
CLEERE, KANIN Madisonville, Texas |
|
|
|||||
JONES, FINLEY Aledo, Texas |
|
|
|||||
THOMAS, KINSEY Dalhart, Texas |
|
|
|||||
THOMAS, KINSEY Dalhart, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Shorthorn | |||||||
Class: 12 - Intermediate Heifers, calved March 1-April 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HARRIS, MARLEY Burleson, Texas |
|
|
|||||
K&S CATTLE CO., K&S CATTLE CO. Howe, Texas |
|
|
|||||
MACKEY, BENJAMIN Celeste, Texas |
|
|
|||||
MCKEAN, BROOKE Bedias, Texas |
|
|
|||||
TAYLOE, ALLISON Magnolia, Texas |
|
|
|||||
THOMAS, KINSEY Dalhart, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Shorthorn | |||||||
Class: 12 - Senior Heifers, calved March 1-April 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HARRIS, MARLEY Burleson, Texas |
|
|
|||||
KELLEY, REAGAN Springtown, Texas |
|
|
|||||
LOWE, MICAH Odonnell, Texas |
|
|
|||||
MACKEY, BENJAMIN Celeste, Texas |
|
|
|||||
MESLER, EASTON Iowa Park, Texas |
|
|
|||||
TAYLOE, ALLISON Magnolia, Texas |
|
|
|||||
THOMAS, KINSEY Dalhart, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Shorthorn | |||||||
Class: 13 - Intermediate Heifers, calved January 1-February 28, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BETHEL, HARRISON Celina, Texas |
|
|
|||||
CARP, LILY Pearland, Texas |
|
|
|||||
DUCKETT, KYLEIGH Tyler, Texas |
|
|
|||||
STANSELL, JESSICA Waxahachie, Texas |
|
|
|||||
WELLS, BETH Van Alstyne, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Shorthorn | |||||||
Class: 13 - Senior Heifers, calved January 1-February 28, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BETHEL, HARRISON Celina, Texas |
|
|
|||||
DUCKETT, KYLEIGH Tyler, Texas |
|
|
|||||
JONES, TRINITY Commerce, Texas |
|
|
|||||
POLLARD, MACKENZIE Oakwood, Texas |
|
|
|||||
STANSELL, JESSICA Waxahachie, Texas |
|
|
|||||
WELLS, BETH Van Alstyne, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Shorthorn | |||||||
Class: 14 - Senior Heifers, calved September 1-December 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CLEERE, KANIN Madisonville, Texas |
|
|
|||||
GRAY, MIKA Cumby, Texas |
|
|
|||||
GREENBERG, MADDOX Kilgore, Texas |
|
|
|||||
IVY, EPHREM Sachse, Texas |
|
|
|||||
RAMOS, AUBREY Andrews, Texas |
|
|
|||||
SWAIN, KATE Robinson, Texas |
|
|
|||||
THOMAS, KINSEY Dalhart, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Shorthorn | |||||||
Class: 16 - Senior Females, calved September 1-December 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CLEERE, KANIN Madisonville, Texas |
|
|
|||||
GRAY, MIKA Cumby, Texas |
|
|
|||||
IVY, EPHREM Sachse, Texas |
|
|
|||||
RAMOS, AUBREY Andrews, Texas |
|
|
|||||
SWAIN, KATE Robinson, Texas |
|
|
|||||
THOMAS, KINSEY Dalhart, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Shorthorn | |||
Class: 17 - Senior Females, calved May 1-August 31, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Shorthorn | |||
Class: 18 - Senior Females, calved January 1-April 30, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Shorthorn | |||||||
Class: 23 - Bull Calves, calved on or after March 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FEICK, KURT Sulphur Spgs, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Shorthorn | |||
Class: 24 - Bull Calves, calved February 1-February 28, 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Shorthorn | |||
Class: 25 - Bull Calves, calved January 1-January 31, 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Shorthorn | |||||||
Class: 28 - Junior Bulls, calved November 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DEBORDE, BRAYDEN Bardwell, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Shorthorn | |||||||
Class: 29 - Junior Bulls, calved September 1-October 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
LAUGHERY, COOPER Royse City, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Shorthorn | |||||||
Class: 30 - Junior Bulls, calved July 1-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
RAMOS, AUBREY Andrews, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Shorthorn | |||
Class: 33 - Intermediate Bulls, calved May 1-June 30, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Shorthorn | |||
Class: 34 - Intermediate Bulls, calved March 1-April 30, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Shorthorn | |||
Class: 35 - Intermediate Bulls, calved January 1-February 28, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Shorthorn | |||||||
Class: 38 - Senior Bulls, calved September 1-December 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ROBERTSON, EMERY San Marcos, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Shorthorn | |||
Class: 39 - Senior Bulls, calved May 1-August 31, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Shorthorn | |||
Class: 40 - Senior Bulls, calved January 1-April 30, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Shorthorn | |||
Class: 45G - Get of Sire: Three offspring of one sire; all shown in individual age class; Sire must be named | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Shorthorn | |||||
Class: 46G - Best three head: Three animals; all owned (or co-owned) by exhibitor; all shown in individual age class | |||||
---|---|---|---|---|---|
RASOR, BILL Van Alstyne, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Shorthorn | |||||
Class: 47G - Produce of Dam: Two offsprings of one dam; all shown in individual age class; Dam must be named | |||||
---|---|---|---|---|---|
RAMOS, AUBREY Andrews, Texas |
|
|
|||
RAMOS, AUBREY Andrews, Texas |
|
|
|||
RASOR, BILL Van Alstyne, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Showmanship | |||||||
Class: 1 - Adult Showmanship - Exhibitors over the age of 19 years old | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
REESE, ANNA Seguin, Texas |
|
|
|||||
RUTLEDGE, CAROL Stockdale, Texas |
|
|
|||||
TINDELL, SHAWN Cleburne, Texas |
|
|
|||||
VANHOOSER, SHARON Poolville, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Simbrah | |||
Simbrah | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simbrah | |||
Simbrah | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simbrah | |||||||
Class: 1 - Heifer Calves, calved on or after March 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DODSON, GRIFFIN Pilot Point, Texas |
|
|
|||||
HINCKLEY, GAVIN Lockhart, Texas |
|
|
|||||
MULLINS, JASON Golden, Texas |
|
|
|||||
SPRINGETT, KAITLYN Paris, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Simbrah | |||||||
Class: 1 - Heifer Calves, calved on or after March 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HINCKLEY, GAVIN Lockhart, Texas |
|
|
|||||
SPRINGETT, KAITLYN Paris, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simbrah | |||||||
Class: 2 - Heifer Calves, calved February 1-28, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
WHITAKER, RYLEIGH Ranger, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Simbrah | |||
Class: 2 - Heifer Calves, calved February 1-28, 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simbrah | |||
Class: 3 - Heifer Calves, calved January 1-31, 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, BEEF HEIFERS / Simbrah | |||||||
Class: 3 - Heifer Calves, calved January 1-31, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
TURCOTTE, GABRIELLE Spring, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simbrah | |||||||
Class: 6 - Junior Heifers, calved November 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BAUER, CARLTON LUKE Red Rock, Texas |
|
|
|||||
DODSON, GRIFFIN Pilot Point, Texas |
|
|
|||||
POWELL, WESTON Alvin, Texas |
|
|
|||||
TYLER, JENNA Texarkana, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Simbrah | |||||||
Class: 6 - Junior Heifers, calved November 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BAUER, CARLTON LUKE Red Rock, Texas |
|
|
|||||
DEMMER, MALLORY Magnolia, Texas |
|
|
|||||
DODSON, GRIFFIN Pilot Point, Texas |
|
|
|||||
POWELL, WESTON Alvin, Texas |
|
|
|||||
TYLER, JENNA Texarkana, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simbrah | |||||||
Class: 7 - Junior Heifers, calved September 1-October 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GRABS, KYNLEE Mexia, Texas |
|
|
|||||
SEALE , WAYLON San Augustine, Texas |
|
|
|||||
TYLER, JENNA Texarkana, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Simbrah | |||||||
Class: 7 - Junior Heifers, calved September 1-October 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GRABS, KYNLEE Mexia, Texas |
|
|
|||||
SEALE , WAYLON San Augustine, Texas |
|
|
|||||
TYLER, JENNA Texarkana, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simbrah | |||||||
Class: 8 - Junior Heifers, calved July 1-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
SEALE, NOLAN San Augustine, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Simbrah | |||||||
Class: 8 - Junior Heifers, calved July 1-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BERRYHILL JR, JAMES Scurry, Texas |
|
|
|||||
OLIVER, DAWSON Morgan Mill, Texas |
|
|
|||||
SEALE, NOLAN San Augustine, Texas |
|
|
|||||
STEWART, TRENTON Washington, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Simbrah | |||
Class: 9 - Junior Heifers, calved May 1-June 30, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simbrah | |||
Class: 11 - Intermediate Heifers, calved May 1-June 30, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simbrah | |||||||
Class: 12 - Intermediate Heifers, calved March 1-April 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
LIGHTFOOT, STOCKTON Needville, Texas |
|
|
|||||
PEñA, DAVIN McAllen, Texas |
|
|
|||||
ROSSON, KAIN Brookston, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Simbrah | |||||||
Class: 12 - Senior Heifers, calved March 1-April 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
LIGHTFOOT, STOCKTON Needville, Texas |
|
|
|||||
PEñA, DAVIN McAllen, Texas |
|
|
|||||
ROSSON, KAIN Brookston, Texas |
|
|
|||||
WELCH, BOYD Ben Wheeler, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simbrah | |||||||
Class: 13 - Intermediate Heifers, calved January 1-February 28, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
PEñA, DAVIN McAllen, Texas |
|
|
|||||
ROEHLING, BRADEN Hempstead, Texas |
|
|
|||||
TYLER, JENNA Texarkana, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Simbrah | |||||||
Class: 13 - Senior Heifers, calved January 1-February 28, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DEMMER, MALLORY Magnolia, Texas |
|
|
|||||
PEñA, DAVIN McAllen, Texas |
|
|
|||||
ROEHLING, BRADEN Hempstead, Texas |
|
|
|||||
TYLER, JENNA Texarkana, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Simbrah | |||||||
Class: 14 - Senior Heifers, calved September 1-December 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BAUER, CARLTON LUKE Red Rock, Texas |
|
|
|||||
HINCKLEY, GAVIN Lockhart, Texas |
|
|
|||||
LIGHTFOOT, PAISLEY Needville, Texas |
|
|
|||||
SANCHEZ, MATTHEW Edinburg, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simbrah | |||||||
Class: 16 - Senior Females, calved September 1-December 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BAUER, CARLTON LUKE Red Rock, Texas |
|
|
|||||
HINCKLEY, GAVIN Lockhart, Texas |
|
|
|||||
LIGHTFOOT, PAISLEY Needville, Texas |
|
|
|||||
SANCHEZ, MATTHEW Edinburg, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simbrah | |||
Class: 17 - Senior Females, calved May 1-August 31, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simbrah | |||
Class: 18 - Senior Females, calved January 1-April 30, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simbrah | |||
Class: 23 - Bull Calves, calved on or after March 1, 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simbrah | |||
Class: 24 - Bull Calves, calved February 1-February 28, 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simbrah | |||
Class: 25 - Bull Calves, calved January 1-January 31, 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simbrah | |||||||
Class: 28 - Junior Bulls, calved November 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
POWELL, WESTON Alvin, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simbrah | |||||||
Class: 29 - Junior Bulls, calved September 1-October 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
SANCHEZ, MATTHEW Edinburg, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simbrah | |||
Class: 30 - Junior Bulls, calved July 1-August 31, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simbrah | |||||||
Class: 33 - Intermediate Bulls, calved May 1-June 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MULLINS, JASON Golden, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simbrah | |||
Class: 34 - Intermediate Bulls, calved March 1-April 30, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simbrah | |||
Class: 35 - Intermediate Bulls, calved January 1-February 28, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simbrah | |||
Class: 38 - Senior Bulls, calved September 1-December 31, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simbrah | |||
Class: 39 - Senior Bulls, calved May 1-August 31, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simbrah | |||
Class: 40 - Senior Bulls, calved January 1-April 30, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simbrah | |||
Class: 45G - Get of Sire: Three offspring of one sire; all shown in individual age class; Sire must be named | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simbrah | |||
Class: 46G - Best three head: Three animals; all owned (or co-owned) by exhibitor; all shown in individual age class | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simbrah | |||
Class: 47G - Produce of Dam: Two offsprings of one dam; all shown in individual age class; Dam must be named | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, BEEF HEIFERS / Simmental | |||
Simmental | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simmental | |||
Simmental | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simmental | |||||||
Class: 1 - Heifer Calves, calved on or after March 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ALLEN, GANTZ Blossom, Texas |
|
|
|||||
ALLEN, HUXLEY Blossom, Texas |
|
|
|||||
JOHNSON, JERA Blossom, Texas |
|
|
|||||
VALDERAS, MAKENZIE Rowlett, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Simmental | |||||||
Class: 1 - Heifer Calves, calved on or after March 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ALLEN, GANTZ Blossom, Texas |
|
|
|||||
ALLEN, HUXLEY Blossom, Texas |
|
|
|||||
VALDERAS, MAKENZIE Rowlett, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simmental | |||||||
Class: 2 - Heifer Calves, calved February 1-28, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
PAYNE, KAITLYN Clyde, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Simmental | |||||||
Class: 2 - Heifer Calves, calved February 1-28, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BULLARD, BLAIR Edgewood, Texas |
|
|
|||||
PAYNE, KAITLYN Clyde, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simmental | |||||||
Class: 3 - Heifer Calves, calved January 1-31, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
COOPER, CAIDEN Forney, Texas |
|
|
|||||
VOIRIN, DAWSON Blue Ridge, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Simmental | |||||||
Class: 3 - Heifer Calves, calved January 1-31, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
COOPER, CAIDEN Forney, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simmental | |||||||
Class: 6 - Junior Heifers, calved November 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BUCHANAN, ZACHARY Waxahachie, Texas |
|
|
|||||
DUNN, ALEXIS Frisco, Texas |
|
|
|||||
EARLES, DILLON Clyde, Texas |
|
|
|||||
MOSELEY, MADISON Early, Texas |
|
|
|||||
MOSELEY, MADISON Early, Texas |
|
|
|||||
ROEHLING, BRADEN Hempstead, Texas |
|
|
|||||
TULLOS, GRACE Trinity, Texas |
|
|
|||||
WHITAKER, KEELI Ranger, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Simmental | |||||||
Class: 6 - Junior Heifers, calved November 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BUCHANAN, ZACHARY Waxahachie, Texas |
|
|
|||||
DUNN, ALEXIS Frisco, Texas |
|
|
|||||
EARLES, DILLON Clyde, Texas |
|
|
|||||
ELLIS, JOE Aquilla, Texas |
|
|
|||||
LARUE, LOGAN Kaufman, Texas |
|
|
|||||
MOSELEY, MADISON Early, Texas |
|
|
|||||
MOSELEY, MADISON Early, Texas |
|
|
|||||
ROEHLING, BRADEN Hempstead, Texas |
|
|
|||||
TULLOS, GRACE Trinity, Texas |
|
|
|||||
WHITAKER, KEELI Ranger, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simmental | |||||||
Class: 7 - Junior Heifers, calved September 1-October 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BURKARD, ADALYN Ivanhoe, Texas |
|
|
|||||
MYERS, OLIVIA Commerce, Texas |
|
|
|||||
RUBRIGHT, MIKENNA Pattonville, Texas |
|
|
|||||
SPIVEY, ABBYGAYLE Eustace, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Simmental | |||||||
Class: 7 - Junior Heifers, calved September 1-October 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BURKARD, ADALYN Ivanhoe, Texas |
|
|
|||||
DAVIS, KATIE Pampa, Texas |
|
|
|||||
MYERS, OLIVIA Commerce, Texas |
|
|
|||||
SPIVEY, ABBYGAYLE Eustace, Texas |
|
|
|||||
VOIGHT, JUDSON Aledo, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simmental | |||||||
Class: 8 - Junior Heifers, calved July 1-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MEDINA, JULISSA Gainesville, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Simmental | |||||||
Class: 8 - Junior Heifers, calved July 1-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MEDINA, JULISSA Gainesville, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Simmental | |||||||
Class: 9 - Junior Heifers, calved May 1-June 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BRADSHAW, SOPHIE Canyon, Texas |
|
|
|||||
VELASQUEZ, MIGUEL Garland, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simmental | |||||||
Class: 11 - Intermediate Heifers, calved May 1-June 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BRADSHAW, SOPHIE Canyon, Texas |
|
|
|||||
VELASQUEZ, MIGUEL Garland, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simmental | |||||||
Class: 12 - Intermediate Heifers, calved March 1-April 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ALLEN, HUXLEY Blossom, Texas |
|
|
|||||
BAYER, KORALEE Gainesville, Texas |
|
|
|||||
BURKARD, ADALYN Ivanhoe, Texas |
|
|
|||||
DIEZI, BRIANNA Brookshire, Texas |
|
|
|||||
EARLES, DILLON Clyde, Texas |
|
|
|||||
HATFIELD, JEDIDIAH Ravenna, Texas |
|
|
|||||
OLIVER, PRESLYEE Alba, Texas |
|
|
|||||
OTTMERS, LAYNA Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||
PEOPLES, KAYLEE Rockwall, Texas |
|
|
|||||
RAYFIELD, KENDALL Lubbock, Texas |
|
|
|||||
STUCKLY, KADE Pilot Point, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Simmental | |||||||
Class: 12 - Senior Heifers, calved March 1-April 30, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ALLEN, HUXLEY Blossom, Texas |
|
|
|||||
BURKARD, ADALYN Ivanhoe, Texas |
|
|
|||||
DALE, CASH Point, Texas |
|
|
|||||
DIEZI, BRIANNA Brookshire, Texas |
|
|
|||||
EARLES, DILLON Clyde, Texas |
|
|
|||||
HATFIELD, JEDIDIAH Ravenna, Texas |
|
|
|||||
HESLER-HENDERSON, ABBIE Holland, Texas |
|
|
|||||
MURPHY, KINLEY Poolville, Texas |
|
|
|||||
OLIVER, PRESLYEE Alba, Texas |
|
|
|||||
OTTMERS, LAYNA Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||
PEOPLES , KAYLEE Rockwall, Texas |
|
|
|||||
RAYFIELD, KENDALL Lubbock, Texas |
|
|
|||||
RUSSELL, PRESLEY Mt Pleasant, Texas |
|
|
|||||
SCOTT, JESSE Meridian, Texas |
|
|
|||||
STUCKLY, KADE Pilot Point, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simmental | |||||||
Class: 13 - Intermediate Heifers, calved January 1-February 28, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BELL , COEN Sulphur Spgs, Texas |
|
|
|||||
HURST, TEAGEN Celeste, Texas |
|
|
|||||
K&S CATTLE CO., K&S CATTLE CO. Howe, Texas |
|
|
|||||
KEMBRO, KAYLA Trinity, Texas |
|
|
|||||
SPIVEY, ABBYGAYLE Eustace, Texas |
|
|
|||||
VANCE, GEORGIA Timpson, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Simmental | |||||||
Class: 13 - Senior Heifers, calved January 1-February 28, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BELL , COEN Sulphur Spgs, Texas |
|
|
|||||
HESLER-HENDERSON, ABBIE Holland, Texas |
|
|
|||||
HURST, TEAGEN Celeste, Texas |
|
|
|||||
KEMBRO, KAYLA Trinity, Texas |
|
|
|||||
NORMAN, DAKOTA Montgomery, Texas |
|
|
|||||
SPIVEY, ABBYGAYLE Eustace, Texas |
|
|
|||||
VANCE, GEORGIA Timpson, Texas |
|
|
YOUTH, BEEF HEIFERS / Simmental | |||||||
Class: 14 - Senior Heifers, calved September 1-December 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BROGDON, KENNADI Waxahachie, Texas |
|
|
|||||
EARLES, DILLON Clyde, Texas |
|
|
|||||
MEDINA, JULISSA Gainesville, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simmental | |||||||
Class: 16 - Senior Females, calved September 1-December 31, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BROGDON, KENNADI Waxahachie, Texas |
|
|
|||||
EARLES, DILLON Clyde, Texas |
|
|
|||||
MEDINA, JULISSA Gainesville, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simmental | |||
Class: 17 - Senior Females, calved May 1-August 31, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simmental | |||
Class: 18 - Senior Females, calved January 1-April 30, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simmental | |||
Class: 23 - Bull Calves, calved on or after March 1, 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simmental | |||
Class: 24 - Bull Calves, calved February 1-February 28, 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simmental | |||
Class: 25 - Bull Calves, calved January 1-January 31, 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simmental | |||
Class: 28 - Junior Bulls, calved November 1-December 31, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simmental | |||
Class: 29 - Junior Bulls, calved September 1-October 31, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simmental | |||
Class: 30 - Junior Bulls, calved July 1-August 31, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simmental | |||
Class: 33 - Intermediate Bulls, calved May 1-June 30, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simmental | |||
Class: 34 - Intermediate Bulls, calved March 1-April 30, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simmental | |||
Class: 35 - Intermediate Bulls, calved January 1-February 28, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simmental | |||
Class: 38 - Senior Bulls, calved September 1-December 31, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simmental | |||
Class: 39 - Senior Bulls, calved May 1-August 31, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simmental | |||
Class: 40 - Senior Bulls, calved January 1-April 30, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simmental | |||
Class: 45G - Get of Sire: Three offspring of one sire; all shown in individual age class; Sire must be named | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simmental | |||
Class: 46G - Best three head: Three animals; all owned (or co-owned) by exhibitor; all shown in individual age class | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BEEF CATTLE / Simmental | |||
Class: 47G - Produce of Dam: Two offsprings of one dam; all shown in individual age class; Dam must be named | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, BREEDING SHEEP / Southdown | |||
Southdown | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Southdown | |||
Southdown | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Southdown | |||||||
Class: 1 - Spring Ewe Lamb born on or after January 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
., 2M LIVESTOCK Rowlett, Texas |
|
|
|||||
., 2M LIVESTOCK Rowlett, Texas |
|
|
|||||
BROOKS, ELIZABETH Meridian, Texas |
|
|
|||||
BROWN, JASMIN Meridian, Texas |
|
|
|||||
CALHOUN, OLIVIA Omaha, Texas |
|
|
|||||
CARR, AUDREY Canyon, Texas |
|
|
|||||
CARR, BRENDAN Canyon, Texas |
|
|
|||||
CONNER, JACOB Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||
CONWAY, CASEY Canton, Texas |
|
|
|||||
DESROSIERS, LAYLA Rockwall, Texas |
|
|
|||||
ECHOLS, ELLIE MAE Leonard, Texas |
|
|
|||||
GARNER, EMERSON Leonard, Texas |
|
|
|||||
GOODNER, OAKLEY Aurora, Texas |
|
|
|||||
GOODNER, PRESLEY Aurora, Texas |
|
|
|||||
HEWITT, HANNAH Forney, Texas |
|
|
|||||
HOHERTZ, HASKYL Zephyr, Texas |
|
|
|||||
JUNGE, GLENN Cleburne, Texas |
|
|
|||||
KILKER, AINSLEIGH Weatherford, Texas |
|
|
|||||
KILKER, KASHLEIGH Weatherford, Texas |
|
|
|||||
KILKER, RYLEIGH Weatherford, Texas |
|
|
|||||
MCGREGOR, KATIE Daingerfield, Texas |
|
|
|||||
MILLER, CREED Godley, Texas |
|
|
|||||
MILLER, CREED Godley, Texas |
|
|
|||||
PEARSON, AVERY Weatherford, Texas |
|
|
|||||
PLATA, JULIO Alvarado, Texas |
|
|
|||||
PLATA, JULIO Alvarado, Texas |
|
|
|||||
POTTER, KEAGAN Mason, Texas |
|
|
|||||
POTTER, KEAGAN Mason, Texas |
|
|
|||||
ROEDER, BRYLIE Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||
ROSCHER, JACKSON Valley Mills, Texas |
|
|
|||||
SELL, KENADEE Jacksboro, Texas |
|
|
|||||
SELL, KENADEE Jacksboro, Texas |
|
|
|||||
STILES, CARLIE Rio Vista, Texas |
|
|
|||||
WHITE, LAUREN Garland, Texas |
|
|
|||||
WHITE, LAUREN Garland, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Southdown | |||||||||
Class: 1 - Spring Ewe Lamb born on or after January 1, 2023 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BASHORE, AVERY Weatherford, Texas |
|
|
|||||||
BEYER, CREED Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||||
BEYER, RAYLEIGH Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||||
BOYETT, AUTUMN Powell, Texas |
|
|
|||||||
BROOKS, ELIZABETH Meridian, Texas |
|
|
|||||||
BROWN, JASMIN Meridian, Texas |
|
|
|||||||
CALHOUN, OLIVIA Omaha, Texas |
|
|
|||||||
CARR, AUDREY Canyon, Texas |
|
|
|||||||
CARR, BRENDAN Canyon, Texas |
|
|
|||||||
COLLINS, MEGAN Weatherford, Texas |
|
|
|||||||
CONNER, JACOB Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||||
CONWAY, CASEY Canton, Texas |
|
|
|||||||
DESROSIERS, LAYLA Rockwall, Texas |
|
|
|||||||
DWYER, MALLORY Tomball, Texas |
|
|
|||||||
ECHOLS, ELLIE MAE Leonard, Texas |
|
|
|||||||
GARNER, EMERSON Leonard, Texas |
|
|
|||||||
GOODNER, OAKLEY Aurora, Texas |
|
|
|||||||
GOODNER, PRESLEY Aurora, Texas |
|
|
|||||||
HOHERTZ, HUTSYN Zephyr, Texas |
|
|
|||||||
JONES, MOLLIE Alvarado, Texas |
|
|
|||||||
KILKER, AINSLEIGH Weatherford, Texas |
|
|
|||||||
KILKER, KASHLEIGH Weatherford, Texas |
|
|
|||||||
KILKER, RYLEIGH Weatherford, Texas |
|
|
|||||||
MCENTEE, CASSY Rowlett, Texas |
|
|
|||||||
MCENTEE, CASSY Rowlett, Texas |
|
|
|||||||
MCGREGOR, KATIE Daingerfield, Texas |
|
|
|||||||
MILLER, CREED Godley, Texas |
|
|
|||||||
PEARSON, AVERY Weatherford, Texas |
|
|
|||||||
POTTER, KEAGAN Mason, Texas |
|
|
|||||||
POTTER, KEAGAN Mason, Texas |
|
|
|||||||
RIDLEY , JACOBI Rowlett, Texas |
|
|
|||||||
ROEDER, BRYLIE Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||||
SELL, KENADEE Jacksboro, Texas |
|
|
|||||||
TILLETT, BROCK Whitewright, Texas |
|
|
|||||||
WHITE, LAUREN Garland, Texas |
|
|
|||||||
WHITE, LAUREN Garland, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Southdown | |||||||
Class: 2 - Fall Ewe Lamb born September 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
., 2M LIVESTOCK Rowlett, Texas |
|
|
|||||
JUNGE, GLENN Cleburne, Texas |
|
|
|||||
MILLER, CREED Godley, Texas |
|
|
|||||
MILLER, CREED Godley, Texas |
|
|
|||||
NORMAN, BRITNEY Rowlett, Texas |
|
|
|||||
PEARSON, AVERY Weatherford, Texas |
|
|
|||||
SELL, KENADEE Jacksboro, Texas |
|
|
|||||
STILES, CARLIE Rio Vista, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Southdown | |||||||||
Class: 2 - Fall Ewe Lamb born September 1-December 31, 2022 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MCENTEE, CASSY Rowlett, Texas |
|
|
|||||||
MILLER, CREED Godley, Texas |
|
|
|||||||
NORMAN, BRITNEY Rowlett, Texas |
|
|
|||||||
PEARSON, AVERY Weatherford, Texas |
|
|
|||||||
ROBERSON, MARYN Meridian, Texas |
|
|
|||||||
SELL, KENADEE Jacksboro, Texas |
|
|
|||||||
VAN LEUVEN, CHARLIE Sanger, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Southdown | |||||||
Class: 3 - Yearling Ewe born September 1, 2021-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
., 2M LIVESTOCK Rowlett, Texas |
|
|
|||||
BAILEY, CONNOR Rowlett, Texas |
|
|
|||||
CARAWAY, EVELYNN Pleasanton, Texas |
|
|
|||||
CARAWAY, GRETCHEN Pleasanton, Texas |
|
|
|||||
CARAWAY, TREY Pleasanton, Texas |
|
|
|||||
CARR, BRENDAN Canyon, Texas |
|
|
|||||
CONNER, JACOB Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||
CONNER, JACOB Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||
KILKER, RYLEIGH Weatherford, Texas |
|
|
|||||
MCCORMICK, BRYNNLEY Willow Park, Texas |
|
|
|||||
MILLER, CREED Godley, Texas |
|
|
|||||
MILLER, DAKODA Temple, Texas |
|
|
|||||
NORMAN, BRITNEY Rowlett, Texas |
|
|
|||||
PEARSON, AVERY Weatherford, Texas |
|
|
|||||
POTTER, KEAGAN Mason, Texas |
|
|
|||||
PRETRE, SAREA Sumner, Texas |
|
|
|||||
PRETRE, SAREA Sumner, Texas |
|
|
|||||
ROEDER, BRYLIE Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||
SELL, KENADEE Jacksboro, Texas |
|
|
|||||
STILES, CARLIE Rio Vista, Texas |
|
|
|||||
STILES, CARLIE Rio Vista, Texas |
|
|
|||||
TRAVIS , KANNON Meridian, Texas |
|
|
|||||
WALTON, AVERY Cisco, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Southdown | |||||||||
Class: 3 - Yearling Ewe born September 1, 2021-August 31, 2022 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BAILEY, CONNER Rowlett, Texas |
|
|
|||||||
BEYER, CREED Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||||
BEYER, RAYLEIGH Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||||
BEYER, RAYLEIGH Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||||
CARAWAY, EVELYNN Pleasanton, Texas |
|
|
|||||||
CARAWAY, GRETCHEN Pleasanton, Texas |
|
|
|||||||
CARAWAY, TREY Pleasanton, Texas |
|
|
|||||||
COLLINS, MEGAN Weatherford, Texas |
|
|
|||||||
COLLINS, MEGAN Weatherford, Texas |
|
|
|||||||
CONNER, JACOB Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||||
CONNER, JACOB Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||||
KILKER, RYLEIGH Weatherford, Texas |
|
|
|||||||
MCCORMICK, BRYNNLEY Willow Park, Texas |
|
|
|||||||
MCENTEE, CASSY Rowlett, Texas |
|
|
|||||||
MILLER, CREED Godley, Texas |
|
|
|||||||
NORMAN, BRITNEY Rowlett, Texas |
|
|
|||||||
PEARSON, AVERY Weatherford, Texas |
|
|
|||||||
POTTER, KEAGAN Mason, Texas |
|
|
|||||||
PRETRE, SAREA Sumner, Texas |
|
|
|||||||
PRETRE, SAREA Sumner, Texas |
|
|
|||||||
ROEDER, BRYLIE Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||||
SELL, KENADEE Jacksboro, Texas |
|
|
|||||||
TRAVIS , KANNON Meridian, Texas |
|
|
|||||||
VAN LEUVEN, CHARLIE Sanger, Texas |
|
|
|||||||
WALTON, AVERY Cisco, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Southdown | |||||||
Class: 8 - Spring Ram Lamb born on or after January 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CARR, BRENDAN Canyon, Texas |
|
|
|||||
CONNER, JACOB Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||
KEETON, CHRISTI Ninnekah, Oklahoma |
|
|
|||||
KEETON, CHRISTI Ninnekah, Oklahoma |
|
|
|||||
MILLER, CREED Godley, Texas |
|
|
|||||
MILLER, CREED Godley, Texas |
|
|
|||||
POTTER, KEAGAN Mason, Texas |
|
|
|||||
ROBERSON, MARYN Meridian, Texas |
|
|
|||||
STILES, CARLIE Rio Vista, Texas |
|
|
|||||
WHITMER, ZOEY Meridian, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Southdown | |||||||||
Class: 8 - Spring Ram Lamb born on or after January 1, 2023 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CARR, BRENDAN Canyon, Texas |
|
|
|||||||
CONNER, JACOB Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||||
MILLER, CREED Godley, Texas |
|
|
|||||||
POTTER, KEAGAN Mason, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Southdown | |||||||
Class: 9 - Fall Ram Lamb born September 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KEETON, CHRISTI Ninnekah, Oklahoma |
|
|
|||||
STILES, CARLIE Rio Vista, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Southdown | |||
Class: 9 - Fall Ram Lamb born September 1-December 31, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Southdown | |||||||
Class: 10 - Yearling Ram born September 1, 2021-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KEETON, CHRISTI Ninnekah, Oklahoma |
|
|
|||||
MILLER, CREED Godley, Texas |
|
|
|||||
POTTER, KEAGAN Mason, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Southdown | |||||||||
Class: 10 - Yearling Ram born September 1, 2021-August 31, 2022 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BASHORE, AVERY Weatherford, Texas |
|
|
|||||||
MILLER, CREED Godley, Texas |
|
|
|||||||
POTTER, KEAGAN Mason, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Southdown | |||||
Class: 101G - Pair of Rams: any age; shown in their respective individual classes | |||||
---|---|---|---|---|---|
KEETON, CHRISTI Ninnekah, Oklahoma |
|
|
|||
STILES, CARLIE Rio Vista, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Southdown | |||||
Class: 102G - Pair of Ewes: any age; shown in their respective individual classes | |||||
---|---|---|---|---|---|
CONNER, JACOB Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||
JUNGE, GLENN Cleburne, Texas |
|
|
|||
PEARSON, AVERY Weatherford, Texas |
|
|
|||
PLATA, JULIO Alvarado, Texas |
|
|
|||
POTTER, KEAGAN Mason, Texas |
|
|
|||
PRETRE, SAREA Sumner, Texas |
|
|
|||
ROEDER, BRYLIE Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||
SELL, KENADEE Jacksboro, Texas |
|
|
|||
STILES, CARLIE Rio Vista, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Southdown | |||||
Class: 103G - Pair of Sheep: any age; both sexes represented; shown in their respective individual classes | |||||
---|---|---|---|---|---|
CONNER, JACOB Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||
POTTER, KEAGAN Mason, Texas |
|
|
|||
ROBERSON, MARYN Meridian, Texas |
|
|
|||
STILES, CARLIE Rio Vista, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Southdown | |||||
Class: 104G - Best 5 Head: 1 ram, four ewes, any age; shown in respective individual classes | |||||
---|---|---|---|---|---|
CONNER, JACOB Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||
STILES, CARLIE Rio Vista, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING GILTS / Spotted | |||
Spotted | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BREEDING GILTS / Spotted | |||||||
Class: 8 - Class 8, Spotted | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BARLOW, BRANCH Waxahachie, Texas |
|
|
|||||
GLENN, SHANE KATE Waxahachie, Texas |
|
|
|||||
GLENN, SHANE KATE Waxahachie, Texas |
|
|
|||||
JORDAN, PRESLEY Crowley, Texas |
|
|
|||||
KLEIN, CASHTON Venus, Texas |
|
|
|||||
LANGFORD, RYLEE Weatherford, Texas |
|
|
|||||
LOPEZ, LUCAS Fort Worth, Texas |
|
|
|||||
MONDAY, EMILY Pollok, Texas |
|
|
|||||
PEOPLES, BRYLEE Wills Point, Texas |
|
|
|||||
SANCHEZ, DANIKA Somerset, Texas |
|
|
|||||
WASIK, RYLEE Joshua, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING GILTS / Spotted | |||||||
Class: 9 - Class 9, Spotted | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HATCHER, KAYLEIGH Seabrook, Texas |
|
|
|||||
LANGFORD, RYLEE Weatherford, Texas |
|
|
|||||
LONGCRIER, CASON Tyler, Texas |
|
|
|||||
LOWRY, GRADY Troup, Texas |
|
|
|||||
MCINROE, CARISSA Arp, Texas |
|
|
|||||
PERKS, LOYD San Angelo, Texas |
|
|
|||||
PERKS, LOYD San Angelo, Texas |
|
|
|||||
PIEPER, CARLEE New London, Texas |
|
|
|||||
RODGERS, GUNNER Omaha, Texas |
|
|
|||||
SIMS, HOLT Stephenville, Texas |
|
|
|||||
SWAN, KATE Sanger, Texas |
|
|
|||||
WALTHALL, JAYDEN Mt Enterprise, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING GILTS / Spotted | |||||||||
Class: 10 - Class 10, Spotted | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BLACK, BRIAN Waco, Texas |
|
|
|||||||
HOHERTZ, HENSLIE Zephyr, Texas |
|
|
|||||||
JORDAN, PRESLEY Crowley, Texas |
|
|
|||||||
KLEIN, CASHTON Venus, Texas |
|
|
|||||||
KNIGHT, REBBEL Alvin, Texas |
|
|
|||||||
LANGFORD, RYLEE Weatherford, Texas |
|
|
|||||||
LOPEZ, LUCAS Fort Worth, Texas |
|
|
|||||||
MONDAY, EMILY Pollok, Texas |
|
|
|||||||
MONROE, JAGGER Iredell, Texas |
|
|
|||||||
MORRIS, MADISON Riesel, Texas |
|
|
|||||||
O'BRIAN, OLIVIA Decatur, Texas |
|
|
|||||||
PEOPLES, BRYLEE Wills Point, Texas |
|
|
|||||||
PHILLIPS, KEL Purdon, Texas |
|
|
|||||||
SANCHEZ, DANIKA Somerset, Texas |
|
|
|||||||
WASIK, RYLEE Joshua, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING GILTS / Spotted | |||||||||
Class: 11 - Class 11, Spotted | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BATES, ZOEY Wichita Falls, Texas |
|
|
|||||||
BOWMAN, LONDYN San Antonio, Texas |
|
|
|||||||
GLENN, SHANE KATE Waxahachie, Texas |
|
|
|||||||
GLENN, SHANE KATE Waxahachie, Texas |
|
|
|||||||
HATCHER, KAYLEIGH Seabrook, Texas |
|
|
|||||||
JONES, SIR Brownwood, Texas |
|
|
|||||||
KING, AVA Marble Falls, Texas |
|
|
|||||||
LOWRY, GRADY Troup, Texas |
|
|
|||||||
RODGERS, GUNNER Omaha, Texas |
|
|
|||||||
SWAN, KATE Sanger, Texas |
|
|
|||||||
WALTHALL, JAYDEN Mt Enterprise, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING GILTS / Spotted | |||||||||
Class: 12 - Class 12, Spotted | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BUTLER, BRELEIGH Claude, Texas |
|
|
|||||||
CASTILLO, AILANI Odessa, Texas |
|
|
|||||||
LANGFORD, RYLEE Weatherford, Texas |
|
|
|||||||
LONGCRIER, CASON Tyler, Texas |
|
|
|||||||
MAHALITC, MYLA Eagle Lake, Texas |
|
|
|||||||
MCINROE, CARISSA Arp, Texas |
|
|
|||||||
MERKEL, KELLYN Palmer, Texas |
|
|
|||||||
PERKS, LOYD San Angelo, Texas |
|
|
|||||||
PERKS, LOYD San Angelo, Texas |
|
|
|||||||
PIEPER, CARLEE New London, Texas |
|
|
|||||||
SANDS, COOPER Monahans, Texas |
|
|
|||||||
SIMS, HOLT Stephenville, Texas |
|
|
|||||||
SPINDOR, HANNAH Fort Worth, Texas |
|
|
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 124 - Ameraucana / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 125 - Ameraucana / Blue | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 126 - Ameraucana / Blue Wheaten | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 127 - Ameraucana / Brown Red | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 128 - Ameraucana / Buff | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 129 - Ameraucana / Self Blue | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 130 - Ameraucana / Silver | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 131 - Ameraucana / Wheaten | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 132 - Ameraucana / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 133 - Araucana / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 134 - Araucana / Black Breasted Red | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 135 - Araucana / Golden Duckwing | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 136 - Araucana / Silver Duckwing | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 137 - Araucana / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 138 - Aseel / Black Breasted Red | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 139 - Aseel / Dark | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 140 - Aseel / Spangled | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 141 - Aseel / Wheaten | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 142 - Aseel / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 143 - Cubalaya / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 144 - Cubalaya / Black Breasted Red | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 145 - Cubalaya / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 146 - Malay / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 147 - Malay / Black Breasted Red | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 148 - Malay / Red Pyle | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 149 - Malay / Spangled | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 150 - Malay / Wheaten | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 151 - Malay / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 152 - Modern Game / Birchen | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 153 - Modern Game / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 154 - Modern Game / Black Breasted Red | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 155 - Modern Game / Brown Red | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 156 - Modern Game / Golden Duckwing | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 157 - Modern Game / Red Pyle | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 158 - Modern Game / Silver Duckwing | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 159 - Modern Game / Wheaten | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 160 - Modern Game / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 161 - Naked Neck / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 162 - Naked Neck / Buff | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 163 - Naked Neck / Red | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 164 - Naked Neck / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 165 - Old English Game / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 166 - Old English Game / Black Breasted Red | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 167 - Old English Game / Blue Breasted Red | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 168 - Old English Game / Blue Golden Duckwing | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 169 - Old English Game / Blue Silver Duckwing | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 170 - Old English Game / Brown Red | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 171 - Old English Game / Crele | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 172 - Old English Game / Golden Duckwing | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 173 - Old English Game / Lemon Blue | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 174 - Old English Game / Red Pyle | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 175 - Old English Game / Self Blue | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 176 - Old English Game / Silver Duckwing | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 177 - Old English Game / Spangled | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 178 - Old English Game / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 179 - Phoenix / Golden | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 180 - Phoenix / Silver | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 181 - Shamo / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 182 - Shamo / Black Breasted Red | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 183 - Shamo / Dark | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 184 - Shamo / Wheaten | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 185 - Sultan / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 186 - Sumatra / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 187 - Sumatra / Blue | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 188 - Yokohama / Red Shoulder | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 189 - Yokohama / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ALL OTHER STANDARDS | |||
Class: 190 - Other Breed / Other Variety | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / AMERICAN | |||
Class: 2 - Chantecler / Partridge | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / AMERICAN | |||
Class: 3 - Chantecler / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / AMERICAN | |||
Class: 4 - Delaware | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / AMERICAN | |||
Class: 5 - Dominique | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / AMERICAN | |||
Class: 6 - Holland / Barred | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / AMERICAN | |||
Class: 7 - Holland / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / AMERICAN | |||
Class: 8 - Java / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / AMERICAN | |||
Class: 9 - Java / Mottled | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / AMERICAN | |||
Class: 10 - Jersey Giant / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / AMERICAN | |||
Class: 11 - Jersey Giant / Blue | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / AMERICAN | |||
Class: 12 - Jersey Giant / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / AMERICAN | |||
Class: 13 - Lamona / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / AMERICAN | |||
Class: 14 - New Hampshire | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / AMERICAN | |||
Class: 15 - Plymouth Rock / Barred | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / AMERICAN | |||
Class: 16 - Plymouth Rock / Blue | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / AMERICAN | |||
Class: 17 - Plymouth Rock / Buff | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / AMERICAN | |||
Class: 18 - Plymouth Rock / Columbian | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / AMERICAN | |||
Class: 19 - Plymouth Rock / Partridge | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / AMERICAN | |||
Class: 20 - Plymouth Rock / Silver Penciled | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / AMERICAN | |||
Class: 21 - Plymouth Rock / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / AMERICAN | |||
Class: 22 - Rhode Island Red / Rose Comb | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / AMERICAN | |||
Class: 23 - Rhode Island Red / Single Comb | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / AMERICAN | |||
Class: 24 - Rhode Island White / Rose Comb | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / AMERICAN | |||
Class: 25 - Wyandotte / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / AMERICAN | |||
Class: 26 - Wyandotte / Blue | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / AMERICAN | |||
Class: 27 - Wyandotte / Buff | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / AMERICAN | |||
Class: 28 - Wyandotte / Columbian | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / AMERICAN | |||
Class: 29 - Wyandotte / Golden Laced | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / AMERICAN | |||
Class: 30 - Wyandotte / Partridge | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / AMERICAN | |||
Class: 31 - Wyandotte / Silver Laced | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / AMERICAN | |||
Class: 32 - Wyandotte / Silver Penciled | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / AMERICAN | |||
Class: 33 - Wyandotte / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ASIATIC | |||
Class: 34 - Brahma / Buff | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ASIATIC | |||
Class: 35 - Brahma / Dark | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ASIATIC | |||
Class: 36 - Brahma / Light | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ASIATIC | |||
Class: 37 - Cochin / Barred | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ASIATIC | |||
Class: 38 - Cochin / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ASIATIC | |||
Class: 39 - Cochin / Blue | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ASIATIC | |||
Class: 40 - Cochin / Brown | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ASIATIC | |||
Class: 41 - Cochin / Buff | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ASIATIC | |||
Class: 42 - Cochin / Golden Laced | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ASIATIC | |||
Class: 43 - Cochin / Partridge | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ASIATIC | |||
Class: 44 - Cochin / Silver Laced | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ASIATIC | |||
Class: 45 - Cochin / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ASIATIC | |||
Class: 46 - Langshan / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ASIATIC | |||
Class: 47 - Langshan / Blue | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ASIATIC | |||
Class: 48 - Langshan / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / CONTINENTAL | |||
Class: 49 - Barnevelder / Partridge | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / CONTINENTAL | |||
Class: 50 - Campine / Golden | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / CONTINENTAL | |||
Class: 51 - Campine / Silver | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / CONTINENTAL | |||
Class: 52 - Crevecoeur / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / CONTINENTAL | |||
Class: 53 - Faverolles / Salmon | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / CONTINENTAL | |||
Class: 54 - Faverolles / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / CONTINENTAL | |||
Class: 55 - Hamburg / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / CONTINENTAL | |||
Class: 56 - Hamburg / Golden Penciled | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / CONTINENTAL | |||
Class: 57 - Hamburg / Golden Spangled | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / CONTINENTAL | |||
Class: 58 - Hamburg / Silver Penciled | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / CONTINENTAL | |||
Class: 59 - Hamburg / Silver Spangled | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / CONTINENTAL | |||
Class: 60 - Hamburg / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / CONTINENTAL | |||
Class: 61 - Houdan / Mottled | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / CONTINENTAL | |||
Class: 62 - Houdan / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / CONTINENTAL | |||
Class: 63 - La Fleche / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / CONTINENTAL | |||
Class: 64 - Lakenvelder | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / CONTINENTAL | |||
Class: 65 - Marans / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / CONTINENTAL | |||
Class: 66 - Marans / Black Copper | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / CONTINENTAL | |||
Class: 67 - Marans / Wheaten | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / CONTINENTAL | |||
Class: 68 - Marans / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / CONTINENTAL | |||
Class: 69 - Polish / Bearded Buff Laced | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / CONTINENTAL | |||
Class: 70 - Polish / Bearded Golden | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / CONTINENTAL | |||
Class: 71 - Polish / Bearded Silver | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / CONTINENTAL | |||
Class: 72 - Polish / Bearded White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / CONTINENTAL | |||
Class: 73 - Polish / Non-Bearded Crested | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / CONTINENTAL | |||
Class: 74 - Polish / Non-Bearded Laced | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / CONTINENTAL | |||
Class: 75 - Polish / Non-Bearded Golden | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / CONTINENTAL | |||
Class: 76 - Polish / Non-Bearded Silver | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / CONTINENTAL | |||
Class: 77 - Polish / Non-Bearded White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / CONTINENTAL | |||
Class: 78 - Polish / Non-Bearded White Crested | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / CONTINENTAL | |||
Class: 79 - Welsumer | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ENGLISH | |||
Class: 80 - Australorp / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ENGLISH | |||
Class: 81 - Cornish / Buff | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ENGLISH | |||
Class: 82 - Cornish / Dark | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ENGLISH | |||
Class: 83 - Cornish / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ENGLISH | |||
Class: 84 - Cornish / White Laced Red | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ENGLISH | |||
Class: 85 - Dorking / Colored | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ENGLISH | |||
Class: 86 - Dorking / Red | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ENGLISH | |||
Class: 87 - Dorking / Silver Gray | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ENGLISH | |||
Class: 88 - Dorking / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ENGLISH | |||
Class: 89 - Orpington / Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ENGLISH | |||
Class: 90 - Orpington / Blue | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ENGLISH | |||
Class: 91 - Orpington / Buff | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ENGLISH | |||
Class: 92 - Orpington / White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ENGLISH | |||
Class: 93 - Redcap | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ENGLISH | |||
Class: 94 - Sussex / Light | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ENGLISH | |||
Class: 95 - Sussex / Red | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / ENGLISH | |||
Class: 96 - Sussex / Speckled | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / MEDITERRANEAN | |||
Class: 97 - Ancona / Rose Comb | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / MEDITERRANEAN | |||
Class: 98 - Ancona / Single Comb | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / MEDITERRANEAN | |||
Class: 99 - Andalusian / Blue | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / MEDITERRANEAN | |||
Class: 100 - Catalanas / Buff | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / MEDITERRANEAN | |||
Class: 101 - Leghorn / Rose Comb Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / MEDITERRANEAN | |||
Class: 102 - Leghorn / Rose Comb Buff | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / MEDITERRANEAN | |||
Class: 103 - Leghorn / Rose Comb Dark Brown | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / MEDITERRANEAN | |||
Class: 104 - Leghorn / Rose Comb Light Brown | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / MEDITERRANEAN | |||
Class: 105 - Leghorn / Rose Comb Silver | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / MEDITERRANEAN | |||
Class: 106 - Leghorn / Rose Comb White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / MEDITERRANEAN | |||
Class: 107 - Leghorn / Singe Comb Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / MEDITERRANEAN | |||
Class: 108 - Leghorn / Single Comb Black Tailed Red | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / MEDITERRANEAN | |||
Class: 109 - Leghorn / Single Comb Buff | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / MEDITERRANEAN | |||
Class: 110 - Leghorn / Single Comb Columbian | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / MEDITERRANEAN | |||
Class: 111 - Leghorn / Single Comb Dark Brown | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / MEDITERRANEAN | |||
Class: 112 - Leghorn / Single Comb Golden | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / MEDITERRANEAN | |||
Class: 113 - Leghorn / Single Comb Light Brown | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / MEDITERRANEAN | |||
Class: 114 - Leghorn / Single Comb Red | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / MEDITERRANEAN | |||
Class: 115 - Leghorn / Single Comb Silver | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / MEDITERRANEAN | |||
Class: 116 - Leghorn / Single Comb White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / MEDITERRANEAN | |||
Class: 117 - Minorca / Rose Comb Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / MEDITERRANEAN | |||
Class: 118 - Minorca / Rose Comb White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / MEDITERRANEAN | |||
Class: 119 - Minorca / Single Comb Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / MEDITERRANEAN | |||
Class: 120 - Minorca / Single Comb Buff | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / MEDITERRANEAN | |||
Class: 121 - Minorca / Single Comb White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / MEDITERRANEAN | |||
Class: 122 - Sicilian / Buttercup | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / STANDARD POULTRY / MEDITERRANEAN | |||
Class: 123 - Spanish / White Faced Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, BREEDING SHEEP / Suffolk | |||
Suffolk | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Suffolk | |||
Suffolk | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Suffolk | |||||||
Class: 1 - Spring Ewe Lamb born on or after January 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GRAVELY, LONDON Aubrey, Texas |
|
|
|||||
HILL, REESE Mount Pleasant, Texas |
|
|
|||||
HOHERTZ, HUTSYN Zephyr, Texas |
|
|
|||||
HOHERTZ, HUTSYN Zephyr, Texas |
|
|
|||||
MCGOWAN, AUBREY Snyder, Texas |
|
|
|||||
MCGOWAN, AUBREY Snyder, Texas |
|
|
|||||
NORMAN, KANDYCE Rowlett, Texas |
|
|
|||||
NORMAN, KANDYCE Rowlett, Texas |
|
|
|||||
SELL, KENADEE Jacksboro, Texas |
|
|
|||||
SELL, KENADEE Jacksboro, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Suffolk | |||||||||
Class: 1 - Spring Ewe Lamb born on or after January 1, 2023 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BURKE, ASHLYNN Garland, Texas |
|
|
|||||||
GRAVELY, LONDON Aubrey, Texas |
|
|
|||||||
HILL, REESE Mt Pleasant, Texas |
|
|
|||||||
HOHERTZ, HUTSYN Zephyr, Texas |
|
|
|||||||
HOHERTZ, HUTSYN Zephyr, Texas |
|
|
|||||||
NORMAN, KANDYCE Rowlett, Texas |
|
|
|||||||
NORMAN, KANDYCE Rowlett, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Suffolk | |||||||
Class: 2 - Fall Ewe Lamb born September 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MCGOWAN, AUBREY Snyder, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Suffolk | |||
Class: 2 - Fall Ewe Lamb born September 1-December 31, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Suffolk | |||||||
Class: 3 - Yearling Ewe born September 1, 2021-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
., 2M LIVESTOCK Rowlett, Texas |
|
|
|||||
DOCKRAY, CADE Salado, Texas |
|
|
|||||
DOCKRAY, CALEB Salado, Texas |
|
|
|||||
HILL, REESE Mount Pleasant, Texas |
|
|
|||||
HOHERTZ, HUTSYN Zephyr, Texas |
|
|
|||||
HOHERTZ, HUTSYN Zephyr, Texas |
|
|
|||||
MCGOWAN, AUBREY Snyder, Texas |
|
|
|||||
PRETRE, SAREA Sumner, Texas |
|
|
|||||
RODGERS, CASE Omaha, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Suffolk | |||||||||
Class: 3 - Yearling Ewe born September 1, 2021-August 31, 2022 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DOCKRAY, CADE Salado, Texas |
|
|
|||||||
DOCKRAY, CALEB Salado, Texas |
|
|
|||||||
HILL, REESE Mt Pleasant, Texas |
|
|
|||||||
HOHERTZ, HUTSYN Zephyr, Texas |
|
|
|||||||
HOHERTZ, HUTSYN Zephyr, Texas |
|
|
|||||||
LANDRUM, PRESLEE Mt Pleasant, Texas |
|
|
|||||||
MCENTEE, CASSY Rowlett, Texas |
|
|
|||||||
PRETRE, SAREA Sumner, Texas |
|
|
|||||||
RODGERS, CASE Omaha, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Suffolk | |||||||
Class: 8 - Spring Ram Lamb born on or after January 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HOHERTZ, HUTSYN Zephyr, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Suffolk | |||||||||
Class: 8 - Spring Ram Lamb born on or after January 1, 2023 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
HOHERTZ, HUTSYN Zephyr, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Suffolk | |||||||
Class: 9 - Fall Ram Lamb born September 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MCGOWAN, AUBREY Snyder, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Suffolk | |||
Class: 9 - Fall Ram Lamb born September 1-December 31, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Suffolk | |||||||
Class: 10 - Yearling Ram born September 1, 2021-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
RODGERS, CASE Omaha, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Suffolk | |||||||||
Class: 10 - Yearling Ram born September 1, 2021-August 31, 2022 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RODGERS, CASE Omaha, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Suffolk | |||
Class: 101G - Pair of Rams: any age; shown in their respective individual classes | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Suffolk | |||||
Class: 102G - Pair of Ewes: any age; shown in their respective individual classes | |||||
---|---|---|---|---|---|
HILL, REESE Mount Pleasant, Texas |
|
|
|||
SELL, KENADEE Jacksboro, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Suffolk | |||||
Class: 103G - Pair of Sheep: any age; both sexes represented; shown in their respective individual classes | |||||
---|---|---|---|---|---|
MCGOWAN, AUBREY Snyder, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / Suffolk | |||
Class: 104G - Best 5 Head: 1 ram, four ewes, any age; shown in respective individual classes | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Suri Wool Females | |||
Class: 2 - Juvenile, 5-12 months, born September 23, 2022-April 24, 2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Suri Wool Females | |||||||
Class: 3 - Yearling, 13-24 months, born September 23, 2021-September 22, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CURLESS, KATHY Crockett, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Suri Wool Females | |||||||
Class: 4 - Two Year Old, 25-36 months, born September 23, 2020-September 22, 2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
VANHOOSER, SHARON Poolville, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Suri Wool Females | |||
Class: 5 - Adult, 37 months and older, born September 22, 2020 or before | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Suri Wool Males | |||||||
Class: 25 - Juvenile, 5-12 months, born September 23, 2022-April 24, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CURLESS, TOBI Crockett, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Suri Wool Males | |||
Class: 26 - Yearling, 13-24 months, born September 23, 2021-September 22, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Suri Wool Males | |||
Class: 27 - Two Year Old, 25-36 months, born September 23, 2020-September 22, 2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, LLAMAS ALPACAS / Suri Wool Males | |||
Class: 28 - Adult, 37 months and older, born September 22, 2020 or before | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, DAIRY GOATS / Toggenberg | |||
Toggenberg | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, DAIRY GOATS / Toggenberg | |||||||
Class: 1 - Junior Kid, born on or after 4/1/2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HARDIN, DAKOTA Peaster, Texas |
|
|
|||||
HARDIN, MAKAYLA Peaster, Texas |
|
|
|||||
HARDIN, MAKAYLA Peaster, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY GOATS / Toggenberg | |||||||
Class: 2 - Intermediate Kid, born 2/1-3/31/2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BYERS, DAVID Jarrell, Texas |
|
|
|||||
HARDIN, DAKOTA Peaster, Texas |
|
|
|||||
HARDIN, MAKAYLA Peaster, Texas |
|
|
|||||
STEADHAM , LILY Forestburg, Texas |
|
|
|||||
STRAHAN, EMMA Montague, Texas |
|
|
|||||
STRAHAN, WALKER Montague, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY GOATS / Toggenberg | |||
Class: 3 - Senior Kid, born 9/1/2022-1/31/2023 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, DAIRY GOATS / Toggenberg | |||||||
Class: 4 - Junior Yearling, born 3/1-8/31/2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
SCHNEIDER, ERIN Fort Worth, Texas |
|
|
|||||
STRAHAN, EMMA Montague, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY GOATS / Toggenberg | |||||||
Class: 5 - Senior Yearling, born 9/1/2021-2/28/2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
STRAHAN, EMMA Montague, Texas |
|
|
|||||
STRAHAN, EMMA Montague, Texas |
|
|
|||||
STRAHAN, WALKER Montague, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY GOATS / Toggenberg | |||||||
Class: 8 - Yearling Milker, born on or after 9/1/2021 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
STEADHAM , LILY Forestburg, Texas |
|
|
|||||
STEADHAM , LILY Forestburg, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY GOATS / Toggenberg | |||
Class: 9 - 2 Yr Old Milker, born 9/1/2020-8/31/2021 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, DAIRY GOATS / Toggenberg | |||||||
Class: 10 - 3 Yr Old Milker, born 9/1/2019-8/31/2020 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
STRAHAN, EMMA Montague, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY GOATS / Toggenberg | |||||||
Class: 11 - 4 Yr Old Milker, born 9/1/2018-8/31/2019 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HARDIN, DAKOTA Peaster, Texas |
|
|
|||||
HARDIN, MAKAYLA Peaster, Texas |
|
|
YOUTH, DAIRY GOATS / Toggenberg | |||||||
Class: 12 - Aged Milker born on or before 8/31/2018 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HARDIN, DAKOTA Peaster, Texas |
|
|
POULTRY / TURKEY | |||
Class: 531 - Beltsville Small White | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / TURKEY | |||
Class: 532 - Black | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / TURKEY | |||
Class: 533 - Bourbon Red | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / TURKEY | |||
Class: 534 - Bronze | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / TURKEY | |||
Class: 535 - Narragansett | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / TURKEY | |||
Class: 536 - Royal Palm | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / TURKEY | |||
Class: 537 - Slate | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
POULTRY / TURKEY | |||
Class: 538 - White Holland | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, BREEDING SHEEP / Wether Dam | |||||||||||
Class: 1 - Wether Dam, Class 1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
PARKS, BRAYDEN Heartland, Texas |
|
|
|||||||||
ADDINGTON, MADELYN Decatur, Texas |
|
|
|||||||||
BRISTER, BRADY Sanger, Texas |
|
|
|||||||||
CHAPMAN, LEXI Wortham, Texas |
|
|
|||||||||
CRANFORD, CONNALLY Gary, Texas |
|
|
|||||||||
DE LA TORRE, VANESA Houston, Texas |
|
|
|||||||||
GASCA, FLOR Houston, Texas |
|
|
|||||||||
HICK, TYSON Comanche, Texas |
|
|
|||||||||
HOKANSON, JANAE Dalhart, Texas |
|
|
|||||||||
HOKANSON, JANAE Dalhart, Texas |
|
|
|||||||||
LEMLEY, MADELINE Azle, Texas |
|
|
|||||||||
NEEL, EMMA Oakwood, Texas |
|
|
|||||||||
PELATA, PARKER New Braunfels, Texas |
|
|
|||||||||
PORTER, KENNA Grandview, Texas |
|
|
|||||||||
POTOSKY, LUKE Houston, Texas |
|
|
|||||||||
REBANDO, JOLIE Hewitt, Texas |
|
|
|||||||||
REBANDO, JOLIE Hewitt, Texas |
|
|
|||||||||
RODRIGUEZ, HAILEY Kenedy, Texas |
|
|
|||||||||
SMITH, ZOEY Garland, Texas |
|
|
|||||||||
TOKARCZYK, RYLEE Elkhart, Texas |
|
|
|||||||||
TOVAR, DAYZEE Aubrey, Texas |
|
|
|||||||||
WILLIAMS, ASPYN Oakwood, Texas |
|
|
|||||||||
WOOTEN, KASEN Bedias, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Wether Dam | |||||||||||
Class: 2 - Wether Dam, Class 2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BLIEK, JENNA Friendswood, Texas |
|
|
|||||||||
BOEDER, KAMBRIE Seguin, Texas |
|
|
|||||||||
BRISTER, BRADY Sanger, Texas |
|
|
|||||||||
BRISTER, BRADY Sanger, Texas |
|
|
|||||||||
BUTLER, CAYLEE Rockdale, Texas |
|
|
|||||||||
COMPIAN, ZOE Iola, Texas |
|
|
|||||||||
FISCHER, GRAHAM Iowa Park, Texas |
|
|
|||||||||
GRIMES, JAIDEN Crosby, Texas |
|
|
|||||||||
HOKANSON, JAXON Dalhart, Texas |
|
|
|||||||||
ISAACS, HUNTER Fairfield, Texas |
|
|
|||||||||
LEMLEY, MADELINE Azle, Texas |
|
|
|||||||||
MCASHLAN, MADYSON Santa Fe, Texas |
|
|
|||||||||
MEADOWS, SKYLAR Splendora, Texas |
|
|
|||||||||
MOORE, GRACE San Angelo, Texas |
|
|
|||||||||
PEOPLES, BRYLEE Wills Point, Texas |
|
|
|||||||||
PHILLIPS, ANDREA Coleman, Texas |
|
|
|||||||||
SANCHEZ, URIJAH Ranger, Texas |
|
|
|||||||||
SHARPTON, MADISON Bryan, Texas |
|
|
|||||||||
SHEFFER, JORDON Meridian, Texas |
|
|
|||||||||
TOKARCYZK, RYDER Elkhart, Texas |
|
|
|||||||||
WALTON, AVERY Cisco, Texas |
|
|
|||||||||
WHITE, MAGGIE Slaton, Texas |
|
|
|||||||||
WILLIAMS, MADELYN Lindsay, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Wether Dam | |||||||||||
Class: 3 - Wether Dam, Class 3 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ARGUELLES-BLAND, ANA CLAIRE Palestine, Texas |
|
|
|||||||||
BULLARD, SARITA Wink, Texas |
|
|
|||||||||
CALHOUN, OLIVIA Omaha, Texas |
|
|
|||||||||
CALLIHAN, KEEGAN Cooper, Texas |
|
|
|||||||||
DUNN, REBECCA Mt Pleasant, Texas |
|
|
|||||||||
ELWESS, BAYLIE Mt Enterprise, Texas |
|
|
|||||||||
FARRIS, BROOKLYN Pflugerville, Texas |
|
|
|||||||||
FISCHER, GRAHAM Iowa Park, Texas |
|
|
|||||||||
GONZALES, GRACELYN Smyer, Texas |
|
|
|||||||||
HICK, TYSON Comanche, Texas |
|
|
|||||||||
LOCASCIO, LUKE Crosby, Texas |
|
|
|||||||||
MCBEE, BROOKE Dickinson, Texas |
|
|
|||||||||
MCMAHON, SUTTON Coleman, Texas |
|
|
|||||||||
OSBORN, COOPER Post, Texas |
|
|
|||||||||
RODRIGUEZ, DAIANDRA Eagle Pass, Texas |
|
|
|||||||||
SANCHEZ, URIJAH Ranger, Texas |
|
|
|||||||||
SEELY, CONNER Brenham, Texas |
|
|
|||||||||
SWIERC, MCKYLA Muleshoe, Texas |
|
|
|||||||||
TOKARCZYK, RYLEE Elkhart, Texas |
|
|
|||||||||
WILLIAMS, MADELYN Lindsay, Texas |
|
|
|||||||||
WOOTEN, KASEN Bedias, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Wether Dam | |||||||||||
Class: 4 - Wether Dam, Class 4 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BEAR , ANDRALYN La Porte, Texas |
|
|
|||||||||
CHAPMAN, LEXI Wortham, Texas |
|
|
|||||||||
DERRICK, CALI Cookville, Texas |
|
|
|||||||||
DUNN, LUCAS Mt Pleasant, Texas |
|
|
|||||||||
GARCIA, TRIANA Laredo, Texas |
|
|
|||||||||
GARNER, EMERSON Leonard, Texas |
|
|
|||||||||
GARNER, EMERSON Leonard, Texas |
|
|
|||||||||
HYDE, ABIGAIL Rocksprings, Texas |
|
|
|||||||||
HYDE, ZACHARY Rocksprings, Texas |
|
|
|||||||||
LOCASCIO, BROOK Crosby, Texas |
|
|
|||||||||
MCGREGOR, KATIE Daingerfield, Texas |
|
|
|||||||||
MCKAY, BENTLEE Dumas, Texas |
|
|
|||||||||
MOORE, GRACE San Angelo, Texas |
|
|
|||||||||
PHILLIPS, ANDREA Coleman, Texas |
|
|
|||||||||
RODRIGUEZ, HAILEY Kenedy, Texas |
|
|
|||||||||
SANDERS, TAYLOR Cedar Park, Texas |
|
|
|||||||||
SANDY, OLIVIA Stephenville, Texas |
|
|
|||||||||
SHARPTON, MASON Bryan, Texas |
|
|
|||||||||
TOKARCZYK, RYLEE Elkhart, Texas |
|
|
|||||||||
WENDT, KYLER College Sta, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Wether Dam | |||||||||||
Class: 5 - Wether Dam, Class 5 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ALLEN, BRIANNA New Braunfels, Texas |
|
|
|||||||||
ATKINS, CUTTER Allison, Texas |
|
|
|||||||||
CRANFORD, COLSTON Gary, Texas |
|
|
|||||||||
DERRICK, CALI Cookville, Texas |
|
|
|||||||||
DROSCHE, SYDNEY Del Valle, Texas |
|
|
|||||||||
EHRLICH, AIDAN Lufkin, Texas |
|
|
|||||||||
HALFMANN, MILES Garden City, Texas |
|
|
|||||||||
HOHERTZ, HUTSYN Zephyr, Texas |
|
|
|||||||||
MCAFEE, KAYSON Quinlan, Texas |
|
|
|||||||||
MCKAY, BENTLEE Dumas, Texas |
|
|
|||||||||
MCKAY, BENTLEE Dumas, Texas |
|
|
|||||||||
MILLETTE, VIOLET Abilene, Texas |
|
|
|||||||||
MOORE, AMY San Angelo, Texas |
|
|
|||||||||
NEWCOMB, NOLAN Cypress, Texas |
|
|
|||||||||
PEOPLES, BROOKLYNN Wills Point, Texas |
|
|
|||||||||
PICKENS, DAVIE Oakwood, Texas |
|
|
|||||||||
REITER, ELAINA Gainesville, Texas |
|
|
|||||||||
REITER, ISAAC Gainesville, Texas |
|
|
|||||||||
SANDY, OLIVIA Stephenville, Texas |
|
|
|||||||||
SCHULZ, JAMES WILKE Kingsbury, Texas |
|
|
SHOWMANSHIP / Wether Dams | |||
Class: 1 - Junior: 8-10 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
SHOWMANSHIP / Wether Dams | |||
Class: 2 - Intermediate: 11-13 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
SHOWMANSHIP / Wether Dams | |||
Class: 3 - Senior: 14-18 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, BREEDING GOATS / Wether Doe | |||||||||
Class: 1 - Class 1 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AKINS, PAIZLEE Whitesboro, Texas |
|
|
|||||||
BENNETT, BAYLEE Alvin, Texas |
|
|
|||||||
BETTS, BAYDEN Cookville, Texas |
|
|
|||||||
BOISCLAIR, BRYN Quitman, Texas |
|
|
|||||||
BOWLES, RAUSTIN Floresville, Texas |
|
|
|||||||
CAMPBELL, MASON Queen City, Texas |
|
|
|||||||
CARTER, MAGGIE Kilgore, Texas |
|
|
|||||||
CARTER, MAGGIE Kilgore, Texas |
|
|
|||||||
DYKES, SOPHIA League City, Texas |
|
|
|||||||
ELLISON, BROOKE Lexington, Texas |
|
|
|||||||
EPLEY, RAYNA JO Wilson, Texas |
|
|
|||||||
EPLEY, RAYNA JO Wilson, Texas |
|
|
|||||||
EPLEY, WAYLON Wilson, Texas |
|
|
|||||||
FISHER, AVERY Wills Point, Texas |
|
|
|||||||
GRIMES, JAIDEN Crosby, Texas |
|
|
|||||||
IMEL, BRIANNA Spring, Texas |
|
|
|||||||
JOHNSON, LILLIE Weatherford, Texas |
|
|
|||||||
LARES, ALYSSA Cleburne, Texas |
|
|
|||||||
LOCASCIO, BROOK Crosby, Texas |
|
|
|||||||
MCAFEE, MACIE Quinlan, Texas |
|
|
|||||||
MCREE, ELVIS Deer Park, Texas |
|
|
|||||||
MILLS, REMINGTON Sanger, Texas |
|
|
|||||||
MOSS, PAYTON Arthur City, Texas |
|
|
|||||||
PRZYBYLSKI, BROOKLYN Sanger, Texas |
|
|
|||||||
RANEY, GRACIE Big Spring, Texas |
|
|
|||||||
STAUTZENBERGER, BRADEE Moran, Texas |
|
|
|||||||
TOSTADO, ANAHI Weslaco, Texas |
|
|
|||||||
WATTS, CHRISTINA Brady, Texas |
|
|
|||||||
YOUNGBLOOD, KAITLIN Scurry, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING GOATS / Wether Doe | |||||||||
Class: 2 - Class 2 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BRIGHT , CODY Stephenville, Texas |
|
|
|||||||
BRITTON, KATHERINE Fate, Texas |
|
|
|||||||
CALLIHAN, LAKEN Cooper, Texas |
|
|
|||||||
CHAVEZ , ISABEL Eldorado, Texas |
|
|
|||||||
CRIDER-AMBERG, MCKAYLENN Johnson City, Texas |
|
|
|||||||
DAWSON, LAKEN Paris, Texas |
|
|
|||||||
ELROD, MADISON Rotan, Texas |
|
|
|||||||
EPLEY, WAYLON Wilson, Texas |
|
|
|||||||
FISHER, AVERY Wills Point, Texas |
|
|
|||||||
FRENZEL, BELLA Cypress, Texas |
|
|
|||||||
GALLOWAY JR., JOHN Sunset, Texas |
|
|
|||||||
GONZALEZ, LIANA Brady, Texas |
|
|
|||||||
HADEN, RAELEIGH Gladewater, Texas |
|
|
|||||||
HICKS, SADIE Midland, Texas |
|
|
|||||||
HOHENBERGER, JAMES Mesquite, Texas |
|
|
|||||||
HUMPHREY, DARCY Hughes Spgs, Texas |
|
|
|||||||
MARTINEZ, ASHLYN La Pryor, Texas |
|
|
|||||||
MCREE, ELVIS Deer Park, Texas |
|
|
|||||||
MORISETTE, CADENCE Granbury, Texas |
|
|
|||||||
O'NEILL, HENRY Montgomery, Texas |
|
|
|||||||
RANEY, GRACIE Big Spring, Texas |
|
|
|||||||
SALAZAR, JULIET Wylie, Texas |
|
|
|||||||
SALAZAR, JULIET Wylie, Texas |
|
|
|||||||
STAUTZENBERGER, BRADEE Moran, Texas |
|
|
|||||||
TAYLOR, ISAAC Cumby, Texas |
|
|
|||||||
WENDT, KYLER College Sta, Texas |
|
|
|||||||
YOUNGBLOOD, KAITLIN Scurry, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING GOATS / Wether Doe | |||||||||
Class: 3 - Class 3 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BURCH, AVA Lovelady, Texas |
|
|
|||||||
CAIN, BRYCE Whitesboro, Texas |
|
|
|||||||
CARLEY, KATHRYN Cypress, Texas |
|
|
|||||||
CHAVEZ , ISABEL Eldorado, Texas |
|
|
|||||||
CHRISTIAN, WHITNEY Miles, Texas |
|
|
|||||||
DONLEY-BEYERS, CAITLYN Pflugerville, Texas |
|
|
|||||||
ELLISON, BRITTEN Lexington, Texas |
|
|
|||||||
FISHER, AVERY Wills Point, Texas |
|
|
|||||||
GARMS, BROOKE League City, Texas |
|
|
|||||||
GRENIER, HAZLEY Anderson, Texas |
|
|
|||||||
GUZZETTA, SAMANTHA Manvel, Texas |
|
|
|||||||
HAM, KEELEY Belton, Texas |
|
|
|||||||
JOHNSON, ANNMARIE Huffman, Texas |
|
|
|||||||
LEE, MASON Midland, Texas |
|
|
|||||||
LOCASCIO, BROOK Crosby, Texas |
|
|
|||||||
LOCASCIO, LUKE Crosby, Texas |
|
|
|||||||
MANGUS, MACIE Sanger, Texas |
|
|
|||||||
MCAFEE, KAYSON Quinlan, Texas |
|
|
|||||||
MCELROY, MISTY Bryan, Texas |
|
|
|||||||
PADALECKI, KATELYN La Vernia, Texas |
|
|
|||||||
POWELL, AVERY Justin, Texas |
|
|
|||||||
RANEY, GRACIE Big Spring, Texas |
|
|
|||||||
SALAZAR, JULIET Wylie, Texas |
|
|
|||||||
SANSOM, TAYLOR Pinehurst, Texas |
|
|
|||||||
SATTERFIELD, HAILEY Jourdanton, Texas |
|
|
|||||||
WHITLEY, WYATT Alice, Texas |
|
|
|||||||
YOUNGBLOOD, KAITLIN Scurry, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING GOATS / Wether Doe | |||||||||
Class: 4 - Class 4 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BAKER, CARTER Cypress, Texas |
|
|
|||||||
BETTIGA, EMILY Hico, Texas |
|
|
|||||||
BRIGHT, PARKER Stephenville, Texas |
|
|
|||||||
BRISCOE, DYLAN Longview, Texas |
|
|
|||||||
CAMPBELL, MASON Queen City, Texas |
|
|
|||||||
CRIDER-AMBERG, MCKAYLENN Johnson City, Texas |
|
|
|||||||
DICKENS, PARKER Lubbock, Texas |
|
|
|||||||
DONLEY-BEYERS, JENNA Pflugerville, Texas |
|
|
|||||||
GOMEZ, KAY'D Stephenville, Texas |
|
|
|||||||
GROHN-JORDAN, ABIGAIL Humble, Texas |
|
|
|||||||
HAM, KEELEY Belton, Texas |
|
|
|||||||
JOHNSON, LUKE Huffman, Texas |
|
|
|||||||
KETCHUM, ADDIE Stephenville, Texas |
|
|
|||||||
LACY, BRYLEE Sherman, Texas |
|
|
|||||||
LEE, MASON Midland, Texas |
|
|
|||||||
MARTINEZ, ASHLYN La Pryor, Texas |
|
|
|||||||
PETRICH, AVA Cypress, Texas |
|
|
|||||||
REIS, ZACH Wichita Falls, Texas |
|
|
|||||||
REYNOLDS, MAKENZI Bellevue, Texas |
|
|
|||||||
ROBERTS, CATON Paris, Texas |
|
|
|||||||
SEELY, CONNER Brenham, Texas |
|
|
|||||||
SMOCZYK, LANEY Temple, Texas |
|
|
|||||||
YOUNGBLOOD, KAITLIN Scurry, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING GOATS / Wether Doe | |||||||||
Class: 5 - Class 5 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABBOTT, ADALYNN Cypress, Texas |
|
|
|||||||
BAILEY, KRISTOPHER Houston, Texas |
|
|
|||||||
BETTIGA, AUDREY Hico, Texas |
|
|
|||||||
BROADWAY, GUNNAR Longview, Texas |
|
|
|||||||
CAIN, BRYCE Whitesboro, Texas |
|
|
|||||||
COVINGTON, JACE Avinger, Texas |
|
|
|||||||
DICKENS, PARKER Lubbock, Texas |
|
|
|||||||
DYCKMAN, MALLORY Tomball, Texas |
|
|
|||||||
GOMEZ, KAY'D Stephenville, Texas |
|
|
|||||||
GRIMES, JAIDEN Crosby, Texas |
|
|
|||||||
KNOWLES, KAYLEE Kingwood, Texas |
|
|
|||||||
LACY, BRYLEE Sherman, Texas |
|
|
|||||||
LARA, JOYCELYN Garland, Texas |
|
|
|||||||
MARTINEZ, ASHLYN La Pryor, Texas |
|
|
|||||||
MCELROY, MISTY Bryan, Texas |
|
|
|||||||
PETERS, KAYLIE Spring, Texas |
|
|
|||||||
PHELPS, KAYLEE Sutherlnd Spg, Texas |
|
|
|||||||
REBANDO, JOLIE Hewitt, Texas |
|
|
|||||||
SATTERFIELD, HAILEY Jourdanton, Texas |
|
|
|||||||
STADELBACHER, ASHLYN Kingwood, Texas |
|
|
|||||||
STOCKWELL, BRODY Lexington, Texas |
|
|
|||||||
TAYLOR, KATHRYN Cumby, Texas |
|
|
|||||||
WHITSETT, DARCI JO Waskom, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING GOATS / Wether Doe | |||||||||
Class: 6 - Class 6 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BRIGHT, PARKER Stephenville, Texas |
|
|
|||||||
CALCAGNO, KORI San Antonio, Texas |
|
|
|||||||
DYCKMAN, MALLORY Tomball, Texas |
|
|
|||||||
FORTNER, PEYTON Aubrey, Texas |
|
|
|||||||
GRENIER, KASLIN Anderson, Texas |
|
|
|||||||
HADEN, RAELEIGH Gladewater, Texas |
|
|
|||||||
HICK, TYSON Comanche, Texas |
|
|
|||||||
HICK, TYSON Comanche, Texas |
|
|
|||||||
MARTIN , AUDREY League City, Texas |
|
|
|||||||
MAYES, MAGGIE Longview, Texas |
|
|
|||||||
MEADOR, ACE Marquez, Texas |
|
|
|||||||
MEADOR, CHANCE Marquez, Texas |
|
|
|||||||
MOSS, HAYDON Arthur City, Texas |
|
|
|||||||
POINDEXTER, GRACIE Hallsville, Texas |
|
|
|||||||
POINDEXTER, GRACIE Hallsville, Texas |
|
|
|||||||
PRZYBYLSKI, BROOKLYN Sanger, Texas |
|
|
|||||||
RANGEL, VANESSA Garland, Texas |
|
|
|||||||
SOCIAS, LAINE Santa Fe, Texas |
|
|
|||||||
STOCKWELL, HUNTER Lexington, Texas |
|
|
|||||||
TERRELL, AIDEN Spring, Texas |
|
|
|||||||
TOMAS, COLLIN Kingwood, Texas |
|
|
|||||||
WILLIAMS, JORDAN La Vernia, Texas |
|
|
|||||||
YOUNG, JADA Trenton, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING GOATS / Wether Doe | |||||||||
Class: 7 - Class 7 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AKINS, PAIZLEE Whitesboro, Texas |
|
|
|||||||
BOUTWELL, EMMERSON Paris, Texas |
|
|
|||||||
BROWN, MADISON Forney, Texas |
|
|
|||||||
BROWN, MADISON Forney, Texas |
|
|
|||||||
BROWN, MADISON Forney, Texas |
|
|
|||||||
BURCH, AVA Lovelady, Texas |
|
|
|||||||
CAGLE, COLTIN Whitesboro, Texas |
|
|
|||||||
CALCAGNO, KORI San Antonio, Texas |
|
|
|||||||
EPLEY, RAYNA JO Wilson, Texas |
|
|
|||||||
EPLEY, WAYLON Wilson, Texas |
|
|
|||||||
HUMPHREY, DARCY Hughes Spgs, Texas |
|
|
|||||||
KRESLEY, BREE Ector, Texas |
|
|
|||||||
KRESLEY, BREE Ector, Texas |
|
|
|||||||
LACY, BRYLEE Sherman, Texas |
|
|
|||||||
MARRERO BURGOS, DALYNES I. Killeen, Texas |
|
|
|||||||
MATHEWS, KAMDYN Caddo Mills, Texas |
|
|
|||||||
O'NEILL, HOLLY Montgomery, Texas |
|
|
|||||||
PETERS, EMMA Spring, Texas |
|
|
|||||||
RODRIGUEZ, HAILEY Kenedy, Texas |
|
|
|||||||
SOUTHERLAND, COOPER Colorado City, Texas |
|
|
|||||||
SOUTHERLAND, COOPER Colorado City, Texas |
|
|
|||||||
STEELE, ISABELLA Hempstead, Texas |
|
|
|||||||
WHITLEY, WYATT Alice, Texas |
|
|
|||||||
WINTER, LUCAS Gorman, Texas |
|
|
SHOWMANSHIP / Wether Does | |||
Class: 1 - Junior: 8-10 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
SHOWMANSHIP / Wether Does | |||
Class: 2 - Intermediate: 11-13 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
SHOWMANSHIP / Wether Does | |||
Class: 3 - Senior: 14-18 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, BREEDING SHEEP / White Dorper | |||
White Dorper | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / White Dorper | |||
White Dorper | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / White Dorper | |||||||
Class: 1 - Spring Ewe Lamb born on or after January 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
COUNTS, ADDISON Magnolia, Texas |
|
|
|||||
DENNIS, DEVYN Ovilla, Texas |
|
|
|||||
DUNN, TAYLOR Goldthwaite, Texas |
|
|
|||||
DUNN, TAYLOR Goldthwaite, Texas |
|
|
|||||
HALAMICEK, BRAXTYN Mason, Texas |
|
|
|||||
HAMILTON, RYDER Perrin, Texas |
|
|
|||||
HEWITT, HANNAH Forney, Texas |
|
|
|||||
HEWITT, HANNAH Forney, Texas |
|
|
|||||
JAGER, WYATT Waco, Texas |
|
|
|||||
JAGER, WYATT Waco, Texas |
|
|
|||||
JAGER, WYATT Waco, Texas |
|
|
|||||
LORD, PAISLEY Blanket, Texas |
|
|
|||||
LORD, PAISLEY Blanket, Texas |
|
|
|||||
REED, GRADY Lockhart, Texas |
|
|
|||||
REED, GRADY Lockhart, Texas |
|
|
|||||
SMITH, GRANGER Gail, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / White Dorper | |||||||||
Class: 1 - Spring Ewe Lamb born on or after January 1, 2023 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
COUNTS, ADDISON Magnolia, Texas |
|
|
|||||||
DENNIS, DEVYN Ovilla, Texas |
|
|
|||||||
DUNN, TAYLOR Goldthwaite, Texas |
|
|
|||||||
HALAMICEK, BRAXTYN Mason, Texas |
|
|
|||||||
HAMILTON, RYDER Perrin, Texas |
|
|
|||||||
HEWITT, HANNAH Forney, Texas |
|
|
|||||||
HEWITT, HANNAH Forney, Texas |
|
|
|||||||
JAGER, WYATT Waco, Texas |
|
|
|||||||
JAGER, WYATT Waco, Texas |
|
|
|||||||
LORD, PAISLEY Blanket, Texas |
|
|
|||||||
SMITH, GRANGER Gail, Texas |
|
|
|||||||
VLASIN, REMINGTON Forney, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / White Dorper | |||||||
Class: 2 - Fall Ewe Lamb born September 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DENNIS, DEVYN Ovilla, Texas |
|
|
|||||
DUNN, TAYLOR Goldthwaite, Texas |
|
|
|||||
DUNN, TAYLOR Goldthwaite, Texas |
|
|
|||||
HALAMICEK, BRAXTYN Mason, Texas |
|
|
|||||
HAMILTON, AUTUMN Perrin, Texas |
|
|
|||||
HAMILTON, RYDER Perrin, Texas |
|
|
|||||
HEWITT, HANNAH Forney, Texas |
|
|
|||||
HEWITT, HANNAH Forney, Texas |
|
|
|||||
NOBLES, CY Mason, Texas |
|
|
|||||
RATHMANN, KARLEE Slaton, Texas |
|
|
|||||
RICHTER, KRISTOPHER Corsicana, Texas |
|
|
|||||
SMITH, GRANGER Gail, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / White Dorper | |||||||||
Class: 2 - Fall Ewe Lamb born September 1-December 31, 2022 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ADAMS, TY Weatherford, Texas |
|
|
|||||||
ADAMS, TY Weatherford, Texas |
|
|
|||||||
DENNIS, DEVYN Ovilla, Texas |
|
|
|||||||
DUNN, TAYLOR Goldthwaite, Texas |
|
|
|||||||
HALAMICEK, BRAXTYN Mason, Texas |
|
|
|||||||
HAMILTON, AUTUMN Perrin, Texas |
|
|
|||||||
HAMILTON, RYDER Perrin, Texas |
|
|
|||||||
HEWITT, HANNAH Forney, Texas |
|
|
|||||||
NOBLES, CY Mason, Texas |
|
|
|||||||
RATHMANN, KARLEE Slaton, Texas |
|
|
|||||||
RATHMANN, KINLEE Slaton, Texas |
|
|
|||||||
RICHTER, KRISTOPHER Corsicana, Texas |
|
|
|||||||
SMITH, GRANGER Gail, Texas |
|
|
|||||||
VLASIN, REMINGTON Forney, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / White Dorper | |||||||
Class: 3 - Yearling Ewe born September 1, 2021-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DUNN, TAYLOR Goldthwaite, Texas |
|
|
|||||
HAM, KEELEY Belton, Texas |
|
|
|||||
HEWITT, HANNAH Forney, Texas |
|
|
|||||
KELM, MAKENNA Seguin, Texas |
|
|
|||||
KELM, REECE Seguin, Texas |
|
|
|||||
LORD, PAISLEY Blanket, Texas |
|
|
|||||
MARSCHALL, BLAIR Harper, Texas |
|
|
|||||
MARSCHALL, BLAIR Harper, Texas |
|
|
|||||
REED, GRADY Lockhart, Texas |
|
|
|||||
REED, GRADY Lockhart, Texas |
|
|
|||||
RICHTER, KATHRYN Corsicana, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / White Dorper | |||||||||
Class: 3 - Yearling Ewe born September 1, 2021-August 31, 2022 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DUNN, TAYLOR Goldthwaite, Texas |
|
|
|||||||
HAM, KEELEY Belton, Texas |
|
|
|||||||
HEWITT, HANNAH Forney, Texas |
|
|
|||||||
KELM, MAKENNA Seguin, Texas |
|
|
|||||||
KELM, REECE Seguin, Texas |
|
|
|||||||
LORD, PAISLEY Blanket, Texas |
|
|
|||||||
MARSCHALL, BLAIR Harper, Texas |
|
|
|||||||
MARSCHALL, BLAIR Harper, Texas |
|
|
|||||||
RICHTER, KATHRYN Corsicana, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / White Dorper | |||||||
Class: 8 - Spring Ram Lamb born on or after January 1, 2023 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DENNIS, DEVYN Ovilla, Texas |
|
|
|||||
DUNN, TAYLOR Goldthwaite, Texas |
|
|
|||||
HAMILTON, AUTUMN Perrin, Texas |
|
|
|||||
HEWITT, HANNAH Forney, Texas |
|
|
|||||
JAGER, WYATT Waco, Texas |
|
|
|||||
REED, GRADY Lockhart, Texas |
|
|
|||||
RICHTER, KRISTOPHER Corsicana, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / White Dorper | |||||||||
Class: 8 - Spring Ram Lamb born on or after January 1, 2023 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DENNIS, DEVYN Ovilla, Texas |
|
|
|||||||
DUNN, TAYLOR Goldthwaite, Texas |
|
|
|||||||
HAMILTON, AUTUMN Perrin, Texas |
|
|
|||||||
RICHTER, KRISTOPHER Corsicana, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / White Dorper | |||||||
Class: 9 - Fall Ram Lamb born September 1-December 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DENNIS, DEVYN Ovilla, Texas |
|
|
|||||
DUNN, TAYLOR Goldthwaite, Texas |
|
|
|||||
DUNN, TAYLOR Goldthwaite, Texas |
|
|
|||||
HEWITT, HANNAH Forney, Texas |
|
|
|||||
KOHLS, NORMAN Eldorado, Texas |
|
|
|||||
LORD, PAISLEY Blanket, Texas |
|
|
|||||
LORD, PAISLEY Blanket, Texas |
|
|
|||||
RICHTER, KRISTOPHER Corsicana, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / White Dorper | |||||||||
Class: 9 - Fall Ram Lamb born September 1-December 31, 2022 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DENNIS, DEVYN Ovilla, Texas |
|
|
|||||||
DUNN, TAYLOR Goldthwaite, Texas |
|
|
|||||||
HEWITT, HANNAH Forney, Texas |
|
|
|||||||
LORD, PAISLEY Blanket, Texas |
|
|
|||||||
RICHTER, KRISTOPHER Corsicana, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / White Dorper | |||||||
Class: 10 - Yearling Ram born September 1, 2021-August 31, 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HEWITT, HANNAH Forney, Texas |
|
|
|||||
JAGER, WYATT Waco, Texas |
|
|
|||||
KELM, REECE Seguin, Texas |
|
|
|||||
KOHLS, NORMAN Eldorado, Texas |
|
|
|||||
MARSCHALL, BLAIR Harper, Texas |
|
|
|||||
RATHMANN, KARLEE Slaton, Texas |
|
|
|||||
SMITH, GRANGER Gail, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / White Dorper | |||||||||
Class: 10 - Yearling Ram born September 1, 2021-August 31, 2022 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
HEWITT, HANNAH Forney, Texas |
|
|
|||||||
JAGER, WYATT Waco, Texas |
|
|
|||||||
MARSCHALL, BLAIR Harper, Texas |
|
|
|||||||
SMITH, GRANGER Gail, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / White Dorper | |||||
Class: 101G - Pair of Rams: any age; shown in their respective individual classes | |||||
---|---|---|---|---|---|
DUNN, TAYLOR Goldthwaite, Texas |
|
|
|||
HEWITT, HANNAH Forney, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / White Dorper | |||||
Class: 102G - Pair of Ewes: any age; shown in their respective individual classes | |||||
---|---|---|---|---|---|
DENNIS, DEVYN Ovilla, Texas |
|
|
|||
DUNN, TAYLOR Goldthwaite, Texas |
|
|
|||
HEWITT, HANNAH Forney, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / White Dorper | |||||
Class: 103G - Pair of Sheep: any age; both sexes represented; shown in their respective individual classes | |||||
---|---|---|---|---|---|
DENNIS, DEVYN Ovilla, Texas |
|
|
|||
DUNN, TAYLOR Goldthwaite, Texas |
|
|
|||
HAMILTON, AUTUMN Perrin, Texas |
|
|
|||
HAMILTON, RYDER Perrin, Texas |
|
|
|||
HEWITT, HANNAH Forney, Texas |
|
|
|||
KELM, REECE Seguin, Texas |
|
|
|||
MARSCHALL, BLAIR Harper, Texas |
|
|
|||
SMITH, GRANGER Gail, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING SHEEP / White Dorper | |||||
Class: 104G - Best 5 Head: 1 ram, four ewes, any age; shown in respective individual classes | |||||
---|---|---|---|---|---|
DUNN, TAYLOR Goldthwaite, Texas |
|
|
|||
HEWITT, HANNAH Forney, Texas |
|
|
PAN-AMERICAN, BREEDING GILTS / Yorkshire | |||
Yorkshire | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
PAN-AMERICAN, BREEDING GILTS / Yorkshire | |||||||
Class: 13 - Class 13, Yorkshire | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CAMPBELL, LAYKLEE Grandview, Texas |
|
|
|||||
CHAMBERS, LAKEN Corinth, Texas |
|
|
|||||
HALFMANN, RILEY Vancourt, Texas |
|
|
|||||
HOHMANN , COOPER Boerne, Texas |
|
|
|||||
KNIGHT, ERIN Alvin, Texas |
|
|
|||||
LOCKE, JENNA Santa Fe, Texas |
|
|
|||||
LOPEZ, A.J. Crockett, Texas |
|
|
|||||
MACKLIN, CARSON Byers, Texas |
|
|
|||||
PORTER, ADYSEN Point, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING GILTS / Yorkshire | |||||||||
Class: 16 - Class 16, Yorkshire | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BLACK, BRIAN Waco, Texas |
|
|
|||||||
DOZA, FAITH Dickinson, Texas |
|
|
|||||||
DOZA, FAITH Dickinson, Texas |
|
|
|||||||
HALFMANN, RILEY Vancourt, Texas |
|
|
|||||||
HOHMANN , COOPER Boerne, Texas |
|
|
|||||||
KIRKPATRICK, BRAYLEE Granbury, Texas |
|
|
|||||||
KNIGHT, ERIN Alvin, Texas |
|
|
|||||||
LOCKE, JENNA Santa Fe, Texas |
|
|
|||||||
MACKLIN, CARSON Byers, Texas |
|
|
|||||||
MERKEL, KELLYN Palmer, Texas |
|
|
|||||||
MORRIS, MADISON Riesel, Texas |
|
|
|||||||
NOACK, CLINTON Crockett, Texas |
|
|
|||||||
PORTER, ADYSEN Point, Texas |
|
|
|||||||
WEST, LYNLEY La Vernia, Texas |
|
|